Ik had 400.000 kijkers. NPO1quote:Op dinsdag 22 februari 2022 11:27 schreef spapaars het volgende:
[..]
5 x de Arena (de buurman van BB)
Is dit voor de mensen die geen E-reader in huis hebben?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 11:31 schreef tong80 het volgende:
Herken je dit euforische gevoel ?
Dat je even boven de aarde zweeft, je buiten je zelf treedt, niet meer beseft waar je bent, geen notie hebt van wie er in je buurt is, het kippenvel op je armen strijdt met het haantjes gedrag op je blozende hoofd, je dronken van geluk bent als geheel onthouder, op je knieën valt het goddelijke aanbiddend, je onbewust, de almachtige zender van het intense geluk in je armen sluit, je intens een oerkreet uit het diepste van je keel laat weerkaatsen, je eenmaal teruggekeerd van het zweven boven de aarde, pas echt beseft wat je hebt gezien, je onmiddellijk weet dat je bij iets historisch aanwezig bent geweest, je het koud en warm tegelijk krijgt, je rondom je heen kijkt, omdat je het gelukzalige gevoel wil delen, je de tranen bij anderen in de ogen ziet en weet dat je niet de enige bent, je beseft dat je bevoorrecht bent, niet alleen maar om het te hebben gezien, maar ook omdat het mooie aanvallende voetbal op het hoogste podium wordt bekroond door één van de geniaalste doelpunten ooit, je beseft dat je bevoorrecht bent een Nederlander te zijn, een trotse Nederlander, waar vaak het meewarige negativisme heerst, nu er geen houden meer aan is voor de positivo's, je de emoties niet de baas was, om dat er een baas was die misschien de basis had gelegd, op een bazen-toernooi voor de eerste wereldtitel van het kleine, grote landje aan de Noordzee, dat de euforie kortstondig was, maar voor eeuwig in je geheugen gegrift staat, in gouden gekrulde letters, zoals de bal van Dennis ongeëvenaard in de bovenhoek krulde, onder begeleiding van het commentaar van de eeuw, de schreeuwende, hartstochtelijke, emotionele, gruwelijk intense, dramatisch betrokken, meelevende, uitgelaten, bevlogen Jacques van Gelder, samen met Dennis de Menice, voor altijd de belichaming van de intense euforie, het ultieme genot, de bevrijding van de geest, de inspiratiebron van het optimisme, de oneindige tunnel, waar je op het eind het felle licht ziet, een flits die langer duurt dan je bij het einde van het wonder zou vermoeden, het wonderdoelpunt verstevigde de band tussen de liefhebbers, zelfs de leken en onwetenden begrepen wat er was gebeurd, het eeuwige licht zou blijven stralen in de gedachten van de universele mens, het leven was compleet, dankzij Dennis en Jack, die ons deelgenoot maakten van iets dat groter is dan de som der delen, de tijd stond even stil, en ik vond het tijd om er nu even bij stil te staan.
Verkeerde topic Ha ha haquote:Op dinsdag 22 februari 2022 11:36 schreef spapaars het volgende:
[..]
Is dit voor de mensen die geen E-reader in huis hebben?
Op 18-2 werden voor het laatst meer dan 300K reguliere kijkers gescoord. Een dalende trend is zichtbaar:quote:Op vrijdag 4 maart 2022 10:34 schreef Benny het volgende:
Lage cijfers. De vele streamlocks van deze week resulteren dus niet in betere cijfers
Ja. Als je een trendlijn trekt is dat inderdaad helemaal duidelijkquote:Op vrijdag 4 maart 2022 11:39 schreef Gert het volgende:
[..]
Op 18-2 werden voor het laatst meer dan 300K reguliere kijkers gescoord. Een dalende trend is zichtbaar:
[ afbeelding ]
Werkt het toch al die SLquote:Op dinsdag 8 maart 2022 11:31 schreef Gert het volgende:
[..]
Een uitschieter naar boven.![]()
En bijna in de top-25 (nr 25: 380K)
Hieronder de bijgewerkte stats inclusief België (thanks einzeinz)
[ afbeelding ]
Ja dat is aar gisteren alles bijna in het teken van Oekraïnequote:Op dinsdag 8 maart 2022 12:54 schreef spapaars het volgende:
[..]
Of misschien minder keus, meerdere netten zonden hetzelfde uit.
Neen, zitten er nog niet bij, bij uitgesteld kijken. Komt er nog eens bij dat na afloop van dit seizoen BB er nog een hoop kijkers bij komen die het lopende seizoen niet gezien hebben en die het dan wellicht gaan bingewatchen en dat komt in de loop van de tijd dus ook er nog eens bij. Dus het is eigenlijk al een succes, bij voorbaat al.quote:Op woensdag 9 maart 2022 22:03 schreef Willewa het volgende:
Bij al deze cijfers zitten de kijkcijfers van Videoland en de Vlaamse variant er niet bij of wel? Zullen ook nog vast een hoop via daar kijken. Ik kijk alleen zaterdag op tv, de rest op Videoland op m’n eigen tijdstip. Of valt dat onder ‘uitgesteld kijken’?
Mooi, hopelijk mooie cijfers voor nog een nieuw seizoen 😁quote:Op woensdag 9 maart 2022 22:47 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Neen, zitten er nog niet bij, bij uitgesteld kijken. Komt er nog eens bij dat na afloop van dit seizoen BB er nog een hoop kijkers bij komen die het wellicht gaan bingewatchen en dat komt in de loop van de tijd dus ook er nog eens bij. Dus het is eigenlijk al een succes, bij voorbaat al.
Niet zo slecht toch in vergelijking met vorig jaar?quote:Op zaterdag 19 maart 2022 10:09 schreef freaky40 het volgende:
De uitgesteld kijken cijfers van vorige week zaterdag, live uitzending:
Kijkdichtheid: 2,1 Marktaandeel: 5,4 Kijkcijfer: 335.000 Totaal: 595.000
Nee hoor, uitstekend zelfs. Er kijken veel mensen terug, dat is de tendens. Dat was vorig jaar ook en nu ook weer.quote:Op zaterdag 19 maart 2022 10:11 schreef Lillfex het volgende:
[..]
Niet zo slecht toch in vergelijking met vorig jaar?
Klopt, onder de 200K is dit hele seizoen nog niet eerder "gelukt".quote:
quote:Op zaterdag 26 maart 2022 09:34 schreef spapaars het volgende:
Vrijdag 25 maart 2022
Big Brother RTL5.
Tijd: 20:29 uur
Kijkcijfers: 188.000
Marktaandeel: 3,4
Kijkdichtheid: 1,2
Herhaling
Tijd: 23:58 uur
Kijkcijfers: 40.000
Marktaandeel: 3,8
Kijkdichtheid: 0,2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |