Omdat we nog ruim 5 punten achterstaan. En Portugal ook nog een paar clubs heeft die meedoen (vooral Porto en Braga in de EL).quote:Op vrijdag 25 februari 2022 10:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Hoe is dat in vredesnaam mogelijk?
Ja ik snap het. Stel, Feyenoord wint beide duels in de 8ste finale en gaat dus door naar de kwartfinale. Hoeveel punten krijg je daar dan voor? 0,8 punten voor de beide overwinningen en voor het doorgaan ook nog punten toch? En zo elke ronde door? Finale winnen levert dan ook nog weer extra punten op?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Omdat we nog ruim 5 punten achterstaan. En Portugal ook nog een paar clubs heeft die meedoen (vooral Porto en Braga in de EL).
Neemt niet weg dat we wel al een voorsprong kunnen pakken voor de strijd volgend seizoen.
Ik vind het een beetje onzinnig om dat allemaal uit te rekenen met zoveel variabelen. Ik acht de kans namelijk nihil dat Ajax de CL wint en dat alle Nederlandse clubs in de halve finale ECL staan.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja ik snap het. Stel, Feyenoord wint beide duels in de 8ste finale en gaat dus door naar de kwartfinale. Hoeveel punten krijg je daar dan voor? 0,8 punten voor de beide overwinningen en voor het doorgaan ook nog punten toch? En zo elke ronde door? Finale winnen levert dan ook nog weer extra punten op?
Zelfde geldt voor Ajax?
quote:Zoals bekend leidt de zesde plaats tot een tweede vaste Champions League-ticket en een startbewijs voor de derde kwalificatieronde in het elitetoernooi. In de cyclus 2017-2022 verdedigt Portugal een riante marge van 5,682 punten, maar omdat Nederland nog met vijf clubs in de race is, kunnen de Zuid-Europeanen er niet voetstoots van uitgaan deze voorsprong over de streep te trekken. De Eredivisie verdient voor elke overwinning 0,4 punt en met de bonuspunten erbij kan het hard gaan als enkele teams tot de eindfase van een toernooi doordringen.
Ja, tuurlijk liggen er kansen, Ajax kan altijd de CL winnen en de Nederlandse clubs kunnen allemaal de halve finale halen van de Conference League, terwijl de Portugese ploegen er allemaal uitvliegen in de volgende rondequote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
@:Hhh38 Volgens Abbink liggen er nog kansen.
[..]
Ajax dat de CL wint en een andere Nederlandse club die de Conference League wint.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:27 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ja, tuurlijk liggen er kansen, Ajax kan altijd de CL winnen en de Nederlandse clubs kunnen allemaal de halve finale halen van de Conference League, terwijl de Portugese ploegen er allemaal uitvliegen in de volgende ronde
Je hebt de rest van het artikel ook gelezen neem ik aan?quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
@:Hhh38 Volgens Abbink liggen er nog kansen.
[..]
Ja dat was wat somberder. Maar ik blijf hoopvol.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:29 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je hebt de rest van het artikel ook gelezen neem ik aan?
Lijkt me niet realistisch. Minimale voorwaarde is wel dat Ajax Benfica eruit knikkert.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja dat was wat somberder. Maar ik blijf hoopvol.
Die Portugezen blijven wel altijd terugknokken, bijzonder volkje.
is gewoon het verschil tussen jaren hoog op die ranglijst staan en een opleving zoals wij hebben met dank aan de kneuzenleaguequote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Die Portugezen blijven wel altijd terugknokken, bijzonder volkje.
Wat heeft dat in vredesnaam met het volkje te makenquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:30 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja dat was wat somberder. Maar ik blijf hoopvol.
Die Portugezen blijven wel altijd terugknokken, bijzonder volkje.
Ik ben hier al eerder kritisch over geweest Tarado, je hebt voor een groot deel ongelijk. We hebben nu nog 32 clubs over in de Europa League/Conference League.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
is gewoon het verschil tussen jaren hoog op die ranglijst staan en een opleving zoals wij hebben met dank aan de kneuzenleague
Dat was ook compleet ondenkbaar geweest in het oude format.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik ben hier al eerder kritisch over geweest Tarado, je hebt voor een groot deel ongelijk. We hebben nu nog 32 clubs over in de Europa League/Conference League.
4 Nederlandse clubs bij de laatste 32 van de Europa League was ook in het oude format ongekend geweest.
als ze het gered hadden wel jaquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:37 schreef PietjePuk2000 het volgende:
4 Nederlandse clubs bij de laatste 32 van de Europa League was ook in het oude format ongekend geweest.
Wat het alsnog wel knap maakt wat er dit jaar gebeurt, de afgelopen jaren werd er regelmatig al in de zomer verloren van clubs van een lager niveau dan de kneuzenleague. Zeker Vitesse pakt enorme bonuspuntenquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
is gewoon het verschil tussen jaren hoog op die ranglijst staan en een opleving zoals wij hebben met dank aan de kneuzenleague
Oneens. Feyenoord en Vitesse speelden al in Europa League waardige poules. PSV speelde notabene al Europa League en had in het oude format absoluut bij de beste 32 (van de 48) teams gezeten. Kijk de punten maar na.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:39 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat was ook compleet ondenkbaar geweest in het oude format.
het is ook niet dat ik het niet leuk vind maar je moet het wel een beetje in verhouding zienquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:40 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wat het alsnog wel knap maakt wat er dit jaar gebeurt, de afgelopen jaren werd er regelmatig al in de zomer verloren van clubs van een lager niveau dan de kneuzenleague. Zeker Vitesse pakt enorme bonuspunten
Oke Pietje.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Oneens. Feyenoord en Vitesse speelden al in Europa League waardige poules. PSV speelde notabene al Europa League en had in het oude format absoluut bij de beste 32 (van de 48) teams gezeten. Kijk de punten maar na.
Alleen voor AZ zullen we het niet echt kunnen weten. Die hadden wel echt een ongekend matige poule. Maar ook die hadden in een Europa League poule wellicht tweede kunnen worden.
dat is gewoon geleuter met je europa league waardig, de spoeling is dunner gemaakt en dan heb je meer kans om boven te komen drijven, niets meer en niets minderquote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Oneens. Feyenoord en Vitesse speelden al in Europa League waardige poules. PSV speelde notabene al Europa League en had in het oude format absoluut bij de beste 32 (van de 48) teams gezeten. Kijk de punten maar na.
Alleen voor AZ zullen we het niet echt kunnen weten. Die hadden wel echt een ongekend matige poule. Maar ook die hadden in een Europa League poule wellicht tweede kunnen worden.
Dat is toch geen inhoudelijke reactie? Jij vond de poules van Feyenoord en Vitesse niet Europa League waardig?quote:
Deze discussie hebben we al een keer gehouden dus ik heb niet zo'n zin om dat dunnetjes over te doen, je gaat aan zoveel punten voorbij en zit vrijwel overal naast dat het weinig zin heeft. Maar blijf vooral geloven dat we met 4 teams (waarvan 1 ontzettend matig presteert, 1 Vitesse is en 1 AZ is) in de EL laatste 32 hadden gestaan. Ik geloof dat het voor het eerst sinds 2011 was dat we überhaupt meer dan één team eind februari nog in de runnnig hadden maar dat zal niets met de CFL te maken hebben. PSV is uitgeschakeld notabene in de EL.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:44 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat is toch geen inhoudelijke reactie? Jij vond de poules van Feyenoord en Vitesse niet Europa League waardig?
En PSV speelde toch gewoon Europa League en haalt de laatste 32?
We hebben genoeg mazzel gehad ook, maar ik weet dus niet of dat met het huidige format te maken heeft.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:46 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Deze discussie hebben we al een keer gehouden dus ik heb niet zo'n zin om dat dunnetjes over te doen, je gaat aan zoveel punten voorbij en zit vrijwel overal naast dat het weinig zin heeft. Maar blijf vooral geloven dat we met 4 teams (waarvan 1 ontzettend matig presteert, 1 Vitesse is en 1 AZ is) in de EL laatste 32 hadden gestaan. Ik geloof dat het voor het eerst sinds 2011 was dat we überhaupt meer dan één team eind februari nog in de runnnig hadden maar dat zal niets met de CFL te maken hebben.
Vitesse was in een normale situatie dan weer niet doorgegaan uiteraard..quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:41 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Oneens. Feyenoord en Vitesse speelden al in Europa League waardige poules. PSV speelde notabene al Europa League en had in het oude format absoluut bij de beste 32 (van de 48) teams gezeten. Kijk de punten maar na.
Alleen voor AZ zullen we het niet echt kunnen weten. Die hadden wel echt een ongekend matige poule. Maar ook die hadden in een Europa League poule wellicht tweede kunnen worden.
Ja, maar ik blijf wel benadrukken dat er in het oude EL-format 16 teams meer zaten. AZ had dan wellicht weer geen Celtic (toch een vrij zware tegenstander voor een play-off) geloot etc.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:50 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Vitesse was in een normale situatie dan weer niet doorgegaan uiteraard..
En AZ zat in de EL, maar werd daar al uitgeschakeld voor die überhaupt begonnen was
Mja, Celtic werd gisteren kansloos uitgeschakeld door Bodo Glimt in de tussenronde van de Conference League. Zo goed zijn die ook weer niet op dit moment.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:52 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ja, maar ik blijf wel benadrukken dat er in het oude EL-format 16 teams meer zaten. AZ had dan wellicht weer geen Celtic (toch een vrij zware tegenstander voor een play-off) geloot etc.
Dat is zo. Het valt ook allemaal wel net goed maar ik vind het ook niet fair om alles alleen maar aan die Conference League op te hangen. Vitesse (echt een club van niets) dat een poule met Spurs en Rennes overleeft, dat is uitzonderlijk.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 11:55 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, Celtic werd gisteren kansloos uitgeschakeld door Bodo Glimt in de tussenronde van de Conference League. Zo goed zijn die ook weer niet op dit moment.
is gewoon een prijsquote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:58 schreef AmaninFull het volgende:
Laten we niet doen alsof ver komen in de Conference League of het hele ding winnen in zichzelf (sportieve) waarde heeft. De enige waarde die het heeft, is de punten die NLse clubs erin kunnen pakken voor de coëfficient waardoor we meer clubs kunnen afleveren in het enige toernooi dat ertoe doet: het miljardenbal.
Voor een Vitesse, Partizan of Bodo Glimt zal het wel degelijk waarde hebben. Voor clubs zoals AS Roma en PSV zal dat idd een stuk minder zijn, omdat deze clubs eigenlijk de ambitie hebben om CL te spelen, of op z'n minst Europa League.quote:Op vrijdag 25 februari 2022 21:58 schreef AmaninFull het volgende:
Laten we niet doen alsof ver komen in de Conference League of het hele ding winnen in zichzelf (sportieve) waarde heeft. De enige waarde die het heeft, is de punten die NLse clubs erin kunnen pakken voor de coëfficient waardoor we meer clubs kunnen afleveren in het enige toernooi dat ertoe doet: het miljardenbal.
"echt een club van niets" - hou toch op johquote:Op vrijdag 25 februari 2022 12:00 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dat is zo. Het valt ook allemaal wel net goed maar ik vind het ook niet fair om alles alleen maar aan die Conference League op te hangen. Vitesse (echt een club van niets) dat een poule met Spurs en Rennes overleeft, dat is uitzonderlijk.
Feyenoord dat uitwedstrijden wint in Berlijn en het verder uitstekend doet.
Als je ambities hebt in de CL of de EL kan het ook geen kwaad om in de Conference League punten te pakken. Dat kan toch weer schelen bij de loting de jaren daarop.quote:Op zondag 27 februari 2022 10:59 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Voor een Vitesse, Partizan of Bodo Glimt zal het wel degelijk waarde hebben. Voor clubs zoals AS Roma en PSV zal dat idd een stuk minder zijn, omdat deze clubs eigenlijk de ambitie hebben om CL te spelen, of op z'n minst Europa League.
Akkoord met deze aanvulling.quote:Op zondag 27 februari 2022 10:59 schreef Boezeidekoe het volgende:
[..]
Voor een Vitesse, Partizan of Bodo Glimt zal het wel degelijk waarde hebben. Voor clubs zoals AS Roma en PSV zal dat idd een stuk minder zijn, omdat deze clubs eigenlijk de ambitie hebben om CL te spelen, of op z'n minst Europa League.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |