Goed voor het Nederlandse voetbal. Voornamelijk door de financile gevolgen daar van.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Maar tussen de regels door: Nederland gaat vermoedelijk voor de CL van 24-25 voor het eerst twee vaste plekken krijgen, en de nr 3 in de play-offs. Maar omdat Frankrijk een direct ticket krijgt, zou het betekenen dat wanneer de EL-winnaar al geplaatst is voor de CL dit ticket doorschuift naar de nr3 van Nederland. Dat zou drie directe plekken kunnen betekenen
De prestaties over n seizoen genomen moet je niet vergelijken met de prestaties over meerdere seizoenen. Van te voren weten we al dat op basis van onze competitiesterkte er nul tot drie CL-tickets beschikbaar zijn, en die competitiesterkte wordt gebaseerd op Europese prestaties, ander vergelijkingsmateriaal is er niet echt. Wordt Volendam kampioen, dan verdienen ze dat ticket omdat ze in een sterke competitie kampioen zijn geworden, niet omdat Feyenoord de ECL finale heeft gehaald ookal is dat er wel een gevolg van.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar zo werkt het in de kern nu ook natuurlijk. Alleen dan wat minder direct. Als Volendam volgend jaar kampioen wordt gaan ze ook de CL in, ondanks dat ze nul hebben bijgedragen aan het cofficint. Dat is gewoon het systeem.
In Belgi dreigt zoiets te gebeuren nu. Union staat samen met Club Brugge aan de leiding...quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar zo werkt het in de kern nu ook natuurlijk. Alleen dan wat minder direct. Als Volendam volgend jaar kampioen wordt gaan ze ook de CL in, ondanks dat ze nul hebben bijgedragen aan het cofficint. Dat is gewoon het systeem.
Ik zie niet helemaal in waarom dat anders is. Die extra tickets gaan toch ook naar de sterkste competitie en niet naar de sterkste ploeg?quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:44 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
De prestaties over n seizoen genomen moet je niet vergelijken met de prestaties over meerdere seizoenen. Van te voren weten we al dat op basis van onze competitiesterkte er nul tot drie CL-tickets beschikbaar zijn, en die competitiesterkte wordt gebaseerd op Europese prestaties, ander vergelijkingsmateriaal is er niet echt. Wordt Volendam kampioen, dan verdienen ze dat ticket omdat ze in een sterke competitie kampioen zijn geworden, niet omdat Feyenoord de ECL finale heeft gehaald ookal is dat er wel een gevolg van.
Dat is in essentie heel anders dan op basis van behaalde Europese punten als 'cadeau' extra tickets toekennen maar niet de clubs belonen die voor die prestatie hebben gezorgd.
Feyenoord in de CL was een groot succes.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Goed voor het Nederlandse voetbal. Voornamelijk door de financile gevolgen daar van.
zoals gewoonlijk pieken we in NL weer te vroeg, zo'n seizoen als dit (qua punten) zie ik zo snel niet meer herhaald wordenquote:Op dinsdag 10 mei 2022 15:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Daar hadden ze al aan geschaafd, volgens mij zou die club wel net buiten de CL plaats(en) van z'n land moeten eindigen. En omdat het dus niet per club maar per land gaat zullen de grootste landen die plekken bijna altijd krijgen.
Het draait de redenering om. In het ene geval beslis je op basis van de afgelopen vijf jaar, in het andere geval beslis je op basis van een lopend jaar. Dan wordt het vervelend omdat over een lopend seizoen Europese prestaties samenhangen met competitieprestaties, vaak ook negatief.quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik zie niet helemaal in waarom dat anders is. Die extra tickets gaan toch ook naar de sterkste competitie en niet naar de sterkste ploeg?
Stel je voor dat Frankrijk volgend seizoen loopt te prutsen en Nederland per ongeluk 5e komt te staan. Heb je in 2024 ineens 4 (3 rechtstreeks en 1 kwalificatie) in de CL (lol).quote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Maar tussen de regels door: Nederland gaat vermoedelijk voor de CL van 24-25 voor het eerst twee vaste plekken krijgen, en de nr 3 in de play-offs. Maar omdat Frankrijk een direct ticket krijgt, zou het betekenen dat wanneer de EL-winnaar al geplaatst is voor de CL dit ticket doorschuift naar de nr3 van Nederland. Dat zou drie directe plekken kunnen betekenen
Zonder dit piekseizoen hadden we berhaupt geen kans gemaakt op die 2e directe CL plekquote:Op dinsdag 10 mei 2022 16:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
zoals gewoonlijk pieken we in NL weer te vroeg, zo'n seizoen als dit (qua punten) zie ik zo snel niet meer herhaald worden
https://www.tubantia.nl/f(...)es-voetbal~a6e005ed/quote:Op vrijdag 6 mei 2022 20:47 schreef yats het volgende:
[..]
Wij waren vorig jaar in de 3e voorronde al niet geplaatst dus dan is Twente dat zeker niet.
Correct.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:51 schreef borisz het volgende:
Iedere club uit een land start het jaar op 20% van het landcoffecient + wat de prestaties van de club zelf heeft verzameld de laatste vijf jaar. Dus ook Volendam zou geplaatst zijn in de Q van de Conference League, mochten ze dat halen.
Dacht volgens mij het hoogste van de twee? 20% landcofficient of de clubcofficient.quote:Op dinsdag 17 mei 2022 17:51 schreef borisz het volgende:
Iedere club uit een land start het jaar op 20% van het landcoffecient + wat de prestaties van de club zelf heeft verzameld de laatste vijf jaar. Dus ook Volendam zou geplaatst zijn in de Q van de Conference League, mochten ze dat halen.
Ik zie dat niet helemaal in de accesslist van Bert.quote:Op zaterdag 21 mei 2022 08:52 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe Abbink tweet is uit.
Malta op de UEFA-cofficintranglijst #1quote:Op vrijdag 29 juli 2022 09:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
Hamrun Spartans uit Malta al 2 voorronden doorgekomen. Voor het eerst in hun bestaan
Malta staat al op 2 punten dit jaar. Hoogste van wat ik zo snel terug heb kunnen vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |