nou als jij zo zeker bent van je lang jarige gemiddelden zet je toch daar toch gewoon geld op in?quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:23 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ongeacht de uitslag klopt de stelling, die gaat namelijk over langjarige gemiddelden.
Wist niet dat Engelsen Nederlands konden lezenquote:Op zaterdag 11 december 2021 16:37 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hahaha, de haat op Verstappen op al die Engelse fora, vooral na dat interview in de Telegraaf vanmorgen.
Schuimbekkende Hamilton fans.
Snap ook niet waarom hij die lockup had, hij had al een ronde neergezet.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:35 schreef Drekkoning het volgende:
Maargoed, die softs liggen er dus onder omdat Max zijn mediums vernaggeld heeft en daarmee hun geplande strategie.
Ik vrees een beetje dat HAM na de start redelijk bij kan blijven en dan gewoon gaat winnen omdat hij langer buiten kan blijven.
Twee stops lijkt welhaast verplicht voor RBR. Rood-geel-geel of rood-geel-rood en dan hopen dat Mercedes geel-wit gaat,quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:35 schreef Drekkoning het volgende:
Maargoed, die softs liggen er dus onder omdat Max zijn mediums vernaggeld heeft en daarmee hun geplande strategie.
Ik vrees een beetje dat HAM na de start redelijk bij kan blijven en dan gewoon gaat winnen omdat hij langer buiten kan blijven.
Hierom is Perez belangrijk. Als Perez in de buurt weet te blijven, dan kan RB Mercedes naar 2 stops dwingen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:39 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Twee stops lijkt welhaast verplicht voor RBR. Rood-geel-geel of rood-geel-rood en dan hopen dat Mercedes geel-wit gaat,
Vertaling was al vrij snel op internet te vinden. Hier een voorbeeld vanaf het Manchester United forum:quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:38 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Wist niet dat Engelsen Nederlands konden lezen
Anderzijds bemoeilijkt het de start van Hamilton en kunnen ze geen undercut doen. Met een beetje mazzel is Mercedes het initiatief kwijt. Dus wie weet krijgen we weer bijzondere SC's.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:35 schreef Drekkoning het volgende:
Maargoed, die softs liggen er dus onder omdat Max zijn mediums vernaggeld heeft en daarmee hun geplande strategie.
Ik vrees een beetje dat HAM na de start redelijk bij kan blijven en dan gewoon gaat winnen omdat hij langer buiten kan blijven.
Of juist op een stop houden, en hopen dat Hamilton zijn banden eraan rijdt.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hierom is Perez belangrijk. Als Perez in de buurt weet te blijven, dan kan RB Mercedes naar 2 stops dwingen.
Ligt er ook aan of Hamilton terugvalt, met 3 rode banden achter hem (Norris, Perez, Sainz). Als één of meer van hen beter wegkomt en bij de start of snel daarna Hamilton weet te pakken, heb je alweer meer vrijheid.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:39 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Twee stops lijkt welhaast verplicht voor RBR. Rood-geel-geel of rood-geel-rood en dan hopen dat Mercedes geel-wit gaat,
Hamilton en Leclerc it is.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:42 schreef heywoodu het volgende:
Met een 1-2'tje in welke volgorde dan ook voor Hamilton en Verstappen valt in elk geval weinig te verdienen
[ afbeelding ]
VER heeft geen verse mediums meer.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:39 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Twee stops lijkt welhaast verplicht voor RBR. Rood-geel-geel of rood-geel-rood en dan hopen dat Mercedes geel-wit gaat,
Ik doe niet aan gokken, verlies je uiteindelijk alleen maar mee,quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:30 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
nou als jij zo zeker bent van je lang jarige gemiddelden zet je toch daar toch gewoon geld op in?
[ link | afbeelding ]
Alsof Lewis en Mercedes naar Perez gaan kijken. Lewis enige focus gaat Max zijn natuurlijk, die gaat zich niet in een andere strategie laten dwingen doordat Perez op punt X of Y van de baan aanwezig is.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hierom is Perez belangrijk. Als Perez in de buurt weet te blijven, dan kan RB Mercedes naar 2 stops dwingen.
Als je het fout doet of er niet genoeg tijd in steekt wel inderdaad. Zeker op dit soort grote markten.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:44 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik doe niet aan gokken, verlies je uiteindelijk alleen maar mee,
Belasting voor domme mensen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:44 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik doe niet aan gokken, verlies je uiteindelijk alleen maar mee,
Mercedes gaat Perez geen undercut laten plegen op Hamiltonquote:Op zaterdag 11 december 2021 16:44 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Alsof Lewis en Mercedes naar Perez gaan kijken. Lewis enige focus gaat Max zijn natuurlijk, die gaat zich niet in een andere strategie laten dwingen doordat Perez op punt X of Y van de baan aanwezig is.
Natuurlijk doen ze dat. Zeker als Perez het voor elkaar krijgt om achter Hamilton terecht te komen. Als Perez een succesvolle undercut kan doen, dan wordt het wel heel moeilijk voor Hamilton.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:44 schreef GotenSSJ het volgende:
Alsof Lewis en Mercedes naar Perez gaan kijken.
Als je er "genoeg tijd" in steekt dan kan je al redelijk spreken van een verslaving.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je het fout doet of er niet genoeg tijd in steekt wel inderdaad. Zeker op dit soort grote markten.
Dat valt mee natuurlijk. Als je er genoeg tijd in steekt en (vooral dat) je weet genoeg waar je mee bezig bent - niet alleen van de sport zelf, maar ook over hoe odds in elkaar steken en zorgen dat je niet maar bij één bookmaker speelt, etc - is er simpelweg goed geld mee te verdienen. Voor mij was dat ideaal toen ik nog geen baan had, de sporten keek en volgde ik toch wel, vrij kleine moeite om dan ook vooraf de odds te bekijken en dergelijken. Dat ik er mee gestopt ben is vooral omdat het teveel werk werd na jaren ermee bezig zijn (want slecht ging het bepaald niet) en omdat ik inmiddels wél een baan heb en er dus simpelweg de tijd niet meer voor vrij wil makenquote:Op zaterdag 11 december 2021 16:48 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Als je er "genoeg tijd" in steekt dan kan je al redelijk spreken van een verslaving.
De enigen die er echt rijk mee worden zijn de organisatoren.
Het was ook eigenlijk geen giga-tow natuurlijk.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:39 schreef Nattekat het volgende:
Leuk feitje: Verstappen verloor in de tweede sector van zijn tweede run slechts 0,001s. Om even aan te geven hoe belachelijk veel harder hij nog had kunnen gaan
ik denk rood - wit voor RBquote:Op zaterdag 11 december 2021 16:39 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
Twee stops lijkt welhaast verplicht voor RBR. Rood-geel-geel of rood-geel-rood en dan hopen dat Mercedes geel-wit gaat,
Ik denk dat ze het af laten hangen van of en hoe veel Max sneller is op soft tov Lewis op medium.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik denk rood - wit voor RB
De laatste races lijkt Hamilton beter met zijn banden overweg te kunnen in de long runs dan Verstappen, zeker op de harde band.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik denk rood - wit voor RB
Dat is het hele seizoen al een rode draad. RB vreet banden maar heeft veel minder moeite met zachte banden.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:57 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
De laatste races lijkt Hamilton beter met zijn banden overweg te kunnen in de long runs dan Verstappen, zeker op de harde band.
En de degradatie. Als de rode band na tien rondjes op is, en de geel naar 20-25 ronden door kan, zal Red Bull zeker niet wagen de race uit te rijden op wit, omdat je dan weet dan Hamilton in de laatste tien ronden veel sneller is.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:56 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het af laten hangen van of en hoe veel Max sneller is op soft tov Lewis op medium.
True. Dat gaan ze niet meer laten gebeuren.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:59 schreef Ferry_76 het volgende:
[..]
En de degradatie. Als de rode band na tien rondjes op is, en de geel naar 20-25 ronden door kan, zal Red Bull zeker niet wagen de race uit te rijden op wit, omdat je dan weet dan Hamilton in de laatste tien ronden veel sneller is.
En Hamilton heeft 3 coureurs op soft achter zich, waarvan Norris wel heeft gezegd dat hij zich niet met het gevecht tussen Lewis en Max bezig wil bemoeien. Maar hij heeft Perez en Sainz achter zich, die wel willen knokken.quote:Op zaterdag 11 december 2021 17:00 schreef opreis het volgende:
Pluspunten:
-Pole
-Op rood starten t.o.v. geel =grotere kans om na ronde 1 nog aan de leiding te liggen
-Dan moet Lulu er dus op de 1 of andere manier langskomen
-Topsnelheid van Max is hoger, dus wordt ook moelijker op het rechte stuk
-Perez in de buurt, Bottas juist niet, dus wellicht geen stop voor Lulu in vrije lucht die Max wel zou kunnen hebben.
-Lando wellicht Lulu pakken bij de start
Minpunten
-Hogere topsnelheid betekend vaak minder downforce, minder downforce is vaak hogere banden slijtage
-Op rood beginnen is wellicht eerder stoppen, al heb je ook de kans dat Lulu wanneer hij er op de baan niet langs kan voor een undercut gaat, en dat de strategieėn dan gelijk lopen
Voorlopig voorzichtig positief, al gaat de bandenslijtage wel een flinke rol spelen vrees ik.
Ik denk nog steeds dat Hamilton morgen vrij gemakkelijk de overwinning gaat pakken.quote:Op zaterdag 11 december 2021 17:05 schreef NaturalScience het volgende:
Vanmiddag schreeuwde de helft van de users hier dat Max NOOOIT pole zou pakken, dat Lewis fluitend naar de eerste plek zou rijden. Dat het zelfs zo dramatisch was dat Max net zo goed in bed had kunnen blijven liggen vandaag.....![]()
![]()
![]()
Zie hier de waarde van de 'expert opinions' op FOK!.
Ik snap die Norris wel, maar uiteindelijk is het wel een racer. Hij zal niet tot het uiterste gaan, maar heeft hij meer snelheid, komt hij beter weg, ziet hij een gat, dan gaat hij er echt wel voor. Zeker juist omdat hij inderdaad ook die 2 achter hem heeft.quote:Op zaterdag 11 december 2021 17:08 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
En Hamilton heeft 3 coureurs op soft achter zich, waarvan Norris wel heeft gezegd dat hij zich niet met het gevecht tussen Lewis en Max bezig wil bemoeien. Maar hij heeft Perez en Sainz achter zich, die wel willen knokken.
Kleine kanttekening, safety car kan alles ook weer op zijn kop gooienquote:Op zaterdag 11 december 2021 17:00 schreef opreis het volgende:
Pluspunten:
-Pole
-Op rood starten t.o.v. geel =grotere kans om na ronde 1 nog aan de leiding te liggen
-Dan moet Lulu er dus op de 1 of andere manier langskomen
-Topsnelheid van Max is hoger, dus wordt ook moelijker op het rechte stuk
-Perez in de buurt, Bottas juist niet, dus wellicht geen stop voor Lulu in vrije lucht die Max wel zou kunnen hebben.
-Lando wellicht Lulu pakken bij de start
Minpunten
-Hogere topsnelheid betekend vaak minder downforce, minder downforce is vaak hogere banden slijtage
-Op rood beginnen is wellicht eerder stoppen, al heb je ook de kans dat Lulu wanneer hij er op de baan niet langs kan voor een undercut gaat, en dat de strategieėn dan gelijk lopen
Voorlopig voorzichtig positief, al gaat de bandenslijtage wel een flinke rol spelen vrees ik.
Tom Coronel, die noemde het ooit in een van zijn WTCC filmpjes toen die op Monza reden.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:53 schreef heywoodu het volgende:
Wanneer is eigenlijk het omslagpunt gekomen dat men een slipstream na jaren ineens en masse een tow is gaan noemen? Lijkt me weer een uit de VS overgewaaid ding, waar het op snelle ovals vaak gaat over no-tow laps enzo?
Het zou toch een keer fijn zijn als Perez wel een keer een goede start heeft en het Hamilton op de soft banden moeilijk kan maken.quote:Op zaterdag 11 december 2021 17:08 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
En Hamilton heeft 3 coureurs op soft achter zich, waarvan Norris wel heeft gezegd dat hij zich niet met het gevecht tussen Lewis en Max bezig wil bemoeien. Maar hij heeft Perez en Sainz achter zich, die wel willen knokken.
Wat doet Max+Lewis DNF?quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:42 schreef heywoodu het volgende:
Met een 1-2'tje in welke volgorde dan ook voor Hamilton en Verstappen valt in elk geval weinig te verdienen
[ afbeelding ]
''Hij moet geluk hebben, als hij maar geen pech heeft''quote:Op zaterdag 11 december 2021 17:07 schreef PzKpfw het volgende:
https://www.nu.nl/290523/(...)f-getikt-worden.html
We staan er weer lekker op
Dat is elke race zo dus behoeft niet elk weekend benadrukt te worden lijkt mequote:Op zaterdag 11 december 2021 17:09 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Kleine kanttekening, safety car kan alles ook weer op zijn kop gooien
Nog niet gezien. Wel opvallend: geen podium staat voor beiden op 4, geen top-6 voor beiden op 4.5 en geen top-10 voor beiden op 5. Kortom, die situaties worden eigenlijk alleen als serieus gezien in het geval van een DNF, anders zou het verschil tussen geen podium en geen top-10 wel veel groter zijnquote:
Denk eerlijkgezegd niet dat de haat vanuit Engeland hetzelfde is als andersom. Hamilton heeft al teveel gewonnen.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:37 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hahaha, de haat op Verstappen op al die Engelse fora, vooral na dat interview in de Telegraaf vanmorgen.
Schuimbekkende Hamilton fans.
Lijken net Verstappen fans die over Lewis praten.quote:Op zaterdag 11 december 2021 16:37 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Hahaha, de haat op Verstappen op al die Engelse fora, vooral na dat interview in de Telegraaf vanmorgen.
Schuimbekkende Hamilton fans.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |