Ja ok, maar da's geen eerlijke vergelijkingquote:Op donderdag 9 december 2021 21:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik durf te stellen dat we dit niet op de mat hadden gelegd onder Advocaat of Stam.
Desondanks is bij ons ook wel wat gebrek aan kwaliteit te bespeuren. Diemers heeft een assist maar mi gado wat een netvlies lostrekkend spel is dat zeg...quote:Op donderdag 9 december 2021 21:40 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ben bang dat dat meer komt door het totale gebrek aan enige kwaliteit bij die joden.
Onder Stam wonnen we zelfs twee keer met 3-0 tegen die bierjoden.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:41 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik durf te stellen dat we dit niet op de mat hadden gelegd onder Advocaat of Stam.
Het is in ieder geval het bewijs dat er meer te halen valt uit deze groep.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:42 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ja ok, maar da's geen eerlijke vergelijking
Eens. Zoals ik al zei; denk niet dat Slot twijfelt over de standaard 11quote:Op donderdag 9 december 2021 21:43 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Desondanks is bij ons ook wel wat gebrek aan kwaliteit te bespeuren. Diemers heeft een assist maar mi gado wat een netvlies lostrekkend spel is dat zeg...
In seizoen 2016/2017 stond Jens Toornstra van de 34 eredivisiewedstrijden 34 keer in de basisquote:Op donderdag 9 december 2021 21:41 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Tot nu toe zijn alle seizoenen waarin jens in de basis speelde een grote ramp
dat is geen toeval
ik denk dat het 1 met het ander te maken heeft
het kampioensjaar was hij geen basis
waarom ga je er mee in discussiequote:Op donderdag 9 december 2021 21:44 schreef Caland het volgende:
[..]
In seizoen 2016/2017 stond Jens Toornstra van de 34 eredivisiewedstrijden 34 keer in de basis
14 goals
9 assists
Dit was een te makkelijke inkopperquote:Op donderdag 9 december 2021 21:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
waarom ga je er mee in discussie
Klootzakquote:Op donderdag 9 december 2021 21:48 schreef Caland het volgende:
Dit keepertje is beter dan die Marciano
Waarom staat die niet in het nationale jodenteam?
Het blijkt inderdaad te kloppenquote:Op donderdag 9 december 2021 21:44 schreef Caland het volgende:
[..]
In seizoen 2016/2017 stond Jens Toornstra van de 34 eredivisiewedstrijden 34 keer in de basis
14 goals
9 assists
Prima spelerquote:Op donderdag 9 december 2021 21:50 schreef Caland het volgende:
Hendriks op linksback doet het echt uitstekend
@:maxi-mus
Slot haalt er het maximale uit.quote:Op donderdag 9 december 2021 21:44 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is in ieder geval het bewijs dat er meer te halen valt uit deze groep.
In niet eens de eerste keeper bij Haifaquote:Op donderdag 9 december 2021 21:48 schreef Caland het volgende:
Dit keepertje is beter dan die Marciano
Waarom staat die niet in het nationale jodenteam?
Er zijn echt mensen in de wereld die denken dat ze meer verstand van voetbal hebben dan ik en Willemquote:Van Hanegem: 'Die jongen had Van Geel direct na de titel moeten verkopen'
Gepubliceerd: Maandag 12 februari 2018 om 08:58
Het lachen is Willem van Hanegem vergaan bij het kijken naar wedstrijden van Feyenoord. Zondag ging het weer mis: de regerend landskampioen verloor met 3-1 van Vitesse.
'Sven van Beek, Karim El Ahmadi en Tyrell Malacia waren de drie spelers die nog enigszins overeind bleven tegen Vitesse. De rest was om te huilen', schrijft Van Hanegem in zijn wekelijkse column voor het Algemeen Dagblad. 'Jens Toornstra nog altijd in de basis in Feyenoord 1, eigenlijk kan het al maanden niet meer. Die jongen had Martin van Geel direct na de titel moeten verkopen, want beter dan vorig seizoen kan hij niet.'
Mooi plaatje Klaasquote:Op donderdag 9 december 2021 21:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Er zijn echt mensen in de wereld die denken dat ze meer verstand van voetbal hebben dan ik en Willem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |