idd hier hetzelfde. dat filmpje was toen snel verwijderd geloof ik.quote:Op vrijdag 3 december 2021 21:30 schreef greysbones het volgende:
[..]
klopt
dat is 1 van de eerste filmpjes die ik aan het begin heb gezien die mij het gevoel gaven dat ik niet gek was
quote:Op vrijdag 3 december 2021 21:32 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
idd hier hetzelfde. dat filmpje was toen snel verwijderd geloof ik.
Goeie welquote:
Vax plicht met een experimenteel goedje. walgelijkquote:Op vrijdag 3 december 2021 21:32 schreef yinxs het volgende:
Ja hoor. Hugo de Jonge draait over vaccinatieplicht
https://www.geenstijl.nl/(...)er-vaccinatieplicht/
[ afbeelding ]
Met hoeveel leugens en valse beloftes (regel zonder uitzondering tot nu toe) kan deze man weg blijven komen voor ie aangepakt mag worden?
Er is hoognodig een wetgeving nodig die politici dwingt om achter (publiekelijk) gemaakte beloftes te blijven staan. 180 graden draaien binnen een te korte tijd zonder grote onverwachte ontwikkelingen moet bestraft worden. 3 strikes en eruit, voorgoed.
We gaan het nooit verplichten, geen dwang, geen drang. Dat doen we nietquote:Op vrijdag 3 december 2021 22:42 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
Vax plicht met een experimenteel goedje. walgelijk![]()
![]()
Die nieuwe varianten lijkt een mind of their own te hebben.quote:Op vrijdag 3 december 2021 20:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, lastig hé, dat een nieuwe variant niet met een gebruiksaanwijzing komt....
Als het gebeurt, dan hoop ik dat de week erop de kantoormensen mee gaan doen die constant buiten schot blijven (ik ben er daar ook 1 van) en dan de winkelmedewerkers, de zorg en iedereen...quote:
Jij had verwacht dat het virus een vastgesteld traject aflegt?quote:Op vrijdag 3 december 2021 23:24 schreef Tingo het volgende:
[..]
Die nieuwe varianten lijkt een mind of their own te hebben.
Sci-Fi TV reality show.
Ik denk dat jij degene bent die het niet snaptquote:Op vrijdag 3 december 2021 23:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij had verwacht dat het virus een vastgesteld traject aflegt?
Tja, iedereen doet telkens alsof Hugo alleenheerser is...quote:Op vrijdag 3 december 2021 22:42 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
Vax plicht met een experimenteel goedje. walgelijk![]()
![]()
Dan kun jij het op eenvoudige wijze uitleggen....quote:Op vrijdag 3 december 2021 23:31 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik denk dat jij degene bent die het niet snapt@:Tingo wel
Oh ja hoor, je snapt het niet en wil niet verder kijken dan het verhaal dat je dag in dag uit gevoerd is. Is ook niet erg...quote:Op vrijdag 3 december 2021 23:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dan kun jij het op eenvoudige wijze uitleggen....
Geen uitleg.quote:Op vrijdag 3 december 2021 23:35 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Oh ja hoor, je snapt het niet en wil niet verder kijken dan het verhaal dat je dag in dag uit gevoerd is. Is ook niet erg...
Leuk, heb ik ook met mn ouwe buurman midden in het supermarkt gedaan. Hoe vreselijk gek is het wereld geworden dat handen schudden levensgevaarlijk is.quote:Op vrijdag 3 december 2021 21:40 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Goeie welIk heb ook alleen mijn handen gewassen na wc bezoek of wanneer ik met eten snijden en koken bezig ben. Hand sanitizer nooit gebruikt, handen wassen na supermarkt? echt niet. Ik doe er ook niet aan mee die flauwekul. Kreeg van de week nieuwe fiets geleverd, wil die fietsenboer een box geven, ik zei "hier schudden we gewoon nog handen" zijn reactie was, hand open en hand geven maar zei wel dat er zoveel mensen nog bang zijn dat ie het maar zo doet.
Heeft het zin? Denk het niet.. Wil jij constant een discussie aangaan waar je niet uitkomt? Wil je met die discussie polarisatie bevorderen? Wat is jouw doel? Ik denk dat ik voor de meeste users hier spreek dat ze zich niet laten overhalen door jouw propaganda hier, dus jouw doel is?quote:
Isn't it great, a nice sterile worldquote:Op vrijdag 3 december 2021 23:52 schreef Tingo het volgende:
[..]
Leuk, heb ik ook met mn ouwe buurman midden in het supermarkt gedaan. Hoe vreselijk gek is het wereld geworden dat handen schudden levensgevaarlijk is.
Ik snap iets niet, maar jij wel.quote:Op vrijdag 3 december 2021 23:53 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Heeft het zin? Denk het niet.. Wil jij constant een discussie aangaan waar je niet uitkomt? Wil je met die discussie polarisatie bevorderen? Wat is jouw doel? Ik denk dat ik voor de meeste users hier spreek dat ze zich niet laten overhalen door jouw propaganda hier, dus jouw doel is?
Ik vraag het me echt serieus af, wat mensen als jij hier doen... Het haalt niks uit en je lokt alleen maar negativiteit uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |