Eens. We zijn er klaar voor.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hef dat hele OMT gewoon op en installeer een frisse club met nieuwe ideeën. Dit kan echt niet meer.
Treurigheid ten top overigensquote:Op donderdag 25 november 2021 14:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, je moet dat echt even handig plannen nu. Ik ben sinds begin juli volledig gevaccineerd, dus dat betekent dat ik tot maart vrij zou moeten kunnen reizen. Of het daarna kan is maar de vraag, maar of ik voor die tijd een booster kan krijgen ook. Bovendien ben ik met die booster dan weer even goed tot het eind van het jaar, maar ik moet dus wel voor december weer een booster hebben, anders kan ik in 2023 het land niet uit.
Oh ja we hebben ons al bijna 2 jaar keurig gedragen.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:25 schreef dycto het volgende:
[..]
Volgens mij is de Nederlandse bevolking er al bijna twee jaar mee bezig om de zorg in meer of mindere mate te ontlasten door hun eigen persoonlijke leven op een extreem laag pitje te zetten.
Ik hoop dat het OMT degradeert.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:24 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Klopt. De roverheid doet NIETS.
@:maxi-mus @:caland
Always_Happy is de nieuwe Marinoquote:Op donderdag 25 november 2021 14:25 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Eens. We zijn er klaar voor.
Voor het eerst dat ik mij niet zo aan ze erger, toegegeven het zijn flutmaatregelen maar het feit dat de "alles dicht" reflex er niet is is een goed teken.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:21 schreef AlwaysHappy het volgende:
Wat vinden we hier eigenlijk van het OMT?![]()
Ja, je hoopt eigelijk op een "ok, doen we niks mee" van Hugoquote:Op donderdag 25 november 2021 14:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Je gaat nu bijna hopen dat ze tegen het OMT in gaan..
Verplichte vaccinatie dus. Of overal 2g beleid.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Snap dat ook niet, kijk naar waar het mis gaat en grijp daar in. Maar blijkbaar moeten we allemaal evenredig veel pijn voelen als er maatregelen worden genomen of zo.
Sowieso lastig te verklaren dat de scholen vorig jaar wel dicht moesten terwijl kindertjes amper ziek werden en met ze nu wellicht open wil houden terwijl ze met bosjes vallen.
En zonder morrenquote:Op donderdag 25 november 2021 14:26 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Oh ja we hebben ons al bijna 2 jaar keurig gedragen.
Ik zie nu al oneerlijke taferelen aan komen ja, waarbij er weer goed gewezen kan/gaat worden naar ouderen die dan wél op een gunstig moment naar Benidorm mogen.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, je moet dat echt even handig plannen nu. Ik ben sinds begin juli volledig gevaccineerd, dus dat betekent dat ik tot maart vrij zou moeten kunnen reizen. Of het daarna kan is maar de vraag, maar of ik voor die tijd een booster kan krijgen ook. Bovendien ben ik met die booster dan weer even goed tot het eind van het jaar, maar ik moet dus wel voor december weer een booster hebben, anders kan ik in 2023 het land niet uit.
Jij wil zeggen dat het leeuwendeel van de bevolking dat niet heeft gedaan?quote:Op donderdag 25 november 2021 14:26 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Oh ja we hebben ons al bijna 2 jaar keurig gedragen.
klopt helemaal.. echt om moedeloos en verdrietig van te worden.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:23 schreef Momo het volgende:
Als je in de zorg werkt dan denk je toch ook: " ze doen echt niks om ons echt te ontlasten? "
Gezonde zeeluchtquote:Op donderdag 25 november 2021 14:27 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zie nu al oneerlijke taferelen aan komen ja, waarbij er weer goed gewezen kan/gaat worden naar ouderen die dan wél op een gunstig moment naar Benidorm mogen.
Las in NRC dat elke week ca 650.000 oudershun kinderen bij opa en oma brengen, Vaak meerdere dagen. Dat is precies de groep die nu geboosterd moet worden en grote kans heeft op een ziekenhuis opname. Als zo'n basisschool vervolgens broeinesten worden van asymptomatische verspreidertjes dan is toch duidelijk daar een gigantisch probleem ligt?!quote:Op donderdag 25 november 2021 14:23 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
En die wortel is dan de 60+ers die wat terughoudender moeten zijn in deze tijden van massaverspreiding?
Ik geloof niet zo dat er gigantisch veel ouders van kinderen op de IC/ziekenhuis terecht komen. Dan heb je het vooral over ouders tot een jaar of 50 en in uitzonderlijke gevallen misschien tot zo'n 60. Niet echt de grote groep die vooral in het ziekenhuis terecht komt.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:19 schreef Elan het volgende:
[..]
Mee eens maar waar het mis gaat is op scholen en vervolgens al dan niet via de ouders komt het bij de (groot) ouders die door verminderde immuniteit op een IC terecht kunnen komen
Die scholen moet je nu gewoon een maand sluiten (2 weken plus vakantie). Dat gaat zo'n shitload aan nieuwe infecties schelen. Niet mikken op die 2-5% die je kunt realiseren door horeca te sluiten. Of weer in de weer met de bibliotheken en musea sluiten en andere infantiele symboolpolitiek zoals sluitingstijden vervroegen. Het probleem aanpakken bij de wortel.
En AlwaysHappy mag ook op dat moment, met een coronatestcertificaat van 200 p.p.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:27 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zie nu al oneerlijke taferelen aan komen ja, waarbij er weer goed gewezen kan/gaat worden naar ouderen die dan wél op een gunstig moment naar Benidorm mogen.
Ja maar, dan moeten ouders thuiswerken en missen ze hun sociale contacten!quote:Op donderdag 25 november 2021 14:22 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja en hier wordt wel lacherig gedaan over die 20% maar dan ga je sectoren sluiten die 1,2% bijdragen zodat die 20% open kan blijven.
Hier willen de meesten de scholen dicht en een harde lockdown. Dan kan je je voorstellen dat het OMT advies niet positief ontvangen wordtquote:Op donderdag 25 november 2021 14:28 schreef tja77 het volgende:
Vanwaar de haat op het OMT?
Wat is er niet goed aan, en wat zou anders moeten?
Dit advies heeft alle draagvlak in de TK weggeslagen voor een schoolsluitingquote:Op donderdag 25 november 2021 14:25 schreef Jor_Dii het volgende:
Je gaat nu bijna hopen dat ze tegen het OMT in gaan..
Jij denkt wel dat de winkel een uur eerder sluiten gaat helpen om het tij op de IC te keren?quote:Op donderdag 25 november 2021 14:28 schreef tja77 het volgende:
Vanwaar de haat op het OMT?
Wat is er niet goed aan, en wat zou anders moeten?
Waarom scholen dicht? Waarom zou je dat willen?quote:Op donderdag 25 november 2021 14:29 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Hier willen de meesten de scholen dicht en een harde lockdown. Dan kan je je voorstellen dat het OMT advies niet positief ontvangen wordt
Opa en oma passen op terwijl papa en ma werken. Al liggen er ook genoeg ongevaccineerde veertigers op de IC.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:28 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo dat er gigantisch veel ouders van kinderen op de IC/ziekenhuis terecht komen. Dan heb je het vooral over ouders tot een jaar of 50 en in uitzonderlijke gevallen misschien tot zo'n 60. Niet echt de grote groep die vooral in het ziekenhuis terecht komt.
We hebben genoeg boosters dus Hugo moet maar even doorprikken.
Alsof kinderen elkaar niet buiten school om zienquote:Op donderdag 25 november 2021 14:28 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja maar, dan moeten ouders thuiswerken en missen ze hun sociale contacten!
Dat is ook wat het OMT had gemodelleerd toch?quote:Op donderdag 25 november 2021 14:29 schreef zoost het volgende:
We zijn al over de piek, dus maatregelen hoeven al niet meer.
[ twitter ]
Dat heeft eerder een negatief effect in mijn ogen.quote:Op donderdag 25 november 2021 14:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Jij denkt wel dat de winkel een uur eerder sluiten gaat helpen om het tij op de IC te keren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |