FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / [LULGATE #90] Hij hoeft alleen maar te kauwen op zijn andijviestamppot
AgnesGruwoensdag 17 november 2021 @ 12:10
Ze gaan toch niet trouwen dus!

De diverse instagrams:

AH6: https://instagram.com/andrehazes
Monique: https://instagram.com/moniquenoell
Sarah: https://www.instagram.com/sarahvansoelen/
Rachel: https://www.instagram.com/rachelhazes/
Roxeanne: https://www.instagram.com/roxeannehazes/

andre-hazes-en-monique-westenberg-elkaar.jpg

TLDR:
April 2018: André Hazes en Monique Westenberg zijn uit elkaar

September 2019 :André Hazes en Monique Westenberg zijn weer uit elkaar

December 2020: André Hazes en Monique Westenberg verloofd!

Maart 2021:André Hazes en Monique Westenberg zijn uit elkaar

SPOILER
André Hazes en zijn vriendin Monique Westenberg zijn uit elkaar. Dat hebben ze zondagavond bekendgemaakt.
Geruchten dat het koppel uit elkaar is, gingen al langer. De 24-jarige Hazes en 40-jarige Westenberg waren bijna vier jaar samen en werden in 2016 de ouders van zoon André.

Verschillende entertainmentbladen, waaronder Story en Privé, meldden afgelopen week dat de relatie voorbij is. Hazes zou in een villa in Nieuwersluis zou wonen, terwijl Westenberg nog op het woonwagenterrein in Rotterdam woont.

Hazes bevestigde de geruchten zondagavond aan Shownieuws en zei dat het "niet zo lekker gaat" tussen de twee. "Dat vinden we allebei heel kut, maar dat is nu eenmaal zo. Ik denk dat er gewoon te veel is gebeurd. We hebben zoveel meegemaakt in korte tijd. En ik ben misschien ook een beetje verdwaald geraakt in deze wereld. Ik vind mijn werkleven gewoon heel erg leuk."

"Dat botst gewoon. Ik heb dingen verpest", aldus de zanger, die verder niet op details ingaat.

Drukke schema
Volgens Westenberg is de breuk vooral te wijten aan het drukke schema van Hazes. "Ik merk aan hem dat hij die druk niet zo aan kan, ik denk niet dat hij dat zelf doorheeft." Het stel zou het afgelopen jaar al gekampt hebben met veel spanning.

"Hij heeft weinig tijd voor het gezin", aldus Westenberg. "De situatie is nu dat André ervoor gekozen heeft ergens anders te gaan wonen. Ik denk dat het eigenlijk allemaal een beetje te veel aan het worden is. Zijn agenda is ontzettend volgepropt. Hij heeft nauwelijks tijd voor zichzelf, laat staan voor zijn gezin."

"Normaal neem je pauze van je werk als je die druk hebt. Alleen in Andrés geval is het onmogelijk om pauze van zijn werk te nemen en kiest hij ervoor pauze van zijn gezin te nemen."

Hazes en Westenberg zijn wekelijks te zien in een realitysoap bij SBS6, die eerder is opgenomen. In de aflevering van 2 mei komt de breuk voorbij, laat SBS aan NU.nl weten. Het stel is ook te zien in een reclame van een energieleverancier. Of die nu wordt geschrapt, is niet bekend.

9 november 2019:André Hazes bevestigt breuk met Monique

André Hazes bevestigt breuk met Monique
SPOILER
Met verdriet bevestigt André Hazes dat hij en Monique Westenberg uit elkaar zijn. Dat laat zijn management middels een statement aan Shownieuws weten.

De breuk dateert al van enige maanden geleden. ”Zij hebben hun best gedaan om er samen nog voor te gaan. Dat mocht helaas alleen niet zo zijn. Een verschrikkelijk moeilijke keuze waar veel tranen overheen zijn gegaan, maar voor nu is dit het beste besluit.”

De twee gaan nog altijd goed door één deur. ”Houden van is er nog genoeg en zal er altijd blijven. Hun voornaamste levensdoel is het geluk van André Hazes Jr. en daar zal alles om blijven draaien.”

De geruchten over relatieproblemen tussen het stel doen al enkele weken de ronde, waarna André in september bevestigde dat er spanningen zijn en dat hij en Monique niet meer samenwonen. Hierover vertelde André destijds aan Shownieuws. ”Ik woon echt, als ik een steen zou pakken en heel hard zou gooien, dan zou ik hem door de ruit gooien. Ik ben gewoon in de buurt en ik moet daar ook zo snel mogelijk kunnen zijn. Dat gaat super.”

Maar zijn liefde voor Monique is nog altijd dik aanwezig. Het is vooral zijn werk wat het soms lastig maakt. “Ik ben wel veranderd sinds het succes. En dat is deels positief, maar voor mijn gezinsleven negatief. Want ik kan me focussen op mijn werk, daar ben ik goed in. Maar dan vergeet ik soms wel even thuis.” André weet niet of hij en Monique nog weer bij elkaar gaan komen.

André is zich er van bewust dat hij niet altijd even makkelijk in de omgang is. “Ik ben gek op mijn leven. En ik ben blij dat ik dat met haar mag delen. Maar af en toe ben ik een lul. Ik ben niet de makkelijkste om mee te leven“, sluit hij af.

Toch besloten de twee eind september samen op gezinsvakantie te gaan met zoontje Andre Jr. In Bonaire beleefden ze een prachtige tijd en adopteerden ze zelfs hondje Frenkie.

Ook was de hele familie Westenberg vorige maand aanwezig bij de Ahoy-concerten van André. ”Zo genoten gisteravond met deze mensen waar ik van hou. Kijk oma’tje genieten van haar “kleinzoon”. En de trots die op papa’s gezicht staat als hij naar zijn schoonzoon kijkt, maar kijk ook in de ogen van de andere vader… die kijkt naar een zaal vol mensen, mensen die daar voor één persoon zijn gekomen. Zijn ZOON,” schreef Monique vol trots bij de foto’s op Instagram.

Zo genoten gister avond met deze mensen waar ik van hou. Kijk oma’tje genieten van haar “kleinzoon”. En de trots die op papa’s gezicht staat (foto 8) als hij naar zijn schoonzoon kijkt, maar kijk ook in de ogen van de andere vader… die kijkt naar een zaal vol mensen, mensen die daar voor één persoon zijn gekomen. Zijn ZOON ????

Het is niet de eerste keer dat de twee hun relatie verbreken. In april vorig jaar waren de twee ook kort uit elkaar. Reden voor de breuk was toen Andrés drukke werkleven. Na een vakantie samen besloten ze er toch weer voor te gaan en verruilden ze het Rotterdamse woonwagenkamp voor een riante villa in Berkel en Rodenrijs.

André en Monique leerden elkaar in 2014 via Facebook kennen. In eerste instantie moest de 16 jaar oudere Monique niks van ‘jochie’ André weten, maar de zanger gaf niet op. Uiteindelijk besloot ze hem toch een kans te geven en ging ze met hem uiteten. De vonk sloeg over en de twee kregen in juni van dat jaar een relatie.

Anderhalf jaar later werd bekendgemaakt dat Monique in blijde verwachting is. Op 25 oktober 2016 werd hun liefde bekroond met de geboorte van zoon André Jr.
Bericht van Monique op haar Instagram
SPOILER
Het persbericht dat namens André’s management zojuist is uitgebracht is voor mij behoorlijk pijnlijk. Afgelopen weken hebben wij, na een rot zomer, weer een fijne periode gehad en onze zoon was ontzettend blij dat papa weer zo veel om ons heen was en dat maakt een moeder hart heel blij.
Afgelopen week hebben wij een goed gesprek gehad waarna wij toch besloten definitief een punt achter onze relatie te zetten. De reden hiervan is omdat er geen afspraken gemaakt kunnen worden op bepaalde eigenschappen die nodig zijn om niet alleen als artiest, maar ook als gezin balans te hebben.
De tijd om dit een plekje te geven heb ik nog niet gehad en het meest belangrijke de tijd en de rust om het onze zoon proberen uit te leggen.
Vandaag heeft André mij via een appje laten weten dat hij gevoelens voor een andere vrouw heeft waar hij een tijdje contact mee heeft. Wie dit is maakt het alleen maar nog pijnlijker.
Dat er nu stel op sprong voor gekozen wordt om zijn persbericht naar buiten te brengen heeft hier alles mee te maken.
Graag wil ik nu de rust krijgen om dit op een rustige manier proberen uit te leggen aan mijn zoon en dit allemaal te verwerken.

10 november 2019:Bridget is nieuwe liefde André Hazes!'


SPOILER
[Q]‘Bridget is nieuwe liefde André Hazes!’

BRIDGET MAASLAND, afgelopen zaterdag 45 geworden, is de nieuwe liefde van ANDRÉ HAZES (25). Aan PRIVÉ wordt dat nieuws bevestigd door een bron rond de zanger, een van de weinige insiders die van dit grote geheim op de hoogte is.

André liet afgelopen weekend middels een persbericht weten dat het, na enkele onstuimige maanden, nu echt over en uit is tussen hem en MONIQUE WESTENBERG – de moeder van zijn zoon ANDRÉ. Wie de vrouw is voor wie hij nu gevoelens heeft, bevestigt hij tegenover RTL Boulevard; wat niet verwonderlijk is, aangezien dit hún presentatrice BRIDGET MAASLAND is.

Monique leek van deze ingrijpende verandering in haar leven, op dat moment, nog maar nauwelijks op de hoogte. Monique plaatste op social media een foto van Dré met daarbij een hartje. Een deel van Nederland had toen echter al kennisgenomen van het nieuws dat namens André met zijn fans werd gedeeld: dat de relatie na bijna vijf jaar nu echt over was.

Hierbij lijkt Bridget dus een grote rol te spelen.

André en zij kennen elkaar al jaren. Zij is een verklaard fan van André en zijn muziek. Dat hij en zij eerder de gelegenheid te baat namen om elkaar beter te leren kennen, is een hardnekkig gerucht dat in de showbizz al langer de ronde deed.[/q]

[Q]Bridget Maasland bevestigt relatie André Hazes

Bridget Maasland en André Hazes zijn inderdaad een setje. Het management van de presentatrice bevestigt dat de twee een beginnende relatie hebben en elkaar ’meer dan gewoon leuk vinden’.

De 45-jarige Bridget en de twintig jaar jongere André kennen elkaar ’nog maar net’, volgens Bridgets manager, hoewel er in de showbizz ook een hardnekkig gerucht gaat dat hij en zij eerder de gelegenheid te baat namen om elkaar beter te leren kennen. Volgens de manager nemen de twee de komende periode rustig de tijd om te kijken hoe de relatie zich ontwikkelt.

Een insider bevestigde eerder op de zondag aan Privé dat Bridget Maasland André’s nieuwe liefde is. Dit beaamde hij zelf in een verklaring aan RTL Boulevard. „Sinds kort heb ik inderdaad contact met Bridget Maasland en we onderzoeken of we het leuk vinden samen”, zo stelde hij. „Uit respect naar de moeder van onze zoon en naar hem toe heb ik dit verteld aan Monique. Het is mijn goed recht, we zijn immers al een tijdje uit elkaar en wonen niet meer samen.”

17d7dd48-03c9-11ea-a374-02d2fb1aa1d7.png

Zaterdag werd bekend dat de relatie tussen André en zijn ex Monique Westenberg (41) definitief op de klippen was gelopen. De zanger sprak van „een verschrikkelijk moeilijke keuze waar veel tranen overheen zijn gegaan.” De twee hebben zoontje André Jr. (3), voor wie ze samen blijven zorgen.

Monique liet zaterdag al doorschemeren dat André gevoelens heeft voor een andere vrouw ’waar hij een tijdje contact mee heeft’. „Wie dit is maakt het alleen maar nog pijnlijker”, stelde ze.[/q]
SPOILER
uqiBWCx.png

hJnRDLq.jpg
17 februari 2020: André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar

André en Bridget maken bekend dat hun relatie over is (mede mogelijk gemaakt door ons O-) ). Onder andere de media en alle negatieve reacties krijgen de schuld.

SPOILER
[quote]André Hazes en Bridget Maasland zijn alweer uit elkaar

Door LAURA GOMMANS
17/02/2020
Na een zeer intense relatie van drie maanden hebben Bridget Maasland (45) en Andre Hazes (26) alweer een punt achter hun liefdesverhaal gezet.

Bridget en André zetten punt achter hun relatie
"Door de druk die op onze relatie lag en alle aandacht die ervoor was, hebben we besloten om er een punt achter te zetten," hebben ze laten weten aan RTL Boulevard. In november maakten de twee bekend contact met elkaar te hebben, en vanaf dat moment ging het in sneltreinvaart. Er werd er van de Instagram-daken geschreeuwd hoe ze de liefde in elkaar hadden gevonden. Bridget noemde André vorige maand nog 'de liefde van haar leven' in een emotionele post op Instagram. Alle verliefde posts en de aandacht die daarmee gegenereerd werd, is uiteindelijk dus wat hun relatie de das omdeed.

Valentijnsdag
Rondom Valentijnsdag was het opvallend dat de zo openlijk verliefde Bridget en André geen uitgebreide odes aan elkaar brachten op social media, waardoor velen zich afvroegen of het stel nog wel samen was.

Begin november maakte André Hazes bekend dat hij wegging bij Monique Westenberg, de moeder van zijn zoontje Dré. Monique wist kort daarop te melden dat de breuk te maken had met een andere vrouw. Enkele dagen later verschenen de eerste verliefde foto's van Bridget en André op Instagram.

We'll say it louder for the people in the back: het is verstandig om eerst een paar maandjes privé te kijken of die spannende nieuwe date écht relatiemateriaal is, voordat je alles op social media deelt. Je leeft, je leert. We wensen Bridget en André echter veel sterkte en succes toe in de toekomst.[/quote]
https://www.glamour.nl/ni(...)maasland-uit-elkaar/


28 februari 2020: André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.


André bevestigt dat hij en Monique weer samen zijn.

SPOILER
[quote]André Hazes tegen Monique: ik ben voor altijd de jouwe
Updated 28 feb. 2020
27 feb. 2020 in ENTERTAINMENT

Nadat Privé eerder al met een foto wist te onthullen dat André weer bij hun huis in Berkel en Rodenrijs is gesignaleerd, lijkt het erop dat de zanger donderdagavond bevestigt dat hij en Monique Westenberg weer een stel zijn.

Ⓒ ANP KIPPA
Bij een foto, waarop te zien is dat Monique hem vasthoudt tijdens een romantisch diner in een restaurant in Rotterdam, deelt hij een songtekst van het nummer Faithfully. ,,Ze zeggen dat de weg geen plek is om een familie te starten. Onder de streep is het jou en mij. En van een muzikant houden, gaat niet altijd op de manier die normaal is. Maar girl, blijf bij mij. Ik ben voor altijd de jouwe.” De Engelstalige tekst komt uit een liedje van de band Journey. In de tekst komt ook een zinsnede voor dat een relatie met een muzikant niet altijd is hoe het zou moeten zijn.

Kortstondige romance
Na zijn romance met Bridget Maasland, die officieel nog geen honderd dagen heeft geduurd, werd 17 februari bekend dat ze een punt achter hun kortstondige relatie hebben gezet.

Vlak daarvoor waren zowel André, Monique én Bridget op Curaçao. André had hier een optreden en eerder was al gepland dat Monique en zijn zoontje André daarheen zouden gaan. Later is Bridget ook naar de exotische bestemming afgereisd. Maar wat een romantisch liefdestripje had moeten worden, lijkt uiteindelijk het einde van hun relatie te hebben betekend.

Foto’s van het gezellige samenzijn van André met zijn gezinnetje, waarbij hij Monique hartelijk omhelsde, zouden bij Bridget niet goed gevallen zijn. Uitgerekend op Valentijnsdag kon André zijn spullen ophalen bij Bridgets huis in Amsterdam.

Vorig jaar november maakte het management van André Hazes bekend dat hij en Monique Westenberg uit elkaar waren. Monique reageerde destijds als door een wesp gestoken, liet weten dat de verklaring niet namens haar was en dat er een andere vrouw in het spel zou zijn. Ondanks dat zij geen naam noemde, maakte Privé al snel bekend dat het André gevallen was voor Bridget.
[/quote]
https://www.telegraaf.nl/(...)voor-altijd-de-jouwe
SPOILER
233?appId=2dc96dd3f167e919913d808324cbfeb2&quality=0.8

giphy.gif

12 december 2020: André vraagt Monique ten huwelijk:

SPOILER
10 maart 2021:André Hazes en Monique Westenberg opnieuw uit elkaar

SPOILER
[quote]André Hazes en Monique Westenberg opnieuw uit elkaar
10 maart 2021 07:29

Er is opnieuw een showbizzbom gebarsten. 'Story' meldt dat André Hazes (27) en zijn verloofde Monique Westenberg (43) opnieuw uit elkaar zijn. Volgens het weekblad bevestigt een betrouwbare bron dat André hun woning heeft verlaten en dat de breuk dit keer definitief is. 'De Telegraaf' meldt dat het management van de zanger de breuk zou hebben bevestigd. Het management van Monique bevestigt de breuk aan RTL Boulevard.

André vroeg Monique ten huwelijk op 12 december van vorig jaar, waar heel Nederland uiteindelijk van mee kon genieten. Dat deed hij in het Wereldmuseum in Rotterdam. Het aanzoek was een bijzonder moment, gezien de twee eerder dat jaar niet meer samen waren. André vond zijn geluk eerder bij presentatrice Bridget Maasland. Na zijn relatie met Bridget kwam André in rustiger vaarwater terecht en probeerde hij het rustiger aan te doen. Niet meer het leven van een popster, maar het leven van een vader die er wilde zijn voor zijn vierjarige zoon André Junior.

André en Monique waren kort geleden nog op Bonaire, om te genieten van een werkvakantie. Volgens Story is de bom vlak daarna gebarsten. Wat de reden van de breuk is, is volgens het magazine nog niet bekend. Naar verwachting zouden Monique en hun zoon in het huis blijven wonen en zou André al vertrokken zijn. Hoofdredacteur Guido den Aantrekker vertelt vandaag in de Veronica Inside-Ochtendshow van Wilfred Genee een 'zeer goede bron dichtbij André en Monique te hebben'.

"We hadden al een tijdje in de gaten dat het niet zo lekker liep", vertelt Guido daar verder over. "Ook was Monique niet aanwezig bij het concert in het Ziggo Dome. In ons vak wil dat wel wat zeggen", vertelt Guido. Toen de Story later die avond paparazzi Edwin Smulders op het huis van André en Monique afstuurde, bleek dat André daar niet had geslapen, beweert Guido. De hoofdredacteur zegt 'redelijk zeker' te zijn van zijn zaak.

Het management van de zanger laat aan RTL Boulevard weten: "Alles heeft hij eraan gedaan om het thuis goed te houden. Hij was weer vaker thuis en de band met kleine André ging ook stukken beter. Tot enkele weken geleden. Er kwamen toch weer meer spanningen. Hierdoor ook weer meer ruzies. Ze hebben veel gesproken en zijn tot het besluit gekomen om uit elkaar te gaan."[/quote]
SPOILER: Verklaring Monique op Instagram:
[quote]

Met een gebroken hart moet ik bevestigen dat André er wederom voor heeft gekozen bij zijn gezin weg te gaan. Het afgelopen jaar was het gelukkigste jaar van onze zeven jaar samen. Vanaf 12 december zaten wij op een roze wolk en daar heb ik tot aan twee weken geleden opgezeten. De keuze van André om bij ons weg te gaan is voor mij abrupt en heb ik niet zien aankomen. De haast die ermee gemoeid is om dit zo snel naar buiten te brengen, zonder dat we dit eerst onze zoon hebben kunnen vertellen verbaast mij na hetzelfde patroon van een jaar geleden niet. Het vergt ontzettend veel kracht van mij om zonder dit zelf een plekje te kunnen geven, rechtop te blijven staan in deze hectiek.

Aan mij nu de grote taak om onze zoon anders op te voeden en de cirkel te doorbreken. Opgroeien in een veilige, stabiele en liefdevolle omgeving.

Ik wens voor André rust in zijn hoofd en hart zodat er ruimte ontstaat van binnen om zijn patronen en daarmee zijn ongelukkig zijn, te kunnen doorbreken.

Voor nu vraag ik om respect voor mij en mijn zoon om hier samen doorheen te komen.

Liefs ?[/quote]
SPOILER: Voor DEZE vrouw verliet Dre Monique
Al snel komen er geruchten op gang dat André vreemd is gegaan met Sarah van Soelen:

Vignet_SarahvanSoelen.jpg

[quote]Voor DEZE vrouw verliet Dre Monique
Door: Eva Steins
11-03-2021
De breuk tussen Dre Hazes en Monique is definitief. Via een verklaring op zijn Instagram heeft de zanger bekend haar te hebben verlaten. En déze vrouw staat hem met open armen op te wachten...

Er werd direct al gespeculeerd dat Dre een nieuwe vlam zou hebben waarvoor hij zijn verloofde opzij had gezet. Eerder vielen de namen van Welmoed Sjitsma en Karen Damen, met wie Dre een vurige klik had.

'Sterke klik'
Zijn nieuwe vlam is Sarah van Soelen, een influencer en personal trainer. Dit laat Dre weten via een verklaring op zijn Instagram.

In een 'moeilijke periode' met Monique vond Dre veel steun bij Sarah, onthult hij. ,,Hoewel we in die tijd een sterke klik voelden, bleef het bij vriendschap", aldus de zanger. ,,Dat daar in de toekomst mogelijk meer uit zou kunnen ontstaan, sluit ik niet uit. Maar op dit moment krijg ik van de familie en haar vooral de steun die ik nodig heb."

Maar is het tot nu toe echt alleen nog maar bij een vriendschap gebleven? De geruchten zeggen wat anders...

'Tweede telefoon'
De geruchtenmolen draait op volle toeren en de ene na het andere verhaal komt bovendrijven. Zo zou naar Dre's zeggen 'de bom op Bonaire gebarsten' zijn. Volgens geruchten heeft Dre al langer een verhouding met Sarah, en kwam Monique daar op Bonaire via een pijnlijke weg achter.

Roddelaccount Juicechannel plaatst het gerucht dat Sarah en Dre al een langere tijd een affaire hebben. Dit zou volgens het kanaal ontstaan zijn in de sportschool, waar zij beiden sporten.

De affaire zou door Monique zijn ontdekt toen zij na hun vlak na Bonaire een tweede telefoon in Dre's bagage vond. Daarop zouden gesprekken hebben gestaan tussen Dre en Sarah die een affaire van hem zouden bevestigen.

Volgens het account zijn de geruchten van hun affaire de wereld in geholpen door Sarah's broer, die zijn mond voorbij gepraat heeft. Sarah en Dre wonen op een steenworp afstand van elkaar.

Rozen
Ook luidden de geruchten dat Dre zijn minnares verrast zou hebben met een flinke bos bloemen. Hij zou haar een maand geleden honderd rozen hebben opgestuurd. Toevallig genoeg plaatste Sarah rond die tijd inderdaad een foto waarop zij gelukzalig poseert met een enorme bos rozen...

,,Zo maak je me de gelukkigste persoon op aarde", schrijft Sarah bij de foto.
[/quote]

00sarahrozen..jpg?resize=702%2C506&ssl=1
Al snel gaan de geruchten dat Sarah zwanger is:

SPOILER
Zwanger.png
mocktail.png

E89-FEA3-F-0-CF5-4-F92-8-C24-D09048-EA92-F4.jpg

De Donkey Duck:
badeendje-ezel.jpg

quote:
1s.gif Op donderdag 11 maart 2021 10:13 schreef letmehearyouscream het volgende:
Kleine samenvatting van het Sapkanaal:
*Mo vond op Bonaire de tweede telefoon van André, toen barstte de bom.
*In het begin van de relatie met Mo heeft André niet alleen in het slipje van B lopen voelen, maar ook in die van van Soelen. En dat rijmt.
*Mo had toen vermoedens maar ze hebben zich er met een vaag verhaal uitgeluld.
* Daarna heeft Sarah vaker een luisterende mossel geboden.
*Het hele dorp Bergschenhoek weet ervan en de broer van Sarah heeft zich versproken. Daarnaast schijnt ze zelf nogal op te scheppen.
De covers eerste week
SPOILER
f74fc107f8aab6de4ed7cdaa5c8606c9.png

fd2a4876a5d46f20d3a7f5221236cf22.png

9c0ad9e0736192816a0bbfe2b75bbf79.jpg

Cover201946.jpg

?hl=nl

giphy.gif
Met dank aan rubbereend:
De meest toepasselijke liedjes bij de André Hazes-soap

Voor de laatste nieuwtjes:
SPOILER
Biografie Adreen;
SPOILER
Hier weer door.
ChipsZak.woensdag 17 november 2021 @ 12:11
Vitamientjes, :r.
Lienekienwoensdag 17 november 2021 @ 12:12
quote:
0s.gif Op woensdag 17 november 2021 12:08 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Je had ook gewoon kunnen door scrollen in plaats van hier zitten sneren.
Lieve Agnes. Het was een losse opmerking, niet bedoeld om een hele discussie op gang te trekken (waar ik de zin niet van snap). Het stuk in de Mediacourant vond ik tenenkrommend en ik had een vaag vermoeden dat jij ‘Evert’ citeerde omdat je dacht dat het Evert Santegoeds was.
tong80woensdag 17 november 2021 @ 12:22
quote:
17s.gif Op woensdag 17 november 2021 12:11 schreef ChipsZak. het volgende:
Vitamientjes, :r.
_O-

:T
Claudia_xwoensdag 17 november 2021 @ 13:06
Oh, ik dacht even dat de reeks wéér was gesloten vanwege gemopper over en weer. En hoe moet ik dan in hemelsnaam weten hoe het André vergaat? Ik kom niet bij een kapper en heb geen sociale media. Heb mededogen.
ootjekatootjewoensdag 17 november 2021 @ 13:47
Ook al concerten voor april 2022 afgezegd, zou die überhaupt weer op gaan treden?
https://www.telegraaf.nl/(...)concerten-in-2022-af
mailywoensdag 17 november 2021 @ 13:48
quote:
0s.gif Op woensdag 17 november 2021 13:47 schreef ootjekatootje het volgende:
Ook al concerten voor april 2022 afgezegd, zou die überhaupt weer op gaan treden?
https://www.telegraaf.nl/(...)concerten-in-2022-af
Dat wordt nog heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel wat andijviestamppot ..... :Y)
-river-woensdag 17 november 2021 @ 13:59
quote:
0s.gif Op woensdag 17 november 2021 13:48 schreef maily het volgende:

[..]
Dat wordt nog heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel wat andijviestamppot ..... :Y)
_O-
Pregowoensdag 17 november 2021 @ 16:30
Ik heb nu best zin in andijviestamppot eigenlijk :@ :9
ootjekatootjewoensdag 17 november 2021 @ 18:04
Geeft ook wel aan wat voor onbezonnen “actie” die relatie met Sarah was, alsof die ooit zijn lievelingseten gaat koken. Hoeveel calorieën en koolhydraten zitten er in Andijviestampot?
Deisyywoensdag 17 november 2021 @ 18:56
quote:
0s.gif Op woensdag 17 november 2021 16:30 schreef Prego het volgende:
Ik heb nu best zin in andijviestamppot eigenlijk :@ :9
Check! :9
Dazalbestwoensdag 17 november 2021 @ 21:50
Door alle stamppotpraat..........zin in rookworst :Y :Y)
Dottekedonderdag 18 november 2021 @ 06:16
quote:
0s.gif Op woensdag 17 november 2021 13:47 schreef ootjekatootje het volgende:
Ook al concerten voor april 2022 afgezegd, zou die überhaupt weer op gaan treden?
https://www.telegraaf.nl/(...)concerten-in-2022-af
Hij moet het we goed te pakken hebben als hij nu al weet dat hij zolang niet kan optreden
vencodarkdonderdag 18 november 2021 @ 06:45
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 06:16 schreef Dotteke het volgende:

[..]
Hij moet het we goed te pakken hebben als hij nu al weet dat hij zolang niet kan optreden
Een echte burn out kan ook een tijdje duren natuurlijk.
En voor concerten moet je aardig wat repeteren. Ja, ook de grote André Hazes!
Leandradonderdag 18 november 2021 @ 07:13
Ik denk dat het qua herstel iig niet helpt dat je over X maanden sowieso weer moet.

Dus afzeggen is waarschijnlijk wel zo verstandig.
Nou nog bij zijn moeder weg.
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 07:19
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:13 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat het qua herstel iig niet helpt dat je over X maanden sowieso weer moet.

Dus afzeggen is waarschijnlijk wel zo verstandig.
Nou nog bij zijn moeder weg.
Waar moet die slapen dan? Bij zijn nepvrienden? Of bij Monique met haar eigen agenda?

Nee, die ligt er prima bij Rachel.
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 07:21
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2021 06:45 schreef vencodark het volgende:

[..]
Een echte burn out kan ook een tijdje duren natuurlijk.
En voor concerten moet je aardig wat repeteren. Ja, ook de grote André Hazes!
En nog wat nieuwe nummers schrijven, dat laatste nummer was natuurlijk een flop, dat die zijn zoontje ging verlaten.
Leandradonderdag 18 november 2021 @ 07:24
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:19 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Waar moet die slapen dan? Bij zijn nepvrienden? Of bij Monique met haar eigen agenda?

Nee, die ligt er prima bij Rachel.
Het is een volwassen vent hè, die kan gewoon in een eigen huis slapen.
vencodarkdonderdag 18 november 2021 @ 07:25
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:13 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat het qua herstel iig niet helpt dat je over X maanden sowieso weer moet.

Dus afzeggen is waarschijnlijk wel zo verstandig.
Nou nog bij zijn moeder weg.
Die band met zijn moeder is inmiddels weer zodanig hersteld dat dit natuurlijk de makkelijkste weg is. Marco Borsato is na de scheiding van Leontien ook een tijde bij zijn moeder gaan wonen toch?
Miljoenen op de bank maar mam is toch je thuisbasis. :P
Dottekedonderdag 18 november 2021 @ 07:51
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2021 06:45 schreef vencodark het volgende:

[..]
Een echte burn out kan ook een tijdje duren natuurlijk.
En voor concerten moet je aardig wat repeteren. Ja, ook de grote André Hazes!
Ja, daar heb je wel een punt natuurlijk.
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 07:57
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:24 schreef Leandra het volgende:

[..]
Het is een volwassen vent hè, die kan gewoon in een eigen huis slapen.
Denk dat zijn financiële situatie dat niet toestaat. Die gozer heeft geen bed, geen gordijnen, geen inventaris. Geen vast inkomen, wel alimentatie en dat appartement met Sarah… wie betaalde verbouwing?
Daarnaast zegt hij elke bron van inkomsten af, maar moet zijn manager en band wel betaald worden.

Ik denk dat het niet zo rooskleurig is en dat die prima zit bij Pitt Bull Rachel.
roos94donderdag 18 november 2021 @ 08:41
Artiesten a la Andre hebben altijd wel inkomen hoor. Spotify en youtube tikt gewoon door, ookal doen ze niks
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 09:02
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 08:41 schreef roos94 het volgende:
Artiesten a la Andre hebben altijd wel inkomen hoor. Spotify en youtube tikt gewoon door, ookal doen ze niks
Sinds “leef” het clublied van de wappies is, denk ik serieus dat die inkomsten wel meevallen.
praadjedonderdag 18 november 2021 @ 11:15
Nog een roddelkanaal. (weet niet of die hier al bekend is)

https://www.instagram.com/reality.fbi/

In de reel staat ook wat sappige juice over Sarah.
rebel-angeldonderdag 18 november 2021 @ 11:47
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:19 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Waar moet die slapen dan? Bij zijn nepvrienden? Of bij Monique met haar eigen agenda?

Nee, die ligt er prima bij Rachel.
Misschien heeft hij nog ergens een surrogaat vader, zo een die er altijd voor hem was toen hij het zo moeilijk had :+
AgnesGrudonderdag 18 november 2021 @ 12:25
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 07:19 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Waar moet die slapen dan? Bij zijn nepvrienden? Of bij Monique met haar eigen agenda?

Nee, die ligt er prima bij Rachel.
Alsof Rachel geen eigen agenda heeft _O-
Marcossdonderdag 18 november 2021 @ 12:30
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 09:02 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Sinds “leef” het clublied van de wappies is, denk ik serieus dat die inkomsten wel meevallen.
Dat is geen probleem hoor

https://pureluxe.nl/2021/03/vermogen-volkszanger-andre-hazes-jr/
Incadonderdag 18 november 2021 @ 12:30
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2021 11:47 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Misschien heeft hij nog ergens een surrogaat vader, zo een die er altijd voor hem was toen hij het zo moeilijk had :+
Dat was de vader van Sarah toch :?
Deisyydonderdag 18 november 2021 @ 12:32
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 12:30 schreef Inca het volgende:

[..]
Dat was de vader van Sarah toch :?
Was ja :+
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 12:39
quote:
Interessant, hij heeft dat huisje in Vinkeveen dus nog. Helemaal vreemd dat die bij zijn moeder zit dan.
mailydonderdag 18 november 2021 @ 12:40
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 12:39 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Interessant, hij heeft dat huisje in Vinkeveen dus nog. Helemaal vreemd dat die bij zijn moeder zit dan.
lekker makkelijk he, en vitamientjes
Mrmimedonderdag 18 november 2021 @ 12:55
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 12:39 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Interessant, hij heeft dat huisje in Vinkeveen dus nog. Helemaal vreemd dat die bij zijn moeder zit dan.
Hij past zijn leefstijl gewoon aan aan zijn mentale leeftijd. lekker uitslapen, beetje gamen en ondertussen wordt er voor je gekookt en word je wasje gedraaid. An2 is gewoon een 17 jarige over het paard getilde kutpuber. mentaal gezien.
Sunshine1982donderdag 18 november 2021 @ 13:37
We weten niet hoe hij er mentaal aan toe is (toch? Of heb ik wat gemist?). Het lijkt me alleen maar fijn dat je in tijden van ellende zo bij je moeder terecht kan.
letmehearyouscreamdonderdag 18 november 2021 @ 17:04
quote:
1s.gif Op donderdag 18 november 2021 13:37 schreef Sunshine1982 het volgende:
We weten niet hoe hij er mentaal aan toe is (toch? Of heb ik wat gemist?). Het lijkt me alleen maar fijn dat je in tijden van ellende zo bij je moeder terecht kan.
We weten "alleen" dat het niet lekker gaat. Je kunt er inderdaad van alles over zeggen, maar als ik er zo doorheen zou zitten, zou ik het echt wel fijn vinden om zo'n plek te hebben ja. Heb zelf geen contact met mijn ouders en zo'n vangnet lijkt me wel een heel prettig idee. Dat het in zijn geval een verrot leren vangnet is, doet daar niets aan af.
Draakseldonderdag 18 november 2021 @ 17:06
Misschien heeft hij last van paniekaanvallen ofzo en kan hij gewoon nog even niet alleen zijn. Dat het echt niet goed met hem gaat moge duidelijk zijn.
Mama zit er natuurlijk bovenop want die is bang dat hij terug gaat naar Mo.
Sunshine1982donderdag 18 november 2021 @ 17:22
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 17:04 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
We weten "alleen" dat het niet lekker gaat. Je kunt er inderdaad van alles over zeggen, maar als ik er zo doorheen zou zitten, zou ik het echt wel fijn vinden om zo'n plek te hebben ja. Heb zelf geen contact met mijn ouders en zo'n vangnet lijkt me wel een heel prettig idee. Dat het in zijn geval een verrot leren vangnet is, doet daar niets aan af.
Daar dacht ik ook aan, zat mensen hebben geen ouders waar ze op deze manier bij terecht kunnen terwijl ze er wel behoefte aan hebben.

Wij kunnen denken van Rachel wat we willen, maar blijkbaar heeft André fijn bij haar thuis. Anders was hij er al vertrokken lijkt me.

[ Bericht 4% gewijzigd door Sunshine1982 op 18-11-2021 17:29:59 ]
-river-donderdag 18 november 2021 @ 17:30
https://www.mediacourant.(...)-monique-westenberg/

_O- _O-

atty: “Hij kan nog wel drie keer aanschuiven denk ik.”

Dyantha: “En Monique? Zou die dat ooit doen?”

Dan komt Patty behoorlijk vals uit de hoek. “Die vind ik echt… Sorry hoor, maar die vind ik niet groot genoeg om bij Linda aan te schuiven. Dat is de ex van en misschien weer de toekomstige vrouw van, meer niet.”

Patty zegt daarmee indirect dat ze zichzelf wél ‘groot genoeg’ vindt om bij Linda aan te schuiven. De Shownieuws-diva, die in 2005 nog met een slang in haar bips op televisie verscheen, was in 2014 te gast bij Linda.
Leandradonderdag 18 november 2021 @ 17:30
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 17:06 schreef Draaksel het volgende:
Misschien heeft hij last van paniekaanvallen ofzo en kan hij gewoon nog even niet alleen zijn. Dat het echt niet goed met hem gaat moge duidelijk zijn.
Mama zit er natuurlijk bovenop want die is bang dat hij terug gaat naar Mo.
Hij kan sowieso slecht alleen zijn, hij is ook nog nooit alleen geweest.
Overigens denk ik dat hij zichzelf flink tegenkomt als hij alleen is. Dat zou al reden genoeg moeten zijn om hem werkelijk even op eigen benen te laten staan, maar dat past waarschijnlijk niet in de agenda van Rachel.

Plus dat ik wel een potentieel probleem zie ontstaan door de mensen die hij gaat uitnodigen om maar niet alleen te hoeven zijn, en vooral de middelen die die mensen meenemen.
Dat is dan ook de enige reden waarom ik denk dat hij bij Rachel wel goed zit, die houdt hem wel weg bij alles en iedereen waarvan zij denkt dat het niet goed voor hem is.
-river-donderdag 18 november 2021 @ 17:36
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 17:30 schreef Leandra het volgende:

[..]
Hij kan sowieso slecht alleen zijn, hij is ook nog nooit alleen geweest.
Overigens denk ik dat hij zichzelf flink tegenkomt als hij alleen is. Dat zou al reden genoeg moeten zijn om hem werkelijk even op eigen benen te laten staan, maar dat past waarschijnlijk niet in de agenda van Rachel.

Plus dat ik wel een potentieel probleem zie ontstaan door de mensen die hij gaat uitnodigen om maar niet alleen te hoeven zijn, en vooral de middelen die die mensen meenemen.
Dat is dan ook de enige reden waarom ik denk dat hij bij Rachel wel goed zit, die houdt hem wel weg bij alles en iedereen waarvan zij denkt dat het niet goed voor hem is.
Ook al is het in mijn ogen een verschrikkelijk mens, ze heeft zoveel ervaring opgedaan met PedoHazes en is nu misschien wel de beste persoon om A2 op te vangen met haar stamp.
Leandradonderdag 18 november 2021 @ 17:42
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 17:36 schreef -river- het volgende:

[..]
Ook al is het in mijn ogen een verschrikkelijk mens, ze heeft zoveel ervaring opgedaan met PedoHazes en is nu misschien wel de beste persoon om A2 op te vangen met haar stamp.
Nou... dat gaat me wel een stapje (of 594) te ver.
Ik denk dat heel veel mensen cq instanties geschikter zouden zijn.
Sunshine1982donderdag 18 november 2021 @ 17:50
Ik heb zelf geen hoge pet op van de GGZ als ik heel eerlijk ben. In heb in het verleden wel wat psychs gezien die allemaal volgens de boeken werkten die ze jarenlang door hebben moeten lezen, maar persoonlijk inzicht ho maar. Ze voelden de mensen niet. Ik weet niet of je bij zo iemand beter af bent dan bij je moeder.

[ Bericht 1% gewijzigd door Sunshine1982 op 18-11-2021 18:00:47 ]
-river-donderdag 18 november 2021 @ 18:02
quote:
0s.gif Op donderdag 18 november 2021 17:42 schreef Leandra het volgende:

[..]
Nou... dat gaat me wel een stapje (of 594) te ver.
Ik denk dat heel veel mensen cq instanties geschikter zouden zijn.
Voor hem persoonlijk niet.
ootjekatootjedonderdag 18 november 2021 @ 23:49
Ik ben wel benieuwd wat daar nu in die villa in Alicante gebeurt is, :X
André zag daar volgens Yvonne een nare kant van Sarah, Rachel was daar ook.
Sarah tekent vervolgens een geheimhoudingscontract, loopt nog weken met die ketting om.

Maar Rachel gaat “gezellig” shoppen met ma van Soelen en Sarah, :?

En nu zit Andre al weken bij zijn moeder, terwijl die nog een huis heeft in Vinkeveen, al kan dat verhuurd zijn.
Majoraanvrijdag 19 november 2021 @ 00:21
Wat is er de laatste week gebeurt dat dat de omslag maakte van haha zogenaamd en ook nog "emotionele" burn-out, naar dat arme ventje moet rust hebben en het is zo erg met hem gesteld dat zelfs de stamppot van Rachel goed voor hem is.
Draakselvrijdag 19 november 2021 @ 01:52
Sarasoel is gewoon psycho geworden daar. Wellicht gedreigd zichzelf iets aan te doen. Paniek, kat in het nauw, laatste redmiddel. Gelukkig was ze daar niet alleen
chufivrijdag 19 november 2021 @ 02:47
Lekker Slapen meid
ChipsZak.vrijdag 19 november 2021 @ 08:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 november 2021 00:21 schreef Majoraan het volgende:
Wat is er de laatste week gebeurt dat dat de omslag maakte van haha zogenaamd en ook nog "emotionele" burn-out, naar dat arme ventje moet rust hebben en het is zo erg met hem gesteld dat zelfs de stamppot van Rachel goed voor hem is.
Dat zou ik niet per se zo stellen maar ik snap je punt. Ik was een van die mensen die twijfelde aan de oprechtheid van de situatie. Die ‘omslag’ was niet zo direct en ik blijf toch ergens een slag om de arm houden, dus een volledige omslag - niet helemaal. Maar wat wel een verschil maakte is dat hij wegging voor een burn-out dan wel drugsverslaving maar daarna in NL aankwam maar niet de VIP-uitgang gebruikte en besloot volledig ingepakt Schiphol te verlaten. Niet snel daarna wel meteen naar Dubai ging om met vrienden uit te gaan etc. Dat past gewoon niet in het beeld van ‘emotionele’ burn-out of iets wat handig is te doen als je net afgekickt bent. Hoe oprecht kom je dan over? Het viel ook allemaal samen nadat hij bad press kreeg; ineens was het toen allemaal een probleem, die aandacht. Dat trok-ie niet meer, terwijl hij er jaren goed op ging.

Maar nu heeft hij schijnbaar concerten afgezegd voor in de eerste helft van 2022, is hij nog steeds weg van de socials, niet weer samen met Mo (denk ik) of een ander grietje maar woont hij thuis. Blijkbaar is er toch wel iets aan de hand want deze ‘Elvis’ zit normaal graag in de aandacht.

Maar zeggen ‘och arm ventje, laat hem met rust’ vind ik te ver gaan. Hij heeft het toch aan zichzelf en zijn omgeving te danken (zeker als het gaat om drugsgebruik en alle negatieve aandacht die hij kreeg op den duur). Moet Santegoeds hem door de ramen heen fotograferen? Nee. Maar dat vond ik al niet. Of Rachel en haar vitamientjes het beste voor hem zijn durf ik ook niet te zeggen. Rachel zelf is natuurlijk ook toxic en een enabler, dussss.

[ Bericht 0% gewijzigd door ChipsZak. op 19-11-2021 10:12:50 ]
letmehearyouscreamvrijdag 19 november 2021 @ 10:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 november 2021 00:21 schreef Majoraan het volgende:
Wat is er de laatste week gebeurt dat dat de omslag maakte van haha zogenaamd en ook nog "emotionele" burn-out, naar dat arme ventje moet rust hebben en het is zo erg met hem gesteld dat zelfs de stamppot van Rachel goed voor hem is.
Echt niemand zegt dat.
praadjevrijdag 19 november 2021 @ 10:25
Toch heel benieuwd waarom Mo afgelopen week die reel plaatste waarin ze bij een soort 'vergevingscoach' zit. >:)
ootjekatootjevrijdag 19 november 2021 @ 10:37
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 november 2021 10:25 schreef praadje het volgende:
Toch heel benieuwd waarom Mo afgelopen week die reel plaatste waarin ze bij een soort 'vergevingscoach' zit. >:)
Omdat die net zo aandachtsgeil is als Sarah, André en Rachel.
AgnesGruvrijdag 19 november 2021 @ 10:39
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 november 2021 10:25 schreef praadje het volgende:
Toch heel benieuwd waarom Mo afgelopen week die reel plaatste waarin ze bij een soort 'vergevingscoach' zit. >:)
Allemaal onderdeel van haar geraffineerde liefdesval :Y
letmehearyouscreamvrijdag 19 november 2021 @ 10:56
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 november 2021 10:25 schreef praadje het volgende:
Toch heel benieuwd waarom Mo afgelopen week die reel plaatste waarin ze bij een soort 'vergevingscoach' zit. >:)
Voorsorteren op een verzoening en hier vervolgens een spiritueel powervrouwen-sausje over gooien. Om de deurmatvibes te voorkomen, al gaat dat nimmer lukken.
vencodarkvrijdag 19 november 2021 @ 11:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 november 2021 10:56 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Voorsorteren op een verzoening en hier vervolgens een spiritueel powervrouwen-sausje over gooien. Om de deurmatvibes te voorkomen, al gaat dat nimmer lukken.
Kijk, zulke suggesties maken dit topic toch wel weer geinig. Geen zwaar geschut maar gewoon dit soort analyses en voorspellingen. :Y
rebel-angelvrijdag 19 november 2021 @ 19:16
Net gehoord dat er een lijn van Monique bij de winkel van de gouden ketting in de schappen komt.
Kleding online verkrijgbaar, en verdere meuk zoals geurkaarsjes in de winkel.
Meer details weet ik niet, ben inmiddels niet meer werkzaam voor de gouden ketting winkel.
Die ketting was de druppel :9
letmehearyouscreamvrijdag 19 november 2021 @ 21:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2021 19:16 schreef rebel-angel het volgende:
Net gehoord dat er een lijn van Monique bij de winkel van de gouden ketting in de schappen komt.
Kleding online verkrijgbaar, en verdere meuk zoals geurkaarsjes in de winkel.
Meer details weet ik niet, ben inmiddels niet meer werkzaam voor de gouden ketting winkel.
Die ketting was de druppel :9
Geurkaarsjes die naar zoete vergiffenis ruiken zeker.

Mooi dat je principes hebt, trouwens.
JourneyBluevrijdag 19 november 2021 @ 21:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2021 19:16 schreef rebel-angel het volgende:
Net gehoord dat er een lijn van Monique bij de winkel van de gouden ketting in de schappen komt.
Kleding online verkrijgbaar, en verdere meuk zoals geurkaarsjes in de winkel.
Meer details weet ik niet, ben inmiddels niet meer werkzaam voor de gouden ketting winkel.
Die ketting was de druppel :9
Dan heeft haar 'bespreking met de managers" toch iets opgeleverd.
JourneyBluevrijdag 19 november 2021 @ 21:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 november 2021 21:28 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Dan heeft haar 'bespreking met de managers" toch iets opgeleverd.
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 oktober 2021 16:17 schreef Leandra het volgende:

[..]
Misschien kan ze dat per 12-12 doen, pakt ze nog net de kerstinkopen mee... :+

Maar goed, de bladen zullen er dan wel van maken dat ze Antwee terug wil, als ze die dan nog niet terug heeft.
De complotdenkers zullen dan gaan denken dat de hele breuk en relatie met Sarah in scene zijn gezet...
Dit wordt nog interessant, Mo (via René Smit) met kleding etc bij de winkel van de ketting van Dré en
Saar in de Beaumonde van volgende maand...
ootjekatootjevrijdag 19 november 2021 @ 23:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 november 2021 21:40 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
[..]
Dit wordt nog interessant, Mo (via René Smit) met kleding etc bij de winkel van de ketting van Dré en
Saar in de Beaumonde van volgende maand...
Nou jeetje heel interessant… pfff
Weer ff drie dagen van bijkomen.
doekazaterdag 20 november 2021 @ 10:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 november 2021 19:16 schreef rebel-angel het volgende:
Net gehoord dat er een lijn van Monique bij de winkel van de gouden ketting in de schappen komt.
Kleding online verkrijgbaar, en verdere meuk zoals geurkaarsjes in de winkel.
Meer details weet ik niet, ben inmiddels niet meer werkzaam voor de gouden ketting winkel.
Die ketting was de druppel :9
Ik begrijp niet zo goed wat dit allemaal betekent, kan ik een hint krijgen? :s)
herverwijderdzaterdag 20 november 2021 @ 11:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 november 2021 10:45 schreef doeka het volgende:

[..]
Ik begrijp niet zo goed wat dit allemaal betekent, kan ik een hint krijgen? :s)
1585552677821?e=2159024400&v=beta&t=eJId8q7OBlFRsv3RU1cJrBlVrJIi5vErJ3y9FmLQUbU
DKUpzaterdag 20 november 2021 @ 11:49
Nou kom er maar in met de trouwerij, alles komt weer bij elkaar….

>:)
doekazaterdag 20 november 2021 @ 12:43
quote:
Aha! Dank voor de hint! :!
JourneyBluezaterdag 20 november 2021 @ 12:57
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 november 2021 11:49 schreef DKUp het volgende:
Nou kom er maar in met de trouwerij, alles komt weer bij elkaar….

>:)
En toch, het is niet officieel uit met Sarah.
Yvonne is inmiddels overgestapt op een nieuw slachtoffer, misschien was het juist een briljante mediatraining.
fleurilmaandag 22 november 2021 @ 14:15
https://www.shownieuws.nl(...)-ook-dit-optreden-af

De zanger zou op 21 mei op het podium staan tijdens een muzikale feestavond in attractiepark Toverland. Maar volgens een woordvoerder van het pretpark heeft de zanger het optreden afgezegd, meldt Looopings, een bekende nieuwssite in de attractiesector.
quirinamaandag 22 november 2021 @ 17:32
Dus Mo gaat spul voor Kruidvat promoten? Net zoals Patty Brard?
Laat Jan Roos het maar niet horen.
quirinamaandag 22 november 2021 @ 17:35
Roddelpraat met de jurkjes van Patty

Geen goede reclame Mo.
rebel-angeldinsdag 23 november 2021 @ 08:40
quote:
Monique de ex van Andre Hazes heeft een lucratief contract getekend met de Kruidvat. Ze krijgt daar binnenkort een lijn met kleding, kaarsen en andere meuk. Dit tegen het zere been van Patty Brard aan die nu al een lijn heeft bij de Kruidvat en wellicht bang is dat als de lijn van Monique beter verkoopt zij het veld moet ruimen.
Bovenstaande komt van utopianieuws, die lezen hier zeker mee ofzo

Onderstaande komt uit mijn post
quote:
Kleding online verkrijgbaar, en verdere meuk zoals geurkaarsjes in de winkel.
ootjekatootjedinsdag 23 november 2021 @ 08:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 08:40 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Bovenstaande komt van utopianieuws, die lezen hier zeker mee ofzo

Onderstaande komt uit mijn post
[..]

_O-
Dottekedinsdag 23 november 2021 @ 12:33
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 08:40 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Bovenstaande komt van utopianieuws, die lezen hier zeker mee ofzo

Onderstaande komt uit mijn post
[..]

O jee daarom was ze van de week zo kribbig over Mo in shownieuws _O-
ChipsZak.dinsdag 23 november 2021 @ 12:37
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 08:40 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Bovenstaande komt van utopianieuws, die lezen hier zeker mee ofzo

Onderstaande komt uit mijn post
[..]

Iedereen en zijn roddelmoeder leest hier mee.

:W Hoi Utopia
:W Hoi RTL Boulevard
:W Hoi Shownieuws
DancingPhoebedinsdag 23 november 2021 @ 12:56
Ik gok maar zo dat daar gewoon een persbericht is uitgegaan :')
ootjekatootjedinsdag 23 november 2021 @ 13:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 november 2021 12:56 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik gok maar zo dat daar gewoon een persbericht is uitgegaan :')
Een persbericht dat Mo meuk gaat verkopen in de Kruidvat over een half jaar?
Lijkt me vreemd.
Leandradinsdag 23 november 2021 @ 13:05
Tegen het zere been van Patty, wat een nonsens weer, lekker stoken.
letmehearyouscreamdinsdag 23 november 2021 @ 13:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 november 2021 13:05 schreef Leandra het volgende:
Tegen het zere been van Patty, wat een nonsens weer, lekker stoken.
Dus dat.
En Patty had toch gewoon gelijk, dat Mo iets te licht is voor een uitgebreid interview.
Leandradinsdag 23 november 2021 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 november 2021 13:15 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Dus dat.
En Patty had toch gewoon gelijk, dat Mo iets te licht is voor een uitgebreid interview.
Of dat interview kan nog niet omdat er door Kruidvat nog geen persbericht over de collectie is uitgegeven...
ChipsZak.dinsdag 23 november 2021 @ 15:40
Ik had het wel mooi gevonden als Mo haar lijn uitkwam in de Chicaaaswinkel van Sarah.
rebel-angeldinsdag 23 november 2021 @ 17:20
quote:
17s.gif Op dinsdag 23 november 2021 15:40 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik had het wel mooi gevonden als Mo haar lijn uitkwam in de Chicaaaswinkel van Sarah.
Jaaaaa dat zou toch de giller van de eeuw zijn :Y
ChipsZak.dinsdag 23 november 2021 @ 17:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 17:20 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Jaaaaa dat zou toch de giller van de eeuw zijn :Y
Lekker met z’n tweeën André in zijn rug steken zoals hij bij hen deed, :9.
Deisyydinsdag 23 november 2021 @ 18:37
Ik heb geen idee hoe ik een story moet posten, dus jullie moeten een klikken.. Volgens mij hebben de wangen van Mo een overdosis injectables gehad :o

https://www.instagram.com(...)2712764090868624856/
ChipsZak.dinsdag 23 november 2021 @ 18:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 november 2021 18:37 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb geen idee hoe ik een story moet posten, dus jullie moeten een klikken.. Volgens mij hebben de wangen van Mo een overdosis injectables gehad :o

https://www.instagram.com(...)2712764090868624856/
D’r huid lijkt wel wat strakgetrokken dan wel minder beweeglijk.
ootjekatootjedinsdag 23 november 2021 @ 19:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 november 2021 18:37 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb geen idee hoe ik een story moet posten, dus jullie moeten een klikken.. Volgens mij hebben de wangen van Mo een overdosis injectables gehad :o

https://www.instagram.com(...)2712764090868624856/
Wat maken die wangen nou uit, waarom heeft zij de A om? :o

En das echt niet voor haar zoontje.
AgnesGrudinsdag 23 november 2021 @ 21:52
Op de Instagram story van Monique is te zien dat An2 daar is om Sinterklaas te vieren met An3 en nog wat mensen.
herverwijderdwoensdag 24 november 2021 @ 07:38
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 21:52 schreef AgnesGru het volgende:
Op de Instagram story van Monique is te zien dat An2 daar is om Sinterklaas te vieren met An3 en nog wat mensen.
Dat is knap vroeg.
DKUpwoensdag 24 november 2021 @ 07:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 21:52 schreef AgnesGru het volgende:
Op de Instagram story van Monique is te zien dat An2 daar is om Sinterklaas te vieren met An3 en nog wat mensen.
Een oude Story van eerder :7?
Sunshine1982woensdag 24 november 2021 @ 08:45
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2021 07:43 schreef DKUp het volgende:

[..]
Een oude Story van eerder :7?
Nee, volgens mij is dit recent.

Wat heeft Monique absurd witte tanden zeg.
MissButterflyywoensdag 24 november 2021 @ 09:14
Vast facings.
vencodarkwoensdag 24 november 2021 @ 10:30
En ze is zo lekker gewoon gebleven. :P
Piperidinewoensdag 24 november 2021 @ 10:54
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 november 2021 21:52 schreef AgnesGru het volgende:
Op de Instagram story van Monique is te zien dat An2 daar is om Sinterklaas te vieren met An3 en nog wat mensen.
Echt onnodig om dit te delen Monique zijnde.
ChipsZak.woensdag 24 november 2021 @ 12:09
quote:
0s.gif Op woensdag 24 november 2021 10:54 schreef Piperidine het volgende:

[..]
Echt onnodig om dit te delen Monique zijnde.
Waarom? Hoeveel moeders delen wel niet hoe ze Sinterklaas vieren. Of moet zij maar niets meer delen omdat mensen daar iets van kunnen vinden of dat het automatisch een steek onder water is? Uiteindelijk is Antwee nou eenmaal de vader van haar kind. Het heeft natuurlijk niet áltijd een slechte intentie.
AgnesGruwoensdag 24 november 2021 @ 13:23
quote:
0s.gif Op woensdag 24 november 2021 10:54 schreef Piperidine het volgende:

[..]
Echt onnodig om dit te delen Monique zijnde.
Hoe dat zo? :D
Dazalbestwoensdag 24 november 2021 @ 20:39
Reality nog iets heeft Sarah gesproken.... volgens Sarah is het niet uit maar een soort pauze en ze sneert m raak naar Mo.....

De Shit is weer on *O*
AgnesGruwoensdag 24 november 2021 @ 21:17
quote:
0s.gif Op woensdag 24 november 2021 20:39 schreef Dazalbest het volgende:
Reality nog iets heeft Sarah gesproken.... volgens Sarah is het niet uit maar een soort pauze en ze sneert m raak naar Mo.....

De Shit is weer on *O*
Heb je toevallig een screenshot? :D
Dazalbestwoensdag 24 november 2021 @ 21:22
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2021 21:17 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Heb je toevallig een screenshot? :D
Het lukt mij nooit om te plaatsen hier :@ -O-
fleurilwoensdag 24 november 2021 @ 21:27
Ze spreken elkaar niet, volgens mij beseft ze niet dat het uit is of ze wil het niet aanvaarden
JourneyBluewoensdag 24 november 2021 @ 22:05
Screenshot-2021-11-24-22-04-30.png

Screenshot-2021-11-24-22-05-38.png

Screenshot-2021-11-24-22-06-27.png

Screenshot-2021-11-24-22-07-23.png

Screenshot-2021-11-24-22-08-13.png

Screenshot-2021-11-24-22-10-20.png

Screenshot-2021-11-24-22-11-20.png

Screenshot-2021-11-24-22-12-16.png

Screenshot-2021-11-24-22-13-13.png

Screenshot-2021-11-24-22-14-14.png

Screenshot-2021-11-24-23-02-01.png

[ Bericht 15% gewijzigd door JourneyBlue op 24-11-2021 23:03:28 ]
ChipsZak.woensdag 24 november 2021 @ 22:11
Wat een triest wicht. Dus ze noemt Mo altijd Mevrouw M? Dat haal ik iig uit de berichtjes.
En ‘het kind’. Nou, ging zeker lekker toen-ie met Sarah was. Duidelijk te merken dat ze onzeker is.
JourneyBluewoensdag 24 november 2021 @ 22:18
Screenshot-2021-11-24-22-17-12.png
JourneyBluewoensdag 24 november 2021 @ 22:19
Screenshot-2021-11-24-22-18-41.png
roos94woensdag 24 november 2021 @ 22:19
Ze heeft de MO Haat zeker van rochel meegekregen. Ze komt erg sneu over in die berichtjes
AgnesGruwoensdag 24 november 2021 @ 22:27
Wat laat Sarah zich kennen zeg :') ze is zeker haar eigen kopieer gedrag vergeten.
rebel-angelwoensdag 24 november 2021 @ 22:31
Ik geloof er geen reet van, dat Mo zo’n contract heeft ondertekend.
Waarom zou een volwassen vrouw dat doen, omdat momster Rochel dat wil :?
JourneyBluewoensdag 24 november 2021 @ 22:44
Screenshot-2021-11-24-22-41-26.png

Overigens stond Sarah vandaag met de schilder in de woning, dus als de woning is verkocht,
dan is ze nu 'zelf' 100% eigenaar.

[ Bericht 20% gewijzigd door JourneyBlue op 24-11-2021 23:00:58 ]
JourneyBluewoensdag 24 november 2021 @ 22:54
quote:
17s.gif Op woensdag 24 november 2021 22:11 schreef ChipsZak. het volgende:
Wat een triest wicht. Dus ze noemt Mo altijd Mevrouw M? Dat haal ik iig uit de berichtjes.
En ‘het kind’. Nou, ging zeker lekker toen-ie met Sarah was. Duidelijk te merken dat ze onzeker is.
Ja, 'het kind' daar word je niet blij van.

Ook vaag: "veel dingen te verwerken"?

[ Bericht 0% gewijzigd door JourneyBlue op 24-11-2021 23:07:04 ]
Dazalbestwoensdag 24 november 2021 @ 23:04
quote:
0s.gif Op woensdag 24 november 2021 22:54 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Ja, 'het kind' daar wordt je niet blij van.

Ook vaag: "veel dingen te verwerken"?
Inderdaad 'het kind'..... en daar zou je dan stiefmoeder van worden?

Heb meer het idee dat Sarah het niet wil accepteren.... en als er al een pauze is, mag ik toch hopen dat Andre nu nog meer van haar ware afgrijselijke aard ziet.....

Al begint ze wel meer op dree z'n moeder te lijken waar hij wellicht juist meer op valt :r :r
ChipsZak.donderdag 25 november 2021 @ 08:03
quote:
0s.gif Op woensdag 24 november 2021 23:04 schreef Dazalbest het volgende:

[..]
Inderdaad 'het kind'..... en daar zou je dan stiefmoeder van worden?

Heb meer het idee dat Sarah het niet wil accepteren.... en als er al een pauze is, mag ik toch hopen dat Andre nu nog meer van haar ware afgrijselijke aard ziet.....

Al begint ze wel meer op dree z'n moeder te lijken waar hij wellicht juist meer op valt :r :r
Nou precies, zo’n stiefmoeder zit toch niemand op te wachten? Spreken over ‘het kind’.

Als het inderdaad uit is en ze wil het niet accepteren zegt dat wel wat over haar mentale/emotionele toestand.
AgnesGrudonderdag 25 november 2021 @ 09:23
Na de social media sneren, het gedoe rond de Amsterdamsze zomer enz. wederom een bevestiging dat Sarah een verwend nest en een (ontzettende) pestkop is.
DancingPhoebedonderdag 25 november 2021 @ 09:37
En verschrikkelijk dom wanneer ze denkt juicers te vriend te kunnen houden. Geïnspireerd op de romance tussen Raggel en Guido wellicht?
ootjekatootjedonderdag 25 november 2021 @ 09:37
Gaat ze weer…
ootjekatootjedonderdag 25 november 2021 @ 09:38
quote:
1s.gif Op woensdag 24 november 2021 21:17 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Heb je toevallig een screenshot? :D
https://www.mediacourant.(...)-af-ik-lach-om-haar/
#ANONIEMdonderdag 25 november 2021 @ 10:15
quote:
Dit is gisteren al gepost hier
ootjekatootjedonderdag 25 november 2021 @ 10:30
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 10:15 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Dit is gisteren al gepost hier
Ze vroeg om een printscreen, die zitten er allemaal in, vandaar.
AgnesGrudonderdag 25 november 2021 @ 10:42
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 10:30 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Ze vroeg om een printscreen, die zitten er allemaal in, vandaar.
Ook in post #95 ;)
Phoebsterdonderdag 25 november 2021 @ 10:52
Ook "als ik normaal moet doen". Niet "ik wil graag normaal doen want ze is de moeder van het kind van mijn partner". Wat een clown.
ootjekatootjedonderdag 25 november 2021 @ 12:06
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2021 10:52 schreef Phoebster het volgende:
Ook "als ik normaal moet doen". Niet "ik wil graag normaal doen want ze is de moeder van het kind van mijn partner". Wat een clown.
En toch is de kans aanwezig dat ze de waarheid spreekt, meneer Hazes laat de deurtjes graag op een kier.

Dat die met zijn ma ineens naar Alicante vliegt om het via een brief uit te maken… waarom zou die het überhaupt zo uitmaken? Ze waren samen betrapt en zaten vervolgens apart in een kliniek.

Je zou bijna denken dat die een zelfmoordpoging gedaan heeft, maar vervolgens gaat die met zijn neef naar Dubai voor opnames voor de realty serie.

Ik vind het maar vreemd.
Leandradonderdag 25 november 2021 @ 12:22
Ik denk dat Rachel de deur graag op een kier laat en er alles aan wil doen om te zorgen dat Monique uit het leven van Antwee verdwijnt, het vervelende voor haar hierbij is dan het bestaan van Andrie, want kennelijk heeft Antwee net een greintje meer fatsoen dan Andreen, en flikkert zijn kind niet helemaal aan de kant zodra er een nieuw neukertje van dienst is.

Antwee onder de vleugels van Rachel en Rachel die het contact met Sarah warmhoudt, alles om maar te voorkomen dat Antwee weer naar Monique trekt.

Maar goed, Antwee heeft ook internet en die ziet ook wel wat voor zaken Sarah openbaar maakt en dat Rachel het wel prima vindt, want een "mooi O+" opmerking onder een post van Sarah waar ze een nieuwe zonnebril heeft die zo groot is dat Friedel jaloers zou zijn.

Anyhow, als Rachel half de kans krijgt duwt ze Antwee wel weer op Sarah.
Claudia_xdonderdag 25 november 2021 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 12:06 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
En toch is de kans aanwezig dat ze de waarheid spreekt, meneer Hazes laat de deurtjes graag op een kier.
Het zou me allemaal niks verbazen, dat André de relatiestatus graag vaag houdt, dat Sarah waanbeelden heeft, dat Rachel zit te bekokstoven hoe ze de tortelduifjes S&A weer bij elkaar krijgt. The gift that keeps on giving. c_/
ootjekatootjedonderdag 25 november 2021 @ 13:29
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 12:22 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat Rachel de deur graag op een kier laat en er alles aan wil doen om te zorgen dat Monique uit het leven van Antwee verdwijnt, het vervelende voor haar hierbij is dan het bestaan van Andrie, want kennelijk heeft Antwee net een greintje meer fatsoen dan Andreen, en flikkert zijn kind niet helemaal aan de kant zodra er een nieuw neukertje van dienst is.

Antwee onder de vleugels van Rachel en Rachel die het contact met Sarah warmhoudt, alles om maar te voorkomen dat Antwee weer naar Monique trekt.

Maar goed, Antwee heeft ook internet en die ziet ook wel wat voor zaken Sarah openbaar maakt en dat Rachel het wel prima vindt, want een "mooi O+" opmerking onder een post van Sarah waar ze een nieuwe zonnebril heeft die zo groot is dat Friedel jaloers zou zijn.

Anyhow, als Rachel half de kans krijgt duwt ze Antwee wel weer op Sarah.
Ja, die reactie op de bril. :D _O-
Phoebsterdonderdag 25 november 2021 @ 14:15
Rachel zal wel stress hebben, die zit De Perfecte Kerst te plannen natuurlijk. Soort Hallmark movie maar dan echt O+ Met een aanzoek, een liefdesbaby en misschien wel vaderschapstest voor Andrie.
roos94donderdag 25 november 2021 @ 15:15
Waarom gunt Roggel eigenlijk Mo het licht in de ogen niet?
Andromachedonderdag 25 november 2021 @ 15:23
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 15:15 schreef roos94 het volgende:
Waarom gunt Roggel eigenlijk Mo het licht in de ogen niet?
Bedreiging voor haar momager-status en überhaupt gevoel van bestaansrecht, want Mo bleek dat (artiestgewijs) managen van Antwee veel beter te kunnen dan Rasj. Ze is veel knapper en verzorgder dan Rasj op haar leeftijd. Godallemachtig, Rasj zou eens iets anders gaan doen met haar leven dan professional widow uithangen, voor de klas gaan staan, in een winkel werken, kleding verkopen, wat dan ook, maar ze wil niks anders dan parasiteren op haar kinderen en Andreen. En door Mo kwam ze daar bij Antwee niet meer aan toe.
JourneyBluedonderdag 25 november 2021 @ 16:09
Screenshot-2021-11-25-16-08-56.png
SEMTEXdonderdag 25 november 2021 @ 16:24
quote:
Oh god, dekt ze zichzelf alweer in :')
Traytje-Hzusdonderdag 25 november 2021 @ 16:25
:r
Wat een ongelooflijke zever, die Mo.

Die vrouw kan zo het Vaticaan in, ze ontstijgt de paus nog met haar heiligdom.
Zelfs Jezus had nog een beetje menselijkheid door een dorp kort en klein te slaan nadat hij verraden was.
DancingPhoebedonderdag 25 november 2021 @ 16:48
Mo had steiger-gate O+
JaneDoedonderdag 25 november 2021 @ 17:07
Ik had al geen hoge pet op van reality.fbi maar dit is weer next level. Altijd maar afgeven op die andere kanalen en dan vervolgens een labiele (?) ex die op 'pauze' staat misleiden tot uitspraken? Screenshots daarvan openbaren omdat ze het waagt niet overal openheid over te geven en mogelijk liegt?

Ben ik de enige die hier moeite mee heeft?
JourneyBluedonderdag 25 november 2021 @ 17:16
quote:
10s.gif Op donderdag 25 november 2021 16:24 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Oh god, dekt ze zichzelf alweer in :')
Het kan een reactie zijn op de gelekte teksten van Sarah.
Normaal is Mo meer van de 'stuur die meid heel veel liefde'-school, maar dit is natuurlijk een ideaal consolidatie momentje.
doekadonderdag 25 november 2021 @ 17:41
Nu ben ik helemaal niet van de social media, maar ik begrijp al die semi poëtische en 'inspirerende' teksten niet, waarom in het Engels, waarom niet naar iemand, maar naar iedereen die het kan lezen, het is allemaal zo kinderachtig, deze vrouw is dik in de 40. Als zij toch denkt weer verder met die kleuter (de vader, niet de zoon) te moeten, dan doet ze dat toch gewoon? Maar dat ge-kijk-mij-eens en gedoe naar de buitenwereld, om misselijk van te worden. Flikker die accounts weg, zoek een baan en ga gewoon leven.
Phoebsterdonderdag 25 november 2021 @ 18:19
Mo heeft "Law of Attraction" in haar bio staan, zweverigheid is deel van haar persona 8-)
Dazalbestdonderdag 25 november 2021 @ 19:54
P
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2021 17:07 schreef JaneDoe het volgende:
Ik had al geen hoge pet op van reality.fbi maar dit is weer next level. Altijd maar afgeven op die andere kanalen en dan vervolgens een labiele (?) ex die op 'pauze' staat misleiden tot uitspraken? Screenshots daarvan openbaren omdat ze het waagt niet overal openheid over te geven en mogelijk liegt?

Ben ik de enige die hier moeite mee heeft?
Precies wat ik ook dacht..... constant mop en lieverd zeggen om Sarah aan de praat te houden en nu zonder toestemming alles delen.... triest ben je dan...

Ali doet het tenminste gewoon openbaar niet anoniem en zoals het lijkt zonder achterbaks gezever...
AgnesGrudonderdag 25 november 2021 @ 20:40
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2021 17:07 schreef JaneDoe het volgende:
Ik had al geen hoge pet op van reality.fbi maar dit is weer next level. Altijd maar afgeven op die andere kanalen en dan vervolgens een labiele (?) ex die op 'pauze' staat misleiden tot uitspraken? Screenshots daarvan openbaren omdat ze het waagt niet overal openheid over te geven en mogelijk liegt?

Ben ik de enige die hier moeite mee heeft?
Nee, je bent zeker niet de enige.
DancingPhoebedonderdag 25 november 2021 @ 20:40
-

[ Bericht 100% gewijzigd door DancingPhoebe op 25-11-2021 20:40:31 ]
Mrmimedonderdag 25 november 2021 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 12:22 schreef Leandra het volgende:


Maar goed, Antwee heeft ook internet en die ziet ook wel wat voor zaken Sarah openbaar maakt en dat Rachel het wel prima vindt, want een "mooi O+" opmerking onder een post van Sarah waar ze een nieuwe zonnebril heeft die zo groot is dat Friedel jaloers zou zijn.


Hardop gelachen :D
ChipsZak.donderdag 25 november 2021 @ 22:27
quote:
1s.gif Op donderdag 25 november 2021 17:07 schreef JaneDoe het volgende:
Ik had al geen hoge pet op van reality.fbi maar dit is weer next level. Altijd maar afgeven op die andere kanalen en dan vervolgens een labiele (?) ex die op 'pauze' staat misleiden tot uitspraken? Screenshots daarvan openbaren omdat ze het waagt niet overal openheid over te geven en mogelijk liegt?

Ben ik de enige die hier moeite mee heeft?
Reality.fbi is super sneu en misschien wel de meest nutteloze van die kanalen (sommige zijn wel juicy) maar volgens mij wist Sarah wel dat die zooi openbaar gegooid zou worden en/of is er toestemming gevraagd. Het gesprek begint met haar ‘als je ff wat wil posten’ en dan begint ze over die foto van Mo. Vervolgens loopt Reality.fbi overduidelijk verder te vissen, ze kent hem en het kanaal dus ze wist t vast wel. Het zou me zelfs niet verbazen als ze toestemming heeft gegeven omdat zij natuurlijk niet het idee heeft dat ze er negatief op staat. Zij denkt dat ze Mo te kakken zet.
ChipsZak.donderdag 25 november 2021 @ 22:29
Dat reality.fbi enorm hypocriet is en gebruik maakt van de labiele(?) ex lijkt me verder evident. En dat is wel fucked up, maar ze zoekt zelf contact. En bovendien hebben ze wel vaker contact want je ziet dat ze daarvoor nog hebben gepraat (eerste screenshot) voordat ze het gesprek over Mo begint. Het is dus niet dat Reality.fbi onverwachts bij dr opduikt.
DancingPhoebedonderdag 25 november 2021 @ 22:29
Tja, als je met honden ligt moet je niet raar opkijken als je vlooien krijgt, toch?
fleurilvrijdag 26 november 2021 @ 15:33
Volgens Yvonne gaan Andre en Rachel een reis maken naar Amerika
ootjekatootjevrijdag 26 november 2021 @ 15:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 15:33 schreef fleuril het volgende:
Volgens Yvonne gaan Andre en Rachel een reis maken naar Amerika
Natuurlijk voor de reality serie, samen naar Florida oude herinneringen ophalen.
LagerthaQueenOfKattevrijdag 26 november 2021 @ 16:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 15:57 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Natuurlijk voor de reality serie, samen naar Florida oude herinneringen ophalen.
Och tuurlijk.
ChipsZak.vrijdag 26 november 2021 @ 18:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 15:33 schreef fleuril het volgende:
Volgens Yvonne gaan Andre en Rachel een reis maken naar Amerika
Kan dat makkelijk als je een burn-out hebt? Een echte, gediagnosticeerde? Ik weet daar niet genoeg over.

Indien inderdaad voor realitysoap: hou op zeg.
DancingPhoebevrijdag 26 november 2021 @ 18:35
God gaan ze met hun klompenmuzak een beetje de muzikant lopen spelen langs zo'n nashville route?

De geeeeeeene de geeeeeene :D
ChipsZak.vrijdag 26 november 2021 @ 18:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 18:35 schreef DancingPhoebe het volgende:
God gaan ze met hun klompenmuzak een beetje de muzikant lopen spelen langs zo'n nashville route?

De geeeeeeene de geeeeeene :D
Ik hoop het niet maar ik hoop het wel, :D.
AgnesGruvrijdag 26 november 2021 @ 19:40
quote:
17s.gif Op vrijdag 26 november 2021 18:26 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Kan dat makkelijk als je een burn-out hebt? Een echte, gediagnosticeerde? Ik weet daar niet genoeg over.

Indien inderdaad voor realitysoap: hou op zeg.
Geloof er niks van, ten tijde van mijn burn-out kon ik niet eens koken. Qua timing dan en ging het bijvoorbeeld om zalm bakken en rijst koken, dat dit tegelijkertijd klaar zou zijn. Ook een drankje in een kroeg (oke met veel galm) doen vond ik een hel.
ootjekatootjevrijdag 26 november 2021 @ 20:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2021 19:40 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Geloof er niks van, ten tijde van mijn burn-out kon ik niet eens koken. Qua timing dan en ging het bijvoorbeeld om zalm bakken en rijst koken, dat dit tegelijkertijd klaar zou zijn. Ook een drankje in een kroeg (oke met veel galm) doen vond ik een hel.
Daarom hoef André ook niks alleen te kauwen.

Maar ja misschien gaan ze pas in het voorjaar, beetje zoals Nick en Simon, zijn agenda is tot mei 2021 leeg.
Langs Elvis en hun vroegere vakantieplekken waar ze zo gelukkig (🤪) waren zoals WAlt Disney Florida.

Gaan ze zelf een hut bouwen op de grond daar van André, trailer trash style. Komt Mo langs met d’r eigen camper, en de grote hereniging met Rochel en A3.
Leandravrijdag 26 november 2021 @ 20:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 15:33 schreef fleuril het volgende:
Volgens Yvonne gaan Andre en Rachel een reis maken naar Amerika
Alles om hem maar zo ver mogelijk bij Monique en Andrie weg te houden.
letmehearyouscreamvrijdag 26 november 2021 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 25 november 2021 17:41 schreef doeka het volgende:
Nu ben ik helemaal niet van de social media, maar ik begrijp al die semi poëtische en 'inspirerende' teksten niet, waarom in het Engels, waarom niet naar iemand, maar naar iedereen die het kan lezen, het is allemaal zo kinderachtig, deze vrouw is dik in de 40. Als zij toch denkt weer verder met die kleuter (de vader, niet de zoon) te moeten, dan doet ze dat toch gewoon? Maar dat ge-kijk-mij-eens en gedoe naar de buitenwereld, om misselijk van te worden. Flikker die accounts weg, zoek een baan en ga gewoon leven.
Ik geloof ook dat niemand die zulke quotes post dit zomaar doet, gewoon omdat ze het toevallig tegenkwamen. Er zit altijd een boodschap of sneer in.

Deed dat zelf ook, als tiener die van drama hield.
JaneDoevrijdag 26 november 2021 @ 20:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2021 20:35 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Daarom hoef André ook niks alleen te kauwen.

Maar ja misschien gaan ze pas in het voorjaar, beetje zoals Nick en Simon, zijn agenda is tot mei 2021 leeg.
Langs Elvis en hun vroegere vakantieplekken waar ze zo gelukkig (🤪) waren zoals WAlt Disney Florida.

Gaan ze zelf een hut bouwen op de grond daar van André, trailer trash style. Komt Mo langs met d’r eigen camper, en de grote hereniging met Rochel en A3.
Ze zouden half december al vertrekken schijnt
ootjekatootjevrijdag 26 november 2021 @ 20:56
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2021 20:55 schreef JaneDoe het volgende:

[..]
Ze zouden half december al vertrekken schijnt
Verstandig van Rachel, straks meent die weer een aanzoek naar een of geen te moeten doen.
letmehearyouscreamvrijdag 26 november 2021 @ 21:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 20:56 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Verstandig van Rachel, straks meent die weer een aanzoek naar een of geen te moeten doen.
Oh, ik zie dat gebeuren hoor, een tweede-nog wanstaltiger- aanzoek. Gewoon nog een keer, zoals al die andere "sterren" die lekker gek elk jaar hun trouwgeloften vernieuwen, of die niet voor de wet trouwen maar wel voor het universum. Ofzo. Heidi en Seal, Katja en Freek.

En dan zie ik Mo er nog wel voor aan om daarin mee te gaan met een 1 of ander zweverige onderbouwing, ingefluisterd door haar vergevingscoach.
praadjevrijdag 26 november 2021 @ 21:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 15:33 schreef fleuril het volgende:
Volgens Yvonne gaan Andre en Rachel een reis maken naar Amerika
Volgens mij gaan ze naar Florida want daar hebben ze goede herinneringen aan van de vakanties met Andreen >:) En een deel van de as van Andreen is daar ook uitgestrooid.

Zal inderdaad wel voor de docu zijn. Kan ze daar nog even de treurende weduwe uithangen. En Antwee moet natuurlijk mee want dat is goed voor hem zal Roggel wel gezegd hebben. (en zo is hij lekker ver weg van Mo).
Lief17vrijdag 26 november 2021 @ 22:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 21:00 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Oh, ik zie dat gebeuren hoor, een tweede-nog wanstaltiger- aanzoek. Gewoon nog een keer, zoals al die andere "sterren" die lekker gek elk jaar hun trouwgeloften vernieuwen, of die niet voor de wet trouwen maar wel voor het universum. Ofzo. Heidi en Seal, Katja en Freek.

En dan zie ik Mo er nog wel voor aan om daarin mee te gaan met een 1 of ander zweverige onderbouwing, ingefluisterd door haar vergevingscoach.
Katja en Freek zijn overigens uit elkaar.
letmehearyouscreamvrijdag 26 november 2021 @ 22:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 22:17 schreef Lief17 het volgende:

[..]
Katja en Freek zijn overigens uit elkaar.
Heidi en Seal ook. Daarom noemde ik ze ook :D
Lief17vrijdag 26 november 2021 @ 22:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 november 2021 22:18 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Heidi en Seal ook. Daarom noemde ik ze ook :D
Oh ja…. _O- _O- _O- _O-
ootjekatootjezaterdag 27 november 2021 @ 00:30
Er is geen magie tussen mo en andre, net zo als tussen Roggel en André 1, of André twee en Sarah de zeester. Alles voor de bekendheid.

Ze zoeken naar paaseieren op 1 augustus, wat er nog lag was al gesmolten of verregend en verder ligt er niks.

Andree twee op 15 jarige leeftijd bij de hoeren… Roggel waar was je?

Ik lees de roddels maar denk soms echt dat men compleet van het padje is. Zelfs in het meest positieve scenario.
Olezaterdag 27 november 2021 @ 03:23
:D
JaneDoezaterdag 27 november 2021 @ 08:02
Het was weer zo een nacht zie ik
ootjekatootjezaterdag 27 november 2021 @ 08:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2021 08:02 schreef JaneDoe het volgende:
Het was weer zo een nacht zie ik
Jij kan het serieus nog volgen bij die familie?
Ik snap die burn out ondertussen wel. Maak je het uit, staat Sarah een maand later nog te beweren dat het aan is.
letmehearyouscreamzaterdag 27 november 2021 @ 09:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 27 november 2021 00:30 schreef ootjekatootje het volgende:
Er is geen magie tussen mo en andre, net zo als tussen Roggel en André 1, of André twee en Sarah de zeester. Alles voor de bekendheid.

Ze zoeken naar paaseieren op 1 augustus, wat er nog lag was al gesmolten of verregend en verder ligt er niks.

Andree twee op 15 jarige leeftijd bij de hoeren… Roggel waar was je?

Ik lees de roddels maar denk soms echt dat men compleet van het padje is. Zelfs in het meest positieve scenario.
Die lag er, naar goed Haziaans gebruik, gewoon naast natuurlijk.
ootjekatootjezaterdag 27 november 2021 @ 09:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 november 2021 09:15 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Die lag er, naar goed Haziaans gebruik, gewoon naast natuurlijk.
Haziaans gebruik, das een mooie. ^O^

Net als een reality serie maken, ook zo vaag, van wie maken ze die serie nou? Afgelopen zomer zeiden ze van Rachel. Maar ze vliegen ook met André mee naar Dubai. Bij de opening van dat theehuis waren ze ook.
Ben benieuwd hoe ze Sarah erin verwerken of knippen ze die er straks uit?
letmehearyouscreamzaterdag 27 november 2021 @ 09:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 november 2021 09:24 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Haziaans gebruik, das een mooie. ^O^

Net als een reality serie maken, ook zo vaag, van wie maken ze die serie nou? Afgelopen zomer zeiden ze van Rachel. Maar ze vliegen ook met André mee naar Dubai. Bij de opening van dat theehuis waren ze ook.
Ben benieuwd hoe ze Sarah erin verwerken of knippen ze die er straks uit?
Exen ergens uit knippen is ook een goed Haziaans gebruik. Of Friedeliaans, you name it.
tikizaterdag 27 november 2021 @ 11:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 november 2021 09:15 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Die lag er, naar goed Haziaans gebruik, gewoon naast natuurlijk.
ha ha :D
doekazaterdag 27 november 2021 @ 13:29
Haziaans gebruik O+
Olezaterdag 27 november 2021 @ 18:19
quote:
17s.gif Op zaterdag 27 november 2021 13:29 schreef doeka het volgende:
Haziaans gebruik O+
TT volgende deel! _O-
doekazaterdag 27 november 2021 @ 18:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 november 2021 18:19 schreef Ole het volgende:

[..]
TT volgende deel! _O-
Dat is een topplan! Hij is van letmehearyouscream, hulde!
roos94zondag 28 november 2021 @ 12:16
https://www.mediacourant.(...)-monique-westenberg/
GwanGwaazondag 28 november 2021 @ 15:55
quote:
De dag waarvan je wist dat hij zou komen.
Die domme Mo, is ze er tóch weer in getrapt Ervan uit gaande dat deze roddel waar is
GwanGwaazondag 28 november 2021 @ 15:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 november 2021 09:28 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Exen ergens uit knippen is ook een goed Haziaans gebruik. Of Friedeliaans, you name it.
Topnamen!
^O^ Ik zeg: beide namen invoeren.
Supergoed bedacht.
Leandrazondag 28 november 2021 @ 16:37
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2021 15:55 schreef GwanGwaa het volgende:

[..]
De dag waarvan je wist dat hij zou komen.
Die domme Mo, is ze er tóch weer in getrapt Ervan uit gaande dat deze roddel waar is
Ik ben vooral benieuwd naar de bron als Yvonne zo stellig roept dat het niet uit de kring rond Monique is omdat die het nog stil wilde houden.

Dan moet het dus uit de kring rond Antwee zijn, en dat is nu volgens mij een vrij kleine kring, en Rachel zal het niet geweest zijn, die stort zichzelf nog liever in de Maas dan dat ze (via via) aan Yvonne laat doorschemeren dat er weer wat speelt tussen Antwee en Monique.
Rachel is ook veel te hard bezig Sarah warm te houden.
-river-zondag 28 november 2021 @ 16:46
Wel lullig, een SaarSoel die erbij blijft dat ze enkel een pauze hebben terwijl A2 Mo aanduwt. Wel leuk voor ons trouwens *O* ~:) *O*
Leandrazondag 28 november 2021 @ 16:53
quote:
0s.gif Op zondag 28 november 2021 16:46 schreef -river- het volgende:
Wel lullig, een SaarSoel die erbij blijft dat ze enkel een pauze hebben terwijl A2 Mo aanduwt. Wel leuk voor ons trouwens *O* ~:) *O*
Ach, een jaar geleden was het andersom.
-river-zondag 28 november 2021 @ 16:59
quote:
0s.gif Op zondag 28 november 2021 16:53 schreef Leandra het volgende:

[..]
Ach, een jaar geleden was het andersom.
En dan flink een stuk lulliger.
Phoebsterzondag 28 november 2021 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zondag 28 november 2021 16:37 schreef Leandra het volgende:

[..]
Ik ben vooral benieuwd naar de bron als Yvonne zo stellig roept dat het niet uit de kring rond Monique is omdat die het nog stil wilde houden.

Dan moet het dus uit de kring rond Antwee zijn, en dat is nu volgens mij een vrij kleine kring, en Rachel zal het niet geweest zijn, die stort zichzelf nog liever in de Maas dan dat ze (via via) aan Yvonne laat doorschemeren dat er weer wat speelt tussen Antwee en Monique.
Rachel is ook veel te hard bezig Sarah warm te houden.
Dat moet Djarno zijn *O*
Souryzondag 28 november 2021 @ 19:02
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2021 18:58 schreef Phoebster het volgende:

[..]
Dat moet Djarno zijn *O*
Rick Romeijn heeft dat toch gezegd dat hij de auto er 's morgens zag staan is oud nieuws
Claudia_xmaandag 29 november 2021 @ 09:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 november 2021 21:00 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..], ingefluisterd door haar vergevingscoach.
:D!
ChipsZak.maandag 29 november 2021 @ 10:01
quote:
1s.gif Op zondag 28 november 2021 15:55 schreef GwanGwaa het volgende:

[..]
De dag waarvan je wist dat hij zou komen.
Die domme Mo, is ze er tóch weer in getrapt Ervan uit gaande dat deze roddel waar is
Ja, of niet natuurlijk. Kan ook zijn dat er gewoon geiligheid in het spel is, of dat Mo mentaal wel afstand heeft genomen maar alsnog neukt want why the hell not? Of ze is er wel weer ‘ingetrapt’ (wat kan!) maar het is niet per se de enige mogelijkheid, :+
vencodarkmaandag 29 november 2021 @ 10:43
Misschien was er sprake van een trio en heeft die 3e het vertelt! Dan weet je zeker dat het uit intieme kring komt. :P
-river-dinsdag 30 november 2021 @ 17:31
https://www.flaironline.n(...)-bachelorette-wordt/

:') :X
fleurildinsdag 30 november 2021 @ 17:51
www.shownieuws.nl/enterta(...)tie-andre-en-monique

Het gaat heel goed", aldus Rachel die bevestigt dat de zanger momenteel bij haar woont. "Het gaat iedere dag een beetje beter." Haar hele reactie is in de video hierboven te zien.

Liefdeshereniging?

RTL Boulevard vraagt vervolgens hoe het tussen André en zijn ex Monique gaat. Er gaan de afgelopen tijd namelijk veel verhalen over een eventuele liefdeshereniging tussen de twee. Daar klopt niets van volgens Rachel. André zou alleen zijn zoontje bezoeken die bij Monique woont. "Ik denk dat iedereen het logisch vindt dat een vader naar zijn kind gaat. Daar wordt dan helemaal hysterisch over gedaan, maar ik vindt het normaal dat een vader zijn zoon bezoekt."
rebel-angeldinsdag 30 november 2021 @ 18:00
quote:
maar ik vindt het normaal dat een vader zijn zoon bezoekt."
Ja ja zo normaal dat andreen zijn kinderen uit z’n vorige relaties ook gewoon zag :?
-river-dinsdag 30 november 2021 @ 18:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 november 2021 18:00 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Ja ja zo normaal dat andreen zijn kinderen uit z’n vorige relaties ook gewoon zag :?
Inderdaad.
vencodarkdinsdag 30 november 2021 @ 18:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 november 2021 18:00 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Ja ja zo normaal dat andreen zijn kinderen uit z’n vorige relaties ook gewoon zag :?
Welke kinderen? :') :D
soapiedinsdag 30 november 2021 @ 18:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 november 2021 17:51 schreef fleuril het volgende:
www.shownieuws.nl/enterta(...)tie-andre-en-monique

Het gaat heel goed", aldus Rachel die bevestigt dat de zanger momenteel bij haar woont. "Het gaat iedere dag een beetje beter." Haar hele reactie is in de video hierboven te zien.

Liefdeshereniging?

RTL Boulevard vraagt vervolgens hoe het tussen André en zijn ex Monique gaat. Er gaan de afgelopen tijd namelijk veel verhalen over een eventuele liefdeshereniging tussen de twee. Daar klopt niets van volgens Rachel. André zou alleen zijn zoontje bezoeken die bij Monique woont. "Ik denk dat iedereen het logisch vindt dat een vader naar zijn kind gaat. Daar wordt dan helemaal hysterisch over gedaan, maar ik vindt het normaal dat een vader zijn zoon bezoekt."
Net zo normaal als een oma die haar kleinkinderen bezoekt! :6
AgnesGrudinsdag 30 november 2021 @ 18:29
quote:
Geloof er niks van. Fawry heeft gezegd dat hij het wel leuk zou vinden als Sarah de nieuwe bachelorette zou worden. Volgens mij maakt die reality clown daar nu dus van dat ze gepolst is.
JourneyBluedinsdag 30 november 2021 @ 19:36
quote:
Rachel: (...) ik vindt het normaal dat een vader zijn zoon bezoekt.
Ok, zelf zou ik het logischer vinden dat een vader voor zijn zoon zorgt, ipv dat hij op bezoek gaat bij het kind
(tenzij het kind in een ziekenhuis ligt met een bezoekregeling).
Maar het is inderdaad al een stapje vooruit tov de vorige generatie die de eerste leg gewoon uitgumde.

Opvallend dat ze impliciet bevestigt dat Sarah exit is, anders had ze toch meteen geroepen: "Hoezo hereniging, hij is dolgelukkig met Saar!"
JourneyBluedinsdag 30 november 2021 @ 19:38


[ Bericht 100% gewijzigd door JourneyBlue op 30-11-2021 19:38:53 ]
Dazalbestdinsdag 30 november 2021 @ 21:01
Wat staat die vrouw graag in de aandacht zeg..... niks concreet willen beantwoorden... 'ik wil het hier bij laten' blijven herhalen maar geen enkele beweging om dan ook daadwerkelijk weg te lopen.... nee gewoon met je bek voor de camera blijven staan met nietszeggende reacties :r :r :r :r
Andromachedinsdag 30 november 2021 @ 21:51
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 november 2021 18:00 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Ja ja zo normaal dat andreen zijn kinderen uit z’n vorige relaties ook gewoon zag :?
Hypocriet stuk vreten :r
letmehearyouscreamdinsdag 30 november 2021 @ 22:29
Wat zijn al die sapkanalen toch nog ziekelijk bezig met Sarah. Realityfbi plaatst soms een staaltje waaruit blijkt dat haar aantal volgers daalt. Nou nou :')
Oledinsdag 30 november 2021 @ 23:00
Oh my musical terug.. Nu Shownieuws
Oledinsdag 30 november 2021 @ 23:01
Nu over Antwee
Oledinsdag 30 november 2021 @ 23:01
Ahwww hij wil rust
JourneyBluedonderdag 2 december 2021 @ 09:05
Screenshot-2021-12-02-09-00-19.png

Screenshot-2021-12-02-09-01-51.png

Monique x Kruidvat collectie voortijdig uitgelekt
DancingPhoebedonderdag 2 december 2021 @ 09:16
"Uitgelekt" :')
tong80donderdag 2 december 2021 @ 09:32
quote:
0s.gif Op donderdag 2 december 2021 09:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Uitgelekt" :')
Ha ha ha. Zo'n inleg kruisje heeft heel wat te verduren.

:T
Traytje-Hzusdonderdag 2 december 2021 @ 09:47
Waar iedereen zijn adem inhoudt omtrent Marco B. wordt de zoveelste musical van die zuipende papzak voorbereid.
Dat Rochel als zeer jong meisje keihard klaarkwam op de gore worstenvinger van die ouwe maakt het natuurlijk niet minder erg dat Senior op minderjarige meisjes viel. Tenminste, niet in mijn beleving.

Monique. Wat een zielige deurmat is dat dan. :')
Powerwoman my ass! Zelden zo'n slap wijf gezien.

Nu, allemaal opzouten naar Amerika en rap een beetje! Ga daar het leven van die ouwe smeerpijp naspelen en kom nooit meer terug.
Houdoe wa! :W
ootjekatootjedonderdag 2 december 2021 @ 09:57
Een thuispak met stiletto’s, _O-

Ik denk niet dat dit verkoopt.
Dottekedonderdag 2 december 2021 @ 09:59
quote:
Hoe dom kan je als vrouw zijn
Dottekedonderdag 2 december 2021 @ 09:59
quote:
0s.gif Op zondag 28 november 2021 16:46 schreef -river- het volgende:
Wel lullig, een SaarSoel die erbij blijft dat ze enkel een pauze hebben terwijl A2 Mo aanduwt. Wel leuk voor ons trouwens *O* ~:) *O*
Laten ze er maar een rls van maken :D
rebel-angeldonderdag 2 december 2021 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 december 2021 09:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Uitgelekt" :')
Wisten wij hier 2 weken geleden al *O*
JourneyBluedonderdag 2 december 2021 @ 16:55
quote:
1s.gif Op donderdag 2 december 2021 15:03 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Wisten wij hier 2 weken geleden al *O*
Dankzij onze spion bij de goudenkettingwinkel :Y

Screenshot-2021-12-02-16-57-48.png


Er komen ook hondenspullen jomens
Traytje-Hzusdonderdag 2 december 2021 @ 17:39
Gemiste kans om een uitloopmat voor de hond of kattenbak of een deurmat in de collectie op te nemen.
letmehearyouscreamdonderdag 2 december 2021 @ 18:04
quote:
0s.gif Op donderdag 2 december 2021 09:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Uitgelekt" :')
2021. Het jaar waarin formatie-aantekeningen op straat lagen, coronamaatregelen steeds vroegtijdig bekend werden en nu ook de Kruidvat-collectie van Mo uitlekt.
fleurilvrijdag 3 december 2021 @ 11:19
https://www.ditjesendatje(...)ges-van-jaimie-vaes/

Naast vermoedens dat Sarah van Soelen graag Monique Westenberg na doet, lijkt ze ook iemand anders te kopiëren. Jaimie Vaes vertelt in haar realityserie over iemand die haar tatoeages kopieert, en laat Sarah nou precies dezelfde tatoeages op haar armen hebben staan…
letmehearyouscreamvrijdag 3 december 2021 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 11:19 schreef fleuril het volgende:
https://www.ditjesendatje(...)ges-van-jaimie-vaes/

Naast vermoedens dat Sarah van Soelen graag Monique Westenberg na doet, lijkt ze ook iemand anders te kopiëren. Jaimie Vaes vertelt in haar realityserie over iemand die haar tatoeages kopieert, en laat Sarah nou precies dezelfde tatoeages op haar armen hebben staan…
Wat een onwijs kinderachtig gedoe, van alle kanten. Die dozen kunnen het niet hebben dat ze neukertjes zijn geweest van dezelfde pauper.

De ironie is dat ze zelf zonder kopieergedrag totaal inwisselbaar zijn.
JourneyBluevrijdag 3 december 2021 @ 21:44
Screenshot-2021-12-03-21-40-33.png

Deel 584 in de serie Mo doet nooit iets per ongeluk.
ootjekatootjevrijdag 3 december 2021 @ 21:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 21:44 schreef JourneyBlue het volgende:
[ afbeelding ]

Deel 584 in de serie Mo doet nooit iets per ongeluk.
Is die foto van niet afgelopen zomer? Of groeit dreetje niet zo snel?

Edit:
https://www.100pmagazine.nl/nieuws/verjaardag-dre-hazes/ Vorig jaar dus.
LagerthaQueenOfKattemaandag 6 december 2021 @ 17:43
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 november 2021 18:00 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Ja ja zo normaal dat andreen zijn kinderen uit z’n vorige relaties ook gewoon zag :?
Dat mocht niet van Rachel.
Rebecca1978maandag 6 december 2021 @ 17:46
quote:
0s.gif Op maandag 6 december 2021 17:43 schreef LagerthaQueenOfKatte het volgende:

[..]
Dat mocht niet van Rachel.
Hij is in de eerste plaats de lapzwans hier. Als je nieuwe vrouw je verbiedt je kinderen te zien, hoor je haar gewoon de laan uit te sturen ipv daar ruggengraatloos gehoor aan te geven.
Phoebstermaandag 6 december 2021 @ 18:08
Mag je geen foto van je gezin op je koelkast als je uit elkaar bent? -O-
DKUpmaandag 6 december 2021 @ 18:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 december 2021 21:44 schreef JourneyBlue het volgende:
[ afbeelding ]

Deel 584 in de serie Mo doet nooit iets per ongeluk.
Dit is wel zoeken om het zoeken :D
AgnesGrumaandag 6 december 2021 @ 18:16
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2021 18:08 schreef Phoebster het volgende:
Mag je geen foto van je gezin op je koelkast als je uit elkaar bent? -O-
Dat mag iedereen, behalve Mo :')
JourneyBluemaandag 6 december 2021 @ 20:05
Screenshot-2021-12-06-20-03-26.png

Loyaliteitsconflict


Ligt het aan mij of wordt er maar wat verzonnen?

[ Bericht 7% gewijzigd door JourneyBlue op 06-12-2021 20:13:46 ]
letmehearyouscreammaandag 6 december 2021 @ 20:43
Ja joh zulks is makkelijk te verzinnen, zeker met zulke voorspelbare types als de Hazessen. Er is echt geen concrete aanwijzing dat hij terug wil naar "Moon" (kots), behalve dat het gezien de voorgeschiedenis wel te verwachten is.
Magicamaandag 6 december 2021 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 6 december 2021 20:05 schreef JourneyBlue het volgende:
[ afbeelding ]

Loyaliteitsconflict


Ligt het aan mij of wordt er maar wat verzonnen?
Heel heftig voor een verslaafde ja, dan maar naar Las Vegas :D
ootjekatootjedinsdag 7 december 2021 @ 00:08
Hé dames, hij is nog steeds van Saar.
Zij is de enige van de drie touwtrekkers die zelf een update heeft gegeven.

Dus hij is nog van Sarah.
DancingPhoebedinsdag 7 december 2021 @ 08:31
Gedegen eigen onderzoek.
fleurildinsdag 7 december 2021 @ 10:48
https://www.telegraaf.nl/(...)reuk-met-andre-hazes

In het interview lijkt Sarah ervan overtuigd dat die twee uiteindelijk weer bij elkaar komen. Zo zegt ze: „Hoe lang die pauze gaat duren weten we niet. Dré woont nu bij zijn moeder. Hij heeft veel aan zijn hoofd en heeft het zwaar, hij kreeg de afgelopen jaren veel voor zijn kiezen. Hij heeft het nodige te verwerken en daarbij is rust belangrijk. Ik begrijp hem en ik steun hem. Er is geen ruzie, er is geen ander in het spel. Ons gesprek was moeilijk, maar wel redelijk. Er is niet geschreeuwd, er zijn geen dramatische dingen voorgevallen.”

’Echt alles klopt’
Op de vraag wat ze zo leuk aan hem vindt, antwoordt Sarah: „Het klinkt heel cliché, maar echt alles. ‘Er moet toch iets niet kloppen?’ heb ik wel eens aan mijn vriendinnen gevraagd. Geloof het of niet, maar alles klopt. We vullen elkaar aan. Hij is mijn beste maatje en we zijn er in goede en slechte tijden voor elkaar. Ook nu.”

Ook probeert ze het gerucht dat zij André van Monique heeft afgepakt uit de wereld te helpen. „Nee. Ik heb Dré twee jaar geleden, toen hij vrijgezel was, leren kennen. We hadden een gezellige avond waarop we aan één stuk door kletsten en er ontstond een vriendschappelijke band. Kort daarna kreeg hij een relatie met Bridget en al snel ging hij terug naar Monique. Ons contact is destijds een beetje doodgebloed.”

’Van het een kwam het ander’
Ze voegt daaraan toe: „Pas toen het uit was met Monique, zocht Dré contact met mijn vader. Hij (Sarahs stiefvader, red.) is een bekend figuur in Rotterdam en veel mensen zien hem als een vaderfiguur. André vroeg of hij hem aan een huis kon helpen. Dat lukte niet. Omdat wij thuis genoeg ruimte hebben, is Dré bij ons komen wonen. En ja, van het een kwam het ander.”
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 10:59
Screenshot-2021-12-07-10-59-43.png

Screenshot-2021-12-07-10-54-11.png

Screenshot-2021-12-07-11-01-13.png

Screenshot-2021-12-07-11-02-27.png

quote:
ziekelijk en obsessief
maar liefst :'( ,

Ok Yvonne, it takes one to know one zullen we maar zeggen
Phoebsterdinsdag 7 december 2021 @ 11:28
"Echt alles klopt"
Behalve het feit dat hij "dat kind" heeft, hè meid ^O^

Leuk voor haar dat ze in de Beau Monde mocht. Vrees voor haar dat het nu wel een beetje gedaan is met main stream aanvragen.
AgnesGrudinsdag 7 december 2021 @ 11:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 10:48 schreef fleuril het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)reuk-met-andre-hazes

In het interview lijkt Sarah ervan overtuigd dat die twee uiteindelijk weer bij elkaar komen. Zo zegt ze: „Hoe lang die pauze gaat duren weten we niet. Dré woont nu bij zijn moeder. Hij heeft veel aan zijn hoofd en heeft het zwaar, hij kreeg de afgelopen jaren veel voor zijn kiezen. Hij heeft het nodige te verwerken en daarbij is rust belangrijk. Ik begrijp hem en ik steun hem. Er is geen ruzie, er is geen ander in het spel. Ons gesprek was moeilijk, maar wel redelijk. Er is niet geschreeuwd, er zijn geen dramatische dingen voorgevallen.”

’Echt alles klopt’
Op de vraag wat ze zo leuk aan hem vindt, antwoordt Sarah: „Het klinkt heel cliché, maar echt alles. ‘Er moet toch iets niet kloppen?’ heb ik wel eens aan mijn vriendinnen gevraagd. Geloof het of niet, maar alles klopt. We vullen elkaar aan. Hij is mijn beste maatje en we zijn er in goede en slechte tijden voor elkaar. Ook nu.”

Ook probeert ze het gerucht dat zij André van Monique heeft afgepakt uit de wereld te helpen. „Nee. Ik heb Dré twee jaar geleden, toen hij vrijgezel was, leren kennen. We hadden een gezellige avond waarop we aan één stuk door kletsten en er ontstond een vriendschappelijke band. Kort daarna kreeg hij een relatie met Bridget en al snel ging hij terug naar Monique. Ons contact is destijds een beetje doodgebloed.”

’Van het een kwam het ander’
Ze voegt daaraan toe: „Pas toen het uit was met Monique, zocht Dré contact met mijn vader. Hij (Sarahs stiefvader, red.) is een bekend figuur in Rotterdam en veel mensen zien hem als een vaderfiguur. André vroeg of hij hem aan een huis kon helpen. Dat lukte niet. Omdat wij thuis genoeg ruimte hebben, is Dré bij ons komen wonen. En ja, van het een kwam het ander.”
Heel geloofwaardig :Y
Leandradinsdag 7 december 2021 @ 11:45
Gewoon blijven hopen dat hij ooit terugkomt en alles wat tussendoor gebeurt valt dan onder "We were on a break!!!"
ootjekatootjedinsdag 7 december 2021 @ 11:46
quote:
10s.gif Op dinsdag 7 december 2021 11:41 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Heel geloofwaardig :Y
Das inderdaad precies het verhaal wat ze al een half jaar zeggen.

Kan best kloppen, hij neemt relatiebeslissingen vaker spontaan.
DancingPhoebedinsdag 7 december 2021 @ 11:56
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 11:45 schreef Leandra het volgende:
Gewoon blijven hopen dat hij ooit terugkomt en alles wat tussendoor gebeurt valt dan onder "We were on a break!!!"
The way of the Moon :Y
ChipsZak.dinsdag 7 december 2021 @ 12:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 11:46 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Das inderdaad precies het verhaal wat ze al een half jaar zeggen.

Kan best kloppen, hij neemt relatiebeslissingen vaker spontaan.
Wie is ‘ze’?
ootjekatootjedinsdag 7 december 2021 @ 12:43
quote:
17s.gif Op dinsdag 7 december 2021 12:10 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Wie is ‘ze’?
André en Sarah.

Bij Beau onder andere, https://www.televizier.nl(...)ah-van-soelen-liefde.
AgnesGrudinsdag 7 december 2021 @ 13:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 11:46 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Das inderdaad precies het verhaal wat ze al een half jaar zeggen.

Kan best kloppen, hij neemt relatiebeslissingen vaker spontaan.
Als mijn vriend en ik beide een half jaar lang zeggen dat onze kater eigenlijk een poes is, wil nog niet zeggen dat dan waar is.
ChipsZak.dinsdag 7 december 2021 @ 13:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 12:43 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
André en Sarah.

Bij Beau onder andere, https://www.televizier.nl(...)ah-van-soelen-liefde.
Ik denk dat ik je verkeerd had begrepen, :).
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 13:51
https://beaumonde.nl/arti(...)els-zoveel-is-onwaar

quote:
Sarah van Soelen over online roddels: 'Zoveel is onwaar'
'Ik vind het prima als je schrijft dat ik lelijke opgespoten lippen heb, maar ga niet lopen lullen dat ik een terugval heb gehad en met Dré aan de coke zit.
Begin 2021 stond Sarah van Soelen plotseling in de schijnwerpers als de nieuwe vriendin van André Hazes. Sindsdien raken de roddelaccounts online niet meer uitgesproken over de influencer. Wat doet dat met haar? Exclusief aan Beau Monde vertelt Sarah over de heftige geruchten die ze de afgelopen maanden over zichzelf kon lezen.

'Zes keer zwanger'
Tuurlijk wist Sarah dat ze als 'vriendin van' met heel wat media-aandacht te maken kon krijgen. Maar dat het zó heftig zou worden, had ze niet voorzien. "Ik wist een klein beetje waar ik aan begon, maar dat de berichtgeving zo heftig, extreem en zo'n lange tijd door zou gaan, had ik niet verwacht", vertelt ze aan Beau Monde. "De gekste dingen heb ik over mezelf gelezen. Ik zou al zes keer zwanger zijn geweest, in Andres vorige relatie hebben gestookt, voor het geld bij Andre zijn en weer aan de drank en drugs zitten. Vooral dat laatste maakt me verdrietig.

'Ze vergeten dat ik een mens van vlees en bloed ben'
Online roddels

Er klopt niets van de dingen die we op roddelaccounts lezen, maakt Sarah duidelijk. "Zoveel is onwaar, ik zal wat voorbeelden geven. Dre en ik zijn niet uit huis gekickt. Ik heb niet bij mijn opa en oma geslapen. Ik heb ook zeker geen auto-ongeluk gehad en ik ben niet voor de rechter gesleept. Ook zijn we niet met coke betrapt door mijn ouders, ben ik niet gedwongen opgenomen en heb ik geen terugval gehad. Als het wel zo was, dan was ik daar eerlijk over geweest."

Terugval
Al die roddels zijn Sarah niet in de koude kleren gaan zitten. "Ik zou liegen als ik zeg dat het me niets doet, want ze proberen me kapot te maken. Ze vergeten dat ik een mens van vlees en bloed ben. Ik vind het prima als je schrijft dat ik lelijke opgespoten lippen heb, maar ga niet lopen lullen dat ik een terugval heb gehad en met Dre aan de coke zit." Vooral die geruchten over een terugval raken Sarah. "Volgens mij beseffen mensen niet wat een verslaving met je doet en waar wij allemaal doorheen moeten. Gelukkig sta ik sterk in mijn schoenen en ben ik al twee jaar clean."

Meer lezen? Vanaf woensdag 8 december is de nieuwste Beau Monde verkrijgbaar in de winkel of te bestellen via tijdschrift.land. In dit nummer vertelt Sarah van Soelen onder andere hoe het is om plotseling in de spotlights te staan, de (online) roddels die de ronde doen, haar verslaving, onzekerheid en kritiek op haar uiterlijk en haar dromen voor de toekomst. "'
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 13:57
https://beaumonde.nl/arti(...)ndre-en-ik-steun-hem

quote:
Sarah van Soelen over relatiepauze: 'Ik begrijp André en ik steun hem'
Exclusief aan Beau Monde vertelt Sarah, de meest besproken vrouw van 2021, haar kant van het verhaal.
Over André Hazes en Sarah van Soelen, het meest besproken koppel van het afgelopen jaar, gaan hardnekkige geruchten rond. Maar hoe zit het écht? Exclusief aan Beau Monde vertelt Sarah waar ze nu staan.

On a break
"De laatste weken zijn een rollercoaster geweest", vertelt Sarah aan Beau Monde. Ze oogt sterk en opgewekt, maar heeft wel net samen met André een lastig besluit genomen. "We hebben samen besloten, in een face to face gesprek, een pauze in te lassen. Hoelang die gaat duren, weten we niet. Dre woont nu bij zijn moeder. Hij heeft veel aan zijn hoofd en heeft het zwaar, hij kreeg de afgelopen jaren veel voor zijn kiezen. Hij heeft het nodige te verwerken en daarbij is rust belangrijk. Ik begrijp hem en ik steun hem." De geruchten over een groot conflict ontkent Sarah: "Er is geen ruzie, er is geen ander in het spel. Ons gesprek was moeilijk, maar wel redelijk. Er is niet geschreeuwd, er zijn geen dramatische dingen voorgevallen."

Er is geen ruzie, er is geen ander in het spel'

Beste maatjes
Die pauze betekent niet dat er geen liefde meer tussen Sarah en André is. "We vullen elkaar aan. Hij is mijn beste maatje en we zijn er in goede en slechte tijden voor elkaar. Ook nu", licht de influencer toe. Over hun toekomst samen kan Sarah nog niets zeggen. "Eerst maar afwachten wat het nieuwe jaar voor ons in petto heeft. Ik hoop in elk geval dat het volgend jaar rustiger wordt, dat de media stoppen met die gekke verhalen en we de rust en ruimte krijgen het afgelopen jaar te verwerken. Wij zijn ook maar mensen."

Screenshot-2021-12-07-14-39-07.png
Styling en make-up, Waarom?

[ Bericht 29% gewijzigd door JourneyBlue op 07-12-2021 14:40:25 ]
E.T.dinsdag 7 december 2021 @ 14:06
Wat een afgrijselijke foto.. lijkt wel een plastic pop
Leandradinsdag 7 december 2021 @ 14:13
quote:
6s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:06 schreef E.T. het volgende:
Wat een afgrijselijke foto.. lijkt wel een plastic pop
Soms zijn dingen gewoon wat ze lijken :+
Noekdinsdag 7 december 2021 @ 14:17
quote:
Low carb Christmas. Word nog liever aan een kruis genageld.
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 14:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:13 schreef Leandra het volgende:

[..]
Soms zijn dingen gewoon wat ze lijken :+
Hier was de reactie "Oh leuk, 2 queens on the cover"
Leandradinsdag 7 december 2021 @ 14:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:17 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Hier was de reactie "Oh leuk, 2 queens on the cover"
Ik denk dat die te moeilijk is voor Sarah.
Overigens is dat wel de ultieme manier van beledigen; dat iemand denkt dat het een compliment is.

Alleen een beetje lullig voor de echte drag queens.
Pisces29dinsdag 7 december 2021 @ 14:29
quote:
Welke idioot heeft er zo’n plastic laag over heen geshopt. -O-
Sunshine1982dinsdag 7 december 2021 @ 14:33
Make-up is duidelijk too much, maar dat vind ik nog niet het ergste. Die verlepte geen-idee-waar-het-van-gemaakt-is kraag :X Vreselijk.
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 14:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
Make-up is duidelijk too much, maar dat vind ik nog niet het ergste. Die verlepte geen-idee-waar-het-van-gemaakt-is kraag :X Vreselijk.
Ik heb de volledige foto nu geplaatst, ik begrijp ook de boa met een kunstschaatsjurk combi niet
Leandradinsdag 7 december 2021 @ 14:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:42 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Ik heb de volledige foto nu geplaatst, ik begrijp ook de boa met een kunstschaatsjurk combi niet
Omdat het koud is op het ijs :+

En misschien is het een "Het is koud zonder jou..." hint richting An2, hoewel ik betwijfel of ze het repertoire van Andréén goed genoeg kent om zo te hinten, ze is immers jong genoeg om een dochter van Bridget te kunnen zijn.
Sunshine1982dinsdag 7 december 2021 @ 14:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:42 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Ik heb de volledige foto nu geplaatst, ik begrijp ook de boa met een kunstschaatsjurk combi niet
Die opening bij haar borsten, zou dat ook gephotoshopt zijn? Ik vind het er zo vreemd uitzien.
vencodarkdinsdag 7 december 2021 @ 14:51
Wat doet ze überhaupt op de cover van dit blaadje?
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 14:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:33 schreef Sunshine1982 het volgende:
Make-up is duidelijk too much, maar dat vind ik nog niet het ergste. Die verlepte geen-idee-waar-het-van-gemaakt-is kraag :X Vreselijk.
Het lijkt alsof ze een haan-mascotte heeft gesloopt en deze nu draagt
Leandradinsdag 7 december 2021 @ 15:01
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:51 schreef vencodark het volgende:
Wat doet ze überhaupt op de cover van dit blaadje?
Foto's zijn waarschijnlijk al gemaakt voor het uit was, een nieuwe cover schieten (en daar ook iemand voor vinden), kost wellicht teveel tijd en geld.
ChipsZak.dinsdag 7 december 2021 @ 15:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:45 schreef Sunshine1982 het volgende:

[..]
Die opening bij haar borsten, zou dat ook gephotoshopt zijn? Ik vind het er zo vreemd uitzien.
Die vind ik er dus ook zo raar uitzien. Alsof het erop geplakt is ofzo?
DrDarwindinsdag 7 december 2021 @ 15:06
quote:
17s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:04 schreef ChipsZak. het volgende:

[..]
Die vind ik er dus ook zo raar uitzien. Alsof het erop geplakt is ofzo?
Ingevoegd heet dat in Photoshop.
Pisces29dinsdag 7 december 2021 @ 15:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:51 schreef vencodark het volgende:
Wat doet ze überhaupt op de cover van dit blaadje?
:D!

Alle huismoekes willen weten hoe het zit, dus scoooooore verkoopcijfers (voor zover blaadjes nog veel verkopen deze tijd).
Deisyydinsdag 7 december 2021 @ 15:15
Die ene tiet is raar :D
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 15:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:01 schreef Leandra het volgende:

[..]
Foto's zijn waarschijnlijk al gemaakt voor het uit was, een nieuwe cover schieten (en daar ook iemand voor vinden), kost wellicht teveel tijd en geld.
De shoot is van 15 oktober (7 weken geleden) en de locatie was het Zalmhuis (en dat verklaart de vibe)
DancingPhoebedinsdag 7 december 2021 @ 15:24
"Influencer" :D
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 15:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:24 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Influencer" :D :+
rebel-angeldinsdag 7 december 2021 @ 16:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:15 schreef Deisyy het volgende:
Die ene tiet is raar :D
Ik zie zo voor me dat je met die jurk aan het kerstdiner zit, en dat zo je tiet naar beneden zakt.
En dan die vieze eeuwige vrijgezelle ome Henk lekker naar je tepel zit te koekeloeren. :{

Maar dat gebeurt haar natuurlijk niet met die plastic kerstballen :)
ChipsZak.dinsdag 7 december 2021 @ 16:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:06 schreef DrDarwin het volgende:

[..]
Ingevoegd heet dat in Photoshop.
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 15:06 schreef DrDarwin het volgende:

[..]
Ingevoegd heet dat in Photoshop.
Dat weet ik. Maar bekt niet zo lekker.
ootjekatootjedinsdag 7 december 2021 @ 17:02
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 16:18 schreef rebel-angel het volgende:

[..]
Ik zie zo voor me dat je met die jurk aan het kerstdiner zit, en dat zo je tiet naar beneden zakt.
En dan die vieze eeuwige vrijgezelle ome Henk lekker naar je tepel zit te koekeloeren. :{

Maar dat gebeurt haar natuurlijk niet met die plastic kerstballen :)
_O-
letmehearyouscreamdinsdag 7 december 2021 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 14:29 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Welke idioot heeft er zo’n plastic laag over heen geshopt. -O-
Dat is een beetje de Beau Monde-style. Die gebruiken een soort Barbiephotoshop, en dan bedoel ik die van Mattel. Met een onwaarschijnlijk gladde huid en van die grote kijkers met teveel oogwit. Ik ruik gewoon het plastic als ik naar die cover kijk.
JourneyBluedinsdag 7 december 2021 @ 17:51
Ik zie af en toe Stories van Sarah dat ze in het appartement is vanwege schilderwerkzaamheden/plaatsen keuken etc.
Maar heeft Anne Tonen (interviewster) nou helemaal niets gevraagd over de "gezamenlijke" woning en wanneer ze daar in zullen trekken?

Of valt dan 'het is een tijdelijke break'-verhaal in duigen?

Edit:

Morgen te koop, het zijn 10 (!) pagina's schijnbaar:

Screenshot-2021-12-07-18-05-48.png

Insta posts plaatsen is enorm buggy btw

[ Bericht 15% gewijzigd door JourneyBlue op 07-12-2021 18:07:44 ]
-river-dinsdag 7 december 2021 @ 18:04
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 17:30 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Dat is een beetje de Beau Monde-style. Die gebruiken een soort Barbiephotoshop, en dan bedoel ik die van Mattel. Met een onwaarschijnlijk gladde huid en van die grote kijkers met teveel oogwit. Ik ruik gewoon het plastic als ik naar die cover kijk.
_O_ _O-
vencodarkdinsdag 7 december 2021 @ 18:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 17:51 schreef JourneyBlue het volgende:
Ik zie af en toe Stories van Sarah dat ze in het appartement is vanwege schilderwerkzaamheden/plaatsen keuken etc.
Maar heeft Anne Tonen (interviewster) nou helemaal niets gevraagd over de "gezamenlijke" woning en wanneer ze daar in zullen trekken?

Of valt dan 'het is een tijdelijke break'-verhaal in duigen?

Edit:

Morgen te koop, het zijn 10 (!) pagina's schijnbaar:

[ afbeelding ]

Insta posts plaatsen is enorm buggy btw
Meest besproken vrouw in de showbizz?
Plotselinge bekendheid?
Wij als zolderkamer fokkers kennen haar maar buiten ons? Het komt wat hoogdravend over, of ligt dat aan mij? -O-
AgnesGrudinsdag 7 december 2021 @ 18:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 18:30 schreef vencodark het volgende:

[..]
Meest besproken vrouw in de showbizz?
Plotselinge bekendheid?
Wij als zolderkamer fokkers kennen haar maar buiten ons? Het komt wat hoogdravend over, of ligt dat aan mij? -O-
Ligt zeker niet aan jou.
letmehearyouscreamdinsdag 7 december 2021 @ 21:23
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 december 2021 18:30 schreef vencodark het volgende:

[..]
Meest besproken vrouw in de showbizz?
Plotselinge bekendheid?
Wij als zolderkamer fokkers kennen haar maar buiten ons? Het komt wat hoogdravend over, of ligt dat aan mij? -O-
Ze gaat er zelf wel lekker op, die 15 minuten faam. Ik zou niet per se heel trots zijn als mijn bekendheid slechts is gebaseerd op het neukertje van de maand zijn, maar goed.
Komt ook omdat ik haar echt enorm saai vind, het heeft allemaal weinig om het lijf :')
Ik vind het ook wat pathetisch dat zo'n realityfbi zowat elke dag een update plaatst over de daling van haar aantal volgers. Er spreekt ook een bepaalde triomf uit alsof ze staan te juichen bij elk smetje bij Sarah. Ik gun "dat meisje"(Hazes, 2021) gewoon rust, geen volgers.
ootjekatootjewoensdag 8 december 2021 @ 09:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 december 2021 21:23 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Ze gaat er zelf wel lekker op, die 15 minuten faam. Ik zou niet per se heel trots zijn als mijn bekendheid slechts is gebaseerd op het neukertje van de maand zijn, maar goed.
Komt ook omdat ik haar echt enorm saai vind, het heeft allemaal weinig om het lijf :')
Ik vind het ook wat pathetisch dat zo'n realityfbi zowat elke dag een update plaatst over de daling van haar aantal volgers. Er spreekt ook een bepaalde triomf uit alsof ze staan te juichen bij elk smetje bij Sarah. Ik gun "dat meisje"(Hazes, 2021) gewoon rust, geen volgers.
Ik vind “dat wijf” (Hazes, ook 2021) uitermate fascinerend, de fillers en filters, die poses en verbouwingen. Die transformatie van mooie meid naar plastic pop naar mislukt slachtoffer van een overijverige plastisch chirurg. Kan er graag naar kijken.
Traytje-Hzuswoensdag 8 december 2021 @ 09:47
Zelden zo'n nikserig wijf gezien. Hele dagen voor de spiegel al klaarkomend op zichzelf en daarmee op de cover van Beau Monde komen. :')
Gezien haar fratsen in het verleden en gedrag in het heden begrijp ik echt niet waarom ze dat podium krijgt.
We leven in een compleet debiele wereld waarin dit soort figuren zonder ook maar iets bijzonders te kunnen de nieuwe lichting celebs worden.
JourneyBluewoensdag 8 december 2021 @ 11:42
quote:
0s.gif Op woensdag 8 december 2021 09:47 schreef Traytje-Hzus het volgende:
Zelden zo'n nikserig wijf gezien. Hele dagen voor de spiegel al klaarkomend op zichzelf en daarmee op de cover van Beau Monde komen. :')
Gezien haar fratsen in het verleden en gedrag in het heden begrijp ik echt niet waarom ze dat podium krijgt.
We leven in een compleet debiele wereld waarin dit soort figuren zonder ook maar iets bijzonders te kunnen de nieuwe lichting celebs worden.
Elke generatie krijgt de celebs die ze verdient en heden ten dage zijn dat met name youtubers, vloggers, influencers en realityshow-deelnemers. -O- Allemaal Instafamous voor een beperkte tijd want volledig inwisselbaar
en het publiek is snel verveeld.
girlnextdoor.woensdag 8 december 2021 @ 11:46
quote:
0s.gif Op woensdag 8 december 2021 09:47 schreef Traytje-Hzus het volgende:
Zelden zo'n nikserig wijf gezien. Hele dagen voor de spiegel al klaarkomend op zichzelf en daarmee op de cover van Beau Monde komen. :')
Gezien haar fratsen in het verleden en gedrag in het heden begrijp ik echt niet waarom ze dat podium krijgt.
We leven in een compleet debiele wereld waarin dit soort figuren zonder ook maar iets bijzonders te kunnen de nieuwe lichting celebs worden.
Ik ben mezelf aan het aanleren me niet meer te irriteren aan dit soort mensen. Eens met het feit dat je gek en debiel moet doen om op het podium te komen.
letmehearyouscreamwoensdag 8 december 2021 @ 13:21
quote:
0s.gif Op woensdag 8 december 2021 09:01 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Ik vind “dat wijf” (Hazes, ook 2021) uitermate fascinerend, de fillers en filters, die poses en verbouwingen. Die transformatie van mooie meid naar plastic pop naar mislukt slachtoffer van een overijverige plastisch chirurg. Kan er graag naar kijken.
Ja op dat level vind ik het ook wel fascinerend en ook wel wat triest.
Bedoelde meer dat zo'n meisje toch niets heeft te vertellen. Meestal staan er bekende dames in die toch een soort van carrière in de showbizz hebben. Op Estelle na dan, maar die vind ik dan weer fascinerend.
letmehearyouscreamwoensdag 8 december 2021 @ 13:24
quote:
0s.gif Op woensdag 8 december 2021 11:42 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]
Elke generatie krijgt de celebs die ze verdient en heden ten dage zijn dat met name youtubers, vloggers, influencers en realityshow-deelnemers. -O- Allemaal Instafamous voor een beperkte tijd want volledig inwisselbaar
en het publiek is snel verveeld.
YouTubers en sommige influencers kunnen nog wel wat; ze bieden in elk geval content aan die mensen trekt. Influencers zijn soms ook bekende mensen die initieel van iets anders bekend zijn.
De categorie influencers die bekend zijn by proxy en/of omdat ze bekend zijn, is inderdaad volstrekt inwisselbaar. De Romy Boomsma's en Sarahs dus.
AgnesGruwoensdag 8 december 2021 @ 16:54
quote:
1s.gif Op maandag 6 december 2021 22:03 schreef Magica het volgende:

[..]
Heel heftig voor een verslaafde ja, dan maar naar Las Vegas :D
En voor iemand met een (emotionele) burn-out. Al die prikkels :X
mailydonderdag 9 december 2021 @ 23:36
cN5aWuA.png
ootjekatootjevrijdag 10 december 2021 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 9 december 2021 23:36 schreef maily het volgende:
[ afbeelding ]
_O-

De reïncarnatie van Rembrandt! Wat zal Rachel trots zijn.
Morgen gaat André in plaats van piemels kleien vast schilderen met dreetje.
Nieuwe geldbron gevonden hoor.
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 08:56
quote:
0s.gif Op woensdag 8 december 2021 13:24 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
YouTubers en sommige influencers kunnen nog wel wat; ze bieden in elk geval content aan die mensen trekt. Influencers zijn soms ook bekende mensen die initieel van iets anders bekend zijn.
De categorie influencers die bekend zijn by proxy en/of omdat ze bekend zijn, is inderdaad volstrekt inwisselbaar. De Romy Boomsma's en Sarahs dus.
Ik vind Romy Boomsma wel even een ander kaliber dan Sarah. Romy heeft nog iets te melden en een veel zinvoller/interessanter leven. Ik kijk 10x liever naar Romy die de kipjes voert met haar drie kinderen dan Sarah die met getuite lipjes in Dubai de camera inloert met haar tieten op een bijzettafeltje gedrapeerd.
letmehearyouscreamvrijdag 10 december 2021 @ 09:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 08:56 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Ik vind Romy Boomsma wel even een ander kaliber dan Sarah. Romy heeft nog iets te melden en een veel zinvoller/interessanter leven. Ik kijk 10x liever naar Romy die de kipjes voert met haar drie kinderen dan Sarah die met getuite lipjes in Dubai de camera inloert met haar tieten op een bijzettafeltje gedrapeerd.
Grappig, ik vind haar juist ook oppervlakkig maar op een andere manier. Misschien komt dat ook omdat ze me geblokkeerd heeft nadat ik een kritische vraag stelde :')
DancingPhoebevrijdag 10 december 2021 @ 11:55
Wat heeft RB bereikt dan?
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 14:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 11:55 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat heeft RB bereikt dan?
Ze is moeder van drie kindjes, dat is toch ook iets bereikt hebben?
Syrenavrijdag 10 december 2021 @ 14:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 14:49 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Ze is moeder van drie kindjes, dat is toch ook iets bereikt hebben?
Mjaaaaaaaaaa, Samantha de Jong heeft er ook drie :+
DancingPhoebevrijdag 10 december 2021 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 14:49 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Ze is moeder van drie kindjes, dat is toch ook iets bereikt hebben?
Hahahahahahahahahahaha :D
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 14:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 14:53 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]
Hahahahahahahahahahaha :D
Kom op jongens, we kunnen het er toch allemaal mee eens zijn dat Romy iets meer inhoud in haar hoofd heeft dan Samantha en Sarah? Toe even zeg.
DancingPhoebevrijdag 10 december 2021 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 14:58 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Kom op jongens, we kunnen het er toch allemaal mee eens zijn dat Romy iets meer inhoud in haar hoofd heeft dan Samantha en Sarah? Toe even zeg.
Geen idee, ik ken dr niet, maar jij komt niet verder dan "ze heeft 3 kinderen". Dat klinkt niet als iemand met veel inhoud :D
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 15:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 15:07 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]
Geen idee, ik ken dr niet, maar jij komt niet verder dan "ze heeft 3 kinderen". Dat klinkt niet als iemand met veel inhoud :D
Nou als ik de manier waarop ze schrijft op haar insta vergelijk met die van die andere twee troela’s, kan ik niet veel anders dan concluderen dat ze net even iets verder vooraan in de rij stond toen herseninhoud werd uitgedeeld. Meer “deze boeken vond ik mooi” posts ipv “ik heb deze tasje aan”
DancingPhoebevrijdag 10 december 2021 @ 15:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 15:37 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Nou als ik de manier waarop ze schrijft op haar insta vergelijk met die van die andere twee troela’s, kan ik niet veel anders dan concluderen dat ze net even iets verder vooraan in de rij stond toen herseninhoud werd uitgedeeld. Meer “deze boeken vond ik mooi” posts ipv “ik heb deze tasje aan”
Dus allerlei hersens, maar het enige waar ze ze voor gebruikt is kinderen maken? Hmkay.
vencodarkvrijdag 10 december 2021 @ 15:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 14:49 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Ze is moeder van drie kindjes, dat is toch ook iets bereikt hebben?
Kunstig hoor. Sex hebben en afbakken maar. :D
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 16:05
Nou moe. Zo bedoelde ik het niet.
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 16:07
Zo ver ik weet ontwerpt ze ook voor verschillende merken dingen, heeft ze een droogshampoo ontwikkeld. Telt dat wel?
letmehearyouscreamvrijdag 10 december 2021 @ 16:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 16:07 schreef LittleTeaCup het volgende:
Zo ver ik weet ontwerpt ze ook voor verschillende merken dingen, heeft ze een droogshampoo ontwikkeld. Telt dat wel?
Ach, die samenwerking tussen influencers en merken moet je in het algemeen (bedoel niet Romy specifiek) niet al te serieus nemen. Geloof dat zij iets met sieraden en kleding doet. Het echte ontwerpen is meestal in handen van de profs (en terecht...Het is een vak apart) en de influencer kan hooguit wat meedenken. Zij zijn primair belangrijk voor hun naam en de PR.
letmehearyouscreamvrijdag 10 december 2021 @ 16:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 15:37 schreef LittleTeaCup het volgende:

[..]
Nou als ik de manier waarop ze schrijft op haar insta vergelijk met die van die andere twee troela’s, kan ik niet veel anders dan concluderen dat ze net even iets verder vooraan in de rij stond toen herseninhoud werd uitgedeeld. Meer “deze boeken vond ik mooi” posts ipv “ik heb deze tasje aan”
Het is maar hoe je het bekijkt. Mevrouw heeft haar mond vol van duurzaamheid maar verdient haar geld door bij haar Nederlandse "fans" een Australische webshop te promoten. Propageert natuurlijke producten spuit ondertussen fillers in haar snoetje.
Kijk, zo'n Sarah lijkt me ook een oppervlakkig popje, maar doet tenminste niet zo pretentieus.

[ Bericht 0% gewijzigd door letmehearyouscream op 10-12-2021 17:12:25 ]
DancingPhoebevrijdag 10 december 2021 @ 16:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 16:26 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Het is maar hoe je het bekijkt. Mevrouw heeft haar mond vol van duutzaamheid maar verdient haar geld door bij haar Nederlandse "fans" een Australische webshop te promoten. Propageert natuurlijke producten spuit ondertussen fillers in haar snoetje.
Kijk, zo'n Sarah lijkt me ook een oppervlakkig popje, maar doet tenminste niet zo pretentieus.
En blijkbaar DRIE FUCKING KINDEREN. Als er iets niet duurzaam is...
LittleTeaCupvrijdag 10 december 2021 @ 16:48
Oké, ik zie jullie punt.
PoesInDoosvrijdag 10 december 2021 @ 17:42
https://www.allefolders.n(...)b7bf-585654e880db/22
4 pagina's vol Monique troepjes, hoera! *O*
JourneyBluevrijdag 10 december 2021 @ 18:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 17:42 schreef Declan-Harp het volgende:
https://www.allefolders.n(...)b7bf-585654e880db/22
4 pagina's vol Monique troepjes, hoera! *O*
OMG wat lelijk...
Traytje-Hzusvrijdag 10 december 2021 @ 18:57
Dat vloerkleed, daar had ik een bijpassende kokos deurmat bij laten maken.
Qua print iig beter dan de Tokkie panterzooi van La Brard. :r maar zal er geen cent aan uitgeven. Soberso nooit aan een lijn van bekende no no's.
Ohh! Dat lieg ik. Heb laatst een My killer body gymbal van Fajah gekocht. :s)
Souryvrijdag 10 december 2021 @ 18:58
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 december 2021 18:57 schreef Traytje-Hzus het volgende:
Dat vloerkleed, daar had ik een bijpassende kokos deurmat bij laten maken.
Qua print iig beter dan de Tokkie panterzooi van La Brard. :r maar zal er geen cent aan uitgeven. Soberso nooit aan een lijn van bekende no no's.
Ohh! Dat lieg ik. Heb laatst een My killer body gymbal van Fajah gekocht. :s)
Soberso zeggen is al tokkie
Traytje-Hzusvrijdag 10 december 2021 @ 19:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 18:58 schreef Soury het volgende:

[..]
Soberso zeggen is al tokkie
Houd je bek! ook. :W
Souryvrijdag 10 december 2021 @ 19:01
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:00 schreef Traytje-Hzus het volgende:

[..]
Houd je bek! ook. :W
Ok
#ANONIEMvrijdag 10 december 2021 @ 19:01
Wie de fuck is Romy nu weer :')
#ANONIEMvrijdag 10 december 2021 @ 19:05
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 december 2021 18:57 schreef Traytje-Hzus het volgende:
Dat vloerkleed, daar had ik een bijpassende kokos deurmat bij laten maken.
Qua print iig beter dan de Tokkie panterzooi van La Brard. :r maar zal er geen cent aan uitgeven. Soberso nooit aan een lijn van bekende no no's.
Ohh! Dat lieg ik. Heb laatst een My killer body gymbal van Fajah gekocht. :s)
Ik een ochtendjas van Supertrash :@ Dacht dat dat merk failliet was maar blijkbaar een doorstart bij de Kruidvat?

/Care, badjas zit prima :7
Traytje-Hzusvrijdag 10 december 2021 @ 19:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:05 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik een ochtendjas van Supertrash :@ Dacht dat dat merk failliet was maar blijkbaar een doorstart bij de Kruidvat?

/Care, badjas zit prima :7
:D
JourneyBluevrijdag 10 december 2021 @ 19:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:05 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik een ochtendjas van Supertrash :@ Dacht dat dat merk failliet was maar blijkbaar een doorstart bij de Kruidvat?

/Care, badjas zit prima :7
Klopt al in 2018, maar merkrechten zijn doorverkocht (aan UFG).
Gebruiken ze nog steeds Fatima Moreira de Melo als model in de folder?

[ Bericht 0% gewijzigd door JourneyBlue op 10-12-2021 19:47:14 ]
JourneyBluevrijdag 10 december 2021 @ 19:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:01 schreef mascara-klodder het volgende:
Wie de fuck is Romy nu weer :')
instagram
Traytje-Hzusvrijdag 10 december 2021 @ 19:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:42 schreef JourneyBlue het volgende:

[..]

Gebruiken ze nog steeds Fatima Moreiro de Melo als model in de folder?
:Y
supertrash-x-kruidvat-st-x-kv-badjas.jpg
JourneyBluevrijdag 10 december 2021 @ 19:46
quote:
10s.gif Op vrijdag 10 december 2021 19:45 schreef Traytje-Hzus het volgende:

[..]
:Y
[ afbeelding ]
_O_

Dank je O+
ootjekatootjevrijdag 10 december 2021 @ 20:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 17:42 schreef Declan-Harp het volgende:
https://www.allefolders.n(...)b7bf-585654e880db/22
4 pagina's vol Monique troepjes, hoera! *O*
Op pagina 25, Monique met en zonder tieten, _O- of zitten er kipfilets bij de groene jurk?
Incavrijdag 10 december 2021 @ 20:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 17:42 schreef Declan-Harp het volgende:
https://www.allefolders.n(...)b7bf-585654e880db/22
4 pagina's vol Monique troepjes, hoera! *O*
Toch beter dan die meuk van Patty
mailyvrijdag 10 december 2021 @ 21:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 17:42 schreef Declan-Harp het volgende:
https://www.allefolders.n(...)b7bf-585654e880db/22
4 pagina's vol Monique troepjes, hoera! *O*
Staat er ook een kartonnen Monique in elke Kruidvat? :7
letmehearyouscreamvrijdag 10 december 2021 @ 22:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 december 2021 21:09 schreef maily het volgende:

[..]
Staat er ook een kartonnen Monique in elke Kruidvat? :7
Die stonden door het hele land maar zijn naar verluidt allemaal beklad door een geraffineerde bende bestaande uit Rachel en de Chica's.
ootjekatootjevrijdag 10 december 2021 @ 23:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 december 2021 22:00 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]
Die stonden door het hele land maar zijn naar verluidt allemaal beklad door een geraffineerde bende bestaande uit Rachel en de Chica's.
😂