dat idd...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
en de papa en mama van runawaymom niet vergetenquote:Op vrijdag 12 november 2021 15:55 schreef Donna het volgende:
Ja en nu komt er straks natuurlijk een fittie tussen Warren/Bailey en de opa&oma waar we weer niks aan hebben.
Mja, maar die waren er nu ook niet echt toch. Hmmpfff.quote:Op vrijdag 12 november 2021 15:56 schreef Nizno het volgende:
[..]
en de papa en mama van runawaymom niet vergeten
nee maar ja, wie weet wat ze nu voor plannen hebben, dat zie je in meer families. Dus ik zie ze daar van dat schrijversteam ook nog wel extra drama er bij toevoegen voor Miranda en Ben.quote:Op vrijdag 12 november 2021 15:57 schreef Donna het volgende:
[..]
Mja, maar die waren er nu ook niet echt toch. Hmmpfff.
Bailey haar meisje nadat ze hun eigen zijn verloren. Ik gun het ze zo!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor Jo verzinnen ze nog wel een verhaallijn. Blij juist dat die nu wat blijer is. Of stabiel iig. Die heeft genoeg ellende meegemaakt afgelopen seizoenen.
Vind alleen die verhaallijn van Owen niks. Maar ik ben nooit dan geweest van hem.
Haar lippen zijn ook vreemd opgespoten. Ze heeft sowieso een beetje een aparte mond, zo 1 waar je naar blijft kijken. Maar met die strakke lippen erop is het niet beter geworden.quote:Op zaterdag 13 november 2021 00:23 schreef Amsel het volgende:
Ik had 'm zien aankomen, maar toch janken hoorGeweldige acteurs ook allemaal
En iets heel anders: ik erger me aan Mers oude kop. Dat zou natuurlijk helemaal niet moeten uitmaken, maar het valt opeens zo op ofzo. En dan die wangen vol fillers terwijl haar kaaklijn hartstikke slap is, ik erger me er gewoon aan, ze ziet er vreemd uitEn die ouwelijke kleren ook, blegh.
Amelia blijft daarentegen prachtigMaar het zou zo leuk geweest zijn als ze gewoon lekker blij had gebleven met Link, in plaats van het romantische drama dat ze nu vast weer gaan verzinnen voor haar.
En ik vraag me af of Jo ooit nog een verhaallijn gaat krijgen of dat ze alleen maar achter een kinderwagen aan blijft lopen met Link
quote:Op zaterdag 13 november 2021 10:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
Een googletje geeft dat interns doorgaans 26ish zijn. Dan zou ze nu 44ish zijn.
1978 nou dan zat ik best goed!quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:15 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]En van Mer is ook een geboortejaar bekend (1978).
De greys timeline is altijd al nogal wazig geweest met meerdere seizoenen die bij elkaar maar 1 jaar waren (1-2-3) en (4-5) en regelmatig skips van een jaar om de boel dan weer recht te trekken. Shonda time
nope, 9 dec zegt imdbquote:
dat is de reden dat ik wacht tot hij weer op Net5 komt. Dan weet je dat er gewoon wekelijks 1 of soms 2 nieuwe afleveringen zijn.quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:09 schreef Nizno het volgende:
ja je kan beter elke keer een jaar wachten en dan gaan bingen, dan zit je tenminste niet met de herfstpauze kalkonpauze kerstpauze vuurwerkpauze etc etc
Als je toch in de videotheek staat: wheel of time hurenquote:
ER moet ik ook nog een keertje aan beginnen. Jaren terug de eerste paar seizoenen gekeken, maar toen gestopt (geen idee meer waarom), heb wel de hele serie in de kast staan, dus binnenkort maar een keer aanzetten.quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:10 schreef Gunner het volgende:
ben afgehaakt met beide als ik hier lees denk ik dat ik er niet veel aan mis. misschien als het ooit een keer allemaal op D+ staat misschien nog een kans geven.
Gister begonnen met E.R. Daar hebben we nog niets van gezien(ja ik schaam me)
Ik had vanmorgen voor het eerst (stond toch weer in de videotheek ondanks de interactie een paar posts naar bovenquote:Op vrijdag 3 december 2021 14:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
ER moet ik ook nog een keertje aan beginnen. Jaren terug de eerste paar seizoenen gekeken, maar toen gestopt (geen idee meer waarom), heb wel de hele serie in de kast staan, dus binnenkort maar een keer aanzetten.
Overigens vermaak ik me nog steeds met Grey's. Kijk er nog steeds wekelijks naar uit eigenlijk, maar je merkt wel dat de populariteit wat daalt bij veel anderen, snap ik ook wel. Ik herken het alleen niet bij mezelf, ik ga de serie echt enorm missen wanneer hij een keer stopt. Toch de allereerste serie die ik vanaf het begin gevolgd heb; weet nog goed dat de pilot uitgezonden werd op net5. Vanaf toen helemaal om
Heb nog teveel om te kijken verder en daardoor schrap ik dan als eerste series waar ik me aan begin te ergerenquote:Op vrijdag 3 december 2021 14:46 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
ER moet ik ook nog een keertje aan beginnen. Jaren terug de eerste paar seizoenen gekeken, maar toen gestopt (geen idee meer waarom), heb wel de hele serie in de kast staan, dus binnenkort maar een keer aanzetten.
Overigens vermaak ik me nog steeds met Grey's. Kijk er nog steeds wekelijks naar uit eigenlijk, maar je merkt wel dat de populariteit wat daalt bij veel anderen, snap ik ook wel. Ik herken het alleen niet bij mezelf, ik ga de serie echt enorm missen wanneer hij een keer stopt. Toch de allereerste serie die ik vanaf het begin gevolgd heb; weet nog goed dat de pilot uitgezonden werd op net5. Vanaf toen helemaal om
Station 19 vind ik wel leuk, maar ben wel eerlijk als ik zeg dat ik het toch voornamelijk kijk vanwege de link met Grey's. Er zitten wel wat leuke personages in (Carina, Vic, Travis, Andy & Bishop), maar toch grijpt het me minder dan veel andere soortgelijke series. Chicago Fire en inderdaad 9-1-1 vind ik zoveel beter. Vooral bij Station 19 merk ik dat het wel heel erg politiek correct geschreven is en dat trekt me niet heel erg in series.quote:Op vrijdag 3 december 2021 14:50 schreef Gunner het volgende:
[..]
Heb nog teveel om te kijken verder en daardoor schrap ik dan als eerste series waar ik me aan begin te ergerenS19 vond ik altijd echt leuk maar is gewoon teveel relatiedrama en te weinig actie meer. Dan doen series als 9-1-1 etc het toch nog even beter. en zo zijn er nog meer van dat soort series welke ik volg maar ik begrijp wat je zegt.
Ik had dat juist met GA!quote:Op vrijdag 3 december 2021 14:55 schreef AlwaysHappy het volgende:
Vooral bij Station 19 merk ik dat het wel heel erg politiek correct geschreven is en dat trekt me niet heel erg in series.
Haha, bij Grey's merk ik het ook wel, maar wat genuanceerder of zo. Moeilijk te omschrijven. Genuanceerder of natuurlijker of zo. Bij Station 19 voelt het voor mij wat geforceerd. Vooral bij Miller, dus wat dat betreft ergens blij dat die er uit is nuquote:Op vrijdag 3 december 2021 14:59 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik had dat juist met GA!Maar omdat het natuurlijk dezelfde schrijvers zijn is het te verwachten dat het ook in S19 zit. Al viel me dat daar een stuk minder op. Zoals gezegd dat relatiegedoe tussen verschillende karakters.... ging/gaat veel te lang door.
Bedankt voor de spoilerquote:Op vrijdag 3 december 2021 15:03 schreef AlwaysHappy het volgende:
Vooral bij Miller, dus wat dat betreft ergens blij dat die er uit is nu
Don't worry about itquote:Op vrijdag 3 december 2021 15:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Oops. Sorry, was het even vergeten
Ik lees het meer als ‘ik kon niet geloven dat mijn muziek gebruikt is in Greys, dus moest het een paar keer terugspoelen om het echt te geloven’.quote:Op vrijdag 10 december 2021 12:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
https://www.ad.nl/show/mu(...)e-bevatten~a9a8f678/
Bewijst wel weer dat de muziek in Greys niet meer is wat het in de iconische beginjaren was![]()
Hij moest zelf ook ff 5 keer terugspoelen om te horen of het wel echt zijn muziek is, zo generiek is die bagger.Dotan man
Fuuuuck outta here
Ja ik dacht dat het sarcasme vanzelfsprekend wasquote:Op vrijdag 10 december 2021 13:14 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik lees het meer als ‘ik kon niet geloven dat mijn muziek gebruikt is in Greys, dus moest het een paar keer terugspoelen om het echt te geloven’.
Verder wel eens dat de muziek van de eerdere seizoenen aardig wat beter was dan de afgelopen jaren.
quote:Op vrijdag 10 december 2021 13:33 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja ik dacht dat het sarcasme vanzelfsprekend was
De allerlaatste aflevering van E.R.quote:Op vrijdag 26 november 2021 10:10 schreef Gunner het volgende:
ben afgehaakt met beide als ik hier lees denk ik dat ik er niet veel aan mis. misschien als het ooit een keer allemaal op D+ staat misschien nog een kans geven.
Gister begonnen met E.R. Daar hebben we nog niets van gezien(ja ik schaam me)
Ik zit ook ondertussen van alles te browsen…quote:Op maandag 13 december 2021 18:17 schreef Donna het volgende:
Greys voor het eerst delen doorgespoeld. BORING
Maggie en dinges in bed. Er is geen chemie, er is geen spanning. Ga weg met die seks.quote:Op dinsdag 14 december 2021 10:54 schreef BE het volgende:
[..]
Ik zit ook ondertussen van alles te browsen…
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |