Maar dit gaat alleen over COVID patiënten. Ik heb het over alle patiënten op de IC.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:35 schreef Momo het volgende:
[..]
https://www.stichting-nice.nl/covid-19-op-de-ic.jsp
En als je naar de gemiddeldes kijkt dan is die gezakt sinds het vaccineren (zie de verslagen op de website).
Of eerst 2g voor de samenleving en dan 3g voor op werk.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:36 schreef Red_85 het volgende:
[..]
cu/d66 moeten de kont nog kussen van de vvd en cda. Willen een nieuw kabinet vol criminelen.
Reken er maar op. Gaat komen.
En als de eerste kamer er niet mee eens is, zal er wel een list worden verzonnen door teflon markie.
Als hij nu zegt 'lockdown' vanuit het torentje, dan is het alleen serieus genoeg om toe te geven dat hij gefaald heeft en op rot.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:37 schreef Benny het volgende:
Wanneer krijgen we weer een speech van Rutte vanuit het torentje?
Die is nog steeds 62 jaar. Ze leggen vrijwel geen bejaarden op de IC.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:37 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Maar dit gaat alleen over COVID patiënten. Ik heb het over alle patiënten op de IC.
Alléén als het heel ernstig is... anders gewoon weer met de Jonge!quote:Op donderdag 11 november 2021 10:37 schreef Benny het volgende:
Wanneer krijgen we weer een speech van Rutte vanuit het torentje?
We weten het nu wel.. je valt weer behoorlijk in herhaling.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Als hij nu zegt 'lockdown' vanuit het torentje, dan is het alleen serieus genoeg om toe te geven dat hij gefaald heeft en op rot.
Zou goed zijn.
Het eeuwige probleem: men wil niet echt streng zijn, dus wordt het een halfbakken compromis, waardoor het allemaal weer tot in de eeuwigheid duurt.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:38 schreef Jor_Dii het volgende:
Een echte lockdown zou eigenlijk gewoon ook solidair moeten zijn wat mij betreft. Alles dicht behalve supermarkten en apotheken bijvoorbeeld.
Moet je niet willenquote:Op donderdag 11 november 2021 10:38 schreef Jor_Dii het volgende:
Een echte lockdown zou eigenlijk gewoon ook solidair moeten zijn wat mij betreft. Alles dicht behalve supermarkten en apotheken bijvoorbeeld.
Over 2 maanden is het midden in de winter. En daarna is het bijna carnaval, Pasen en Koningsdag.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:40 schreef HPoi het volgende:
2 weken wordt minimaal 2 maanden uiteraard.
Oh ja, Amsterdam.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:35 schreef chratnox het volgende:
[..]
Van die IC verpleegkundige was een voorbeeld, hij werkte in Amsterdam. Hoe ik 't begreep was 't wel mogelijk met de auto te komen, maar dan moest je erg ver weg parkeren waardoor je alleen in het donker nog een flink eind moet lopen. Hij zei zelf ook dat het verschilde per ziekenhuis, maar het was een voorbeeld als het soort activiteiten dat ze aankaartten om te verbeteren. Echt geen wereldschokkende dingen en echt niet onoplosbaar.
Erg BOOS.quote:
Pak de kleine ondernemer maar weer...quote:Op donderdag 11 november 2021 10:38 schreef Jor_Dii het volgende:
Een echte lockdown zou eigenlijk gewoon ook solidair moeten zijn wat mij betreft. Alles dicht behalve supermarkten en apotheken bijvoorbeeld.
Nou dat klopt al niet, ik werk zelf in de ouderenzorg en mensen mogen zelf kiezen of ze nog verregaande behandelingen willen of niet.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:39 schreef Momo het volgende:
[..]
Die is nog steeds 62 jaar. Ze leggen vrijwel geen bejaarden op de IC.
Niet te doen weer vandaag.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:40 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
We weten het nu wel.. je valt weer behoorlijk in herhaling.
Eens.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zolang de kerken niet dichtgaan ben ik niet akkoord met een lockdown allen.
Dus 4 maanden lockdown.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:41 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Over 2 maanden is het midden in de winter. En daarna is het bijna carnaval, Pasen en Koningsdag.
Erg bijzonder.quote:Op donderdag 11 november 2021 10:35 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik hoorde laatst op de radio wat IC-verplegers ook al klagen dat ze niet konden parkeren op het werk ofzoiets doms.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |