quote:Bij het aanmaken van een account kun je dus kiezen voor een Entertainment abonnement of een Entertainment & Sport abonnement. Als je kiest voor een Entertainment abonnement krijg je toegang tot het aanbod van discovery+ originals en shows. Als je kiest voor Entertainment & Sport komen daar ook nog eens al onze sportprogramma's bij! Na een proefperiode van 7 dagen betaal je ¤3,99 per maand of ¤39.99 per jaar voor Entertainment, of ¤5,99 per maand en ¤59,99 per jaar voor Entertainment & Sport.
Eerste jaar dus 2,50 euro per maand (bij betaling voor 1 jaar) en daarna 5,00 euro per maand (bij betaling voor 1 jaar). Of 6 euro per maand als je maandelijks neemt (bijv je wil slechts een bepaald UFC event in een bepaalde maand zien)quote:Met een discovery+ Entertainment & Sport abonnement heb je toegang tot het volledige aanbod van discovery+ Nederland. Stream alle live sporten van Eurosport 1 en Eurosport 2, inclusief de Tour de France, Grand Slam Tennis en wintersporten. Bekijk aanvullend ook bonus streams en highlights om niets van jouw favoriete sporten te missen. Ook alle sporten en livestreams van de Olympische Spelen Beijing 2022 zijn te zien op discovery+. Daarnaast bieden wij je ook al onze entertainmentprogramma’s aan, zoals discovery+ Originals van Nederlandse bodem maar ook internationale programma’s van onze zenders.
Ambitieus van zequote:
Ja, dus een enkel event, niet bekend welke en hoeveel, en de voorbeschouwingen zijn door iedereen met een tv abo te zien. Zodat ze toch exposure hebben en niet alles achter betaalmuur.quote:
Wat een ellendequote:Op dinsdag 11 januari 2022 13:07 schreef RudyL het volgende:
Per direct, het event aanstaand weekend al op Discovery+
Bron:
https://sportnieuws.nl/ve(...)n-kijken-is-voorbij/
https://www.eurosport.nl/(...)o8702624/story.shtml
Misschien alleen de preview en verder origineel commentaar.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:03 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat een ellendeen nog in het NL ook
ik wil gwn Joe Rogan stom horen lullen voor niks.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:03 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wat een ellendeen nog in het NL ook
ik wil gwn Joe Rogan en Daniel Cormier stom horen lullen en dat voor niks als het kan.
quote:Voor de liefhebber wordt tijdens de uitzending van de gevechten op discovery+ ook het Amerikaanse commentaar beschikbaar gesteld.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:06 schreef Nober het volgende:
Misschien alleen de preview en verder origineel commentaar.
quote:Nesim en Marloes zullen ieder gevecht van analyse en context voorzien en tevens zal Marloes aanschuiven als co-commentator naast lead-commentator Sander Schrik. Voor de liefhebber wordt tijdens de gevechten op discovery+ ook het Amerikaanse commentaar beschikbaar gesteld.
De preview van het aankomende evenement begint een uur voor de Main Card.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:17 schreef 3rr0r het volgende:
Vraag me af of ze de Prelims dan ook uitzenden (wat SBS niet deed/mocht).
Edit: zie staan 'Stream elk UFC Main Event live en on demand' Dus zal wel zelfde zijn als het bij SBS was.
quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:42 schreef Nober het volgende:
[..]
De preview van het aankomende evenement begint een uur voor de Main Card.
Dus geen prelims.
Een voorspellingensegment met BN'ers mag niet ontbreken!!quote:Op dinsdag 11 januari 2022 14:55 schreef 3rr0r het volgende:
[..]Alsof de UFC fan liever gelul van een paar Nederlanders kijkt dan de Prelims die dan gaande zijn.
Je berekening gaat na het eerste jaar niet op, maar goed, je krijgt ook niet alleen UFC maar ook het andere van Discovery+ hoewel ik zelf niet kijk naar wielrennen, tennissen of motorrijden. Misschien iets van Olympische Spelen, hoewel ik niet echt van de wintersporten ben. Reclame in de Kijk app was idioot veel, maar daar was wel omheen te gaan.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:05 schreef Tazmaniac het volgende:
Nou, eindelijk is het officieel bekend
Ik vind het mooi![]()
Je hebt een stuk of 45 evenementen per jaar (met Nederlands óf origineel commentaar).
Dus dat kost je dan ¤ 0,67 per evenement... of zeg ik nou iets geks?
Prelims is inderdaad jammer. Dus je zoekt een andere optie om de prelims te kijken of je kijkt naar de pre show
om in de stemming te komen.
Ze gaan een contract voor 5 jaar aan, dus zijn ook echt invested om er wat moois van te maken.
Er komen enkele events op Eurosport en die zijn dus gratis te bekijken!
Tevens podcast, fight news, fight announcements)
Grootste pluspunt, we zijn van de kijk app af!
Ohja, en ze hebben ook content van PFL en Cage Warriors.
Klopt, na het eerste jaar is het precies dubbel bedrag, dus ¤ 1,35.quote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:29 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je berekening gaat na het eerste jaar niet op, maar goed, je krijgt ook niet alleen UFC maar ook het andere van Discovery+ hoewel ik zelf niet kijk naar wielrennen, tennissen of motorrijden. Misschien iets van Olympische Spelen, hoewel ik niet echt van de wintersporten ben. Reclame in de Kijk app was idioot veel, maar daar was wel omheen te gaan.
En 3 minuten reclame als je verder ging met kijkenquote:Op dinsdag 11 januari 2022 20:45 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Klopt, na het eerste jaar is het precies dubbel bedrag, dus ¤ 1,35.
Wat vooral zwaar irritant was aan de Kijk app, dat deze het soms niet deed en héél vaak niet soepel werkte.
Zit er inmiddels al wat publiek er bij?quote:Op woensdag 12 januari 2022 12:37 schreef Nober het volgende:
43 evenementen in 2021.
De starttijden
9x 0:00
7x 22:00, 1:00
4x 23:00
3x 19:00
2x 20:00, 0:30, 1:30
1x 15:00, 16:30, 17:30, 18:00, 21:00, 22:30, 23:15
In Amerika zitten gewoon mensen ja.quote:Op woensdag 12 januari 2022 13:37 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Zit er inmiddels al wat publiek er bij?
Kijkt toch leuker weg.
Schat de kans voor Jorge niet zo hoog in, Colby & Usman staan op eenzame hoogte in WW.quote:Op woensdag 12 januari 2022 13:29 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Colbi tegen Masvidal is wel nice, die rivalry is ofwel echt ofwel briljant opgezet.
Zou je wel denken ja, Masvidal is ook te matig op te grond (en daardoor evt te bang voor TD). Maar je weet het nooit in MMAquote:Op woensdag 12 januari 2022 16:58 schreef leeroy het volgende:
[..]
Schat de kans voor Jorge niet zo hoog in, Colby & Usman staan op eenzame hoogte in WW.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |