Knoopje los en vleesspleetje laten zien?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:23 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Krijg alles terug. Was super aardig tegen die vrouw, beetje praatje gemaakt, dat heeft denk ik geholpen want er was wel hier en daar schade. Waarschijnlijk heeft ze normaal veel mensen die moeilijk doen en ruzie maken over het betalen van een kleine schade.
Dat is wel fijn dan. Kun je de borg lekker uitgeven op vakantie, of voor de huwelijksreis als Gergi je ten huwelijk gaat vragenquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:23 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Krijg alles terug. Was super aardig tegen die vrouw, beetje praatje gemaakt, dat heeft denk ik geholpen want er was wel hier en daar schade. Waarschijnlijk heeft ze normaal veel mensen die moeilijk doen en ruzie maken over het betalen van een kleine schade.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:32 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Knoopje los en vleesspleetje laten zien?
Een vakantie, een schoenenkast of een stel grote kamerplanten heb je in principe meer aan dan aan trouwen.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:33 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is wel fijn dan. Kun je de borg lekker uitgeven op vakantie, of voor de huwelijksreis als Gergi je ten huwelijk gaat vragen
Goed puntquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:31 schreef Karzai het volgende:
Voor 6000 euro doe ik ook wel een keertje lief
Ja dan wel. Kom eens hier?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:31 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien als je dit bij anderen probeert
is het bij jou droog dan?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:40 schreef Karzai het volgende:
Doe maar even mijn dikke jas aan hobbel naar de supermarkt, heb ik dat ook weer gehad
In een potje op sterk water voldoe je ook hoorquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:40 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik hoor altijd dat ik uniek ben dus dat is een beetje zonde vind je niet?
Het is nog dreich joh.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:40 schreef Karzai het volgende:
Doe maar even mijn dikke jas aan hobbel naar de supermarkt, heb ik dat ook weer gehad
Ik ken toch redelijk wat mensen en daar zijn er erg veel van, die zijn inwisselbaar, ga maar na.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:42 schreef Dr_Flash het volgende:
en trouwens, iedereen is uniekDus dat is geen argument
huu huu US gaat om met inwisselbare mensenquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:43 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik ken toch redelijk wat mensen en daar zijn er erg veel van, die zijn inwisselbaar, ga maar na.
Ik weet het. Maar je hebt mensen die graag willen trouwen, ik zal er vast ook aan moeten geloven ooit.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:38 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Een vakantie, een schoenenkast of een stel grote kamerplanten heb je in principe meer aan dan aan trouwen.
Veel eenheidsworst.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:43 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik ken toch redelijk wat mensen en daar zijn er erg veel van, die zijn inwisselbaar, ga maar na.
Nou hier in KSC niet hoor. Hier zijn we allemaal aan boord van de speshul busquote:
Daar is FOK! wel goed voor natuurlijk.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou hier in KSC niet hoor. Hier zijn we allemaal aan boord van de speshul bus
Als je een beetje een los type bent dus geen onzekere perfectionist die denkt dat alles overregeld moet worden dan is de huwelijksdag ook gewoon een hele leuke dagquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:46 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik weet het. Maar je hebt mensen die graag willen trouwen, ik zal er vast ook aan moeten geloven ooit.
Huwelijksvoltrekking, daarna feest. Niet teveel familie uitnodigen, veel vrienden.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:49 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als je een beetje een los type bent dus geen onzekere perfectionist die denkt dat alles overregeld moet worden dan is de huwelijksdag ook gewoon een hele leuke dag
Zelfs de speciaaltjes zijn er vaak meer van, van die types waarvan je denkt ok dan, ik ken een Belg, die woont bij zijn ouders thuis en die is 40, heeft haren tot aan zijn knieholte, is bovenmatig bang en achterdochtig voor alles in het leven, als hij vrij is gamed hij het liefste weken aan een stuk terwijl hij biertjes weg tikt, lust alleen pizza en worstenbroodjes en shoarma, de helft van zijn vocabulaire bestaat niet eens, eeuwige vrijgezel alhoewel hij wel wat kan krijgen, spaart oude snoepwikkels maar hij heeft gitzwarte zelfspot dus lachen we ons samen helemaal stuk om hem.quote:
Daarom wil ik wel trouwen opzich.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:49 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als je een beetje een los type bent dus geen onzekere perfectionist die denkt dat alles overregeld moet worden dan is de huwelijksdag ook gewoon een hele leuke dag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |