SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat weet je niet. Ik vind refobashen prima, maar nu bedenk je gewoon wat.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja, maar ze keken niet naar hem om dus dat wisten ze niet.
Waar danquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:27 schreef ToT het volgende:
Was een kerel op krukken die altijd bij de ingang van de Coop stond met een andere zeer bekende zwerver daar.
Beiden zware alcoholisten. Ze bedelden altijd om geld om zelf bier te halen, maar ze waren niet meer welkom in de supermarkt dus stonden ze bij de ingang en vroegen aan studenten of ze met dat geld ff een flesje Grolsch konden halen.
Gaf je zo'n fles, dan gingen de krukken onder 1 arm en liepen ze er al zuipend vandoor.
Maar die andere (compleet verknipte) zwerver werd wel boos tegen die vent met die krukken als hij niet netjes bedankte voor het bier als het gratis gegeven werd.
Haha ik heb er jaren met tegenzin gewoond, maar toen ik eindelijk verhuisde, miste ik het wel weer erg lang.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:25 schreef greysbones het volgende:
[..]
maar ToT
daar wil je toch niet dood gevonden worden(hele foute woordspeling)
is wel wat voor @bitterbal, kan ze zelf de ledematen kiezen die ze nodig heeftquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:26 schreef dud0r het volgende:
Hebben jullie wel eens van buhurt gehoord?
ik zit er nu wat over te kijken. Aparte sport.
Jezelf in middeleeuwse harnassen kleden en dan met zwaarden bijlen etc elkaar aanvallen
goed plan inderdaad.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:29 schreef mschol het volgende:
[..]
is wel wat voor @:bitterbal, kan ze zelf de ledematen kiezen die ze nodig heeft
Haha!quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
Waar dan
bij keizerslanden, rivierenwijk
de brink?
knutteldorp??
naar hoorquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:30 schreef ToT het volgende:
[..]
Haha!
De Coop bij het centrum, met die parkeerplaats er achter.
Ik weet niet zeker of hij bij de IJssel dood is aangetroffen of bij het water voor het station.
quote:
klinkt leukquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:29 schreef mschol het volgende:
[..]
is wel wat voor @:bitterbal, kan ze zelf de ledematen kiezen die ze nodig heeft
Zie je jezelf er al tussen staanquote:
Sinds mijn ouders er niet meer zijn ben ik er helemaal klaar mee.Soul gaat meestal naar haar zus om het daar te vieren en ik pas op de beestjes.Vermaak me prima.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:31 schreef ToT het volgende:
[..]![]()
Maar is er een specifieke reden waarom je niks met kerst hebt?
Ik vond het altijd geforceerd gezellig doen.
Nee was een dunne kerel, beetje lang. Zei niet zo heel veel.quote:
Toe maar hoor...quote:
had je er toch uit moeten gaan om te kijkenquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:35 schreef bitterbal het volgende:
hoorde vannacht toch getoeter en nu zie ik dat dat kleinere cruiseschip om half 3 is aangekomen
staat een hartje bijquote:
nou dat heb ik dus gedaanquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:36 schreef dud0r het volgende:
[..]
had je er toch uit moeten gaan om te kijken
Ja snap ik.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:34 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Sinds mijn ouders er niet meer zijn ben ik er helemaal klaar mee.Soul gaat meestal naar haar zus om het daar te vieren en ik pas op de beestjes.Vermaak me prima.
quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:36 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou dat heb ik dus gedaan![]()
![]()
maar zag niets
Oh, okee, nou ja er zijn wel wat zonderlingen in Deventer geweest ja. Ik woon er nu tien jaar en er zijn er al best veel verdwenen weer. Alleen Bertus Rietman is er nog eigenlijk. De oehoe-roeper zie ik ook nooit meer, Willem Kanon is dood, en die serviër met die groene baret en die aanhanger achter zijn brommer zie ik ook nooit meer.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:34 schreef ToT het volgende:
[..]
Nee was een dunne kerel, beetje lang. Zei niet zo heel veel.
Die ene met wie hij altijd op trok was eentje die continu door de politie in de gaten gehouden omdat hij de hele tijd willekeurige voorbijgangers zat uit te kafferen en uit te schelden.
Die is zijn dochter verloren aan een ongeluk door een dronken vrachtwagenchauffeur en is toen zelf gaan zuipen en is zo alles kwijtgeraakt.
quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:38 schreef bitterbal het volgende:
[..]
of een cruiseschipradar. Dat als er een aankomt hier allerlei zwaailichten en alarmen afgaan
die is dan vast hierheen verhuistquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh, okee, nou ja er zijn wel wat zonderlingen in Deventer geweest ja. Ik woon er nu tien jaar en er zijn er al best veel verdwenen weer. Alleen Bertus Rietman is er nog eigenlijk. De oehoe-roeper zie ik ook nooit meer, Willem Kanon is dood, en die serviër met die groene baret en die aanhanger achter zijn brommer zie ik ook nooit meer.
die hebben ze hier nietquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:40 schreef ToT het volgende:
En in Den Haag worden ze voor de tram gegooid door broekkies!
Die hebben toch hun eigen?quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:36 schreef greysbones het volgende:
[..]
staat een hartje bij
maar je viert het ook niet met je broers?
Zutphen is wel erg tof!quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Ah dat kan, Zutphen kom ik niet zo vaak meer. Wel een jaar in Warnsveld gewerkt, waar een heleboel van die sjappies wonenWas wel lachen eigenlijk.
daar zit ook een vrij grote instellingquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Ah dat kan, Zutphen kom ik niet zo vaak meer. Wel een jaar in Warnsveld gewerkt, waar een heleboel van die sjappies wonenWas wel lachen eigenlijk.
Soul viert het dus nog wel bij haar zus,daar ga ik echt geen hele avond zitten.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:37 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja snap ik.
Thuis maakten we het vroeger altijd wel gezellig met eten enzo, maar ik heb nooit in God en Jezus geloofd, dus ik vond het altijd maar geforceerde gezelligheid.
Toen ik op mezelf ging wonen zijn we wel steeds bij elkaar gekomen (ouders, broer, ik en aanhang), maar dat voelde wel anders, zeker toen mijn ouders verhuisden en mijn vader ook kwam te overlijden.
En nu sinds corona gebeurt het al helemaal niet meer.
Tram of broekies?quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:40 schreef greysbones het volgende:
[..]
die hebben ze hier niet
dat scheelt
Ach de oude gebouwen, de restaurantjes enzo...quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:42 schreef greysbones het volgende:
[..]![]()
zutphen is niet zo leuk meer
aah ja zo doen wij het ookquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:40 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Die hebben toch hun eigen?
Vroeger was het bij ons een tafel vol ,de hele dag bezig,compleet met kalkoen etc.
Familie en vrienden.Die herinnering hou ik liever vast.
is soul haar zusje net zo leuk als zij #vraagikvooreenvriendquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:42 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Soul viert het dus nog wel bij haar zus,daar ga ik echt geen hele avond zitten.
waar gaan julle heen?quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:42 schreef ToT het volgende:
Nu met corona gaan wij met kerst ergens naar het buitenland toe, gewoon om met z'n drietjes te kunnen zijn zonder dat anderen weer van alles willen organiseren, en ook om het wat speciaal te maken.
Ze heeft 3 zusjes.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:43 schreef dud0r het volgende:
[..]
is soul haar zusje net zo leuk als zij #vraagikvooreenvriend
leukquote:Op donderdag 21 oktober 2021 09:44 schreef ToT het volgende:
[..]
Dit jaar naar Praag.
Ik ben er al een keer geweest, mijn vrouw nog niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |