quote:
quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:06 schreef dud0r het volgende:
Die OP moet ook weer eens onder handen genomen worden.
Doe ik vanavond wel even.
Nu geen tijd voor
Nee. Dat is erg goed van jou opgemerkt lennert.quote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:15 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Je hebt nog niet eens een kerst UI
Bijna vriend.quote:
Scherp is die jongen hequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 12:45 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Nee. Dat is erg goed van jou opgemerkt lennert.
Heel erg veel plezierquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 13:08 schreef dud0r het volgende:
[..]
Bijna vriend.
Ik ga nu lunchen en dan door naar het tuincentrum om te kijken of er al een kerstshow staat
ik moet ook de ruimte wel hebben om ze neer te zettenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:08 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Oh daar kan best nog wel meer bij
Dat is inderdaad wel een dingetjequote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:09 schreef dud0r het volgende:
[..]
ik moet ook de ruimte wel hebben om ze neer te zetten
Ja moet sowieso gaan kijken wat ik waar ga neer zetten dit jaarquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:11 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wel een dingetje
Ja ik ook en eigenlijk is dat het leukste.....weer eens zien wat je ook alweer allemaal hebt en of het dan ook anders kan dan vorig jaarquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:13 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja moet sowieso gaan kijken wat ik waar ga neer zetten dit jaar
ik heb van die ikea/blokker/action weet ik het opbergbakken waar het in zit. heb er 6 staan zo uit m'n hoofd en dan zit er nog wat spul in de doos waar het in kwam ivm piepschuim en het heel houdenquote:Op vrijdag 8 oktober 2021 16:18 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ja ik ook en eigenlijk is dat het leukste.....weer eens zien wat je ook alweer allemaal hebt en of het dan ook anders kan dan vorig jaar
hoe lang heb je die? ik heb de mijne al 10+ jaar en die is nog steeds primaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |