Waar ga je heen?quote:Op donderdag 7 oktober 2021 22:14 schreef The_Emotion het volgende:
Wat toevallig, ik heb mijn huis verkocht, mijn baan opgezegd om binnenkort elders een bestaan op te bouwen.
De prikken heb ik genomen om verzekerd te zijn om te mogen vliegen, meer ook niet.
Ik noem het project: My Great Reset to Build Back Bigger.
Corona en de maatregelen zijn niet motivaties om te gaan, maar deze keuze is gebaseerd op privé en werkgerelateerde redenen en het was een jongensdroom die ik lang koester, nu valt alles bij elkaar om het daadwerkelijk te doen.
Naar waar ze corona drinken.quote:
Mij lijk je wel op je plek op de maan.quote:Op donderdag 7 oktober 2021 21:25 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Kijkend naar de extreme maatregelen die genomen worden in Australië en Canada lijkt t me handig om te kijken naar landen waar we naartoe kunnen gaan indien Nederland ook gaat doorslaan. Ik denk aan Scandinavië, oost Europa en zuid Amerika. Hebben jullie nog tips?
quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 19:47 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Mij lijk je wel op je plek op de maan.
quote:Op zaterdag 9 oktober 2021 19:54 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
[ [url=https://thumbs-prod.si-cdn.com/QIcTWYPwMHKIFu00_jgaXS2S4dE=/800x600/filters:no_upscale()/https://public-media.si-c(...)82/lm.jpg]afbeelding[/url] ]
moet ik dan met een papier mache ding () naar de maan, net zoals in de jaren 60?
Haha mooie hollywood productie was datquote:Op zaterdag 9 oktober 2021 19:54 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
[ [url=https://thumbs-prod.si-cdn.com/QIcTWYPwMHKIFu00_jgaXS2S4dE=/800x600/filters:no_upscale()/https://public-media.si-c(...)82/lm.jpg]afbeelding[/url] ]
moet ik dan met een papier mache ding () naar de maan, net zoals in de jaren 60?
Ze drinken wereldwijd corona.quote:
Klinkt als angstzaaierij.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 04:21 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Angstpsychose is het eerste wat bij me opkomt.
ja onder de armen, je heb daar ook "gated" villa wijken .quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 04:17 schreef illusions het volgende:
[..]
Geniaal, verhuizen naar een land omdat het sterftecijfer er hoger ligt.
Dat zie ik als een nieuwe uitdaging in het leven.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 02:02 schreef illusions het volgende:
[..]
Ze drinken wereldwijd corona.
Je bedoelt Mexico? Waarom daa? Snap echt niet dat iemand naar zo'n failed state zou willen emigreren.
Wie was er hier nou weer zoooo intelligent ??quote:
Heb niet bijster veel tegen Mexicanen natuurlijk, maar ik zou er echt absoluut niet kunnen wonen. Ga jij als buitenlander ergens een winkel of kantoor openen? Ik heb zelden zo'n corrupte teringzooi gezien als wat ze er daar van hebben gemaakt, de politiemacht die er nog is verbleekt bij de complete legers van de cartels.quote:Op dinsdag 12 oktober 2021 20:15 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Dat zie ik als een nieuwe uitdaging in het leven.
Latijns Amerika, waaronder Mexico heb ik vaak bezocht en veel warme mensen leren kennen en daar heb ik altijd warm hartje voor gehad.
Plus dat mevr. Emotion Mexicaanse is helpt natuurlijk mee.
weet je zeker dat je er geweest bent? heb je dat niet gewoon op google gezocht?quote:Op donderdag 14 oktober 2021 04:57 schreef illusions het volgende:
[..]
Heb niet bijster veel tegen Mexicanen natuurlijk, maar ik zou er echt absoluut niet kunnen wonen. Ga jij als buitenlander ergens een winkel of kantoor openen? Ik heb zelden zo'n corrupte teringzooi gezien als wat ze er daar van hebben gemaakt, de politiemacht die er nog is verbleekt bij de complete legers van de cartels.
Ik vind Latino-America ook prachtig, maar om te wonen? Nee, dan kies ik wel voor Medellin (hoewel het daar het laatste half jaar ook niet echt pluis is).
Jij hebt het kennelijk wel op Google gevonden, als je dat na mijn reactie nog moet vragen.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 05:07 schreef QAnonn het volgende:
[..]
weet je zeker dat je er geweest bent? heb je dat niet gewoon op google gezocht?
Een update, nu heb ik schepen verbrand in Nederland en heb nog een roeibootje achter gelaten, mocht ik onverhoopt terugkeren.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 04:57 schreef illusions het volgende:
[..]
Heb niet bijster veel tegen Mexicanen natuurlijk, maar ik zou er echt absoluut niet kunnen wonen. Ga jij als buitenlander ergens een winkel of kantoor openen? Ik heb zelden zo'n corrupte teringzooi gezien als wat ze er daar van hebben gemaakt, de politiemacht die er nog is verbleekt bij de complete legers van de cartels.
Ik vind Latino-America ook prachtig, maar om te wonen? Nee, dan kies ik wel voor Medellin (hoewel het daar het laatste half jaar ook niet echt pluis is).
Ik wens je heel veel success.quote:Op maandag 25 oktober 2021 01:26 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Een update, nu heb ik schepen verbrand in Nederland en heb nog een roeibootje achter gelaten, mocht ik onverhoopt terugkeren.
Wel de grote stap gemaakt, met het idee dat je bang kan zijn voor 'ze great riezet' maar dat kan je beter zelf doen voordat het voor je gedaan wordt.
Immers wees alles erop in mijn leven dat het zou moeten gebeuren, ergo wederom een keuzekwestie. Vastlopen in Nederland of in Mexico een nieuwe start beginnen.
Gelukkig heb ik genoeg ideeën die ik verder uit kan werken en heb een solide basis om mee te beginnen.
Het leven hier is chaotisch en zaken als corruptie ben ik bekend mee, dat kan in voor en nadeel werken.
Maar met open armen ontvangen worden is heel veel waard.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |