Dan moet je goed naar de muziek luisteren,quote:Op zondag 12 september 2021 17:58 schreef Phoenyx-God het volgende:
Kan je ook vertellen wat de details en verborgen riedeltjes zijn waar je zo fan van bent?
Nu is het een beetje het niveau van 'ze zijn geweldig want ze hebben veel diepgang, ik ga niet melden wat die diepgang is maar ik vind het dus is het zo'.
ja superquote:Op zondag 12 september 2021 18:43 schreef Harvest89 het volgende:
De beste band ooit is Black Sabbath of Iron Maiden.
Maar Abba is ook erg goed ja. Echte meezingliedjes, onmisbaar op verjaardagsfeesten na 8 bier.
Deze is mijn favoriet:
yep en de mannen waren ook zo slim dat ze wisten dat ze vaak beter de vrouwen konden laten zingen terwijl zij de muziek schreven.quote:Op zondag 12 september 2021 19:36 schreef Maharski het volgende:
De muziek uit m'n ouders tijd.
Maar eerlijk is eerlijk: leuke muziek en idd zit het voortreffelijk in elkaar.
Die Bjorn en Bennie wisten wel wat ze deden qua muziekproductie.
Haha, ik heb vaak genoeg stiekem Dancing Queen geluisterd.quote:Op zondag 12 september 2021 18:54 schreef nathalia1988 het volgende:
[..]
ja super
Het leuke is dat na 8 bier de mannen ook meezingen "gimme gimme gimme a man after midnight". Die Zweden waren hun tijd zo ver vooruit. Jammer dat Zweden nu geen feministisch paradijs meer is met alle verkrachtingen. Daar word ik dieptriest van
Goh, verrassing!quote:Op zondag 12 september 2021 20:35 schreef nathalia1988 het volgende:
Moest weer huilen bij Thank You For The Music. Ik ben psychisch zo instabiel hahaha
Dat blijft toch altijd appels met peren vergelijken ja.quote:Op zondag 12 september 2021 20:27 schreef Cupfighter het volgende:
Abba is leuke muziek en zit ook goed in elkaar maar de beste band gaat voor mij een stapje te ver
quote:Op zondag 12 september 2021 20:27 schreef BasEnAad het volgende:
Dancing Queen had ook door een willekeurige andere artiest gemaakt kunnen worden.
Misschien kan deze versie je wat meer bekoren:quote:Op zondag 12 september 2021 20:27 schreef BasEnAad het volgende:
Dancing Queen vind ik een van de slechtste nummers, saai. Dat nummer had ook door een willekeurige andere artiest gemaakt kunnen worden. Als een gerecht zonder peper.
Dat zal best wel, maar het resultaat is vrij mager, complex of niet. Vrijwel alle andere ABBA-nummers raken mij wel, maar Dancing Queen doet me echt niets.quote:Op zondag 12 september 2021 21:50 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Je hebt geen idee hoe complex het ogenschijnlijk simpele deuntje is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |