Nee. En ik dus wel.quote:Op zondag 29 augustus 2021 12:44 schreef Lenny77 het volgende:
Maar steek je je shirt dan in je broek?
Ik doe dat namelijk nooit en heb ook nooit gaatjes in mijn shirts?
Welke merken broek droeg je eerst die dat niet deden?quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:01 schreef SQ het volgende:
Ik weet waardoor het komtik zoek tips om het te voorkomen, maar vooral voor broeken die dit niet doen.
[..]
Nee. En ik dus wel.
Hele oude afgeragde die door het afgeragd zijn niet meer die scherpe randjes hebben. En daar vallen nu ook de gaten in, dus dat kan eigenlijk ook niet meerquote:Op zondag 29 augustus 2021 13:10 schreef maily het volgende:
[..]
Welke merken broek droeg je eerst die dat niet deden?
Ga daarnaar terug.
Naar dat merk, niet naar die broekquote:Op zondag 29 augustus 2021 13:11 schreef SQ het volgende:
[..]
Hele oude afgeragde die door het afgeragd zijn niet meer die scherpe randjes hebben. En daar vallen nu ook de gaten in, dus dat kan eigenlijk ook niet meer
Oh echt? Ja ik heb het echt heel veel met die soepelvallende wijdere shirts, maar ook mijn oude shirts gaan nu stuk op mijn nieuwe broeken.quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:35 schreef Leandra het volgende:
Het probleem zit hem hier toch echt in de shirts en niet in de jeans, die zijn deels nog van vorig jaar en toen had ik dat probleem niet, ik heb het probleem met de nieuwe shirts.
Ik gok dat het een kwaliteitsprobleempje is, ondanks dat het shirts van dezelfde winkel zijn als mijn oudere shirts die nog wel heel zijn.
Maar ik heb het dus ook ineens met oude shirts die ik al heel lang gatenvrij heb!quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:39 schreef maily het volgende:
[..]
Dan beter letten op de kwaliteit van je shirts. Hierboven ergens uitgelegd in een link.
Ja leuk, maar met al dat online shoppen gaat dat niet echt.quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:39 schreef maily het volgende:
[..]
Dan beter letten op de kwaliteit van je shirts. Hierboven ergens uitgelegd in een link.
Dan weet ik het ook niet ...quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja leuk, maar met al dat online shoppen gaat dat niet echt.
Ja, hier ook losse shirts en over de broek.quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:37 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh echt? Ja ik heb het echt heel veel met die soepelvallende wijdere shirts, maar ook mijn oude shirts gaan nu stuk op mijn nieuwe broeken.
Zou het anders met mijn enorme mompouch te maken hebben?
#rits, daar zit toch een stuk stof overheen?quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, hier ook losse shirts en over de broek.
De enige van mijn oude shirts die ineens kapot is is ook wel heel oud zeg maar...
Maar goed, kan ook van de nieuwe jeans zijn idd, ik draag het door elkaar, maar voor mijn gevoel gebeurt het ook met oude jeans waarbij het probleem eerst niet ontstond.
Misschien een combi? Kwaliteitsbezuinigingen aan beide kanten? Ik zal eens kijken of mijn nieuwere jeans een andere rits hebben.
Jain, niet helemaal.quote:Op zondag 29 augustus 2021 13:45 schreef maily het volgende:
[..]
#rits, daar zit toch een stuk stof overheen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |