Jij hoopt op meters sneeuw vermoed ikquote:Op dinsdag 7 september 2021 22:31 schreef heywoodu het volgende:
Jammer dat uitgerekend de dag waarop we een dag door de natuur gingen fietsen en wandelen zo onaangenaam warm werd, maar goed, dat heb je soms. Morgen en in mindere mate donderdag nog even door komen en dan weer afkoelen
Altijd.quote:Op dinsdag 7 september 2021 22:49 schreef aloa het volgende:
[..]
Jij hoopt op meters sneeuw vermoed ik
Gister werd het aangenaam warmquote:Op dinsdag 7 september 2021 22:31 schreef heywoodu het volgende:
Jammer dat uitgerekend de dag waarop we een dag door de natuur gingen fietsen en wandelen zo onaangenaam warm werd, maar goed, dat heb je soms. Morgen en in mindere mate donderdag nog even door komen en dan weer afkoelen
En daarna in de winter meer onweer dan in de zomer. Moet een keer lukken.quote:Op woensdag 8 september 2021 16:44 schreef INViCTuS het volgende:
Zullen we dit houden tot 1 november? Graad of 26
Volgende week opnieuw rond 25 gradenquote:Op woensdag 8 september 2021 20:50 schreef Jatochpik het volgende:
Media met hun laatste nazomerdag. Morgen 27 graden
Lekker rustig wel zonder al die loonslaafjes overal
Zuidoosten bedoel je dan toch? anders klopt de foto niet..quote:Op donderdag 9 september 2021 08:09 schreef aloa het volgende:
Level 1 voor het zuidwesten van Nederland.
[ afbeelding ]
Ik zie geen onweer hier hoor.quote:Op donderdag 9 september 2021 08:06 schreef aloa het volgende:
Vandaag en morgen kans op onweer.
[ afbeelding ]
Zuidoosten bedoel ik iddquote:Op donderdag 9 september 2021 10:51 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Zuidoosten bedoel je dan toch? anders klopt de foto niet..
Juli had er 4. Ook niet onmogelijk.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:40 schreef dick_laurent het volgende:
3e landelijke zomerse dag is een feit
Lekker hoor.
Doet september er in de 1e decade gewoon ff meer dan heel augustus bij elkaar
Vorig jaar hadden we wel echt een mon-ster van een hittegolf in Aug.quote:
Dankzij augustus liggen we nog altijd op koers om voor de eerste keer in vele jaren een te koud kalenderjaar te krijgen.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:51 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Vorig jaar hadden we wel echt een mon-ster van een hittegolf in Aug.
Echter dit jaar had de augustusmaand zoiets van, joh weet je, ik ga ff compenseren daarvoor![]()
Laatste keer was 2013, 2021 nog wel altijd 35e tot nu toe (t/m gisteren) over de laatste 121 jaar.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:54 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dankzij augustus liggen we nog altijd op koers om voor de eerste keer in vele jaren een te koud kalenderjaar te krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |