Daar vergis jij je in. Stiekem gaat het over de druk in de zorg door ongevaccineerden.quote:Op maandag 23 augustus 2021 23:43 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee joh.
Trapt geen mens meer in.
Nopequote:Op maandag 23 augustus 2021 23:53 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Daar vergis jij je in. Stiekem gaat het over de druk in de zorg door ongevaccineerden.
Nee, dat heeft Gommers al gezegd, hij schaalt niet op omdat het ic-personeel zich kán gaan vervelen als er te weinig te doen isquote:Op maandag 23 augustus 2021 23:53 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Daar vergis jij je in. Stiekem gaat het over de druk in de zorg door ongevaccineerden.
Dat is wel eens anders geweest.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 00:03 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Nee, dat heeft Gommers al gezegd, hij schaalt niet op omdat het ic-personeel zich kán gaan vervelen als er te weinig te doen is
Achja, de tijd dat Gommers in elke praatshow zat en Femke Louise gewoon op de lijst van influencers van de overheid stond. *warm gevoelquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 00:06 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat is wel eens anders geweest.
Toen de IC's vollagen en ze alle tijd van de wereld hadden om dansjes te leren en op de socials te gooien.
Femke deed niet meer mee, kwam even bij Diederik een grappig snapje maken en was om. Wereldse poppenkast.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 00:14 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Achja, de tijd dat Gommers in elke praatshow zat en Femke Louise gewoon op de lijst van influencers van de overheid stond. *warm gevoel
Een groot deel blijft er gewoon in mee gaan maar niet zo groot als vorig jaar denk ik.quote:Op maandag 23 augustus 2021 23:43 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee joh.
Trapt geen mens meer in.
Poppenkast idd, soms moeilijk te volgen omdat het echt moet zijn maar nepper dan nep is.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 00:15 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Femke deed niet meer mee, kwam even bij Diederik een grappig snapje maken en was om. Wereldse poppenkast.
Mia dat zou kunnen, toch heb ik er vertrouwen in dat NL slimmer is dan veel andere landen.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 00:17 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Een groot deel blijft er gewoon in mee gaan maar niet zo groot als vorig jaar denk ik.
Hopelijk weet het Australische SWAT-team de man op te pakken. En indien mogelijk ook nog levend.quote:'Positief geval op de vlucht': Australië jaagt op met corona besmette man
De autoriteiten in de Australische deelstaat New South Wales doen er alles aan om het coronavirus onder controle te krijgen. Zo is de politie een klopjacht begonnen op een met corona besmette man die 'op de vlucht' is geslagen. "Hij is een gevaar voor de volksgezondheid en voor zichzelf."
De Australische politie is al een paar dagen op zoek naar de 27-jarige Anthony Karam, die twee weken in quarantaine had moeten gaan omdat hij besmet is met het coronavirus.
Vals adres
Hij weigerde echter in zelfisolatie te gaan en wist te ontkomen door een vals een adres op te geven. De politie noemt hem inmiddels "vijand nummer één voor de volksgezondheid" en ook Australische media berichten over de zaak.
De krant The Daily Telegraph meldt dat er met de man onderhandeld zou zijn en dat hij beloofde in quarantaine te gaan. Dat is echter nog niet gebeurd. Een woordvoerder van de politie meldt dat hij ook 'een gevaar voor zichzelf' is. "Hij werd gezien toen hij hoestend een appartementengebouw binnenkwam."
Arrestatiebevel
De politie heeft een arrestatiebevel uitgevaardigd voor de man en mensen worden geadviseerd hem 'niet te benaderen'. Intussen nemen de spanningen in New South Wales, waar ook miljoenenstad Sydney deel van uitmaakt, toe vanwege het ongekend hoge aantal besmettingen.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)te-man-vlucht-corona
groundhog day..quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 11:12 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[ twitter ]
Premier becomes wappie.
Inderdaadquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 11:23 schreef PSVCL het volgende:
[..]
groundhog day..
volgend jaar de 4e super booster tegen de alles verwoestende omega variant
Ik was nog steeds op de volle ziekenhuizen aan het wachten door de Delta variant.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 11:43 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Inderdaad
'THE BIG PROBLEM' New virus variant ‘Covid-22’ could be more deadly than Delta, expert warns
A NEW variant dubbed “Covid-22” could be more deadly than the world-dominating Delta, an expert has warned.
Immunologist Professor Doctor Sai Reddy said we “have to prepare” for a new emerging variant in 2022 that could pose a “big risk”.
Zo wacht ik nog steeds op de lijst met vaccinatie slachtoffers van bpocquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 11:44 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Ik was nog steeds op de volle ziekenhuizen aan het wachten door de Delta variant.
En Trump roept zijn aanhangers ook op om te vaccineren, zelf zegt hij ook gevaccineerd te zijn.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:14 schreef voetbalmanager2 het volgende:
De Amerikaanse president Joe Biden roept bedrijven op om hun werknemers te verplichten om zich te laten vaccineren. Bedrijven die zo'n verplichting niet invoeren zullen 'strenge maatregelen opgelegd gaan krijgen'.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)cers-geld-aangebodenquote:
quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:24 schreef devlinmr het volgende:
[..]
https://www.rtlnieuws.nl/(...)cers-geld-aangeboden
Zal hier ook wel gebeuren
Bijzondere ontwikkeling. Nou ja, beter laat dan nooitquote:Op dinsdag 24 augustus 2021 18:20 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En Trump roept zijn aanhangers ook op om te vaccineren, zelf zegt hij ook gevaccineerd te zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |