Wel vreemd dat daar een speciale vloer voor nodig schijnt te zijn. Met alleen sensoren in de schoenen kun je perfect de druk meten.quote:
quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:04 schreef 3rr0r het volgende:
Krijgen ze bij de ‘eindsprint’ niet (nog meer dan ze al doen) de neiging te rennen? Krijg je pas na een half uur de uitslag want men moet checken wie er een stoute jongen is geweest.
Was getekend, Evan Dunfee.quote:Het is vergelijkbaar met aan een hordenloper vragen of hij de neiging heeft om niet gewoon langs de horden heen te lopen. Ik doe nu al veertien jaar aan snelwandelen en de motoriek zit er flink ingesleten. Voor jongere atleten is het misschien makkelijker om van wandelen over te gaan in rennen, maar de beweging van het snelwandelen zit er zo diep in bij mij dat het gewoon automatisch gaat.
Haha. Maar ik heb nog nooit een hordeloper zien cheaten door erlangs te lopen want dat kan niet eens en/of het kost juist meer tijd/snelheid dan over de horde. Terwijl snelwandelaars regelmatig cheaten.quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:07 schreef heywoodu het volgende:
[..]
[..]
Was getekend, Evan Dunfee.
Wereldkampioen snelwandelen beantwoordt jullie vragen
Met name op de 400m horden zie je ook wel eens een DQ'tje omdat iemand naast zijn/haar horden kwam.quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:14 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Haha. Maar ik heb nog nooit een hordeloper zien cheaten door erlangs te lopen want dat kan niet eens en/of het kost juist meer tijd/snelheid dan over de horde. Terwijl snelwandelaars regelmatig cheaten.
16:38 achterstand na 20 kmquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:20 schreef heywoodu het volgende:
De Ecuadoriaan op koers voor een tijd van ver boven de vijf uur
Wel in poepen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:25 schreef zolderraam het volgende:
Diniz is niet zo goed in drinken pakken
Krijgt de prijs voor de strijdlustquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:31 schreef heywoodu het volgende:
Villanueva weer gelapt, maar hij stapt dapper door
quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:44 schreef heywoodu het volgende:
Diniz weer een tijdje langs de kant gestaan. Gewoon, niks te doen.
Gelukkig maar van nietquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 00:43 schreef TLC het volgende:
Doen er Nederlandersmee ? en zo nee waarom niet
half 3 ... ?quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 01:48 schreef 1superbeschuitje het volgende:
Marathonafstand nu... en dan moet je nog 8 km in die hitte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |