De international federatie ja.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:25 schreef crv het volgende:
[..]
is dat zo?
Dacht dat het via het CASvnog mogelijk was maar dat dat niet ging omdat die bond niet mee wilde werken
hoe die zich ook mogen noemen.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:25 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
De international federatie ja.
mits er geen corona gevallen bijkomen... fingers crossedquote:Op maandag 26 juli 2021 11:16 schreef Fodio het volgende:
Wat een domme titel "Worden dit de slechtste spelen van NL ooit?" Gast we zijn pas een paar dagen bezig .. Wat als we de gouden vloot binnen halen met roeien .. niet normaal hoeveel boten de finale kan halen dus dan kunnen ze alleen al met roeien alles weer goedmaken van de 1e 3 dagen .. waarschijnlijk ook vergeten dat we het 4 jaar vreselijk slecht deden met zwemmen, roeien, atletiek, judo en zozo met baanwielrennen .. kan nog hele goede Spelen worden voor NL!
In België zijn er ook problemen met de trainingsmethoden van bepaalde coaches, ik geloof dat er een Franse coach door de bond werd aangetrokken nadat ie voor dezelfde redenen in Frankrijk was buitengebonjourd. Wat wel opvalt was dat Nina er niet veel last van lijkt te hebben en zich volgens mij niet aansloot bij de klacht tegen die harde aanpak. Ik moet wel zeggen, de meisjes die zich wel achter de klacht schaarden, leken me wel getraumatiseerd. En sommige verhalen zijn ook wel hard, alhoewel het er wel op lijkt dat die hardheid tot goede resultaten kan leiden, maar je er wel serieuze psychologische of lichamelijke problemen door kan krijgen.quote:Op maandag 26 juli 2021 10:51 schreef riazop het volgende:
[..]
Dan zullen er wel trainers achter slot en grendel verdwijnen?
Of is die term "mishandeling" een tendentieuze, gebruikt door turnsters, die zelf de top net niet haalden, om mensen kapot te maken?
Gelukkig trainen ze in andere landen wel keihard door.
Zo gaan de Belgen uitpakken met Nina Derwael.
Vooral getraumatiseerd doordat zij geen succes hadden.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:32 schreef kl1172 het volgende:
[..]
. Ik moet wel zeggen, de meisjes die zich wel achter de klacht schaarden, leken me wel getraumatiseerd. ...
Hij is realistisch en kritisch, beter dan het positieve gelul van Erica Terpstra.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:10 schreef JohnDDD het volgende:
Thijs, die gast is wel zo zuur. Bah.
Hij heeft wel een punt overigens ...
Ik denk dat topsporters ZELF (met hun ouders) moeten beslissen of zij dat strenge topsportregime aan willen gaan. Wil je dat niet, prima, ga recreatiesport doen. Ook mooi.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is een medaille het kapotmaken van een mensenleven waard?
Idee dat de kansen van sommige deelnemers ook wel wat werden overschat.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:07 schreef Em31 het volgende:
[..]
Tuurlijk is het te dom voor woorden, maar om dat nou meteen te koppelen aan alles wat nog komen gaat is ook overdreven. Je mist 1x goud een misschien een medaille voor Van der Poel, het is niet dat we al 10 zijn misgelopen in de eerste 3 dagen.
Laatste klopt natuurlijk. Nu is het wel zo dat dat regime van vernederen enzo vooral bij turnen lijkt te bestaan en niet bij veel andere sporten.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:45 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik denk dat topsporters ZELF (met hun ouders) moeten beslissen of zij dat strenge topsportregime aan willen gaan. Wil je dat niet, prima, ga recreatiesport doen. Ook mooi.
Als je serieus denkt dat die andere turnploegen met zachte hand naar topprestaties werden geleid ben je naief.
Topsport is hard. Soms knalhard.
Kijk maar eens naar die docu over de Ajax jeugd. 95% haalt het niet en verlaat de jeugd met een "trauma"quote:Op maandag 26 juli 2021 11:48 schreef 297534 het volgende:
[..]
.... Nu is het wel zo dat dat regime van vernederen enzo vooral bij turnen lijkt te bestaan en niet bij veel andere sporten.
Dat kan. Als je achttien bent. En ook dan is de verhouding tussen sporter en coach scheef en ligt misbruik op de loer.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:45 schreef riazop het volgende:
[..]
Ik denk dat topsporters ZELF (met hun ouders) moeten beslissen of zij dat strenge topsportregime aan willen gaan. Wil je dat niet, prima, ga recreatiesport doen. Ook mooi.
Als je serieus denkt dat die andere turnploegen met zachte hand naar topprestaties werden geleid ben je naief.
Topsport is hard. Soms knalhard.
Dan kunnen we in NL dus stoppen met alle topsport jeugdploegen.quote:Op maandag 26 juli 2021 11:55 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dat kan. Als je achttien bent. En ook dan is de verhouding tussen sporter en coach scheef en ligt misbruik op de loer.
Drie is net niet vier. Dus klopt het.quote:Op maandag 26 juli 2021 10:01 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De onzin is echt geweldig om te lezen. Nederland zou op dit moment, of na vandaag eigenlijk, in een gunstig geval op vier medailles staan. Het zijn er nu drie. NET-NIET-SPELEN!!
Andere landen vinden dat het wél waard. En die pakken de medailles.quote:Op maandag 26 juli 2021 12:02 schreef PippenScottie het volgende:
Juist. Laten we meisjes van elf kapot drillen. Wat goed is drijft boven en wie het niet redt, jammer dan. Deal zelf met je trauma’s.
Dat is het niet waard man
Het staat je vrij om China als lichtend voorbeeld te nemen. Het is een vrij land.quote:Op maandag 26 juli 2021 12:05 schreef riazop het volgende:
[..]
Andere landen vinden dat het wél waard. En die pakken de medailles.
Zilverquote:Op maandag 26 juli 2021 12:10 schreef dz5b604 het volgende:
Wat een naar zuur land is Nederland toch aan het worden.
Volgens de reëele verwachting hadden we nu 2x goud en 1x zilver moeten hebben, het is 3x zilver. Dat is echt geen drama.
Het heeft bij turnen ook met de manier van scoren te maken. Kleine, jonge meisjes kunnen sprongen maken die ‘volgroeide’ meisjes niet kunnen maken. Uitzonderingen zoals Biles daargelaten.quote:Op maandag 26 juli 2021 12:07 schreef Jojoke het volgende:
Bij het turnen is het wel goed dat er in één keer flink schoon schip is gemaakt. Dan kan er een nieuwe generatie opbloeien. Ik denk dat sommige meisjes nu niet aan professioneel turnen beginnen vanwege de slechte Oostblok-reputatie die turnen nu heeft. Het kan er bij mij niet in dat een gemotiveerde en getalenteerde meid niet op een respectvolle wijze naar topprestaties gecoacht kan worden.
Kinderen zijn een stuk leniger en buigzamer. Wil je wat bereiken, dan moet je dus al op zeer jonge leeftijd richting een topsportregime.quote:Op maandag 26 juli 2021 12:07 schreef Jojoke het volgende:
Bij het turnen is het wel goed dat er in één keer flink schoon schip is gemaakt. Dan kan er een nieuwe generatie opbloeien. Ik denk dat sommige meisjes nu niet aan professioneel turnen beginnen vanwege de slechte Oostblok-reputatie die turnen nu heeft. Het kan er bij mij niet in dat een gemotiveerde en getalenteerde meid niet op een respectvolle wijze naar topprestaties gecoacht kan worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |