Pardon?quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:53 schreef Grems het volgende:
[..]
[..]
Yes! Team Momo/celestien/capricia/tijger is aangekomen om te sussen! Welkom!
			
			
			
			Nee dan gaat de media de maatschappij ophitsen tegen die festivalgangers. Er zijn echt miljoenen nodig om gehakt te maken van dit beleid.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:52 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik bedoel niet eens geweld. Als 25.000 man bij Mysteryland zeggen ‘de tyfus met je test’ gaan ze daar echt niets aan kunnen doen.
Dan kan de gemeente de vergunning intrekken, maar heel veel meer kunnen ze op dat specifieke moment niet.
Of er gaan weer massaal illegale ‘raves’ komen, zoals vroegah.
			
			
			
			Banen tong80.jpgquote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:54 schreef capricia het volgende:
Ik vind het voornamelijk erg zonde van al dat overheidsgeld wat in die sectoren gepompt is. Wat totaal niet bijdraagt aan onze economie. Of mss minimaal.
			
			
			
			De vaccins zijn nodig om ziekte te voorkomen. Als je ook gevaccineerden gaat testen ga je dus richting besmettingen voorkomen.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:52 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ik begrijp je heel goed, maar de situatie is nu anders dat het uit de hand loopt met de besmettingen, zeker de vaccins zijn nog echt nodig om vrijheid weer terug te krijgen. Het duurt wel langer dat we wel uit crisis komen. Precies weet ik niet wanneer dat het gebeurt. We moeten echt nog voorzichtig zijn in deze tijd.
			
			
			
			quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:52 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik zit bij een opdrachtgever waar ik vorige week ineens te horen heb gekregen dat je wel naar kantoor mag als het niet anders kan maar niet om met collega's af te spreken. Maar je mag wel gelukkig in je eentje in een hok zitten.
			
			
			
			Nee. Niks.quote:
			
			
			
			Als ik zou willen zou ik op kantoor mogen werken, elke dag, maar dat is niet fair voor de mensen die ook een dagje willen, de bezettingsgraad mag maar 10% zijn geloof ik.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja je moet doen waar je je goed bij voelt. Ik werk 3/4 op kantoor. Ook mijn werkgever is er streng in.
Maar ik heb verteld dat alleen maar thuiszitten geen optie is.
Wel leuk dat RvB en directie wel elke dag op kantoor is
			
			
			
			Tja, als je iemand door overheidsingrijpen iedere vorm van ondernemen onmogelijk wordt gemaakt, dan kan je niet wegkijken en je handen van die sector aftrekken.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:54 schreef capricia het volgende:
Ik vind het voornamelijk erg zonde van al dat overheidsgeld wat in die sectoren gepompt is. Wat totaal niet bijdraagt aan onze economie. Of mss minimaal.
			
			
			
			
			
			
			
			Ja vind ik ook, we hebben nu veel miljarden verspild in 1,5 jaar tijd. Bepaalde testen en ICT-projecten faalden neer op neer... geen visie en falende beleid is het gevolg van. Ze vergallen steeds maar weer.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:54 schreef capricia het volgende:
Ik vind het voornamelijk erg zonde van al dat overheidsgeld wat in die sectoren gepompt is. Wat totaal niet bijdraagt aan onze economie. Of mss minimaal.
			
			
			
			Je moet toch iets als er zo veel geld uitgegeven is aan een testsamenleving.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:48 schreef trein2000 het volgende:
God wat ben ik boos.
Anderhalf jaar lang: De vaccins zijn de weg naar de vrijheid, Dansen met Janssen jongens! Vaccineren zorgt voor vrijheid.
Nu: HAHAHA, Gefopt.
Zo komt het echt over. Woest ben ik. Dit moet echt ophouden.
			
			
			
			Hoezo niet? Kan uiteindelijk toch gewoon een zelfstandig bedrijf worden? De infrastructuur is er dan in ieder geval alquote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:54 schreef capricia het volgende:
Ik vind het voornamelijk erg zonde van al dat overheidsgeld wat in die sectoren gepompt is. Wat totaal niet bijdraagt aan onze economie. Of mss minimaal.
			
			
			
			Sinds wanneer zijn besmettingen een probleem? Natuurlijk, daar zit een verband in met stijgende ziekenhuisopnamen, dat snap ik ook wel. Maar de vaccins maken dat verband steeds zwakker. Elke week neemt dat verband verder af.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:52 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ik begrijp je heel goed, maar de situatie is nu anders dat het uit de hand loopt met de besmettingen, zeker de vaccins zijn nog echt nodig om vrijheid weer terug te krijgen. Het duurt wel langer dat we wel uit crisis komen. Precies weet ik niet wanneer dat het gebeurt. We moeten echt nog voorzichtig zijn in deze tijd.
			
			
			
			Laat er nou toevallig vandaag een bericht gekomen zijn van een XL teststraat die 25k tests moet kunnen doen in t oosten zodat het voetbalseizoen goed van start kan.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:53 schreef groenen het volgende:
[..]
Publiek voor festivals en discotheken is een te klein (en laf) electoraat om echt iets in gang te zetten.
Voetbalsupporters zijn mijn laatste hoop. Die kunnen wel massa’s in gang krijgen waar de burgemeester en overheid geen trek in hebben.
			
			
			
			Het volstrekt onbetrouwbaar en nutteloos gebleken "testen voor toegang" moet dus wegens succes verlengd worden? Zo intelligent zijn die epidemiologen dus blijkbaar ook niet...quote:
			
			
			
			Lekker subjectief ook dat 10% toegestaan is. My ass.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:55 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Als ik zou willen zou ik op kantoor mogen werken, elke dag, maar dat is niet fair voor de mensen die ook een dagje willen, de bezettingsgraad mag maar 10% zijn geloof ik.
Het hoger management en directie werken bij ons vrijwel allemaal thuis, dat is wel netjes, de webinars die we te zien krijgen zijn veelal echt vanuit de woningen.
			
			
			
			Daar mag je de hele tweede kamer op aanspreken.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee. Niks.
Dit ligt aan mensen achter de knoppen die geen idee hebben wat ze nu eigenlijk willen.
			
			
			
			Dit las ik ook zojuist, weer een stap richting de permanente test maatschappij. Een paar maanden geleden leek dit nog een vergezochte wappie gedachte. Nu begint het realiteit te worden. Ik zie het in 2021 niet meer gebeuren dat er nog evenementen gehouden mogen worden zonder eindeloos test geneuzel.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:43 schreef maan_man het volgende:
[..]
Het gaat sneller dan je denkt. Er is geen weg meer terug.
			
			
			
			Het was gewoon te vroeg om te versoepelen zoals ze gedaan hebben plus onkunde met dat achterlijke testen. Tel darbij op dat elk land nog in de paniekmodus zit qua rood. Maar zodra het vaccinatie rondje af is wens ik ze veel succes met proberen mensen tegen te houden om gewoon te leven dat is niet te handhaven. Daar hoef je echt niet voor naar het malieveld om je ingeleverde rechten weer terug te krijgen.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:48 schreef trein2000 het volgende:
God wat ben ik boos.
Anderhalf jaar lang: De vaccins zijn de weg naar de vrijheid, Dansen met Janssen jongens! Vaccineren zorgt voor vrijheid.
Nu: HAHAHA, Gefopt.
Zo komt het echt over. Woest ben ik. Dit moet echt ophouden.
			
			
			
			Nou maximaal micromangement van een paar besmettingen die vrijwel geen ziekenhuisopnames tot gevolg hebben.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee. Niks.
Dit ligt aan mensen achter de knoppen die geen idee hebben wat ze nu eigenlijk willen.
			
			
			
			Kan me wel voorstellen ja, maar ik weet donders goed dat ook bij mensen die volledig gevaccineerd zijn wel ziek kunnen worden, hopelijk minder ernstig.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:55 schreef chratnox het volgende:
[..]
De vaccins zijn nodig om ziekte te voorkomen. Als je ook gevaccineerden gaat testen ga je dus richting besmettingen voorkomen.
Kun je het je voorstellen, iedere keer een situatie als in Australië? Zelfs nadat je volledig gevaccineerd bent en er niet ziek meer van wordt?
			
			
			
			Hugo doet zn uiterste best om zich vooral niet vast te leggen op een einde: https://www.ftm.nl/artike(...)s-eindeloze-pandemiequote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
In deze fase is in tijd natuurlijk een afgebakend cohort. Maar niemand lijkt dat te willen bevestigen.
			
			
			
			Inmiddels begin ik te denken dat er wel nieuwe verkiezingen gaan komen. Geloof niet dat ze eruit gaan komen.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 21:57 schreef capricia het volgende:
[..]
Daar mag je de hele tweede kamer op aanspreken.
En hoe boos je ook bent, er zijn net verkiezingen geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |