SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
5 gemeentes met 0 besmettingen
16 gemeentes met 1 besmettingen
55 gemeentes met 2-4 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.phpwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
TVT werkt ook retroactief! Gewoon zeggen dat er ook TVT voor gevaccineerden komt en hop, de cijfers dalen.quote:
Blaastest is er al lang en ze kunnen het ook uit speeksel naar boven toveren.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:15 schreef CherryLips het volgende:
Het zou wel fijn zijn als ze ondertussen makkelijkere tests ontwikkelden.
Ik snap dan ook echt niet dat er nog geen snellere en gebruiksvriendelijker manier gevonden is...quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:12 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Fuck no. Ik weiger. Aan mijn neus geen polonaise!
Iemand die objectief de cijfers monitort.quote:
'aankomende 2 weken....'quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:16 schreef Scrummie het volgende:
Prima cijfers.
Nu wachten op de ziekenhuispiek en kijken waar we staan.
Die blaastest was toch afgekeurd? Anders was die allang ingezet.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Blaastest is er al lang en ze kunnen het ook uit speeksel naar boven toveren.
Maar de standaard blijft de brainswop via de neusholte.
Die blaastest was er ook bij het songfestival maar 90% van de tijd kwam er alleen maar errors uit.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Blaastest is er al lang en ze kunnen het ook uit speeksel naar boven toveren.
Maar de standaard blijft de brainswop via de neusholte.
Owja... daar was weer wat corrupts mee inderdaad.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die blaastest was toch afgekeurd? Anders was die allang ingezet.
Zou heel goed kunnen dat de ziekenhuispiek al ergens deze week bereikt wordt. Ik hoop vandaag qua instroom in ieder geval.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:16 schreef Scrummie het volgende:
Prima cijfers.
Nu wachten op de ziekenhuispiek en kijken waar we staan.
4quote:
Geen idee, echt geen flauw idee.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou heel goed kunnen dat de ziekenhuispiek al ergens deze week bereikt wordt. Ik hoop vandaag qua instroom in ieder geval.
Ik vond het sowieso raar dat we de ene dag van Jaap horen dat we ermee moeten leren leven en dat het gaat om de opnames, en dat dan een dag later opeens veranderde. En nu dus steeds extremer aan het worden is. Je gaat dan bijna denken dat ze door iets of iemand onder druk zijn gezet, maar dat is wat te BNW.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 15:15 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Het verbaast mij inderdaad wel een beetje dat we dat tegengeluid niet horen uit het OMT.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |