SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Stomme Balthazar, Kasper en Melchiorquote:Op zondag 18 juli 2021 21:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Vaticaanstad op 6 januari is ook zoiets
Drie koningen?quote:Op zondag 18 juli 2021 21:11 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Stomme Balthazar, Kasper en Melchior
Met chips en vinegar?quote:
Met melk en suikerquote:
Oh lekker! Met gravy is ook echt zķ lekkerquote:Op zondag 18 juli 2021 21:46 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]![]()
Van genoten in een vistentje in Scarborough
Thee met gravy?quote:Op zondag 18 juli 2021 21:47 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh lekker! Met gravy is ook echt zķ lekker
Neeee...chips and gravy, lekker in dippenquote:
Ja echt hč? Hahahaquote:
Ooohquote:Op zondag 18 juli 2021 21:49 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Neeee...chips and gravy, lekker in dippen
Vind pioenrozen echt ugly as fuckquote:Op zondag 18 juli 2021 21:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]![]()
Koop gewoon een mooie bos pioenrozen voor je geliefde.
Vind ze gewoon echt niet mooi, doe dan maar normale rozen.quote:
Vind korenbloemen heel mooi, helemaal gecombineerd met klaprozen, die kleurencombi , dat felblauwe met dat rode..poehhh...da's mooiquote:
Eergisteren nog een foto gemaakt van dat samen ergens in de berm in Deventerquote:Op zondag 18 juli 2021 21:54 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Vind korenbloemen heel mooi, helemaal gecombineerd met klaprozen, die kleurencombi , dat felblauwe met dat rode..poehhh...da's mooihahaha
Yep, nog steedsquote:
Oh mooi !!!!!quote:Op zondag 18 juli 2021 21:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Eergisteren nog een foto gemaakt van dat samen ergens in de berm in Deventermooi!
Ja zijn ook mijn favoquote:Op zondag 18 juli 2021 21:57 schreef CherryLips het volgende:
Pioenrozen zijn m'n favoriethad laatst zulke mooie, heb er tig foto's van gemaakt.
Ze hebben hier heel veel bermen en stroken gras langs wegen enzo ingezaaid daarmee. En er wordt minder vaak gemaaid, alleen nog op plekken waar de begroeiing het zicht op de weg belemmert. Dus er staan nu overal dat soort bloemen langs de weg.quote:Op zondag 18 juli 2021 21:54 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Vind korenbloemen heel mooi, helemaal gecombineerd met klaprozen, die kleurencombi , dat felblauwe met dat rode..poehhh...da's mooihahaha
Ja ik vind dat echt mooi, het is misschien niet fancy ofzo, maar jaquote:Op zondag 18 juli 2021 22:02 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ze hebben hier heel veel bermen en stroken gras langs wegen enzo ingezaaid daarmee. En er wordt minder vaak gemaaid, alleen nog op plekken waar de begroeiing het zicht op de weg belemmert. Dus er staan nu overal dat soort bloemen langs de weg.
Je linkje werkt (Hier) niet??quote:Op zondag 18 juli 2021 22:08 schreef Lospedrosa het volgende:
Voor jullie Duitse wandelgangers kan ik dit hotel aanraden.
https://www.hotel-stadt-daun.de/
Midden in Daun, Vulkaan Eiffel, vlakbij een goddelijk Italiaans restaurant, met enorm gezellige cocktailbar.
De slechte recensies zijn alleen van oude vellen die de gezelligheid niks vinden.
quote:
Werkt nietquote:Op zondag 18 juli 2021 22:08 schreef Lospedrosa het volgende:
Voor jullie Duitse wandelgangers kan ik dit hotel aanraden.
https://www.hotel-stadt-daun.de/
Midden in Daun, Vulkaan Eiffel, vlakbij een goddelijk Italiaans restaurant, met enorm gezellige cocktailbar.
De slechte recensies zijn alleen van oude vellen die de gezelligheid niks vinden.
Nou je ziet de hotelnaam wel toch?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |