SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
3 gemeentes met 0 besmettingen
8 gemeentes met 1 besmettingen
31 gemeentes met 2-4 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.phpwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
Tis hier idd vrij stom kan ik bevestigen.quote:Op zondag 18 juli 2021 15:18 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik kom overmorgen weer terug in NL, ik wil niet
Eens, maar dat was toch precies de groep mensen die vorig jaar de ziekenhuizen overwhelmde.quote:Op zondag 18 juli 2021 14:45 schreef ipa84 het volgende:
Een artikel uit Israël over mensen die dubbel gevaccineerd zijn en toch in het ziekenhuis op de IC komen.
https://www.jpost.com/hea(...)-a-second-jab-673788
[..]
Als je dit leest dan snap ik wel dat een virus te veel kan worden. De gemiddelde leeftijd was 71 jaar trouwens.
Dat ligt eraan hoe zwaar de besmettingen gaan worden.quote:Op zondag 18 juli 2021 15:21 schreef Maver24 het volgende:
Dit is wel zorgwekkend. Verdubbeld in een week tijd
[ twitter ]
Je hebt gewoon uitzonderingen. In het artikel staat ook dat het vaccin nog steeds voor 96% tegen ziekenhuisopnames beschermd. Dus niet 100% maar wel heel hoog. Zonder vaccins waren er waarschijnlijk veel meer mensen die ook nog is onderliggend lijden hebben in het ziekenhuis gekomen.quote:Op zondag 18 juli 2021 15:22 schreef Za het volgende:
[..]
Eens, maar dat was toch precies de groep mensen die vorig jaar de ziekenhuizen overwhelmde.
Het vaccin zou ook heel goed voor deze groep werken is beweerd.
Het zal.tussen 10.000 en 11.000 blijven voorlopig. IMOquote:Op zondag 18 juli 2021 15:17 schreef Maver24 het volgende:
Percentage positief zakt weer. Zijn over de piek heen?
Tegen oud en zwak is gewoon niks te doenquote:Op zondag 18 juli 2021 15:22 schreef Za het volgende:
[..]
Eens, maar dat was toch precies de groep mensen die vorig jaar de ziekenhuizen overwhelmde.
Het vaccin zou ook heel goed voor deze groep werken is beweerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |