Ja. Die mannen geeft het een kick als ze de controle uit handen geven. Natuurlijk ga ik niet 2 uur tv kijken maar als je het onverwacht doet vinden die mannen het geil. Ik verwen ze ook genoeg anders zouden ze nooit meer langskomenquote:Op woensdag 14 juli 2021 17:32 schreef CoolGuy het volgende:
en dan heb je tv gekeken en dan gaat ie weer naar huis, of wat?
Op dit forum zul je geen mannen vinden die hun controller uit handen gevenquote:Op woensdag 14 juli 2021 17:40 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Ja. Die mannen geeft het een kick als ze de controle uit handen geven. Natuurlijk ga ik niet 2 uur tv kijken maar als je het onverwacht doet vinden die mannen het geil. Ik verwen ze ook genoeg anders zouden ze nooit meer langskomen
Neequote:
Voor de leuk. Ik ben zeer wantrouwend als het om geld gaat, omdat je dan bepaalde verplichtingen krijgt. De mannen die ik ontvang zijn ook allemaal getrouwd en hebben een gezin maar dat is ons geheim en ik zal ze nooit verklikken. Het is voor hen gewoon een uitstapje naast het huisje-boompje-beestjequote:
quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:24 schreef mistressnathalia het volgende:
De mannen die ik ontvang zijn ook allemaal getrouwd en hebben een gezin
Zij benaderen mij op pornodating sites. Niet andersom. En nogmaals ik zal ze nooit verklikken. Maar als zij een uitstapje willen maken zeg ik geen neequote:
quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:24 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Voor de leuk. Ik ben zeer wantrouwend als het om geld gaat, omdat je dan bepaalde verplichtingen krijgt. De mannen die ik ontvang zijn ook allemaal getrouwd en hebben een gezin maar dat is ons geheim en ik zal ze nooit verklikken. Het is voor hen gewoon een uitstapje naast het huisje-boompje-beestje
Zij zitten nog veel fouter.quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:29 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Zij benaderen mij op pornodating sites. Niet andersom. En nogmaals ik zal ze nooit verklikken. Maar als zij een uitstapje willen maken zeg ik geen nee
Nogmaals, zij benaderen mij.quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:31 schreef Document1 het volgende:
[..]![]()
Gratis een gezin verneuken. Letterlijk.
quote:Op woensdag 14 juli 2021 17:30 schreef mistressnathalia het volgende:
.... maar heb ook wel eens dat ik zin heb om tv te kijken en dan laat ik hem daar zitten.
Zij benaderen jou ja. Dat is hun deel. Maar jij zegt ja in sommige gevallen, wetende dat ze een relatie hebben. Dat is jouw deel.quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:36 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Nogmaals, zij benaderen mij.
Ik maak op Xhamster een profiel aan met naaktfoto's en ik krijg vriendschapsverzoeken. Bij veel mannen is het eerste wat ze zeggen "ik heb een vrouw en gezin, maar heb je zin om af te spreken?"
Echt fuck off alsof ik fout ben. Dat doen die mannen zelf. Terwijl ik er notabene 9 van de 10x niet eens op in ga. Maar jullie vanuit jullie mannenperspectief zien het denk ik anders. Je moet eens weten wat voor ranzige verzoeken je krijgt op pornosites. Ik ben ben 28. Kreeg 3 maanden geleden een bericht van een 64-jarige man. "ja ik heb een vrouw en gezin maar je hebt een lekker kutje wil je neuken".
Is ook zo.quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:24 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Voor de leuk. Ik ben zeer wantrouwend als het om geld gaat, omdat je dan bepaalde verplichtingen krijgt. De mannen die ik ontvang zijn ook allemaal getrouwd en hebben een gezin maar dat is ons geheim en ik zal ze nooit verklikken. Het is voor hen gewoon een uitstapje naast het huisje-boompje-beestje
Ik voel me er beslist niet schuldig over, als je dat denkt. Ik ben 28, upload naaktfoto's op Xhamster. Dan raak ik in gesprek met mensen die MIJ aanspreken, niet andersom. Zij willen afspreken. Later kom ik er achter dat die man een gezin heeft (wat hij in eerste instantie uberhaupt niet heeft verteld). Moet ik me schuldig voelen? Echt fuck off. Sorry hoorquote:Op woensdag 14 juli 2021 18:38 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Zij benaderen jou ja. Dat is hun deel. Maar jij zegt ja in sommige gevallen, wetende dat ze een relatie hebben. Dat is jouw deel.
Dan kun je er over discussiëren of jij moreel fout bezig bent. Jij wil per sé niet als fout betiteld worden. Je kúnt ook zeggen 'oke als je een gezin hebt, dan nee'. Je kiest er voor om dat niet te doen. Daar hebben mensen een mening over. Dat jou dat niet zint, ja, dat kan.
Nou, ik maakte er een Lotr marathon van. Laat ze maar mooi zitten.quote:Op woensdag 14 juli 2021 17:40 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Ja. Die mannen geeft het een kick als ze de controle uit handen geven. Natuurlijk ga ik niet 2 uur tv kijken maar als je het onverwacht doet vinden die mannen het geil. Ik verwen ze ook genoeg anders zouden ze nooit meer langskomen
Hahaquote:Op woensdag 14 juli 2021 18:58 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Nou, ik maakte er een Lotr marathon van. Laat ze maar mooi zitten.
Welnee, eens zien of ze 6 uur lang blijven zitten zonder weg te lopen. Bijzonder wat je doet btw. Niks voor mij.quote:Op woensdag 14 juli 2021 19:02 schreef mistressnathalia het volgende:
[..]
Haha
Ik ben enorme Tolkien fan. Zowel The Hobbit (ondanks dat mijn Engels bagger is) als In de Ban van de Ring in het Nederlands. Maar ik denk dat dat volledig buiten dit topic valt hahahaha
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |