abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_200361955
quote:
0s.gif Op woensdag 14 juli 2021 16:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]

Het halen van een controlerende middenvelder lijkt mij juist enorm relevant. Fer was afgelopen halfjaar echt verschrikkelijk en heeft met name het loopvermogen niet om daar te staan met de speelstijl van Slot. Gokken op AEB zou ik, gezien zijn geringe ervaring op zijn 21e, niet doen. Verder kunnen Toorn en Burger wel in die rol spelen maar die zijn wel wat aanvallender ingesteld. Hartjes is nog erg jong weer. Eigenlijk is er geen enkele ideale optie. Ik zou vooralsnog wel voor de Toorn gaan overigens, maar ik vind een middenveld Kökcü - Til - Toornstra dus wel heel riskant.

De spitspositie, tja. Ik zou nu maar gokken op de ontwikkeling van Bozenik en als dat niks wordt in de winter verder kijken.
Als voor de rest alles binnen is is de 6 pas relevant, in mijn ogen.

Hoe je het ook bekijkt, we hebben er spelers voor, meerdere. Of ze goed genoeg zijn is wat anders, maar prioriteit ligt gewoon ergens anders omdat we daar *niets* hebben.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')