Vrees ik ookquote:Op maandag 12 juli 2021 20:08 schreef Borisboemboem het volgende:
Ik heb zo'n vermoeden dat dit met Peter r hetzelfde gaat aflopen als Michael Schumacher na zijn ongeluk. Dat je er uiteindelijk vrijwel niets meer over gaat horen.
Moelijk voor te stellen. Die familie is inde ieder geval niet zo mediageil als hemzelf, dat is nu wel duidelijk.quote:
Op dat filmpje leek hij me al in coma, tenminste niet bij bewustzijn.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:42 schreef Sunshine1982 het volgende:
Laten we gewoon afwachten. Wiki leert me dat een kunstmatige coma (als hij daarin verkeert) weken tot wel maanden kunnen duren. Dan wordt de medicatie afgebouwd en again, het kan dan we hen duren voordat iemand wakker is.
Ik denk dat er momenteel gewoon niks te melden is.
Geen idee, filmpje niet gezien.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Op dat filmpje leek hij me al in coma, tenminste niet bij bewustzijn.
En hoe maakte jij dat onderscheid precies tussen bewusteloos, dood en in coma?quote:Op maandag 12 juli 2021 20:43 schreef Sfancta het volgende:
[..]
Op dat filmpje leek hij me al in coma, tenminste niet bij bewustzijn.
Aan de stand van de rechter neusvleugel.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:45 schreef Tengano het volgende:
[..]
En hoe maakte jij dat onderscheid precies tussen bewusteloos, dood en in coma?
Snap nooit waarom daar altijd zeikerig op gereageerd wordt.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:36 schreef Ericr het volgende:
[..]
Beter. Of hij nou wel of niet kan herstellen. Laat dat vooral voor hem en zijn naasten in alle rust gebeuren.
Ja, dat zou ook kunnen, laten we het hopen iig. Dan hebben we er straks weer een ervaringsdeskundige bij; goenavund.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:28 schreef ootjekatootje het volgende:
Ik hoorde vandaag de laatste podcast van de volksjury, en daar ging het over een zaak waarbij een man meerdere malen van dichtbij beschoten was, ook in zijn gezicht geraakt en die was na drie dagen wakker en kon precies verteert er gebeurt was. Uitzending was van 1 juli, dus van voor de aanslag.
quote:Op maandag 12 juli 2021 20:24 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
'Goenavund, vorige week heeft er een aanslag plaatsgevonden op mijn persoon. We kijken nu even naar een reconstructie'
Mooie analogie. Zolang er geen fair trade coke bestaat zijn de mensen die dat blokkeren verantwoordelijk, niet de gebruikers.quote:
Dit klinkt wel een beetje als de redenatie van een drugsgebruiker.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:47 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Mooie analogie. Zolang er geen fair trade coke bestaat zijn de mensen die dat blokkeren verantwoordelijk, niet de gebruikers.
Zijn dat echt dezelfde mensen ja?quote:Op maandag 12 juli 2021 21:12 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Snap nooit waarom daar altijd zeikerig op gereageerd wordt.
Als iemand vraagt, hoe zou het nu gaan?
Altijd dezelfde reactie "gaat je niks aan:( respecteer de familie!!
"
Maar filmpjes met een kogel door zijn hoofd maken en verspreiding is ongeacht het gebrek aan fatsoen en respect voor de dierbaren dan wel prima want persvrijheid, infornatie vergaring on het onderzoek te helpen...
Terwijl het gewoon nog harder sensatiezucht is dan mensen die benieuwd zijn over de voortgang van het herstel.
Waarom wel die boosheid en vraag om fatsoen in de ene situatie maar bij de respectlozere situatie wordt het recht geluld?
Klinkt een beetje als de redenatie van een voorstander van het debiele verbod om te bepalen wat je in je eigen lichaam stopt. Altijd de gevolgen willen afschuiven.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:48 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dit klinkt wel een beetje als de redenatie van een drugsgebruiker.
Ik kwam laatst ergens over de vloer en dan zie ik zo'n zwangere vrouw sigaretjes zitten roken. Dan zou je idd kunnen zeggen. Ik maak zelf wel uit wat ik doe en wat ik in mijn lichaam stop. Maar aan de andere kant is het ook wel een don't care attitude naar je eigen baby in dit geval.quote:Op maandag 12 juli 2021 21:52 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Klinkt een beetje als de redenatie van een voorstander van het debiele verbod om te bepalen wat je in je eigen lichaam stopt. Altijd de gevolgen willen afschuiven.
Even aan Sherlock Holmes vragen.quote:Op maandag 12 juli 2021 20:51 schreef Tengano het volgende:
Serieuze vraag: Ik heb het filmpje niet gezien en ben dat ook niet van plan. Maar ik heb toevallig wel de foto gezien waarin je kunt zien in wat voor stand Peter ligt; op zijn rug in een boog.
Heeft iemand een aannemelijke verklaring waarom hij in die boog ligt? Het lijkt mij namelijk een uiterst onnatuurlijke wijze om zo te vallen, tenzij hij misschien heeft geprobeert het wapen te ontwijken. Maar ik weet niet eens of hij de schutter heeft zien aankomen.
Waarom zijn mensen die voor domme verboden om dingen in je lichaam te stoppen ziin altijd heel goed in indirecte effecten overzien, precies tot het over hun geliefde verboden gaat? Als het gaat over de middelen dan moet het maar niet kunnen, want denk om die vrouw die er niet mee kan omgaan of die junkie.quote:Op maandag 12 juli 2021 22:02 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik kwam laatst ergens over de vloer en dan zie ik zo'n zwangere vrouw sigaretjes zitten roken. Dan zou je idd kunnen zeggen. Ik maak zelf wel uit wat ik doe en wat ik in mijn lichaam stop. Maar aan de andere kant is het ook wel een don't care attitude naar je eigen baby in dit geval.
Het gaat bij dit soort dingen ook vaak om egoisme; dat je eigenbelang groter is dan bijvoorbeeld de veiligheid van een ander. En bij gebruikers die verslaafd zijn aan een bepaalde substantie telt dat alleen maar harder door. En een normaal gesprek hebben met een roker over sigaretjes is bijvoorbeeld niet echt mogelijk. Dan doet "de ander weer moeilijk" bijvoorbeeld.
Precies wat ik bedoel met geen verantwoordelijkheid nemen voor je eigen gedrag en liever de schuld geven aan een ander over de gevolgen ervan. Maar ik neem aan dat ik niet op veel steun mag rekenen met deze stelling, dus ik zeg laten we het verder maar weer gewoon over Peter hebben.
quote:Op maandag 12 juli 2021 20:15 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat ie morgen weer bij boulevard aan de desk staat ineens. "Goenavund dames en heren. Nou, dat was me de week wel h่".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |