Helemaal niets?quote:Op maandag 12 juli 2021 10:44 schreef Sicstus het volgende:
Tja, full-service denk ik? We kunnen niets zelf helaas.
Oh dat wel uiteraardquote:Op maandag 12 juli 2021 12:13 schreef jeroen25 het volgende:
[..]
Helemaal niets?
Ook geen dozen in en uitpakken?
Hofstad Verhuizingen.quote:Op maandag 12 juli 2021 10:44 schreef Sicstus het volgende:
Tja, full-service denk ik? We kunnen niets zelf helaas. Waar moet ik aan denken qua prijs?
Goeie mensen, maar ze mogen wel iets voorzichtiger zijn, gelukkig geen grote beschadigingen of breuken, maar voldoende “verhuissporen”.quote:
En wat was je kwijt?quote:Op dinsdag 13 juli 2021 10:20 schreef kingjotte het volgende:
Ik heb van de diensten van Mondial Joh. van Buuren en Zn. Verhuizingen gebruik gemaakt bij mijn laatste verhuizing. Zelf alles ingepakt en uit elkaar gehaald, door hen alles van 3 en 4 hoog naar beneden laten halen en in het nieuwe huis op z'n plek laten zetten.
Twee meubels en de muur naast de trap beschadigd, maar het kan goed dat dat ook gebeurd was als ik het zelf gedaan had en nu was ik een stuk sneller klaar en m'n rug nog heel.
Ik zou er weer zaken mee doen.
Hier was de schade 1 bord. En dat was ook al wel oud. En dat lag waarschijnlijk ook meer aan ons inpaktalent (inpakken zelf gedaan).quote:Op maandag 12 juli 2021 22:17 schreef lipje het volgende:
[..]
Goeie mensen, maar ze mogen wel iets voorzichtiger zijn, gelukkig geen grote beschadigingen of breuken, maar voldoende “verhuissporen”.
Zij hebben ons (gezin, twee kinderen van ca 5 jaar) verhuisd in twee dagen. Eerste dag alles inpakken en tweede dag alles over. Uiteindelijk twee ritjes met de vrachtauto en ca 150 dozen nodig gehad.
Bedden en kasten uit elkaar laten halen en weer in elkaar laten zetten, inpakken en verhuizen( ca 30-40min rijden) voor circa 2500 euro
Studentverhuizers inderdaad vermijden. Bij ons waren er drie (hadden vier afgesproken, waardoor we zelf toch nog moesten meehelpen) verhuizers die zeker geen student waren en niet heel zorgvuldig met onze spullen omgingen. Domme tilkracht dekt inderdaad de lading. Ze wouden ook nog opplussen aan de prijs (buiten de factuur om) omdat afstanden langer zouden zijn dan afgesproken, wat niet waar was.quote:Op zondag 11 juli 2021 12:17 schreef Peter het volgende:
Studentverhuizers raad ik af, alleen als je 'domme krachten' nodig hebt voor zwaar tilwerk zou ik hen inzetten.
Vanuit werk hebben we vaak Mondial Van der Velde 't Veentje gehad, die werken prima. Maar er zit nogal een prijsverschil tussen die twee
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |