De mens heeft zich het afgelopen jaar niet van zijn beste kant laten zien.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:47 schreef maxi-mus het volgende:
Het ergste vind ik al die boomers die nu 'de jeugd' de schuld geeft dat zij niet op hun welverdiende vakantie naar het buitenland kunnen. Sterf eens af.
Zij hebben makkelijk praten met al twee vaccinaties achter de kiezen en ze vergeten voor het gemak dat diezelfde jeugd voornamelijk voor boomers anderhalf jaar binnen zat.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:47 schreef maxi-mus het volgende:
Het ergste vind ik al die boomers die nu 'de jeugd' de schuld geeft dat zij niet op hun welverdiende vakantie naar het buitenland kunnen. Sterf eens af.
Was Appelhof er toen ook al?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:50 schreef tong80 het volgende:
Ben blij dat ik in deze tijd geen adolescent, ben maar 58. Ging van donderdag tot zondag stappen en drie weken op Terschelling de beest uithangen. Verder het hele jaar teamsporten, met derde helft.
#wedoenhetsamenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:51 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Zij hebben makkelijk praten met al twee vaccinaties achter de kiezen en ze vergeten voor het gemak dat diezelfde jeugd voornamelijk voor boomers anderhalf jaar binnen zat.
#samenmaarniettenkostevanmijquote:
Tja ik probeer mij niet te druk te maken om dat stukje mensen. Als je een dusdanig gebrek aan empathie hebt ben je die moeite niet waard, en gelukkig heeft dat stukje zeikboomers ook maar een geringe invloed op mijn levenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:47 schreef maxi-mus het volgende:
Het ergste vind ik al die boomers die nu 'de jeugd' de schuld geeft dat zij niet op hun welverdiende vakantie naar het buitenland kunnen. Sterf eens af.
Ja. Legendarische camping. Zag laatst beelden met BNers. Is niet meer te vergelijken. Lijkt wel een luxe-camping. Met tafels en en elektriciteit voor je PC.quote:
Wij zaten altijd op Terpstra, in een grote legertent. Weinig luxe hoor, al was er wel een kantine.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja. Legendarische camping. Zag laatst beelden met BNers. Is niet meer te vergelijken. Lijkt wel een luxe-camping. Met tafels en en elektriciteit voor je PC.
dat is de hele reden dat we dit op deze manier doenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:57 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Tja ik probeer mij niet te druk te maken om dat stukje mensen. Als je een dusdanig gebrek aan empathie hebt ben je die moeite niet waard, en gelukkig heeft dat stukje zeikboomers ook maar een geringe invloed op mijn leven
Sorry ik heb dikke vingers, dan blijf ik wel eens hangenquote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:57 schreef maxi-mus het volgende:
Sorry Drizzt maar dat elke post liken is echt strontirritant als ik hier 15 posts heb gezet ofzo.
Oh, dat had ik uiteraard niet door.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:57 schreef maxi-mus het volgende:
Sorry Drizzt maar dat elke post liken is echt strontirritant als ik hier 15 posts heb gezet ofzo.
Terpstra is ook een bekende camping. Wij begonnen in De Stoep, van de onlangs overleden Joop Mulder. Daarna naar de Wyb. Alternatieve tent. Heel soms naar de Dellewal, voor een portie disco. Eindigden in de Boerderij op Appelhof met een uitsmijter.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 16:58 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Wij zaten altijd op Terpstra, in een grote legertent. Weinig luxe hoor, al was er wel een kantine.
Zomerse spaghetti bolognese met spek en kaas.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 17:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik ga naar m'n ouders toe, dus weet niet wat er op het menu staat.
Stoep en Wyb ben ik ook wel vaak geweest. Wyb heb ik voor het eerst met mijn vriendin gezoend.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 17:04 schreef tong80 het volgende:
[..]
Terpstra is ook een bekende camping. Wij begonnen in De Stoep, van de onlangs overleden Joop Mulder. Daarna naar de Wyb. Alternatieve tent. Heel soms naar de Dellewal, voor een portie disco. Eindigden in de Boerderij op Appelhof met een uitsmijter.
Spaghetti Bolognese. (zonder spek en kaas)quote:Op vrijdag 9 juli 2021 17:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik ga naar m'n ouders toe, dus weet niet wat er op het menu staat.
Waarom heb jij mentions eigenlijk uitgezet? Of wil jij net als DJMO door het leven gaan?quote:Op vrijdag 9 juli 2021 17:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik ga naar m'n ouders toe, dus weet niet wat er op het menu staat.
Plakken kaas? (lol)quote:Op vrijdag 9 juli 2021 17:05 schreef tong80 het volgende:
[..]
Zomerse spaghetti bolognese met spek en kaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |