Inderdaad, maar gaat niet gebeuren. TvT voortijdig een genadeschot geven = indirect zelf moeten toegeven dat het een slecht idee wasquote:Op donderdag 8 juli 2021 16:14 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Kunnen ze net zo goed meteen TvT doorspoelen. Is niet waterdicht. Weg er mee.
Allang niet meer.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:17 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Hoe geloofwaardig is De Jonge dan nog zeg…
Helemaal niet zo verrassend gezien het feit dat er nu ook toch geen enkele supporter bij de olympische spelen mag zijn.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zie?
Dag 105.000 mensen bij GP Zandvoort.
Gaan we weer.
Dan heeft corona waarschijnlijk voor jou tot een betere gezondheid geleidquote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef Maver24 het volgende:
Nog een ding over Corona en overgewicht. Ik ben ruim 28kg afgevallen vorig jaar. Hiep hiep hoi. Van een 3xl in een xl nu. Wereld van verschil
1 prik beschermt toch nog steeds goed tegen ziekenhuisopname maar minder tegen symptomatisch verloop?quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Het verschilt per regio. Een 1 prik is bij de Delta variant niet heel effectief helaas.
Ja, maar Japan heeft relatief lage vaccinnatiecijfers.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef HPoi het volgende:
[..]
Helemaal niet zo verrassend gezien het feit dat er nu ook toch geen enkele supporter bij de olympische spelen mag zijn.
Dat zou echt volkomen achterlijk zijn, dat publiek staat massaal buiten.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:17 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zie?
Dag 105.000 mensen bij GP Zandvoort.
Gaan we weer.
Ja dat bedoel ik. Ik als begin dertiger ben over 6 weken volledig beschermd en ik was niet eens snel met aanmelden. Dan moeten de mensen die z'n 10 jaar ouder zijn toch eerder klaar zijn leek me. Maar maakt niet uit verder.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:16 schreef capricia het volgende:
[..]
En dan nog twee weken wachten.![]()
Mijn man is in de 50. Heeft ook in aug zijn tweede prik. Dus pas in september volledig beschermd.
Ik in de 40, volgende week tweede prik.
Vaag hè.
Waarom was jij vroeger zo dik dan?quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef Maver24 het volgende:
Nog een ding over Corona en overgewicht. Ik ben ruim 28kg afgevallen vorig jaar. Hiep hiep hoi. Van een 3xl in een xl nu. Wereld van verschil
Nou zeker. Mijn ma zei het onlangs nog tegen mij.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:19 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Dan heeft corona waarschijnlijk voor jou tot een betere gezondheid geleid
dat is idd belachelijk, die ambtenaren snappen er geen kut van, johquote:Op donderdag 8 juli 2021 16:17 schreef Evenstar het volgende:
Lekker ook weer om nachtclubs (BINNEN) en festivals (BUITEN) gelijk te trekken.
Knappe prestatie! Vooral in een periode waarin velen zijn aangekomen.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef Maver24 het volgende:
Nog een ding over Corona en overgewicht. Ik ben ruim 28kg afgevallen vorig jaar. Hiep hiep hoi. Van een 3xl in een xl nu. Wereld van verschil
Ja wel. Japan is letterlijk een halve wereld weg en wij hebben een veel hogere vaccinatiegraad.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef HPoi het volgende:
[..]
Helemaal niet zo verrassend gezien het feit dat er nu ook toch geen enkele supporter bij de olympische spelen mag zijn.
Vaccinatiegraad in Japan is wel een stuk lager.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef HPoi het volgende:
[..]
Helemaal niet zo verrassend gezien het feit dat er nu ook toch geen enkele supporter bij de olympische spelen mag zijn.
Evenementen gaan gewoon geannuleerd worden, clubs ook. Die signalen zijn wel erg groot nu.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:12 schreef eragon2890 het volgende:
Ik verwacht eerlijk gezegd geen maatregelen door deze twee quotes:
"Het is nog niet zeker of er maatregelen nodig zijn. "Waar we steeds hebben ingegrepen was vanwege het beschermen van kwetsbaren en het niet overbelasten van ziekenhuizen. De besmettingen van nu komen in hoge mate voor bij jongeren en die komen niet onmiddellijk in het ziekenhuis."
In combinatie met "De Jonge adviseert nogmaals iedereen zich te laten vaccineren. "Of je kiest daarvoor, of je kiest er toch min of meer voor dat je ergens de komende maanden ziek wordt van corona. Bescherm jezelf en bescherm onze vrijheden."
Met andere woorden: zolang de ziekenhuizen niet vol lopen vinden we het mooi, en neem het vaccin of success met de corona. 🤣 Terecht.
furries mogen nog wel zei Hugo net.quote:
Nog 1x de hoogste tijd door de speakers HPoi is de Debby Downer van de feestcomissie.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:17 schreef HPoi het volgende:
En terecht! Alle Horeca dicht om 23:00 graag. Clubs en discotheken geheel sluiten.
3 pizza's per dag.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:19 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Waarom was jij vroeger zo dik dan?
Ik heb er wel vertrouwen in dat de klachten hooguit mild zullen zijn voor de meesten.quote:Op donderdag 8 juli 2021 16:18 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Het verschilt per regio. Een 1 prik is bij de Delta variant niet heel effectief helaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |