Maar dat van mij smaakt naar aardbeiquote:Op dinsdag 6 juli 2021 11:03 schreef Aardbeienmeisje het volgende:
Meestal ben ik Dominant in de slaapkamer, maar onderdanig zijn vind ik soms ook best leuk.
Het leek me een onwijs geil idee om iemand op mijn gezicht te hebben klaarkomen. Maar het gevoel vond ik zo smerig dat ik
gelijk klaar was.
Dus spuit me vol of smeer het elders maar houdt het van mijn gezicht.
Nu ben ik toch wel eens benieuwd.quote:Op maandag 19 juli 2021 19:47 schreef anoniemV het volgende:
Als ik er nu zo aan denk vind ik het niet de meest opwindende daad, maar toch zijn er veel situaties geweest waarin ik het toeliet en het op die moment wel geil vond. Denk dat dat echt van situatie tot situatie afhangt. Je moet gewoon weten dat het wel vernederend is voor ons als vrouw, maar dat heeft natuurlijk net zijn plaats bij de seks.
Was wel steeds de man in kwestie zijn initiatief. En moet ook wel zeggen dat het zo een typisch opschep dingetje blijkt te zijn voor veel kerels... Dat is natuurlijk weer de minder leuke kant.
Spreek voor jezelf.quote:Op maandag 19 juli 2021 19:47 schreef anoniemV het volgende: Je moet gewoon weten dat het wel vernederend is voor ons als vrouw, maar dat heeft natuurlijk net zijn plaats bij de seks.
Ja, in de juiste setting vind ik dat geil. Dat is het hem net. Voor mij is het niet zo zwart-wit van ok is en wat niet. Op de ene moment is dat wel geil, op de andere dan weer niet. Te zien aan wat de verhouding met die kerel is, wat voor spanning er heerst, wat voor seks je hebt, waar je seks hebt , etc. En met lichtjes vernederend, bedoel ik niet per se iets negatief, want dat kan op de juiste moment leuk zijn, op de foute moment dan weer een enorme afknapper.quote:Op maandag 19 juli 2021 23:59 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nu ben ik toch wel eens benieuwd.
In het ander topic over het spugen zeg je dat je eerste reactie iieuw was maar dat velen het doen en het zelf ook wel geil vinden als jij het doet.
Hier zeg je: niet het meest opwindende, liet het toe, het is wel vernederend voor ons, enz...
Dus mijn vraag, los van normaal of niet:
wil jij echt dat ze op je gezicht klaarkomen? Wil jij echt dat ze op je vagina spugen?
Want als ik je antwoorden zo lees: je laat het toe omdat je denkt dat het zo 'hoort'..
Nuja dat klopt wel, seks is gewoon niet zwart-wit.quote:Op dinsdag 20 juli 2021 10:31 schreef anoniemV het volgende:
[..]
Ja, in de juiste setting vind ik dat geil. Dat is het hem net. Voor mij is het niet zo zwart-wit van ok is en wat niet. Op de ene moment is dat wel geil, op de andere dan weer niet. Te zien aan wat de verhouding met die kerel is, wat voor spanning er heerst, wat voor seks je hebt, waar je seks hebt , etc. En met lichtjes vernederend, bedoel ik niet per se iets negatief, want dat kan op de juiste moment leuk zijn, op de foute moment dan weer een enorme afknapper.
Spugen op je vagina is een heel ander gegeven dan het klaarkomen in het gezicht. Dat is eerder voor het makkelijker te maken, terwijl het tweede meer een seksuele actie is. Toch?
Pornoactrice is ook gewoon een actrice. Veel vrouwen willen actrice zijn.quote:Op zondag 4 juli 2021 09:44 schreef Lenny77 het volgende:
De vraag is naar de vrouwen gericht, beste heren.
En als ik voor mezelf mag spreken: nee, ik wil dit niet. Ik ben geen pornoactrice en wil me zo ook niet voelen.
Vind het een vrij vernederende daad van de man en laat ik daar nu echt niet van houden.
Gelukkig wil ik ook geen actrice zijnquote:Op woensdag 21 juli 2021 23:26 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Pornoactrice is ook gewoon een actrice. Veel vrouwen willen actrice zijn.
Doe er je voordeel mee
Zo van "ik heb anoniemV laatst even lekker in haar gezicht gespoten"...?quote:Op maandag 19 juli 2021 19:47 schreef anoniemV het volgende:.
Was wel steeds de man in kwestie zijn initiatief. En moet ook wel zeggen dat het zo een typisch opschep dingetje blijkt te zijn voor veel kerels... Dat is natuurlijk weer de minder leuke kant.
Euh...Ja zoiets ja. Blijkbaar vinden mannen het een stoer detail. Of hebben ze een soort doel bereikt als je ze eens hun ballen op je gezicht hebt laten ontladen. Het wordt toch rondverteld in ieder geval. Ik werk al lang achter de bar en dan hoor je wel geregeld mannen onder elkaar praten. Dus ik weet wel ongeveer hoe dat gaat.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 00:10 schreef joe.joe het volgende:
[..]
Zo van "ik heb anoniemV laatst even lekker in haar gezicht gespoten"...?
Ik erger aan die filmpjes waar de vrouw dan snel op haar knieën gaat en de man in haar mond of op haar gezicht klaarkomt.quote:Op zondag 4 juli 2021 13:32 schreef Lenny77 het volgende:
En misschien dat de jongere meiden het al helemaal normaal vinden door de vele porno. Ik hoop wel dat ze er dan achter staan ipv denken dat het zo hoort en dat ze dit moeten doen om leuk gevonden te worden.
Maar goed, das een ander soort topic
Ik dirigeer een dame tijdens een trio of gangbang ook altijd zo. Van internet geleerdquote:Op vrijdag 13 augustus 2021 19:50 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ik erger aan die filmpjes waar de vrouw dan snel op haar knieën gaat en de man in haar mond of op haar gezicht klaarkomt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |