En ze gaat vandaag de hele wereld over, met d'r Opi en Omi. Dat is toch fijn.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:22 schreef tralalala het volgende:
Vrouwtje moet gewoon zeggen dat ze verward is, dat schijnt in Europa te helpen.
Hoe erg zijn de Jumbo's verwond? Roglic heeft er wel handje van dat ie een flink schaafwondje oplooptquote:
Ik hoop op een stevig statement vanavond op het EK.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:25 schreef Toby56 het volgende:
Die lui die, zo'n 0,05 seconde nadat het gebeurde, gewoon nog blijven klappen... ook een GROF schandaal.
Oke en nu?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:26 schreef El-Stinho het volgende:
Het lijkt alsof jullie niet willen accepteren dat de massa een niet te beteugelen monster is. Voor elke idioot met een kartonnen bord zijn er tienduizenden inwisselbaar.
En als we het accepteren mogen we dan hier niet boos om zijn?quote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:26 schreef El-Stinho het volgende:
Het lijkt alsof jullie niet willen accepteren dat de massa een niet te beteugelen monster is. Voor elke idioot met een kartonnen bord zijn er tienduizenden inwisselbaar.
Paar jaar geleden? Ken die hele renner niet.quote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:19 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk; die kerel die een paar jaar geleden Guerini ten val bracht werd ook niet vervolgd.
nosquote:Op zaterdag 26 juni 2021 16:28 schreef Koffieplanter het volgende:
Waar zitten we in hemelsnaam naar te kijken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |