Dat is ook lekker. Wat doe je voor topping?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:16 schreef Whiskers82 het volgende:
Gisteren poké bowl gemaakt. Vind ik ook altijd lekker. ❤
Ik vind van wel. Die van Knorr had ik vroeger weleens, maar dan moet je alles toevoegen, want in zo'n pakje zit alleen de rijst en kruiden.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:15 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ah ok, en dat smaakt net zo lekker?
Dat is waar, en als je daar geen zin in hebt om dat te snijden enz.. dan is zo'n iglo ding wel handigquote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:21 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Die van Knorr had ik vroeger weleens, maar dan moet je alles toevoegen, want in zo'n pakje zit alleen de rijst en kruiden.
Edamame, bosui, wortel, omeletreepjes, komkommer, mango en avocado.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:19 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
Dat is ook lekker. Wat doe je voor topping?
Komkommer tomaat zalm garnalen ei zeewier tahoe. Of wat ik in huis heb. Tempeh ook wel. Tahoeschil Babymais, muizenoren (chinese paddestoelen) Zout eendenei. Gegrilde Kip.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:24 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Edamame, bosui, wortel, omeletreepjes, komkommer, mango en avocado.
Ik eet amper vlees. De drie keer in het jaar dat ik het eet is het rundvlees en word ik ziek. 😂quote:
Ah dat is niet best, maar je bent geen vegetariër ?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:50 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Ik eet amper vlees. De drie keer in het jaar dat ik het eet is het rundvlees en word ik ziek. 😂
Was ik wel ja. Nu eet ik dus af en toe iets vlees in de hoop dat ik eraan gewend blijf. 😂quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:51 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ah dat is niet best, maar je bent geen vegetariër ?
Valt dat te zwaar dan?quote:Op vrijdag 25 juni 2021 17:50 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Ik eet amper vlees. De drie keer in het jaar dat ik het eet is het rundvlees en word ik ziek. 😂
Ja, het is te vet denk ik. Na heel lang geen vlees te hebben gegeten verdraag ik het niet meer. 😆 Vis gaat wel goed, alleen geen gefrituurde vis.quote:
Rund kan zwaar vallen. Als ik een biefstukje eet dan doe ik er niet veel bij. Wat champignons. Meer niet.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 18:23 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Ja, het is te vet denk ik. Na heel lang geen vlees te hebben gegeten verdraag ik het niet meer. 😆 Vis gaat wel goed, alleen geen gefrituurde vis.
Ik hoor het vaker van vegetariers hoor. Normaal gaan we veel op vakantie naar Italië en daar is vegetarisch niet zo normaal als dat het hier is. Dus toen ik weer eens ziek op het toilet eindigde ben ik af en toe weer vlees gaan eten om te wennen. Alleen lukt dat niet echt. 😂quote:Op vrijdag 25 juni 2021 18:47 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
Rund kan zwaar vallen. Als ik een biefstukje eet dan doe ik er niet veel bij. Wat champignons. Meer niet.
Raar eigenlijk dat je dat zo ontwend bent. Waarom ben je weer overgestapt naar wel vlees?
Ik hou van dat krokante velletje. Mijn hond heeft altijd een vreetfeest als ik kip eet.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 19:02 schreef Mrsloveable het volgende:
Ik hou van kip, maar dan wel kip door een gerecht of met lekkere kruiden
Ik snap het. Klein beginnen. Vleeswaren ofzo. En jij eet rund vooral rauw. Carpaccio, filet americain. Allemaal superlekker maar wel rauw. Misschien scheelt dat nog. Steak tartare vind ik ook zo lekker.quote:Op vrijdag 25 juni 2021 18:55 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Ik hoor het vaker van vegetariers hoor. Normaal gaan we veel op vakantie naar Italië en daar is vegetarisch niet zo normaal als dat het hier is. Dus toen ik weer eens ziek op het toilet eindigde ben ik af en toe weer vlees gaan eten om te wennen. Alleen lukt dat niet echt. 😂
Oh ja, steak tartare, heerlijk met truffelmayo. ❤ Ik denk ook dat het rauwe het probleem is. Ik heb er verder weinig last van. Als we uit eten gaan kan ik carpaccio eten, maar geen t-bone. So be it. En ik hou van groente. Nog nooit ziek van geweest. 😂quote:Op vrijdag 25 juni 2021 19:13 schreef schaakkipje het volgende:
[..]
Ik snap het. Klein beginnen. Vleeswaren ofzo. En jij eet rund vooral rauw. Carpaccio, filet americain. Allemaal superlekker maar wel rauw. Misschien scheelt dat nog. Steak tartare vind ik ook zo lekker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |