Dat wil ik ook wel weten en bovendien ben ik ook benieuwd of je je bestaande tweede afspraak naar voren mag halen. Ik krijg nu 22 juli mijn tweede Pfizer, maar het lijkt me winst als ik die eerder krijg.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 23:23 schreef amaranta het volgende:
Weet iemand of;
* er meer dan 42 dagen tussen prik 1 en prik 2 van Pfizer mag zitten? Ik lees overal 35-42 dagen
* er inmiddels ook afspraken worden gemaakt waarbij er (zoals het eigenlijk hoort) 21 dagen tussen de 2 prikken zit?
Gevonden, staat COMIRNATY.quote:Na afloop van de prik ontvangt iedereen een registratiekaart. Op deze kaart is af te lezen met welk vaccin is geprikt. Is het niet meteen duidelijk of het om een Pfizer- of Modernavaccin gaat? Staat er onder het kopje 'productnaam' de volgende zin: COVID-19 VACCIN COMIRNATY. Dan is er geprikt met een vaccin van Pfizer. Staat er op dezelfde plaats Spikevax? Dan is er geprikt met het Moderna-vaccin.
Ja iemand voor mij had ook een geel boekje, dus ik erachter wachten, was alleen voor vakantie ofzo. Volgens mij kan je na de 2e prik een bewijs maken?quote:Op zondag 11 juli 2021 17:38 schreef cherrycoke het volgende:
Hoe krijg je trouwens bewijs dat je gevaccineerd bent? sommige deden heel moeilijk met een geel boekje en een stempel, maar kan je dit opvragen in je DIGID ofzo?
Je krijgt een printje. En het komt direct in je Corona app te staan, als je die hebt.quote:Op zondag 11 juli 2021 17:38 schreef cherrycoke het volgende:
Hoe krijg je trouwens bewijs dat je gevaccineerd bent? sommige deden heel moeilijk met een geel boekje en een stempel, maar kan je dit opvragen in je DIGID ofzo?
Bewijs, als in door een instantie uitgereikt en erkend, is alleen via https://coronacheck.nl/nl/quote:Op zondag 11 juli 2021 17:38 schreef cherrycoke het volgende:
Hoe krijg je trouwens bewijs dat je gevaccineerd bent? sommige deden heel moeilijk met een geel boekje en een stempel, maar kan je dit opvragen in je DIGID ofzo?
Vee krijgen geen ijsjes.quote:Op vrijdag 9 juli 2021 14:20 schreef cherrycoke het volgende:
ik voelde mij net vee,
ik heb corona gehad dus werd eerst doorgestuurd naar de medische keuring![]()
daar kreeg ik een vinkje,
na de prik kreeg ik een ijsje![]()
Verschilt ongelooflijk per persoon dus niets van te zeggenquote:Op zondag 11 juli 2021 19:35 schreef JDx het volgende:
Hoe lang blijft je schouder (tot aan m'n nek) buiten gebruik? Kan nog geen blikje drinken oppakken.
Ik vond het wel soepel verlopen, nergens wachten, alleen even zigzaggen en na 17 minuten (incl 15 min na de prik) stond ik weer buiten. Genoeg plek ook in de wachtruimte. Was er niet eens op de aangegeven tijd, veeeel te vroeg.
Nou weet ik weer waarom Amouranth (aanbevolen streams op Twitch) mij zo bekend voor komt, jij.quote:Op zondag 11 juli 2021 18:07 schreef amaranta het volgende:
[..]
Je krijgt een printje. En het komt direct in je Corona app te staan, als je die hebt.
Het is gekoppeld aan je DigiD. Als je inlogt op dezelfde site als waar je de afspraak maakte, kun je je vaccins zien.
Ok thanks, straks toch naar bed, morgenvroeg zal 't wel helemaal vastzitten haha.quote:Op zondag 11 juli 2021 19:38 schreef Molo het volgende:
[..]
Verschilt ongelooflijk per persoon dus niets van te zeggen
Sterkte ermee!
Grappig dat je dat met mij associeert.quote:Op zondag 11 juli 2021 19:47 schreef JDx het volgende:
[..]
Nou weet ik weer waarom Amouranth (aanbevolen streams op Twitch) mij zo bekend voor komt, jij.
[..]
Ok thanks, straks toch naar bed, morgenvroeg zal 't wel helemaal vastzitten haha.
Ja hoewel ik geen enkele post van je kan herinneren zitten toch heel veel nicknames in je hoofd gegraveerd. Zo vroeg laatst iemand of ik 20 jaar geleden Xbox Online had, hadden blijkbaar veel samen in teams/games gezeten.quote:Op zondag 11 juli 2021 20:12 schreef amaranta het volgende:
[..]
Grappig dat je dat met mij associeert.
Mijn vader zei: "eigen schuld, dan had je je arm beter moeten ontspannen"...quote:Op dinsdag 13 juli 2021 17:00 schreef Zwolsboy het volgende:
Toch triest dat je hoort lamme arm 2 tot 5 dagen, van zon klein prikje...
Doe dan 2 in 1 spuit maakt het makkelijker.
Ik had een voortvarende prikker die zonder dat ik het doorhad de prik in mijn arm jaste.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 17:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mijn vader zei: "eigen schuld, dan had je je arm beter moeten ontspannen"...
Dat is niet prettig. Ik moet de eerste prik nog krijgen. Ben wel een beetje bang voor de bijwerkingen.quote:Op zondag 4 juli 2021 07:14 schreef June. het volgende:
[..]
Bijna al mijn vrienden cq kennissen die in de zorg werken en vaccinatie hebben gehad hadden veel meer last bij de 2e prik. Een dag lang koorts met malaise.
Maar uiteindelijk was het na een dag ofzo ook weer over hoor. Paracetamol erbij, kop thee.Corona krijgen kan vervelender zijnquote:Op woensdag 14 juli 2021 00:00 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Dat is niet prettig. Ik moet de eerste prik nog krijgen. Ben wel een beetje bang voor de bijwerkingen.
Hier idem dito.quote:Op woensdag 14 juli 2021 08:59 schreef June. het volgende:
[..]
Maar uiteindelijk was het na een dag ofzo ook weer over hoor. Paracetamol erbij, kop thee.Corona krijgen kan vervelender zijn
.quote:Op donderdag 1 juli 2021 13:52 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Niet echt. Tweede prik geeft vaker bijwerkingen en we zitten nu in de 2e ronde voor de meeste mensen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |