SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
-XOXO-
had ik doorquote:Op maandag 21 juni 2021 18:17 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Haar eten is Teringwarm![]()
![]()
Denk ik![]()
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zet er een foto van de vriend van Ama neer dan.
Te laat.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Zet er een foto van de vriend van Ama neer dan.
Gezelligquote:Op maandag 21 juni 2021 18:28 schreef LTVDK het volgende:
Dacht ga net voor 6'en naar de AH, dan is het lekker rustig en mis ik alleen even de eerste paar minuten. Leek het daar wel Oostblokistan met van alle kanten kurwa gebrabbel, voelde me haast de vreemdeling daar
Zij dachten ook vast "'t Is een vreemdeling zeker, Die verdwaalt is zeker".quote:Op maandag 21 juni 2021 18:28 schreef LTVDK het volgende:
Dacht ga net voor 6'en naar de AH, dan is het lekker rustig en mis ik alleen even de eerste paar minuten. Leek het daar wel Oostblokistan met van alle kanten kurwa gebrabbel, voelde me haast de vreemdeling daar
Kassa's?quote:Op maandag 21 juni 2021 18:31 schreef Karzai het volgende:
Hier bij de vomar hangen altijd dakloze alcoholisten rond, die hebben kassa's waar je je kleingeld in kan gooien
En maar bedelen kunnen ze elk uur een halve liter kopen
Merendeel liep hier ook ik trainingpakkie en zonde mondkapje en vrijwel allemaal met een 6-packje bier en iets met aardappelen.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:31 schreef liesje1979 het volgende:
Ik heb het laatste jaar ofzo het gevoel dat er een paar blikken roma's zijn opengetrokken. Geen idee waar die opeens vandaan komen maar zijn wel een beetje aso volk.
Waar zit jij dan ? En waarom denk je dat ik zin heb eten voor jou te maken ? Hahahaquote:Op maandag 21 juni 2021 17:57 schreef dud0r het volgende:
Misschien had ik moeten regelen dat @:foshizzle79 eten voor me ging maken. Die zit vlakbij hier.
Die werken allemaal in het Westland. En/of trekken rovend rondquote:Op maandag 21 juni 2021 18:31 schreef liesje1979 het volgende:
Ik heb het laatste jaar ofzo het gevoel dat er een paar blikken roma's zijn opengetrokken. Geen idee waar die opeens vandaan komen maar zijn wel een beetje aso volk.
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:32 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Merendeel liep hier ook ik trainingpakkie en zonde mondkapje en vrijwel allemaal met een 6-packje bier en iets met aardappelen.
Heb je hier een plaatje van want ik kan me moeilijk een voorstelling maken van daklozen met kassa'squote:Op maandag 21 juni 2021 18:33 schreef Karzai het volgende:
[..]
ja gooi je een handje kleingeld in en die telt dat dan, verschil rolt er weer uit
Liefst een paintquote:Op maandag 21 juni 2021 18:35 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heb je hier een plaatje van want ik kan me moeilijk een voorstelling maken van daklozen met kassa's
Steeds vaker hebben bedelaars een pinapparaat hoorquote:Op maandag 21 juni 2021 18:35 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heb je hier een plaatje van want ik kan me moeilijk een voorstelling maken van daklozen met kassa's
Hmm dat eerste zou kunnen, laatst ook bij het tankstation 2 van die vrouwen aan het vechten en krijsen.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:33 schreef Modus het volgende:
[..]
Die werken allemaal in het Westland. En/of trekken rovend rond
Oostblokvrouwen zie je hier dan weer vrij weinig, meestal alleen als ze geëmigreerd zijn en niet als gastarbeider.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:34 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Je herkent de vrouwen aan trainingsbroeken onder hun rok en badslippers en ze schreeuwen.
Jaarbeurs zat ik. En dat laatste was een gok.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:33 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Waar zit jij dan ? En waarom denk je dat ik zin heb eten voor jou te maken ? Hahaha
Sturen gewoon een tikkie.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:36 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Steeds vaker hebben bedelaars een pinapparaat hoor
Collectanten sowieso dus de smoes dat je geen kleingeld hebt is niet meer bruikbaar.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:36 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Steeds vaker hebben bedelaars een pinapparaat hoor
Ooh maar die zie ik hier ook wel hoor, maar die gedragen zich normaal. Ik heb het specifiek over Roma's. die je ook wel bedelend tegenkomt in de Balkan maar die daar ook niet zo populair zijn.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:36 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Oostblokvrouwen zie je hier dan weer vrij weinig, meestal alleen als ze geëmigreerd zijn en niet als gastarbeider.
Ja, ik had nog niet de moeite genomen om terug te lezen, nu wel, je hebt je prik gehad, nu snap ik het wat beterquote:Op maandag 21 juni 2021 18:37 schreef dud0r het volgende:
[..]
Jaarbeurs zat ik. En dat laatste was een gok.
Nu zeg ik dat ik geen pinpas heb.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:38 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Collectanten sowieso dus de smoes dat je geen kleingeld hebt is niet meer bruikbaar.
Collectanten negeer ik sowieso altijd. Die worden gewoon betaald om omzet te maken voor grote "non-profits"quote:Op maandag 21 juni 2021 18:38 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Collectanten sowieso dus de smoes dat je geen kleingeld hebt is niet meer bruikbaar.
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:39 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ooh maar die zie ik hier ook wel hoor, maar die gedragen zich normaal. Ik heb het specifiek over Roma's. die je ook wel bedelend tegenkomt in de Balkan maar die daar ook niet zo populair zijn.
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:40 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Nu zeg ik dat ik geen pinpas heb.
Hmm, die zijn er hier geloof ik niet zoveel, meeste zijn gewoon gastarbeiders voor het industrieterrein. Is nu denk ik weer een periode voor de Oostblokkers en dan straks over een paar maanden wemelt het weer van de Spanjaarden en Portugezenquote:Op maandag 21 juni 2021 18:39 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ooh maar die zie ik hier ook wel hoor, maar die gedragen zich normaal. Ik heb het specifiek over Roma's. die je ook wel bedelend tegenkomt in de Balkan maar die daar ook niet zo populair zijn.
nou zeg, ik zwaai gewoonquote:Op maandag 21 juni 2021 18:41 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Jij kan geen roma zijn want jij vindt dingen ordinair.
Ze kunnen wel even een tikkie sturen, iedereen heeft toch een mobiele telefoonquote:Op maandag 21 juni 2021 18:40 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Nu zeg ik dat ik geen pinpas heb.
Tot voor een jaar geleden vielen ze me hier ook echt niet op Maar nu zie ik ze echt veel en dus altijd aan het schreeuwen en ruzie etc. Van de week nog een kind met 2 vrouwen, we lopen met de groep kinderen naar de opvang spreekt dat joch me in heel gebrekkig Nederlands aan, waar we heen gaan, Dus ik uitleggen dat we onderweg zijn naar de BSO, zegtie dat dat alleen voor baby's is. Ik dus nog een keer uitleggen dat er ook naschoolse opvang bestaat zegt ie dat ik lieg.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:41 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hmm, die zijn er hier geloof ik niet zoveel, meeste zijn gewoon gastarbeiders voor het industrieterrein. Is nu denk ik weer een periode voor de Oostblokkers en dan straks over een paar maanden wemelt het weer van de Spanjaarden en Portugezen
Worden Roma's ook niet ingezet om zakken te rollen in drukke OV'-steden..quote:Op maandag 21 juni 2021 18:39 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ooh maar die zie ik hier ook wel hoor, maar die gedragen zich normaal. Ik heb het specifiek over Roma's. die je ook wel bedelend tegenkomt in de Balkan maar die daar ook niet zo populair zijn.
Maar gewoon weer de deur niet open doen dusquote:Op maandag 21 juni 2021 18:41 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ze kunnen wel even een tikkie sturen, iedereen heeft toch een mobiele telefoon
Klopt. En bedelen, echt je herkent ze altijd gelijk. Ik heb niets tegen bedelaars ook maar die kinderen die houden gewoon niet op en helpen elkaar dan en worden gewoon onbeschoft, echt in zoveel landen ook al gezien.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:49 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Worden Roma's ook niet ingezet om zakken te rollen in drukke OV'-steden..![]()
Meen ik ooit ergens te hebben gelezen....![]()
videodeurbel zodat ik niet van zolderkamer hoef te komenquote:Op maandag 21 juni 2021 18:49 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Maar gewoon weer de deur niet open doen dus
In Roemenië waarschuwen ze er ook actief voor. Niet het meest geliefde volk.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:51 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Klopt. En bedelen, echt je herkent ze altijd gelijk. Ik heb niets tegen bedelaars ook maar die kinderen die houden gewoon niet op en helpen elkaar dan en worden gewoon onbeschoft, echt in zoveel landen ook al gezien.
Ik vind het echt heel erg om (ook aan mezelf) toe te geven, want ik vind alle mensen wel ok ongeacht kleur en of afkomst maar dit volk trek ik gewoon slecht. Geen idee waardoor ze zo zijn geworden ook. Maar jij weet dan denk ik wel wat ik bedoel.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:54 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In Roemenië waarschuwen ze er ook actief voor. Niet het meest geliefde volk.
Ik heb tien jaar in Kanaleneiland gewoond. Denk dat ik het wel had overleefdquote:Op maandag 21 juni 2021 18:39 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja, ik had nog niet de moeite genomen om terug te lezen, nu wel, je hebt je prik gehad, nu snap ik het wat beter![]()
Genoeg eettentjes in de buurt daar toch? Of had je gedurfd naar kanaleneiland te komen?![]()
Oh echt ? Wat leuk! Waar dan ? Ik woon in de buurt van de Ikeaquote:Op maandag 21 juni 2021 18:56 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik heb tien jaar in Kanaleneiland gewoond. Denk dat ik het wel had overleefd
Ja in Barcelona ook veel gezien inderdaad. In Griekenland ook en in Albanië. Ze zijn overal.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:01 schreef Karzai het volgende:
Roma kinderen gaan niet naar school maar worden gelijk ingezet om te bedelen vaak steken ze ze ook nog een oog uit om zieliger te zijn
In Barcelona zag ik ze op elke straathoek op blote voeten
Ik heb dat ook, maar het is de 'cultuur'/'lifestyle' van bedelen, stelen, bedriegen die ik gewoon afkeur. En dat zit er bij de roma helaas ingebakken.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:56 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik vind het echt heel erg om (ook aan mezelf) toe te geven, want ik vind alle mensen wel ok ongeacht kleur en of afkomst maar dit volk trek ik gewoon slecht. Geen idee waardoor ze zo zijn geworden ook. Maar jij weet dan denk ik wel wat ik bedoel.
Vlakbij de rijnbaan. Toen was het nog overdekt toen ik er kwam wonenquote:Op maandag 21 juni 2021 19:01 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh echt ? Wat leuk! Waar dan ? Ik woon in de buurt van de Ikea
Aha!! Dan zitten die dus nu in Den Haag.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:02 schreef Karzai het volgende:
Amsterdam ook een tijdje, kreeg je een briefje in je handen gedrukt met een zielige foto
maar zijn nu weg
Zo'n zielig verhaaltje en dan zakdoekjes verkopenquote:Op maandag 21 juni 2021 19:02 schreef Karzai het volgende:
Amsterdam ook een tijdje, kreeg je een briefje in je handen gedrukt met een zielige foto
maar zijn nu weg
Misschien omdat ze nooit echt een eigen land hebben gehad ofzo? Rondtrekkend volk dus nooit iets met een land kunnen opbouwen en daardoor minder respect voor geldende normen en waarden ofzo? Want hoe irritant het ook is, er zal vast een reden zijn waardoor het er in is gebakkenquote:Op maandag 21 juni 2021 19:03 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik heb dat ook, maar het is de 'cultuur'/'lifestyle' van bedelen, stelen, bedriegen die ik gewoon afkeur. En dat zit er bij de roma helaas ingebakken.
In Zwitserland wordt daar denk ik wat strenger op gehandhaafd. Hier kijkt de politie even de andere kant op.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hier ook, en zie ook werkelijk nooit iemand bedelen hier.
Lol ja!quote:Op maandag 21 juni 2021 19:04 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Zo'n zielig verhaaltje en dan zakdoekjes verkopen
Oh daar ! Het "gevaarlijke " gedeeltequote:Op maandag 21 juni 2021 19:03 schreef dud0r het volgende:
[..]
Vlakbij de rijnbaan. Toen was het nog overdekt toen ik er kwam wonen
Dat denk ik dan ja. En als dat eenmaal algemeen bekend is gaan ze liever naar een buurland misschien.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:06 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
In Zwitserland wordt daar denk ik wat strenger op gehandhaafd. Hier kijkt de politie even de andere kant op.
Yup. Het gevaarlijke gedeelte.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:07 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh daar ! Het "gevaarlijke " gedeeltehahaha
Vertel dat maar aan die zgn kreupele en zn wijf die bij mij bij de Lidl staan met hun ene hand omhoog en in de andere hand hun smartphone waarmee ze aan het bellen zijnquote:
Dat met die zakdoekjes ken ik niet. Maar hoezo zou iemand een pakje zakdoekjes voor een euro kopen als je er bij de etos 10 voor kunt krijgen?quote:Op maandag 21 juni 2021 19:07 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Lol ja!Die zakdoekjes.
En gaan schelden he? Als je niet zo'n behoefte hebt aan een pakje zakdoekjes van een euro.
Zo hee! Ik heb ook echt nooit wat meegemaakt , ik zat in de jaren negentig op die zwarte school waarvan de rector toen in opspraak kwam in de media, sloeg ook allemaal nergens opquote:Op maandag 21 juni 2021 19:08 schreef dud0r het volgende:
[..]
Yup. Het gevaarlijke gedeelte.
Gevaarlijkste wat ik heb meegemaakt was de buurman van 2 erboven die z'n vrouw het huis uit joeg met een hakmes.
Verder viel het allemaal wel mee
Mijn opa noemde het altijd Negerland, hij was enigszins racistischquote:Op maandag 21 juni 2021 19:10 schreef Karzai het volgende:
Toch weer die negers he die het voor Nederland moeten doen
Ja werkelijk geen idee maar dat is wel wat ze vaak proberen te slijten ja.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:09 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat met die zakdoekjes ken ik niet. Maar hoezo zou iemand een pakje zakdoekjes voor een euro kopen als je er bij de etos 10 voor kunt krijgen?Geen goed ondernemingsplan ook hč.
quote:Op maandag 21 juni 2021 19:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
O ja ik kwam een keer op 1 van de roma kampjes. Moest ik van die vrouw de brief voorlezen.. Gelukkig was het goed nieuws en had ik een collega bij me...
quote:Op maandag 21 juni 2021 19:14 schreef Bomenverzameling het volgende:
O ja ik kwam een keer op 1 van de roma kampjes. Moest ik van die vrouw de brief voorlezen.. Gelukkig was het goed nieuws en had ik een collega bij me...
Muurligger. Helemaal hip tegenwoordig.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:14 schreef liesje1979 het volgende:
Huh voor het eerst dat ik iemand zie ga liggen in een muur Dacht even dat ze groepsfoto gingen maken
Nou het was van de gemeente en ze kreeg geld terug oid...quote:Op maandag 21 juni 2021 19:15 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
U heeft 1000 pakjes zakdoeken gewonnen?
Ik kijk alleen tijdens EK en WK dus ben niet zo op de hoogte van de laatste trends in de muurtjes.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Muurligger. Helemaal hip tegenwoordig.
Gebeurde in de trein veel. Kreeg je zo'n pakje op je tafeltje gelegd met een briefje met daarop een zielig verhaaltje in gebrekkig Nederlands.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:09 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat met die zakdoekjes ken ik niet. Maar hoezo zou iemand een pakje zakdoekjes voor een euro kopen als je er bij de etos 10 voor kunt krijgen?Geen goed ondernemingsplan ook hč.
Ach als dit het ergste was vond ik het wel meevallen. Kon midden in de nacht ook gewoon over straat daar.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:10 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Zo hee! Ik heb ook echt nooit wat meegemaakt , ik zat in de jaren negentig op die zwarte school waarvan de rector toen in opspraak kwam in de media, sloeg ook allemaal nergens op
Serieus joh ?quote:Op maandag 21 juni 2021 19:22 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ach als dit het ergste was vond ik het wel meevallen. Kon midden in de nacht ook gewoon over straat daar.
Ben 1 keer uitgescholden voor kankerkaaskop en dat ik terug moest naar Friesland. En degene die dat riep kreeg gelijk een tik van m'n buurjongen die erbij stond.
Oh wat balen. En vooral omdat je al Corona gehad hebt. Sterkte!quote:Op maandag 21 juni 2021 19:35 schreef mschol het volgende:
pffft.. in de ochtend ging het wel maar nu in de avond ben ik echt goed belabberd
hopelijk morgen weer ok..
iig 2 dagen even vrij
Beterschapquote:Op maandag 21 juni 2021 19:35 schreef mschol het volgende:
pffft.. in de ochtend ging het wel maar nu in de avond ben ik echt goed belabberd
hopelijk morgen weer ok..
iig 2 dagen even vrij
Ligt er denk ik net aan waar je zit. Ik kende mensen en die woonde nog twee straten verder en die hadden heel veel overlast.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:27 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Serieus joh ?![]()
Ik woon hier met wat tussenpozen mn hele leven en heb echt nooit wat meegemaakt, snap de reputatie niet helemaal
achja.. tis gelukkig niet zo erg als "de eerste keer" (toen was ik 1,5 week nog vele malen beroerder) :p nu misschien een lichte verhoging en wat grieperig.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:36 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Oh wat balen. En vooral omdat je al Corona gehad hebt. Sterkte!
Gaan jullie samen koffiedrinken een keertje?quote:Op maandag 21 juni 2021 19:40 schreef kwiwi het volgende:
Ik heb me laten verleiden tot een discussie op Feesboek over privacy, met een of andere Nederlandse Gerda die in Zwitserland woont
Ja #genieten #carpediem #livelovelaughquote:Op maandag 21 juni 2021 19:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Gaan jullie samen koffiedrinken een keertje?
quote:Op maandag 21 juni 2021 19:40 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Gaan jullie samen koffiedrinken een keertje?
Ik vind het altijd moeilijk, ik hou niet perse van victimblaming, maar heb wel het idee dat het vaak ligt aan je eigen houding ook. Ik las ooit op een ander forum een relaas van een vent die had bedacht foto's van zn oude huis aan de marshalllaan te maken samen met zn wijf..blijkbaar werden ze uitgescholden voor kk-lijers, dus ik vroeg wat deden jullie om zo te worden behandeld? Eerst boos worden op mij omdat ik dat vroeg, maar bleek uiteindelijk toch dat zn wijf de oorzaak was met dr grote bekquote:Op maandag 21 juni 2021 19:40 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ligt er denk ik net aan waar je zit. Ik kende mensen en die woonde nog twee straten verder en die hadden heel veel overlast.
Die overlast kan vrij lokaal zijn inderdaad. Ik had bijna een huis gekocht 2 straten van Kees uit probleemwijkenquote:Op maandag 21 juni 2021 19:40 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ligt er denk ik net aan waar je zit. Ik kende mensen en die woonde nog twee straten verder en die hadden heel veel overlast.
Geweldige serie was dat!quote:Op maandag 21 juni 2021 19:49 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Die overlast kan vrij lokaal zijn inderdaad. Ik had bijna een huis gekocht 2 straten van Kees uit probleemwijken
Ik mis die programma's van SBS wel. Net als Fans, prachtig was dat.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:49 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Die overlast kan vrij lokaal zijn inderdaad. Ik had bijna een huis gekocht 2 straten van Kees uit probleemwijken
Woensel-West van 10-15 jaar geleden was iets anders dan Woensel-West van tegenwoordig, maar nog steeds een volksbuurt.quote:
Ik heb de meeste afleveringen van probleemwijken nog op mijn laptop staanquote:Op maandag 21 juni 2021 19:52 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik mis die programma's van SBS wel. Net als Fans, prachtig was dat.
Ik vind het een fijne buurt om te bezorgen. Ook omdat het lekker compact is. Ben je zo mee klaar...quote:Op maandag 21 juni 2021 19:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Woensel-West van 10-15 jaar geleden was iets anders dan Woensel-West van tegenwoordig, maar nog steeds een volksbuurt.
Ken Woensel alleen van die rap van Killer Kamalquote:Op maandag 21 juni 2021 19:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Woensel-West van 10-15 jaar geleden was iets anders dan Woensel-West van tegenwoordig, maar nog steeds een volksbuurt.
Ze hadden er vooral last van als ze gewoon zaten. Herrie en rotzooi op straat. Dat soort dingen. Dat ze de deur uit gingen met de kinderwagen en om de glasscherven moeten sturen ermeequote:Op maandag 21 juni 2021 19:45 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ik vind het altijd moeilijk, ik hou niet perse van victimblaming, maar heb wel het idee dat het vaak ligt aan je eigen houding ook. Ik las ooit op een ander forum een relaas van een vent die had bedacht foto's van zn oude huis aan de marshalllaan te maken samen met zn wijf..blijkbaar werden ze uitgescholden voor kk-lijers, dus ik vroeg wat deden jullie om zo te worden behandeld? Eerst boos worden op mij omdat ik dat vroeg, maar bleek uiteindelijk toch dat zn wijf de oorzaak was met dr grote bek
Da's wel kut jaquote:Op maandag 21 juni 2021 20:01 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ze hadden er vooral last van als ze gewoon zaten. Herrie en rotzooi op straat. Dat soort dingen. Dat ze de deur uit gingen met de kinderwagen en om de glasscherven moeten sturen ermee
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:00 schreef Bomenverzameling het volgende:
Nog even wat Finse Metal opzetten voordat de Finnen zelf moetgen
Ken ik niet, KLInkt wel okee. Hoewel het niet helemaal mijn stijl is..quote:
Dit is Finse blackmetal ja, ik hou er wel van, heb weer minder met de bands die jij opnoemtquote:Op maandag 21 juni 2021 20:05 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ken ik niet, KLInkt wel okee. Hoewel het niet helemaal mijn stijl is..
Ik zat meer te denken aan bands als Sonata Arctica, NIghtwish en Stratovarius...
Ik heb er dus juist heel veel mee. Vooral met Sonata. 6 keer live gezien en stiekem still counting..quote:Op maandag 21 juni 2021 20:06 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Dit is Finse blackmetal ja, ik hou er wel van, heb weer minder met de bands die jij opnoemt
Ok vet ! Leuk! Mij is het net iets te soft, maar lekker belangrijk ook, als jij het maar leuk vindtquote:Op maandag 21 juni 2021 20:13 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ik heb er dus juist heel veel mee. Vooral met Sonata. 6 keer live gezien en stiekem still counting..
Vaak heb ik zoiets na 1 of 2 keer gezien te hebben (tenminste echt als los optreden, festivals niet meerekenend), heb ik iets van dit is wel genoeg. Maar bij Sonata dus echt niet...
Hey maar je komt dus oorspronkelijk uit Friesland? Of zeiden ze dat gewoon vanwege je Nederlandse uiterlijk?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:07 schreef dud0r het volgende:
Burp. Pad Thai gemaakt. Was lekker. M'n lippen branden alleen nu.White boy represent
Dat zeiden ze puur vanwege m'n uiterlijk. Omdat ik een van de weinige Nederlanders in de buurt was.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:17 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Hey maar je komt dus oorspronkelijk uit Friesland? Of zeiden ze dat gewoon vanwege je Nederlandse uiterlijk?
Dacht al zoietsquote:Op maandag 21 juni 2021 20:25 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat zeiden ze puur vanwege m'n uiterlijk. Omdat ik een van de weinige Nederlanders in de buurt was.
Dat zekerquote:Op maandag 21 juni 2021 20:16 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ok vet ! Leuk! Mij is het net iets te soft, maar lekker belangrijk ook, als jij het maar leuk vindt
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:25 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat zeiden ze puur vanwege m'n uiterlijk. Omdat ik een van de weinige Nederlanders in de buurt was.
Soms is het hier stil en dan moet je toch wat hčquote:Op maandag 21 juni 2021 20:30 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
ZIjn wij niet gezellig genoeg?![]()
![]()
![]()
![]()
Oh shit, dat is het dus. Zal ook even wat houten bordjes met spreuken van de action neerzetten om FOK! aantrekkelijk te maken.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:35 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Heb je al appeltaart gebakken om ze te lokken?
Dat scheelt dan wel.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:27 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Dacht al zoietshahaha, ik lijk niet Nederlands dus nooit zulke opmerkingen gekregen
Zo'n leuke deurmat met "Home is Where the Heart is"quote:Op maandag 21 juni 2021 20:37 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Oh shit, dat is het dus. Zal ook even wat houten bordjes met spreuken van de action neerzetten om FOK! aantrekkelijk te maken.
Ja, het enige wat ik altijd te horen krijg is wat voor afkomst ben jij, je lijkt niet Nederlands blablabla, wel een beetje vermoeiend somsquote:
Ik wil er eentje met "home is where the taart is"quote:Op maandag 21 juni 2021 20:38 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Zo'n leuke deurmat met "Home is Where the Heart is"
@kwiwi wat moet deze viva dame doen?quote:Ik heb een relatie sind 3 maanden en we hadden nooit seks tot gisteren. Vind hem erg leuk, maar ik kwam tot mijn verbazing achter dat hij kleiner geschapen is. Hijs 1m94 namelijk en denk maybe 11 a 12 cm? We hebben geprobeerd seks te hebben, maar zijn penis floept er steeds uit en ik voel er weinig van. Ben ik nou erg dat ik het uit wil maken? Zijn er anderen die dit hebben meegemaakt? Vind het echt slecht van me en ben bang dat ik schuldgevoel ga krijgen. Adviezen en ervaringen van andere dames zou erg fijn zijn.
Hier staan echt een heleboel rare dingen in.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:41 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
@:kwiwi wat moet deze viva dame doen?
quote:
Dit KAN geen toeval zijnquote:
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:41 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
@:kwiwi wat moet deze viva dame doen?
Nu nog iemand die koffie met appeltaart bestelt??quote:
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:42 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
[..]
Dit KAN geen toeval zijn
Fantastisch tochquote:Op maandag 21 juni 2021 20:43 schreef Ygritte het volgende:
[..]![]()
![]()
Oh God... hoeveel van zulke topics zullen we straks krijgen
quote:
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Kunnen ze niet spellen op Viva.nl?
Lieve anoniempje,quote:Op maandag 21 juni 2021 20:41 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
@:kwiwi wat moet deze viva dame doen?
Onze Karzai kan dit regelen.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef Whiskers82 het volgende:
😂 Die appeltaart hoef ik niet. Gin tonic graag met een borrelplank.
Ben het er wel mee eens dat size matter ja, hahahaquote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lieve anoniempje,
"size matters", zoals we allemaal weten. Alvorens het uit te maken, zou ik adviseren om toch eerst eens met je vriendje te praten over een potentiële oplossing voor dit probleem. Op internet zijn er namelijk allerlei compleet legitieme penisverlengings oplossingen te vinden. Mocht hij hier niets van willen weten, dan kun je het alsnog uitmaken.
Groetjes, dr. kwiwi
Nou ja het is al wel bijna een uur na mijn bedtijd jaquote:Op maandag 21 juni 2021 20:42 schreef Whiskers82 het volgende:
Het is wel rustig he? Hier op Fok! Ligt iedereen al in bed ofzo?
De eerste maanden na de operatie niet te wild doen anders eindig je met een knakworstje in je keel in de kist.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lieve anoniempje,
"size matters", zoals we allemaal weten. Alvorens het uit te maken, zou ik adviseren om toch eerst eens met je vriendje te praten over een potentiële oplossing voor dit probleem. Op internet zijn er namelijk allerlei compleet legitieme penisverlengings oplossingen te vinden. Mocht hij hier niets van willen weten, dan kun je het alsnog uitmaken.
Groetjes, dr. kwiwi
Gewoon een FOK!ker nemen anders. Die hebben allemaal 30+ cm.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lieve anoniempje,
"size matters", zoals we allemaal weten. Alvorens het uit te maken, zou ik adviseren om toch eerst eens met je vriendje te praten over een potentiële oplossing voor dit probleem. Op internet zijn er namelijk allerlei compleet legitieme penisverlengings oplossingen te vinden. Mocht hij hier niets van willen weten, dan kun je het alsnog uitmaken.
Groetjes, dr. kwiwi
Groot gelijk ! Iemand moest het zeggenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
We moeten de hoge kwaliteit wel op peil houden hier.
Maar eerst uitmaken natuurlijk, we zijn wel beschaafd hierquote:Op maandag 21 juni 2021 20:48 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Gewoon een FOK!ker nemen anders. Die hebben allemaal 30+ cm.
Beetje beschaving en correctie spelling hoort wel bij Foqueville ja.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:47 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
We moeten de hoge kwaliteit wel op peil houden hier.
O jaquote:Op maandag 21 juni 2021 20:49 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Maar eerst uitmaken natuurlijk, we zijn wel beschaafd hier
Hallo dr. Kiwi,quote:Op maandag 21 juni 2021 20:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Lieve anoniempje,
"size matters", zoals we allemaal weten. Alvorens het uit te maken, zou ik adviseren om toch eerst eens met je vriendje te praten over een potentiële oplossing voor dit probleem. Op internet zijn er namelijk allerlei compleet legitieme penisverlengings oplossingen te vinden. Mocht hij hier niets van willen weten, dan kun je het alsnog uitmaken.
Groetjes, dr. kwiwi
Gewoon wollah toz ik zweer roepen nadat je zegt dat je Nederlandse bentquote:Op maandag 21 juni 2021 20:39 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja, het enige wat ik altijd te horen krijg is wat voor afkomst ben jij, je lijkt niet Nederlands blablabla, wel een beetje vermoeiend soms
Blondie is exit, de auto van Karzai is gruwelijk nat en Ama heeft een cadeautje voor haar vriend gevonden.quote:
@Amarantha kan dit bevestigenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:48 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Gewoon een FOK!ker nemen anders. Die hebben allemaal 30+ cm.
Heb jij een donorcodicil?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Hallo dr. Kiwi,
Op pornosites kom je wel eens advertenties tegen die de penis wel 5 tot 10 centimeter kunnen verlengen! Zouden we dat moeten proberen?
Liefs Anoniempje.
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef dud0r het volgende:
[..]
Gewoon wollah toz ik zweer roepen nadat je zegt dat je Nederlandse bent
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Van alles![]()
Mij niet vragen want ik lees niet terug
nee die had ik nog wel meegekregenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Een bitterdate wellicht? Die had ik ook gemist
Oh getverrr... ik heb brakke wifi zou dat door mijn vaccinatie komen?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:51 schreef dud0r het volgende:
Volgens mij werkt m'n vaccinatie niet. Ben niet magnetisch. Heb geen beter bereik. Hoor geen signalen van de aliens. M'n bluetooth wil niet constant connecten met m'n arm.
![]()
![]()
quote:
Lieve anoniempje,quote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Hallo dr. Kiwi,
Op pornosites kom je wel eens advertenties tegen die de penis wel 5 tot 10 centimeter kunnen verlengen! Zouden we dat moeten proberen?
Liefs Anoniempje.
Dat is echt raar! Bij mij kwam er toen ik thuis was gelijk een vliegtuigje over vliegen die alles heeft geactiveerd.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:51 schreef dud0r het volgende:
Volgens mij werkt m'n vaccinatie niet. Ben niet magnetisch. Heb geen beter bereik. Hoor geen signalen van de aliens. M'n bluetooth wil niet constant connecten met m'n arm.
![]()
![]()
heb jij die?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:52 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Je bent op zoek naar een nieuwe penis?
Misschien is het een verbetering maar dan moet ik 'em eerst zien.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:52 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Je bent op zoek naar een nieuwe penis?
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:52 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Je bent op zoek naar een nieuwe penis?
Is blijkbaar mis gegaanquote:Op maandag 21 juni 2021 20:48 schreef UitStraling het volgende:
[..]
De eerste maanden na de operatie niet te wild doen anders eindig je met een knakworstje in je keel in de kist.
Ik dacht dat ze alles online zouden gooien in dat kwartier wachttijdquote:Op maandag 21 juni 2021 20:53 schreef Whiskers82 het volgende:
[..]
Dat is echt raar! Bij mij kwam er toen ik thuis was gelijk een vliegtuigje over vliegen die alles heeft geactiveerd.
is de vraag al gesteld of het geen kloon is van die andere Whiskers?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Is onze eerste viva forum aanwinst Koen
Oooh valsquote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
We hebben een viva'er Koen.
Hopelijk is de enige overeenkomst de naam.
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
We hebben een viva'er Koen.
Hopelijk is de enige overeenkomst de naam.
Dat kwartiertje wachten vond ik echt zo saai! Was er op jouw tijdstip ook een mokkel dat op dat op de piano spelen was ?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ik dacht dat ze alles online zouden gooien in dat kwartier wachttijd
Moet je met DIMM dan regelenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien is het een verbetering maar dan moet ik 'em eerst zien.
Geloof niet dat bal erg veel kijk op piemels heeft.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:56 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Moet je met DIMM dan regelen![]()
Misschien heeft Bal ook nog wel wat tweedehandsjes in de collectie....
Van toen ze een hoofd eraf hakte midden in een pijpbeurt of wat?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:56 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Moet je met DIMM dan regelen![]()
Misschien heeft Bal ook nog wel wat tweedehandsjes in de collectie....
Hier ook helemaal niks spannends, niet eens een piano mokkel, niemand die omviel...quote:Op maandag 21 juni 2021 20:55 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Dat kwartiertje wachten vond ik echt zo saai! Was er op jouw tijdstip ook een mokkel dat op dat op de piano spelen was ?
En Buda maar denken dat jij een braaf meisje bent.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:57 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Van toen ze een hoofd eraf hakte midden in een pijpbeurt of wat?
Paar testritjes maken.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Misschien is het een verbetering maar dan moet ik 'em eerst zien.
Die spaart tegenwoordig volgens mij alles. Laatst wilde ze al een arm... vermoed dat voeten ook wel gewild zijn....quote:Op maandag 21 juni 2021 20:57 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Van toen ze een hoofd eraf hakte midden in een pijpbeurt of wat?
Hier ook niks, alleen een oude man die volop zat te vertellen tegen een jonge knul over 'de goede oude tijden'quote:Op maandag 21 juni 2021 20:58 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Hier ook helemaal niks spannends, niet eens een piano mokkel, niemand die omviel...
Dat was ook het eerste waar ik aan dachtquote:Op maandag 21 juni 2021 20:55 schreef Koen66 het volgende:
[..]
is de vraag al gesteld of het geen kloon is van die andere Whiskers?
Enige beetje leuke was dat ze opeens "creep " ging zingenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:58 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Hier ook helemaal niks spannends, niet eens een piano mokkel, niemand die omviel...
Ik zit al een paar minuten zoquote:Op maandag 21 juni 2021 20:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
En Buda maar denken dat jij een braaf meisje bent.
Ah vandaar dat 2e huis, dient gewoon als extra opslag.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Die spaart tegenwoordig volgens mij alles. Laatst wilde ze al een arm... vermoed dat voeten ook wel gewild zijn....
Ik hou mijn mond al hoorquote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Hier ook niks, alleen een oude man die volop zat te vertellen tegen een jonge knul over 'de goede oude tijden'
Jij had gewoon een pianospeler in de wachtruimte?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:55 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Dat kwartiertje wachten vond ik echt zo saai! Was er op jouw tijdstip ook een mokkel dat op dat op de piano spelen was ?
Sworry Budaquote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik zit al een paar minuten zovoor me uit te kijken.
Ja en een jochie op de viool.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:55 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Dat kwartiertje wachten vond ik echt zo saai! Was er op jouw tijdstip ook een mokkel dat op dat op de piano spelen was ?
Verklaart ook die hoge energierekening... Die heeft gewoon een paar van die dieplader vriezers voor de voorraadquote:Op maandag 21 juni 2021 21:00 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ah vandaar dat 2e huis, dient gewoon als extra opslag.
Te verbouwereerd om de broek op de enkels te gooien.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik zit al een paar minuten zovoor me uit te kijken.
Oh god, klinkt als een upgrade vergeleken met vorige weekquote:Op maandag 21 juni 2021 21:00 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja en een jochie op de viool.
Heb m'n oortjes maar weer in gedaan en m'n muziek iets harder gezet![]()
quote:
Zit ik ook niet echt op te wachtenquote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Lijkt me wel raar om aan DIMM's piemel te zitten, pissen alleen al.
Jaarbeurs is groot hč. Die regelen zoiets gewoon.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Jij had gewoon een pianospeler in de wachtruimte?
Misschien moeten we in elke wachtruimte een soort open podiumpje maken ofzo. Ik zie mogelijkheden.
Kloptquote:Op maandag 21 juni 2021 20:51 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
@:amarantha kan dit bevestigen
Het is al wat dat ze überhaupt iets doen.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:01 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Oh god, klinkt als een upgrade vergeleken met vorige weekhahaha
Echt ik weet niet wat ik lees hier. HOEZO HEBBEN JULLIE ENTERTAINMENT IN DE WACHTRUIMTE???!! En vooral waarom heb ik dat niet?quote:Op maandag 21 juni 2021 21:00 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ja en een jochie op de viool.
Heb m'n oortjes maar weer in gedaan en m'n muziek iets harder gezet![]()
Maar vertel.. hobby's, lievelingseten, meest irritante viva user..quote:Op maandag 21 juni 2021 21:01 schreef Whiskers82 het volgende:
Nee, geen kloon. Op viva was ik Whiskers.
Misschien toch eens de recherche langs sturen.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:59 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Die spaart tegenwoordig volgens mij alles. Laatst wilde ze al een arm... vermoed dat voeten ook wel gewild zijn....
Ja dat galmde door die hele hal heen, vond het iig een surreële ervaringquote:Op maandag 21 juni 2021 21:00 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Jij had gewoon een pianospeler in de wachtruimte?
Misschien moeten we in elke wachtruimte een soort open podiumpje maken ofzo. Ik zie mogelijkheden.
er woonde al een andere Whiskers in Focquevillequote:Op maandag 21 juni 2021 21:01 schreef Whiskers82 het volgende:
Nee, geen kloon. Op viva was ik Whiskers.
Ja dat dacht ik al, het is immers je meestgebruikte smileyquote:Op maandag 21 juni 2021 21:01 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Eigenlijk zit ik vaak zovoor me uit te kijken.
Da's wel weer waar, moet misschien ook niet zo negatief doenquote:Op maandag 21 juni 2021 21:03 schreef dud0r het volgende:
[..]
Het is al wat dat ze überhaupt iets doen.
bij wie nietquote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik al, het is immers je meestgebruikte smiley
Misschien kan ik voor mijn tweede nog omboeken naar Utrecht.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:03 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Ja dat galmde door die hele hal heen, vond het iig een surreële ervaring
Was dat niet die verzuurde dikke advocaat met chronisch liefdesverdriet?quote:Op maandag 21 juni 2021 21:03 schreef Koen66 het volgende:
[..]
er woonde al een andere Whiskers in Focqueville
Ha, je bent al aan het rondkijken, leukquote:Op maandag 21 juni 2021 21:01 schreef Whiskers82 het volgende:
Nee, geen kloon. Op viva was ik Whiskers.
Kan altijd proberenquote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Misschien kan ik voor mijn tweede nog omboeken naar Utrecht.
Door Yv persoonlijk gerekruteerd op Viva.nlquote:Op maandag 21 juni 2021 21:05 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ha, je bent al aan het rondkijken, leuk
En onze favoriete vrouw op FOK! is er ook zo te zien.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:05 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ha, je bent al aan het rondkijken, leuk
quote:Op maandag 21 juni 2021 20:50 schreef liesje1979 het volgende:
Had leuk geweest als wij de eerste sc zouden zijn die een viva'er had maar ik geloof dat 40+ er ook al een heeft.
quote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Was dat niet die verzuurde dikke advocaat met chronisch liefdesverdriet?
Nou DITTTTTquote:Op maandag 21 juni 2021 21:03 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Echt ik weet niet wat ik lees hier. HOEZO HEBBEN JULLIE ENTERTAINMENT IN DE WACHTRUIMTE???!! En vooral waarom heb ik dat niet?
Centraal Station Peking kun je ook schijten met live pianomuziek, keurige bedoeling daar wel.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Misschien kan ik voor mijn tweede nog omboeken naar Utrecht.
Ze komt in ons warme badje terecht.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:05 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ha, je bent al aan het rondkijken, leuk
Uh oh, dat wordt uitkijken voor Ettoquote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef Whiskers82 het volgende:
Paar hobby’s. SUPpen, tennis, lezen. Voor corona veel op vakantie, nu niks. Net begonnen met een nieuwe opleiding. Ik hou van kaas en eet geen vlees. 🤪
Lees je dit @EttovanBelgie nog een kaaslover in tha house. 😎😎quote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef Whiskers82 het volgende:
Paar hobby’s. SUPpen, tennis, lezen. Voor corona veel op vakantie, nu niks. Net begonnen met een nieuwe opleiding. Ik hou van kaas en eet geen vlees. 🤪
Die ballie ook nog even een hele lelijke sneer gaf als laatste stuiptrekkingquote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Was dat niet die verzuurde dikke advocaat met chronisch liefdesverdriet?
Utrecht is veel leuker johquote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Centraal Station Peking kun je ook schijten met live pianomuziek, keurige bedoeling daar wel.
Wat is SUPpen?quote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef Whiskers82 het volgende:
Paar hobby’s. SUPpen, tennis, lezen. Voor corona veel op vakantie, nu niks. Net begonnen met een nieuwe opleiding. Ik hou van kaas en eet geen vlees. 🤪
wacht maar.... WACHT MAAR....quote:Op maandag 21 juni 2021 21:07 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Lees je dit @:EttovanBelgie nog een kaaslover in tha house. 😎😎
Op een surfplank staan met een peddelquote:
Die heb ik gemistquote:Op maandag 21 juni 2021 21:07 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Die ballie ook nog even een hele lelijke sneer gaf als laatste stuiptrekking
quote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Nou DITTTTT
Kan je je vaccinatie locatie nog wijzigen?
SC MEET!quote:Op maandag 21 juni 2021 21:04 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Misschien kan ik voor mijn tweede nog omboeken naar Utrecht.
Vind ik écht leukquote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ze komt in ons warme badje terecht.
Hé kijk Etto, nog iemand die van kaas houdtquote:Op maandag 21 juni 2021 21:06 schreef Whiskers82 het volgende:
Paar hobby’s. SUPpen, tennis, lezen. Voor corona veel op vakantie, nu niks. Net begonnen met een nieuwe opleiding. Ik hou van kaas en eet geen vlees. 🤪
Oohja dat klinkt weer des Viva ja.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:07 schreef Foshizzle79 het volgende:
[..]
Op een surfplank staan met een peddel
JA MAAR...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |