quote:
Ohquote:Op zondag 1 augustus 2021 21:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, die is al lang en breed vergaan.
Oh ja, zij heeft wellicht mooie verhalen te vertellen.quote:Op zondag 1 augustus 2021 21:35 schreef Nadinarama het volgende:
Jongeren dit, jongeren dat.... deze ouwe taart gaat ook nokken. Volgende week kijk ik uit naar Sevdaliza...
Minderjarigen kunnen ook voor de trein springen. Dan lijkt mij dit beter.quote:Op zondag 1 augustus 2021 22:01 schreef livelink het volgende:
Ik ben geneigd om inderdaad te zeggen dat dat niet mogelijk moet zijn voor minderjarigen.
Ja, ik snap wat je zegt. Maar toch... Moeilijk dus.quote:Op zondag 1 augustus 2021 22:10 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Minderjarigen kunnen ook voor de trein springen. Dan lijkt mij dit beter.
Sws heeft, nofi, een minderjarige wmb zonder autoritair te zijn weinig te vertellen wat die zou willen. Dat geldt ook voor de opvoeder die wel instaat moet zijn om eigen overwegingen te scheiden van uitgangsprincipes die gelden voor de ander.quote:Op zondag 1 augustus 2021 22:01 schreef livelink het volgende:
Ik ben geneigd om inderdaad te zeggen dat dat niet mogelijk moet zijn voor minderjarigen.
Daarom heb ik het boek van Noa ook gelezen. Zij is overigens niet geholpen, maar haar ouders hebben haar wel laten gaan, zeg maar. Ik begreep dat en haar weg van opname naar opname was ook echt uitzichtsloos. Maar daar hield ik echt wel het gevoel aan over dat de hulp tekort schoot en dat er met een andere hulpverlening er een andere uitkomst had kunnen zijn..quote:Op zondag 1 augustus 2021 22:18 schreef Vallon het volgende:
[..]
Sws heeft, nofi, een minderjarige wmb zonder autoritair te zijn weinig te vertellen wat die zou willen. Dat geldt ook voor de opvoeder die wel instaat moet zijn om eigen overwegingen te scheiden van uitgangsprincipes die gelden voor de ander.
Het probleem ontstaat wanneer een opvoeder ms ook vindt dat die minderjarige beter af zonder verder te leven en dan daarin al snel wordt weggezet als onverantwoord.
Ik ben zelf geneigd om wanneer de minderjarige goed blijft & weet te aan te geven dat hij/zij geen deel van leven (meer) heeft, ziet of wil, je dan als volwassene daar best in mee kan (en ms zelf wel moet) gaan.
Helaas komt men dan in dat traject talloze mensen/instituties tegen die wel iets even willen (uit)proberen., Net zo lang totdat de minderjarige, zelf overlijdt of meerderjarig geworden er dan niemand meer echt verantwoordelijk kan zijn voor die levenskeuze.
Ik moet helaas morgen werken, maar het fragment was al boeiend.quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:13 schreef Vallon het volgende:
Nu idd een stuk interessanter waar Vermeieren even gehak maakt van hoe de Jeugdzorg tot koersloos verdienmodel is verworden, waar elke Gemeente afzonderlijk een eigen invulling aangeeft. Van idd onzintherapie tot beleidsloos vooruitschuiven en uitbesteden.
Ik ken verschillende (jeugdwerk) situaties waar iemands PGB primair ten goede komt van een zinloos verdienmodel en de "patiënt" als cliënt aan het lijntje wordt gehouden totdat het niet meer nodig mogelijk is. Dit laatste vanwege overdracht of simpelweg dat iemand meerderjarig is geworden.
Ik ga zeker de keuzefilm kijken "Horse normes" die mij wel wat zal voeden in frustraties.
"Bruno runt een opvanghuis voor kinderen met een zware vorm van autisme die nergens anders terecht kunnen, Malek leidt kansarme jongeren op tot begeleiders voor die kinderen. Het lukt Toledano en Nakache net als in Intouchables om in de soms schrijnende momenten steeds humor te vinden."
Een gedicht van Joost Zwagerman op muziek gezet door Wende Snijders en gezongen door Wende en een andere zangeres.quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:21 schreef Arcee het volgende:
[..]
Voor de mensen die nu niet kijken: wat is prachtig?
Fragment van Wende Snijders die een gedicht van Joost Zwagerman zingt.quote:Op zondag 1 augustus 2021 23:21 schreef Arcee het volgende:
[..]
Voor de mensen die nu niet kijken: wat is prachtig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |