Af en toe heb je gewoon zin in zo’n coupe ijs en (vers) fruit en gewoon ouderwets 3 bollen ijs.
Tegenwoordig is het 1 (klein) bolletje ijs, wat toefjes en drizzle/veegjes op een bord met een stukje brownie/kletskop/rockyroad of iets anders totaal niet orgineels.
Dan ga je naar de verkeerde zaken. Overal waar ik kom kan ik die coupes bestellen.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende: Dan heb je safe = condoom Double dutch = condoom en pil quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
In Den Haag bij Hollands Spoor is er een grote Turkse ijs/desserttent, daar kan je gewoon eten en kan je dit soort ijscoupes bestellen zoals de klassieke dame blanche maar je kan ook kuenefe en dat soort turkse dingen bestllen, of allebei.
Let's all accept each other's differences and different opinions and live together in harmony :)
Inderdaad nauwelijks meer te vinden op menukaarten
Ik ben de kleur MAGENTA Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.