Oh? Wat is de schadelijkheid dan?quote:Op zondag 6 juni 2021 12:54 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
de oplossing is schadelijker dan de kwaal maar dat zien de tunnelvisionairen niet.
oudjes die dood gaan door eenzaamheid omdat ze geen visite mogen ontvangen, terminale patienten die niet geholpen worden want corona gaat voor etc.quote:
En vaccinaties lossen dat probleem op... Dus wat is het probleemquote:Op zondag 6 juni 2021 13:02 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
oudjes die dood gaan door eenzaamheid omdat ze geen visite mogen ontvangen, terminale patienten die niet geholpen worden want corona gaat voor etc.
Dat moet nog blijken dat gaan we van de winter zien. Oudjes opsluiten tegen hun wil in en visite onthouden is asociaal en inhumaan. Maar alles is geoorloofd in de tunnelvisie.quote:Op zondag 6 juni 2021 13:04 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En vaccinaties lossen dat probleem op... Dus wat is het probleem
Mensen laten stikken in hun eigen longvocht daarentegen is prima?quote:Op zondag 6 juni 2021 13:08 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dat moet nog blijken dat gaan we van de winter zien. Oudjes opsluiten tegen hun wil in en visite onthouden is asociaal en inhumaan. Maar alles is geoorloofd in de tunnelvisie.
Als mensen er zelf voor kiezen om dat risico te lopen dat moet je ze dat menselijk contact gunnen in hun laatste jaren.quote:Op zondag 6 juni 2021 13:38 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Mensen laten stikken in hun eigen longvocht daarentegen is prima?
Helaas als ze in een tehuis wonen nemen ze dat risico ook voor anderen. Als ze nog zelfstandig wonen konden ze doen wat ze wildenquote:Op zondag 6 juni 2021 13:45 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Als mensen er zelf voor kiezen om dat risico te lopen dat moet je ze dat menselijk contact gunnen in hun laatste jaren.
Dan schalen ze gewoon op korte termijn weer op. Die capaciteit is nu keihard nodig om achterstanden in te lopen.quote:Op zondag 6 juni 2021 14:11 schreef weetjewel5 het volgende:
[ afbeelding ]
alvast klaarmaken voor de overstroming op de ICs in het najaar.
Dan bouw je maar "het leven is meer dan alleen niet covid krijgen" tehuizen. Dit is gewoon gigantische vrijheidsberoving.quote:Op zondag 6 juni 2021 14:06 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Helaas als ze in een tehuis wonen nemen ze dat risico ook voor anderen. Als ze nog zelfstandig wonen konden ze doen wat ze wilden
De wereld kent maar twee kleuren.quote:Op zondag 6 juni 2021 13:38 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Mensen laten stikken in hun eigen longvocht daarentegen is prima?
Met zulke uitspraken kan ik alleen maar zeggend dat het onderwijs nog wel wat meer aan WOII mag besteden.quote:
lief dagboek..quote:Op zondag 6 juni 2021 15:32 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Met zulke uitspraken kan ik alleen maar zeggend dat het onderwijs nog wel wat meer aan WOII mag besteden.
Anyway afspraken voor vaccinaties staan. Aquarium heeft weer z'n grote beurt gehad, nu nog de derde app goed werkend krijg in k8s en ik heb een top dag.
Tropisch zoet?quote:Op zondag 6 juni 2021 15:32 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Met zulke uitspraken kan ik alleen maar zeggend dat het onderwijs nog wel wat meer aan WOII mag besteden.
Anyway afspraken voor vaccinaties staan. Aquarium heeft weer z'n grote beurt gehad, nu nog de derde app goed werkend krijg in k8s en ik heb een top dag.
Gquote:
Nee dit is niet waar, als een (dit soort) virus zich snel en makkelijk verspreidt wordt het juist steeds zwakker.quote:Op zondag 6 juni 2021 11:57 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Hoe meer natuurlijke besmetting des te vaker een virus zich voortplant des te meer mutaties
quote:“We spreken ook wel over de fitness van een virus: om zich kunnen te verspreiden, moet het zich kunnen aanpassen. De varianten die zich het beste kunnen vermenigvuldigen zijn die varianten die het beste hechten aan menselijke cellen, kunnen ontsnappen aan het immuunsysteem van mensen of een manier verzinnen om een vaccin te slim af te zijn.”
quote:Echt besmettelijke virussen veroorzaken vaak minder ernstige klachten. Dat is op zich ook logisch, want als je je niet echt ziek voelt ben je meer actief en kun je meer mensen besmetten. Iemand die heel ziek wordt, blijft thuis in bed. Als een virus iemand snel ernstig ziek maakt, kan het zich dus minder goed verspreiden en zal het minder dominant worden.”
quote:Toch begint de druk om te evolueren wel toe te nemen. Het virus wordt steeds vaker geconfronteerd met antilichamen in mensen die al eens eerder zijn geïnfecteerd, of die een vaccinatie hebben gekregen. Dat vergroot de kans dat nieuwe mutaties de kop opsteken
https://www.newscientist.(...)-verder-ontwikkelen/quote:Het afzwakken tot een ‘gewoon verkoudheidsvirus’ heeft net zoveel te maken met ons als met het virus zelf, zegt Baric. ‘Ik vermoed dat deze veel voorkomende coronavirussen, als ze rechtstreeks in een volwassen bevolking werden geïntroduceerd, flink zouden huishouden.’
Baric denkt dat SARS-CoV-2 in deze richting zal evolueren zodra het bij volwassenen tegen meer weerstand aanloopt. ‘Het zou kunnen dat het virus een beetje moet veranderen om zichzelf in stand te houden door kinderen te besmetten’, zegt hij. Het kan bijvoorbeeld evolueren zodat het zich beter in de neus kan vermenigvuldigen. Zo kan het veranderen in een infectie van de bovenste luchtwegen, net als de andere ‘gewone’ coronavirussen. Die maken kinderen soms heel ziek, maar in de meeste gevallen ervaren ze niet veel meer dan een loopneus. ‘Kinderen hebben doorgaans minder ernstige ziektes dan volwassenen’, zegt Baric.
Hier tetra's, botia's , gouramies, en nog wat waar ik ff niet op de naam komquote:Op zondag 6 juni 2021 18:42 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
G
Jip met een Siamese kempvis, school kardinaal tetra's, school corydora panda's (met de kempvis mijn favoriet), school zwarte fantoom zalmpjes shitload japonica garnalen en nog 4 neon tetra's die ik overgenomen sheb en wss gered van de wc.
Komen nog wat neons want 4 is te weinig en de school corydora is afgelopen jaar wat uitgedund dus ook daar komen er nog een paar van bij.
Sorry off-topic maar een man en zijn hobbies .
Denkfout is dat evolutie niet intelligent is. Mutaties zijn succesvol of falen.quote:Op zondag 6 juni 2021 21:13 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nee dit is niet waar, als een (dit soort) virus zich snel en makkelijk verspreidt wordt het juist steeds zwakker.
Krijgt het moeite te verspreiden maar blijft toch actief dan wordt het agressiever.
[..]
[..]
[..]
Is een mogelijkheid. Maar blijft koffiedik kijkenquote:Op zondag 6 juni 2021 21:41 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
https://www.newscientist.(...)-verder-ontwikkelen/
Zie post 144quote:Op zondag 6 juni 2021 21:46 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Denkfout is dat evolutie niet intelligent is. Mutaties zijn succesvol of falen.
Virussen kunnen niet vaccins "te slim af zijn"
Bovendien zel een mutatie alleen plaatsvinden als een virus zich kan repliceren. Door vaccinatie krijgt een virus daar nauwelijks of geen kans toe
Wederom, mogelijk, maar koffiedik kijkenquote:Op zondag 6 juni 2021 21:48 schreef Lospedrosa het volgende:
Net als 1 vd 7 bestaande Corona virussen, OC43.
Alias Russische Griep.
https://www.volkskrant.nl/cs-b0b9facb
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |