vorige week: 3.162 (gecorrigeerd)quote:
3221quote:
Ok, beetje onduidelijk dus.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:18 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
vorige week: 3.162
maar vandaag zouden er cijfers van een eerdere storing erbij komen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
25 gemeentes met 0 besmettingen
26 gemeentes met 1 besmettingen
93 gemeentes met 2-4 besmettingen
104 gemeentes met 5-9 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.phpwegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
Dat is niet fraaiquote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:
Dalingspercentage gaat van 30 naar 25%.
Denk dat we er rekening mee moeten houden dat het aantal besmettingen minder hard zal blijven dalen..
Vlak ook de factor van het betere weer nu niet uit. Dat gaat ook voor extra daling zorgen. Na weken en wegen aan vochtige lucht met plens nu drogere lucht en zonnetje eropquote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:
Dalingspercentage gaat van 30 naar 25%.
Denk dat we er rekening mee moeten houden dat het aantal besmettingen minder hard zal blijven dalen..
Geen idee, maar zolang mensen zich niet laten prikken wegens hun Mening-itis ben ik eerder aan de beurt dus het zal me even wat.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:37 schreef ondeugend het volgende:
Waarom prikken we eigenlijk steeds een beetje minder ipv bakken meer zoals even geleden nog werd verwacht?
Ja het gaat wel gestaag door dus uiteindelijk zal het wel goedkomen. Ik mag zelf overmorgen ook al. Maar we zakken weer in kwa priksnelheid ipv die versnellingen die zouden komen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:41 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Geen idee, maar zolang mensen zich niet laten prikken wegens hun Mening-itis ben ik eerder aan de beurt dus het zal me even wat.
Morgen wordt mijn bouwjaar waarschijnlijk vrijgegeven
Deze week was al van voorspeld dat hij wat lager zou liggen dan vorige week; stijging zou volgende week weer komen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:44 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ja het gaat wel gestaag door dus uiteindelijk zal het wel goedkomen. Ik mag zelf overmorgen ook al. Maar we zakken weer in kwa priksnelheid ipv die versnellingen die zouden komen.
Dat kan haast niet alleen het niet kunnen nakomen van Janssen zijn want voor dat bericht leek het al in te zakken.
We krijgen daar volledig open middelbare scholen en open cafés en kroegen voor terug. Helaas compenseert dat flink de daling vanwege het betere weer.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:39 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Vlak ook de factor van het betere weer nu niet uit. Dat gaat ook voor extra daling zorgen. Na weken en wegen aan vochtige lucht met plens nu drogere lucht en zonnetje erop
Het gaat ook niet om terrassen, theaters of bioscopen, maar om de scholen zonder afstands- en bezettingsregels en de kroegen en cafés. Deze twee kunnen zelfs voor een opleving van het aantal besmettingen zorgen.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:59 schreef Discombobulate het volgende:
Weet je nog dat het ging om het ontlasten van de zorg? Terrassen of theaters of bioscopen kunnen al veilig, dat hebben we ook vorige zomer aangetoond. Mij interesseert het niet zo veel als het wat langzamer gaat. Het gaat er om dat de zorg aan het ontlasten is, we moeten niet doen alsof zero covid zo snel mogelijk het doel is. Vaccinatie gaat snel zat. Nog voordat we het target halen kunnen we IMO al wel helemaal weer open---eigen verantwoordelijkheid straks.
Oh nee...quote:Op zaterdag 29 mei 2021 16:00 schreef Jor_Dii het volgende:
Deze week wordt wel erg matig qua gezette prikken..
Hef jezelf op.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 14:11 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Uitstroom hoger dan instroom is goed nieuws, maar een lagere instroom is nog veel beter.
Geen echte ramp natuurlijk, maar we lopen toch zo’n 1.5 miljoen prikken achter op schema.quote:
De vraag was; Waardoor/waarom?quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:45 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Deze week was al van voorspeld dat hij wat lager zou liggen dan vorige week; stijging zou volgende week weer komen.
Je hebt nu inderdaad het continu drukkende effect op de R van elke dag >100k vaccinaties. Daar mag je prima op inspelen. Die intentie lijken ze gelukkig ook te hebben.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 15:59 schreef Discombobulate het volgende:
Weet je nog dat het ging om het ontlasten van de zorg? Terrassen of theaters of bioscopen kunnen al veilig, dat hebben we ook vorige zomer aangetoond. Mij interesseert het niet zo veel als het wat langzamer gaat. Het gaat er om dat de zorg aan het ontlasten is, we moeten niet doen alsof zero covid zo snel mogelijk het doel is. Vaccinatie gaat snel zat. Nog voordat we het target halen kunnen we IMO al wel helemaal weer open---eigen verantwoordelijkheid straks.
https://www.nu.nl/binnenl(...)tterdamse-metro.htmlquote:In samenwerking met controleurs van vervoersbedrijf RET schreef de politie ook honderden bonnen uit. De meeste bekeuringen werden uitgedeeld wegens zwartrijden: 137. Voor het niet dragen van een mondkapje in het openbaar vervoer kregen nog eens honderd personen een bekeuring.
In de zon, knvb jeugd dag en zo de bbq aan.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 16:27 schreef asco het volgende:
Ff uit de zon, fucking heet hier.![]()
Oh, topic is dood ondertussen.![]()
Wat gaan jullie in godsnaam allemaal doen nu?
Op vakantie. Lekker sporten. De bioscoop. Genieten van het mooie weer.quote:Op zaterdag 29 mei 2021 16:27 schreef asco het volgende:
Ff uit de zon, fucking heet hier.![]()
Oh, topic is dood ondertussen.![]()
Wat gaan jullie in godsnaam allemaal doen nu?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |