En zoals hierboven al genoemd, Israel was onderdeel van een grote studie.quote:Op maandag 17 mei 2021 12:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Daarnaast heeft Israël maar een beperkte hoeveelheid vaccins nodig. Als je heel Europa voorrang gaat geven, krijg je de vaccins niet veel sneller, omdat je er nog steeds honderden miljoenen nodig hebt. Het enige wat je dan gewonnen hebt is dat je veel meer betaald vanwege de voorrang, maar qua tijd nauwelijks sneller klaar bent.
Nou ja, je had 50% kans gehad.quote:Op maandag 17 mei 2021 12:10 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
En zoals hierboven al genoemd, Israel was onderdeel van een grote studie.
Mensen die nu steen en been klagen hadden zich in September al kunnen aanmelden voor de trials. Dan hadden ze (net al ruim 100.000 anderen in Europa) in november hun prik al gehad.
tegen de tijd dat jij gekalmeerd bent zijn we allemaal gevaccineerd (tenminste degenen die willen)quote:Op maandag 17 mei 2021 11:48 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Nu ben je aan het overdrijven
Israel schijnt iets van $23,5 per Pfizer vaccin te hebben betaald (2 per persoon)
https://www.timesofisrael(...)er-moderna-vaccines/
De extra uitgaven ten opzichte van wat Nederland betaalt, is maar een schijntje vergeleken met wat een lockdown kost
Die sneltest testen voor toegang hobby van Hugo, kost meer dan dat hoor...
Op de persoon spelen, jammer, verdere inhoud argument is verloren gegaan.quote:Op maandag 17 mei 2021 11:34 schreef bluemoon23 het volgende:
-knip-
Moet je overleggen met je collegaambtenaren voor het juiste antwoord ?
Verrassendquote:Op maandag 17 mei 2021 12:14 schreef ondeugend het volgende:
Geen pauzeknop zegt Hugo
De voorgenomen versoepelingen gaan door
Ik ben pas gekalmeerd als de schuldigen in het OMT en kabinet gestraft zijnquote:Op maandag 17 mei 2021 12:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
tegen de tijd dat jij gekalmeerd bent zijn we allemaal gevaccineerd (tenminste degenen die willen)
Vierendelen?quote:Op maandag 17 mei 2021 12:18 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ik ben pas gekalmeerd als de schuldigen in het OMT en kabinet gestraft zijn
Dan kan je nog wel even boos blijven. Misschien is therapie dan een oplossing.quote:Op maandag 17 mei 2021 12:18 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ik ben pas gekalmeerd als de schuldigen in het OMT en kabinet gestraft zijn
Ik denk dat een seizoenseffect sowieso lastig te verdedigen is met dit weerquote:Op maandag 17 mei 2021 12:17 schreef DireStraits7 het volgende:
Overigens, voor wie denkt dat de teruglopende cijfers voornamelijk komen door het seizoenseffect: vergelijk eens de ziekenhuiscijfers met de ic-cijfers.
De ziekenhuiscijfers in de vierde golf zijn nooit boven de tweede en derde golf uitgekomen, terwijl de ic-cijfers deze ruimschoots overschreden hebben. Lijkt mij een indicatie dat het vooral door vaccinatie komt, want we zijn begonnen met 80+, deze kwamen toch al veel minder vaak op de ic, maar wel vaak op de kliniek. Nu we zien dat 60+ ook hard gaat qua vaccinatie daalt de IC ook.
Als het seizoenseffect zou zijn, zou er geen logica zijn waarom de IC-cijfers harder zouden gaan dan de ziekenhuiscijfers.
Meh.. laten we het geciviliseerd houden. Een persoonlijke lockdown in een kamer met rvs sanitair voor een tijdje is ook prima.quote:
Bill Gates verduistert de zon steedsquote:Op maandag 17 mei 2021 12:24 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat een seizoenseffect sowieso lastig te verdedigen is met dit weer
Voor die zero covid/redteam wappies is het nooit goed genoeg, vermoeiende mensen.quote:Op maandag 17 mei 2021 11:23 schreef popje het volgende:
Op nu.nl weer allerlei mensen die roepen dat de versoepelingen veel te vroeg komen en dat we eerst moeten kijken of de koningsdagpiek leidt tot een ziekenhuistoename... zucht
STRAATFEESTEN!quote:Op maandag 17 mei 2021 12:14 schreef ondeugend het volgende:
Geen pauzeknop zegt Hugo
De voorgenomen versoepelingen gaan door
Elke 3 weken een nieuwe stap als de cijfers blijven dalen
Mag hopen dat je niet met 50+ tegelijk naar een hoer gaat.quote:
Ja leuk man tussen 16 jarige in het oranje-uitgedoste-niet-wetende-wat-buitenspel-is huppelkutjesquote:Op maandag 17 mei 2021 12:42 schreef Lenny_Leonard het volgende:
EK gewoon in de kroeg kijken?
Erg mooi.
Nee dan zit je tussen gevaxxt publiek. Dus 50+ en nerds met astma puffertjes als het spannend wordt.quote:Op maandag 17 mei 2021 12:45 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ja leuk man tussen 16 jarige in het oranje-uitgedoste-niet-wetende-wat-buitenspel-is huppelkutjes
Dan liever de huppelkutjes.quote:Op maandag 17 mei 2021 12:46 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Nee dan zit je tussen gevaxxt publiek. Dus 50+ en nerds met astma puffertjes als het spannend wordt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |