En je halverwege laten testen? Is dat dan geen optie? Dan heb je nog gelukt dat je een auto hebt misschien.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:05 schreef Cyan9 het volgende:
Hierbij aangekondigde rant:
Dus ze willen dat je test op de dag zelf. Dat kan op z'n vroegst om 8 uur in de ochtend. Vroeg op staan is prima. Uitslag duurt zeg maar een uurtje max.
Maar dan, ik ben 2,5 uur onderweg met de auto. En dat is met een normale verkeersdrukte. Er is bijna nooit een normale verkeersdrukte.
En dan moet ik er om 11 uur zijn. Echt, hier kan ik wel een beetje mad over worden.
Snap dit ook niet zo goed. Waarom geen test die 40 uur geldig is 🤷♀quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:05 schreef Cyan9 het volgende:
Hierbij aangekondigde rant:
Dus ze willen dat je test op de dag zelf. Dat kan op z'n vroegst om 8 uur in de ochtend. Vroeg op staan is prima. Uitslag duurt zeg maar een uurtje max.
Maar dan, ik ben 2,5 uur onderweg met de auto. En dat is met een normale verkeersdrukte. Er is bijna nooit een normale verkeersdrukte.
En dan moet ik er om 11 uur zijn. Echt, hier kan ik wel een beetje mad over worden.
Even hypothetisch, want misschien niet helemaal eerlijk. Als je met een eigen auto gaat (en dus minimaal besmettingsgevaar voor anderen vormt (wat volgens mij de reden is voor dicht bij huis testen)) kan je dan niet een nieuwe testafspraak maken en zeggen dat je in Rotterdam woont/verblijft en zo een testlocatie daar in de buurt krijgen. Dan hoef je alleen maar vroeg genoeg op te staan om daar op tijd te zijn.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:05 schreef Cyan9 het volgende:
Hierbij aangekondigde rant:
Dus ze willen dat je test op de dag zelf. Dat kan op z'n vroegst om 8 uur in de ochtend. Vroeg op staan is prima. Uitslag duurt zeg maar een uurtje max.
Maar dan, ik ben 2,5 uur onderweg met de auto. En dat is met een normale verkeersdrukte. Er is bijna nooit een normale verkeersdrukte.
En dan moet ik er om 11 uur zijn. Echt, hier kan ik wel een beetje mad over worden.
Alleen dat je van je plaats af een mondkapje op moet.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:15 schreef AgnesGru het volgende:
H
[..]
Snap dit ook niet zo goed. Waarom geen test die 40 uur geldig is 🤷♀
Hebben jullie trouwens ook instructies over het mondkapje?
Ik heb een afspraak ingepland voor 8 uur in Assen zelf. En dan meteen maar richting Rotterdam, uitslag komt dan onderweg binnen. Maar ik bedenk me nu ook net dat m'n vriendin eerst nog uit Groningen moet komen, dus dat wordt heeeeeeeel erg vroeg.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:15 schreef Momo het volgende:
[..]
En je halverwege laten testen? Is dat dan geen optie? Dan heb je nog gelukt dat je een auto hebt misschien.
Ik weet niet of ik daar praktisch wat mee opschiet. Het levert wel wat meer stress op (ik ken mezelf): een onbekende extra locatie waar je ook nog even naartoe moet. En daarnaast, als ik iedereen hier zo hoorde die in de randstad woont, was het al knap lastig om nog een afspraak te krijgen. Daar hoef ik me tenminste geen zorgen over te maken in Assen city.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:16 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Even hypothetisch, want misschien niet helemaal eerlijk. Als je met een eigen auto gaat (en dus minimaal besmettingsgevaar voor anderen vormt (wat volgens mij de reden is voor dicht bij huis testen)) kan je dan niet een nieuwe testafspraak maken en zeggen dat je in Rotterdam woont/verblijft en zo een testlocatie daar in de buurt krijgen. Dan hoef je alleen maar vroeg genoeg op te staan om daar op tijd te zijn.
Ja, dat is ook weer zo.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:34 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik daar praktisch wat mee opschiet. Het levert wel wat meer stress op (ik ken mezelf): een onbekende extra locatie waar je ook nog even naartoe moet. En daarnaast, als ik iedereen hier zo hoorde die in de randstad woont, was het al knap lastig om nog een afspraak te krijgen. Daar hoef ik me tenminste geen zorgen over te maken in Assen city.
Goed dat je het zegt. Anders had ik nooit geweten dat ze deze info stiekem hadden toegevoegd. Jemig.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 21:47 schreef Moira het volgende:
Ik heb voor m'n 2e semi familyshow ticket ook m'n arrival-slot! In de Close-app bij 'Instructies' naar rechts schuiven, daar staat bij mij "Je kan naar binnen tussen 13:45-14:00 uur"
Bij m'n finale familyshow ticket staat dat nog niet tussen die instructies
tnxquote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:58 schreef Meridiaan het volgende:
@:Moira de FAQ van Ahoy heeft het over rookplekken, dus die zijn neem ik aan ook volgende week toegankelijk.
https://www.ahoy.nl/informatie/praktische-informatie
En @:Cirilico Hier zaken die niet mee naar binnen mogen, ik zie het er niet tussen staan.
https://songfestival.nl/faq (halverwege de pagina)
Pff, vervelend zeg! Khoop dat je nog hebt kunnen slapen...quote:Op zaterdag 15 mei 2021 02:56 schreef Cirilico het volgende:
En alweer wakker. Slaapverlamming met bijbehorende enge sfeer.
Ik dacht al dat dat ging gebeuren, want heb niet ontspannen voor ik ben gaan slapen. Alle teststress en schemastress zat nog in m'n hoofd.
[..]
tnx
Heerlijk zelfs.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 07:33 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Pff, vervelend zeg! Khoop dat je nog hebt kunnen slapen...
Gevonden! Dank Moiraquote:Op vrijdag 14 mei 2021 23:59 schreef Moira het volgende: [..] Als je op het ticket in de Close app klikt (dat je scherm zo fel wordt met het ticket in beeld), en dan op het info-bolletje linksboven klikt? Dan verschijnt je ticket als scanbare QR-code (wederom superfel scherm) met daaronder volgens mij iets dat de barcode van betreffende QR-code moet voorstellen.
Je moet in die corona check app een code invullen die je na je test krijgt. Hoe je die code krijgt weet ik niet, zal wel via mail of sms zijn.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 07:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
18.30 naar binnen zonder eigen eten en drinken. Ik ben het daar niet zo mee eens eigenlijk. Maar ja, we gaan wel naar het ESF![]()
Hoe komt die testuitslag nou in die app terecht? Moet ik daar iets voor doen of kan ik de testuitslag per mail straks gewoon openen met hoe-heet-die-app?
Dank jequote:Op zaterdag 15 mei 2021 07:57 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Je moet in die corona check app een code invullen die je na je test krijgt. Hoe je die code krijgt weet ik niet, zal wel via mail of sms zijn.
In de close app kun je (misschien) je tijdslot zien wanneer je naar binnen moet. Onder info en dan door je instructies naar rechts scrollen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dank je![]()
Ok, ik heb nu:
Een ticket, zichtbaar in de Close app
Een parkeerticket
Coronamelder app
Corona check app
Testafspraak op de dag zelf.
Mis ik iets? Nee toch?
Oh ja, vergeten in de lijst te zetten. Check!quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:08 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
In de close app kun je (misschien) je tijdslot zien wanneer je naar binnen moet. Onder info en dan door je instructies naar rechts scrollen.
Wij komen uit de Achterhoek en gaan in Rotterdam testen. Mag dat niet?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 01:34 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik daar praktisch wat mee opschiet. Het levert wel wat meer stress op (ik ken mezelf): een onbekende extra locatie waar je ook nog even naartoe moet. En daarnaast, als ik iedereen hier zo hoorde die in de randstad woont, was het al knap lastig om nog een afspraak te krijgen. Daar hoef ik me tenminste geen zorgen over te maken in Assen city.
Volgens de app moet je testen zo dicht mogelijk bij je eigen woonplaats.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:22 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Wij komen uit de Achterhoek en gaan in Rotterdam testen. Mag dat niet?
Er was gister nog plek zat in Rotterdam.
Wij zitten vrijdag in een hotel, dan wordt het lastig testen dichtbij je woonplaats. Even heen en weerquote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:29 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Volgens de app moet je testen zo dicht mogelijk bij je eigen woonplaats.
Maar ja..dat is gewoon niet praktisch haalbaar met deze tijden, in sommige gevallen.
Lijkt me niet dat je een probleem hebt als je het in Rotterdam doet, maar het gaat wel in tegen wat eigenlijk de bedoeling is.
Maar dan hadden ze het misschien iets makkelijke moeten maken.
Haha, ja dan houdt het sowieso op! Maar als je daar in een hotel zit, dan is Rotterdam op dat moment toch je actuele woonplaatsquote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:34 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Wij zitten vrijdag in een hotel, dan wordt het lastig testen dichtbij je woonplaats. Even heen en weer
We twijfelen nog of we het hotel voor vrijdag zullen annuleren, omdat ik nu kaartjes voor de GF liveshow heb en niet meer naar de family show ga. Dan zouden we de test moeten annuleren. Ik ga de vraag wel even stellen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:36 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Haha, ja dan houdt het sowieso op! Maar als je daar in een hotel zit, dan is Rotterdam op dat moment toch je actuele woonplaats![]()
Helemaal goed dus, lijkt me!
Onze persdames ter plastse kunnen hier vast antwoord op gevenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nu ik zo vroeg daar moet zijn, mag ik wel een extra kostenpost voor eten en drinken opnemen in de begroting
Ik hoop dat er meer te koop is dan broodje Unox en frikandellen.
Het leven is er wel ingewikkelder op geworden hè?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dank je![]()
Ok, ik heb nu:
Een ticket, zichtbaar in de Close app
Een parkeerticket
Coronamelder app
Corona check app
Testafspraak op de dag zelf
Een tijdslot.
Mis ik iets? Nee toch?
Ik heb ergens gelezen dat de GF shows 3 uur en 3 kwartier duren.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:27 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
Ik heb nog contact opgenomen met Health Care en kreeg als antwoord:
Als de test binnen 24 uur voor het einde van de show past, mag het ook de avond van te voren en hoeft de afspraak niet aangepast te worden!
(ik had op vrijdag 17.45 uur een afspraak voor de show van zaterdag 13.30 uur).
De vraag is dus of het om 17.45 uur klaar is op zaterdag. Dat gaat nog krap worden vrees ik, dus dan maar zaterdagochtend vroeg. Echt nieuws hoor ik dus niet, maar het zou fijn zijn als de organisatie een eindtijd had aangegeven.
Ja dat staat in de FAQ. Dit betekent dat de show eindigt om 17:15. Daarmee is dus een testafspraak omquote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:34 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat de GF shows 3 uur en 3 kwartier duren.
Dat is soort van variatie. Op festivals is er tegenwoordig enorm veel variatie maar als ik in een stadion kom, valt het altijd tegen. Al is de laatste keer Ahoy alweer 3 jaar geleden.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:29 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Onze persdames ter plastse kunnen hier vast antwoord op geven![]()
Ik hoorde Matt zeggen dat ze broodjes gezond hebben en ik zag saucijzenbroodjes en kroketten voorbij komen.
Ja echtquote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:32 schreef Viv het volgende:
[..]
Het leven is er wel ingewikkelder op geworden hè?Vroeger was het:
Een ticket, geen app nodig
Een parkeerticket
Klaar
Ik neem aan dat er rekening mee wordt gehouden, omdat veel mensen al zo vroeg binnen moeten zijn. De vraag is al gesteld in het rehearsal topic van onze persdamesquote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat is soort van variatie. Op festivals is er tegenwoordig enorm veel variatie maar als ik in een stadion kom, valt het altijd tegen. Al is de laatste keer Ahoy alweer 3 jaar geleden.
Is dat niet alleen in het persgedeelte?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:29 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Onze persdames ter plastse kunnen hier vast antwoord op geven![]()
Ik hoorde Matt zeggen dat ze broodjes gezond hebben en ik zag saucijzenbroodjes en kroketten voorbij komen.
Geen idee, we wachten het antwoord even afquote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:56 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Is dat niet alleen in het persgedeelte?
Ja ik heb voor live semi 2 een tijdslot van 19:00 tot 19:15.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 10:09 schreef Peter het volgende:
Heeft er iemand voor Semi 2 liveshow al een toegangstijd?
Die staat er bij mij nog niet. ( GF live al wel)
Ah Dan zal die hier vast nog komen vandaag.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 10:11 schreef TDHS het volgende:
[..]
Ja ik heb voor live semi 2 een tijdslot van 19:00 tot 19:15.
Leuk, dank!quote:Op zaterdag 15 mei 2021 07:44 schreef FranklinB het volgende:
Voor de records. Ik ga na onderstaande shows 😍
Semi 1 - liveshow; vak CE
Semi 2 -liveshow; vak AJ
Finale - family show; vak Db
Oh allebei je Coop kaartjes weg dus?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 10:10 schreef FranklinB het volgende:
Mocht iemand hier nog geïnteresseerd zijn in twee kaarten voor live show semi 2, stuur me dan even een berichtje :-).
Maar wel naar de liveshow tochquote:Op zaterdag 15 mei 2021 07:53 schreef GeorgeM het volgende:
Voor de OP: ik ben de GF family show kaarten kwijt
Semi 2 live en Family show finale had ik bij eerste ronde gekocht. Semi 1 bij tweede ronde. Ik wacht nog op een reactie van Devk. Hij wilde 1 kaartje, maar heb ze nu allebei aangeboden aangezien het dus mogelijk blijkt om beide om een andere naam te zetten. Mocht hij toch niet willen, dan kan ik iemand anders blij maken :-)quote:Op zaterdag 15 mei 2021 10:15 schreef Moira het volgende:
[..]
Leuk, dank!
Had je je Semi 1 en Finale kaartjes bij de 1e verkoopronde gekocht of na 11 mei pas?
En ging @:DevK nou mee op je 2e Coop-kaartje voor de SF2 live?
[..]
Oh allebei je Coop kaartjes weg dus?ohja je had al kaartje voor de liveshow, was het ff kwijt
Nog ff een keer extra @DevK taggen dan want is natuurlijk een prachtige kans!quote:Op zaterdag 15 mei 2021 10:49 schreef FranklinB het volgende:
[..]
Semi 2 live en Family show finale had ik bij eerste ronde gekocht. Semi 1 bij tweede ronde. Ik wacht nog op een reactie van Devk. Hij wilde 1 kaartje, maar heb ze nu allebei aangeboden aangezien het dus mogelijk blijkt om beide om een andere naam te zetten. Mocht hij toch niet willen, dan kan ik iemand anders blij maken :-)
Corona melder app is dat ook nodig?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 08:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dank je![]()
Ok, ik heb nu:
Een ticket, zichtbaar in de Close app
Een parkeerticket
Coronamelder app
Corona check app
Testafspraak op de dag zelf
Een tijdslot.
Mis ik iets? Nee toch?
Nog een paar in dat tijdvak en we kunnen een minimeet houden in de rij.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 12:42 schreef Magica het volgende:
Ik moet tussen half 12 en kw voor 12 binnenzijn bij familyshow op zaterdag
Klopt, ik neem het risico maar niet en ga nu zaterdagochtend. Marconistraat 8.30 uur, dat is met de metro 7 minuten voor mij. En ik mag pas 12.30 naar binnen bij Ahoy dus dat gaat wel lukken allemaal.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 09:34 schreef Viv het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat de GF shows 3 uur en 3 kwartier duren.
Klopt, het staat als advies, maar niet als een moeten. Goede nuance.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:19 schreef Peter het volgende:
De organisatie wil graag mensen spreiden. Maar er staat nergens dat het verplicht is.. al zullen ze dat in het openbaar niet gaan beamen.
Lees de uitleg in de faq maar goed door
Zit ook in hetzelfde vak als jij zag ikquote:Op zaterdag 15 mei 2021 12:49 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Nog een paar in dat tijdvak en we kunnen een minimeet houden in de rij.
Als ze nou íets meer uren marge namen voor het afnemen van de testquote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:19 schreef aERodynamIC1970 het volgende:
[..]
Klopt, ik neem het risico maar niet en ga nu zaterdagochtend. Marconistraat 8.30 uur, dat is met de metro 7 minuten voor mij. En ik mag pas 12.30 naar binnen bij Ahoy dus dat gaat wel lukken allemaal.
Ik heb te doen met iedereen die van verder komt. Ik vind het maar matig geregeld en chaotisch allemaal.
Oh nice, ik begon me al af te vragen of ik daar als enige Fok!ert zou zitten.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:21 schreef Magica het volgende:
[..]
Zit ook in hetzelfde vak als jij zag ik
Zelfs 25 uur zou al schelen. Is net het verschil tussen wel of niet de avond ervoor kunnen testen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:22 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Als ze nou íets meer uren marge namen voor het afnemen van de test40 uur ofzo. Dat zou voor veel mensen enorm schelen.
Ja dacht ook al zit verder niemand in Cbquote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Oh nice, ik begon me al af te vragen of ik daar als enige Fok!ert zou zitten.
Bedankt! In de faq kan ik overigens niets over die tijdsvakken vinden. Maar het lijkt mij inderdaad dat als je vroeger bent, ze je niet laten wachten tot vlak voor de deuren dicht gaan (dat is mijn tijdsblok)..quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:20 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Klopt, het staat als advies, maar niet als een moeten. Goede nuance.
Met een later tijdslot zou het wat mij betreft al prima zijn.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:22 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Als ze nou íets meer uren marge namen voor het afnemen van de test40 uur ofzo. Dat zou voor veel mensen enorm schelen.
Kleine waarschuwing, als je straks de hele show niks kan zien zit je waarschijnlijk achter mij.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:25 schreef Magica het volgende:
[..]
Ja dacht ook al zit verder niemand in Cb![]()
Mag in de OP Moira als je zin/tijd hebt
Of Cyan9![]()
Nee, die is niet verplicht, maar wordt wel aanbevolen vanuit die Close app.quote:
Ja dahaag ik wil de metro halenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:53 schreef Viv het volgende:
[..]
Nee, die is niet verplicht, maar wordt wel aanbevolen vanuit die Close app.
Ik vroeg me trouwens nog af: zijn er voor het vertrek uit Ahoy ook tijdvakken? Want die aankomst spreiden heeft weinig zin als iedereen na afloop alsnog tegelijkertijd uit hun stoel komt.
Ik zit een rij ervoor dus dat komt goed uitquote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:35 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Kleine waarschuwing, als je straks de hele show niks kan zien zit je waarschijnlijk achter mij.
quote:Op zaterdag 15 mei 2021 12:42 schreef Magica het volgende:
Ik moet tussen half 12 en kw voor 12 binnenzijn bij familyshow op zaterdag
Goede vraagquote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:53 schreef Viv het volgende:
[..]
Nee, die is niet verplicht, maar wordt wel aanbevolen vanuit die Close app.
Ik vroeg me trouwens nog af: zijn er voor het vertrek uit Ahoy ook tijdvakken? Want die aankomst spreiden heeft weinig zin als iedereen na afloop alsnog tegelijkertijd uit hun stoel komt.
Ik roep wel Arizoooonaquote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:01 schreef Arizona het volgende:
[..]Dan kunnen we naar elkaar zwaaien
![]()
Ik zit alleen niet in hetzelfde vak als Roger en jij
En dan antwoorden 3000 fans "Nee, FloRida!"quote:
quote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
En dan antwoorden 3000 fans "Nee, FloRida!"
Ga je als Joan Franka?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 13:35 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Kleine waarschuwing, als je straks de hele show niks kan zien zit je waarschijnlijk achter mij.
Nee, ik ga noodgedwongen als die Oekraïense reus uit 2013.quote:
Let er wel op dat het moet gaan om 24 uur vanaf de test tot het einde vd show.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:23 schreef drxanax het volgende:
we hebben de testafspraken al paar dagen geleden ingepland. we gaan ze nu niet meer omzetten naar testen op de dag zelf. Er zit minstents 24 uur tussen testen en show dus zal wel goed komen.
Ik ook niet. Wel voor de grand final family show die dagen later is, maar nog niet voor SF1 live show.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:14 schreef Andromache het volgende:
Ik heb nog steeds geen tijdslot voor SF1 liveshow. Wie wel?
[Edit] dolletjes.De Close-chat is geen chat, alleen notificatie. Ik kan het daar dus niet vragen.
Nee, ik heb ook nog geen tijdslot.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:14 schreef Andromache het volgende:
Ik heb nog steeds geen tijdslot voor SF1 liveshow. Wie wel?
[Edit] dolletjes.De Close-chat is geen chat, alleen notificatie. Ik kan het daar dus niet vragen.
Minstens?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 14:23 schreef drxanax het volgende:
we hebben de testafspraken al paar dagen geleden ingepland. we gaan ze nu niet meer omzetten naar testen op de dag zelf. Er zit minstents 24 uur tussen testen en show dus zal wel goed komen.
Juist die app toch? Edit: en die andere app. Ik zie het nu ook.quote:
Nee, CoronaMelder wordt aanbevolen maar is niet verplicht. CoronaCheck is wél verplicht (want daarmee toon je je negatieve coronatest aan).quote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:09 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Juist die app toch? Edit: en die andere app. Ik zie het nu ook.
Oh nee! Wanneer zijn die voor het laatst bij elkaar geweest?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:45 schreef Manusje_v_a het volgende:
O nee o nee o nee... Beste vriendje van mijn zoontje is net positief getest. Het zal toch niet hè?
Oh kut, hopelijk valt het mee. Wij zien vanaf vandaag echt helemaal niemand meer tot volgende week zaterdag, enkel de shows. Afgelopen week ook al alles tot het minimale beperkt. Gelukkig kunnen wij dat omdat we geen kids hebben en allebei thuiswerken.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:45 schreef Manusje_v_a het volgende:
O nee o nee o nee... Beste vriendje van mijn zoontje is net positief getest. Het zal toch niet hè?
Ojee, hopelijk heeft hij je zoontje niet aangestoken!quote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:45 schreef Manusje_v_a het volgende:
O nee o nee o nee... Beste vriendje van mijn zoontje is net positief getest. Het zal toch niet hè?
oh nee.....quote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:45 schreef Manusje_v_a het volgende:
O nee o nee o nee... Beste vriendje van mijn zoontje is net positief getest. Het zal toch niet hè?
Ik heb ook nog geen tijdslot voor de zaterdagmiddag.quote:
Kunnen we dit alvast nomineren voor het woord van 2021 ?quote:
Jaaaaa, bedankt @Cee en @Greys voor dit pareltjequote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:30 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Kunnen we dit alvast nomineren voor het woord van 2021 ?
Ik moet eerlijk zeggen dat ik best tegen zo`n test opzag. Maar @Cee en @Greys maken het bijna leuk.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 18:36 schreef Manusje_v_a het volgende:
[..]
Jaaaaa, bedankt @:Cee en @:Greys voor dit pareltje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |