SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Heerlijk nummer inderdaad, dacht dat de clip in 1x was opgenomen en ze tijdens het filmen verliefd op elkaar werden.quote:
Als die na afloop van deze opname niet urenlang of juist slechts 15 seconden geneukt hebben snap ik het leven niet meer.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:04 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Heerlijk nummer inderdaad, dacht dat de clip in 1x was opgenomen en ze tijdens het filmen verliefd op elkaar werden.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als die na afloop van deze opname niet urenlang of juist slechts 15 seconden geneukt hebben snap ik het leven niet meer.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:05 schreef Budapestenaar het volgende:
Ik word altijd een tikje misselijk van zo’n cup a soup
Die ken je door mij he? Hahahaquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:06 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als die na afloop van deze opname niet urenlang of juist slechts 15 seconden geneukt hebben snap ik het leven niet meer.
ik vind het nog te vroeg om te friturenquote:
Oeh ik ga bij jou eten.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:20 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik vind het nog te vroeg om te frituren
The horrorquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:24 schreef FranticDJ het volgende:
Collega zou komen eten, maar die moet zich laten testen.
Teveel eten in huis nu
@bitterbal bellen, zo opgelostquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:24 schreef FranticDJ het volgende:
Collega zou komen eten, maar die moet zich laten testen.
Teveel eten in huis nu
Ik heb hoerenpastaquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
Denk dat ik zo maar iets ga halen. Weinig zin om nog te koken.
*zet bord klaar*quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:33 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik stap wel in de auto. Zet maar een bord klaar.
Dankjequote:Op donderdag 13 mei 2021 16:35 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Moge het je smaken lief balletje.
Jaquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:39 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Dit is wel een van jouw favo gerechten hé?
Ga maken dan.quote:
Een goede bolognese moet ook een paar uur pruttelen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:40 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja![]()
maar hou sowieso erg van pasta maar een echt smaakvolle bolognaise is mij nog niet gelukt en deze dus wel
wat doe jij er allemaal in?quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:41 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Een goede bolognese moet ook een paar uur pruttelen.
Wordt Caesar salad vanavondquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:41 schreef dud0r het volgende:
[..]
Ga maken dan.
Ik heb patat uit de oven vanavond met broccoli en een worst
Cup-a-soup; slechte kwark. Leven is te kort om slecht te eten.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:42 schreef Budapestenaar het volgende:
O, het is natuurlijk weer zo’n gefabriceerd nepmerk met een historie die niet verder teruggaat dan de marketingafdeling waar het is verzonnen
Nou, nou, nou, wat een grote woorden weer.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Cup-a-soup; slechte kwark. Leven is te kort om slecht te eten.
Goed genoeg.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Cup-a-soup; slechte kwark. Leven is te kort om slecht te eten.
Oef. Uit mijn hoofd tomaat, gehakt, wijn, pancetta, ui, wortel, bleekselderij, laurierblad, knoflook.quote:
En bouillon en een scheutje melkquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:50 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Oef. Uit mijn hoofd tomaat, gehakt, wijn, pancetta, ui, wortel, bleekselderij, laurierblad, knoflook.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:50 schreef bitterbal het volgende:
PLus tafel!!
@:ijsdraakje
https://rebelhouse.nl/bijzettafel-octopus-aluminium-marble
En ditquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:52 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
En bouillon en een scheutje melk
Holy wat kitschquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:50 schreef bitterbal het volgende:
PLus tafel!!
@:ijsdraakje
https://rebelhouse.nl/bijzettafel-octopus-aluminium-marble
Jij gaat echt nog zwanger raken va iemand die iedere dag naar knoflook ruikt.quote:Op donderdag 13 mei 2021 16:50 schreef bitterbal het volgende:
PLus tafel!!
@:ijsdraakje
https://rebelhouse.nl/bijzettafel-octopus-aluminium-marble
Ik zag laatst iemand op IG met een kroonluchter van een inktvipquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:50 schreef bitterbal het volgende:
PLus tafel!!
@:ijsdraakje
https://rebelhouse.nl/bijzettafel-octopus-aluminium-marble
Mijn oma vroeg zich dan meestal af of ze de oven wel had uitgezet.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:08 schreef Budapestenaar het volgende:
Mooi gesprek gehad met mijn oma vanmiddag. Over het Rotterdam van voor de oorlog. Terwijl ze aan het vertellen was, staarde ze in het niets. Ik weet zeker dat ze toen die stad weer voor zich zag
Je hebt een Duitse oma?quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Mijn oma vroeg zich dan meestal af of ze de oven wel had uitgezet.
Ik had eerst 'het gas uitgedraaid' willen zeggen maar bij oven viel het kwartje niet.quote:
Ik ga zo weer BBQenquote:Op donderdag 13 mei 2021 16:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
Denk dat ik zo maar iets ga halen. Weinig zin om nog te koken.
Mooizoquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik wil even melden dat het me geen fuck interesseert wat je eet vanavond.
Einde mededeling.
Jij kunt gewoon doorlopen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik wil even melden dat het me geen fuck interesseert wat je eet vanavond.
Einde mededeling.
Varkensshaslick en Texas gekruide worstjes. En een gele paprika erbij en een half blokje halloumi. Mini magnum toe. En een boertje laten dan denk ikquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:27 schreef Amarantha het volgende:
Kom laten we allemaal nu vertellen wat we eten.
Ook lekkerquote:
Gelukkig heb ik snacks voor je gehaaldquote:
Pff wel ver weg.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:30 schreef dud0r het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik snacks voor je gehaald
Ja dat wel ja. Dan maar honger lijdenquote:
quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:03 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jij gaat echt nog zwanger raken va iemand die iedere dag naar knoflook ruikt.
Ik ga even mijn kussens opzij zetten danquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:40 schreef LTVDK het volgende:
Het lijkt hier wel zo'n Aziatisch land waar het in het regenseizoen elke dag aan het eind van de middag gaat regenen, kwam net alweer met bakken uit de lucht
Hou dat gewoon nog ff daar plzquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:40 schreef LTVDK het volgende:
Het lijkt hier wel zo'n Aziatisch land waar het in het regenseizoen elke dag aan het eind van de middag gaat regenen, kwam net alweer met bakken uit de lucht
Heb het al richting ballie doorgestuurdquote:
Als we nou ook die temperaturen zouden hebbenquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:42 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb het al richting ballie doorgestuurd
Oh dat mag ookquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:42 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb het al richting ballie doorgestuurd
Snelle service wel vandaag.quote:
Mooi. Waar? Ga ik morgen even kijkenquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:48 schreef bitterbal het volgende:
in filemon en de gekkies zon gekkie die lezingen geeft over dat er 14 families zijn die afstammen van lucifer. En ze misbruiken ook kinderen en het verhandel punt zit in zwolle
Dat heeft hij nog niet gezegd maar hoopte al dat er een fokker een kijkje wilde gaan nemenquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mooi. Waar? Ga ik morgen even kijkenMoet daar toch wezen.
Waarschijnlijk onder een pizzeria net als in Amerikaquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Mooi. Waar? Ga ik morgen even kijkenMoet daar toch wezen.
Dan ben je almachtig en dan kies je ervoor om je te vestigen in Zwollequote:Op donderdag 13 mei 2021 17:48 schreef bitterbal het volgende:
in filemon en de gekkies zon gekkie die lezingen geeft over dat er 14 families zijn die afstammen van lucifer. En ze misbruiken ook kinderen en het verhandel punt zit in zwolle
nee het verhandel puntquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:50 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan ben je almachtig en dan kies je ervoor om je te vestigen in Zwolle![]()
Als je de l en w combineert kan je er bijna een pentagram van maken dus dus dat zal daar wel mee te maken hebben.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:50 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan ben je almachtig en dan kies je ervoor om je te vestigen in Zwolle![]()
Denk dat lucifer zich dan schaamt als Georgie junior z'n afstammeling is.quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:51 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee het verhandel punt
De Bush familie stamt bv af van lucifer
Ah wordt dat herhaald nu, zag ik al eerder in de weekquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:15 schreef bitterbal het volgende:
de vleesjurk van lady gaga is van kindertjes gemaakt
Die man die dat zegt is echt klaar voor het gestichtquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:17 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Ah wordt dat herhaald nu, zag ik al eerder in de week
Man man man
Sommige dingen die die gasten zeggen snijdt echt wel hout maar dat wordt door de paar onzin opvattingen compleet teniet gedaan
Maar op zo'n bootje scheuren is toch veel leukerquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:14 schreef bitterbal het volgende:
[..]
zag tijd iets terug voor de meldingskamer ja
Wat ga je eten?quote:Op donderdag 13 mei 2021 17:26 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik wil even melden dat het me geen fuck interesseert wat je eet vanavond.
Einde mededeling.
oh ja maar die zaten er niet bij.quote:Op donderdag 13 mei 2021 18:18 schreef dud0r het volgende:
[..]
Maar op zo'n bootje scheuren is toch veel leuker
Zwolle is wel het epicenter van al het kwaad op de wereld jaquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:48 schreef bitterbal het volgende:
in filemon en de gekkies zon gekkie die lezingen geeft over dat er 14 families zijn die afstammen van lucifer. En ze misbruiken ook kinderen en het verhandel punt zit in zwolle
Even je vaarbewijzen halenquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:21 schreef bitterbal het volgende:
ah dit is een vacature
https://www.watertaxirott(...)-v-voor-de-watertaxi
Kijk dit komt naar je toequote:Op donderdag 13 mei 2021 18:17 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Ah wordt dat herhaald nu, zag ik al eerder in de week
Man man man
Sommige dingen die die gasten zeggen snijdt echt wel hout maar dat wordt door de paar onzin opvattingen compleet teniet gedaan
Hier nog stilte voor de stormquote:Op donderdag 13 mei 2021 18:25 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Kijk dit komt naar je toe
https://fb.watch/5t38CMkZBi/
quote:
Nou van die worstjes hoeft geen gewoonte gemaakt te worden. En laat die magnum ook maar zitten. Zit vol genoeg nuquote:Op donderdag 13 mei 2021 17:28 schreef Dr_Flash het volgende:
Varkensshaslick en Texas gekruide worstjes. En een gele paprika erbij en een half blokje halloumi. Mini magnum toe. En een boertje laten dan denk ik
Je bracht me op een ideequote:Op donderdag 13 mei 2021 12:45 schreef Budapestenaar het volgende:
Bal zit nu zo voor de oven *insertkijkuithetraamsmiley*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gone...
quote:Op donderdag 13 mei 2021 19:11 schreef Flory het volgende:
[..]
Je bracht me op een idee
Speciaal voor ballie
OMFGSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heldin![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 13 mei 2021 19:11 schreef Flory het volgende:
[..]
Je bracht me op een idee
Speciaal voor ballie
Zo gaaf!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
nog 2 dagenquote:Op donderdag 13 mei 2021 19:32 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Daar hebben we niks aan toch. Haar smileys zijn veel leuker en nuttiger
quote:Op donderdag 13 mei 2021 19:11 schreef Flory het volgende:
[..]
Je bracht me op een idee
Speciaal voor ballie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
Wat leuk![]()
quote:Op donderdag 13 mei 2021 19:11 schreef Flory het volgende:
[..]
Je bracht me op een idee
Speciaal voor ballie
NiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Same shit, different day
SC hopper present
Ja moest er al om gniffelen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:20 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ik heb een orginele echte flory smiley![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:
gaat zijn gangetjequote:
quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:28 schreef crv het volgende:
[..]
gaat zijn gangetje
Sky doet het erg goed. dinsdag heeft ie zelfs even per ongeluk de benen genomen toen die achter de wagen van de pakketbezorger aanrende
Fauciquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:34 schreef UitStraling het volgende:
Privileges.
https://edition.cnn.com/2(...)accinated/index.html
mevr crv erachtzeraan gerend, niet meer gevonden, daarna met auto door het dorp gereden ook niets. vervolgens zet ze de auto weer in de garage, stapt uit en staat sky naast de auto te kwispelenquote:
Valt wel mee toch, wetenschapper dus ik denk eerder dat jouw mening veranderd.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:37 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Veranderd zijn standpunten nog vaker dan een kameleon van kleur veranderd
Als die mensen nog maar een paar maanden uit mijn aura blijven.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:37 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Veranderd zijn standpunten nog vaker dan een kameleon van kleur veranderd
quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:38 schreef crv het volgende:
[..]
mevr crv erachtzeraan gerend, niet meer gevonden, daarna met auto door het dorp gereden ook niets. vervolgens zet ze de auto weer in de garage, stapt uit en staat sky naast de auto te kwispelen
Covid-19 blijft nog heel wat jaartjes hoor dus wen er maar aan.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:39 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als die mensen nog maar een paar maanden uit mijn aura blijven.
Hopenlijk komt er nog een mutatie die de wereldbevolking decimeert. Zijn we metteen van de overbevolking en het klimaatgezeik afquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Covid-19 blijft nog heel wat jaartjes hoor dus wen er maar aan.
nee hij was vanmiddag al thuisquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Zou Gianni nog op de Veluwe zitten? Er ligt daar nu een enorme hoosbui die nog zeker 3 uur op dezelfde plek blijft liggen
Die is al lang weer bij zijn boerinnenkalender.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Zou Gianni nog op de Veluwe zitten? Er ligt daar nu een enorme hoosbui die nog zeker 3 uur op dezelfde plek blijft liggen
Was het maar zoquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef dud0r het volgende:
ik heb de hele tijd het idee dat het zaterdag is, hebben jullie daar ook last van?
Neequote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef dud0r het volgende:
ik heb de hele tijd het idee dat het zaterdag is, hebben jullie daar ook last van?
Zondaggevoel. Ook al heb ik gewoon gewerkt.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef dud0r het volgende:
ik heb de hele tijd het idee dat het zaterdag is, hebben jullie daar ook last van?
quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die is al lang weer bij zijn boerinnenkalender.
maar jij werkt 7 dagen in de weekquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zondaggevoel. Ook al heb ik gewoon gewerkt.
Denk dat je beter wat zandzakken kunt vullenquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:44 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb al wel heel enthousiast het verlengstuk van de tuinslang op de kraan gezet maar dat heb ik de komende weken nog niet nodig zie ik.
Ik zet de cavia's vast voor de deur.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:45 schreef crv het volgende:
[..]
Denk dat je beter wat zandzakken kunt vullen
Wil je ze verzuipen dan ?quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zet de cavia's vast voor de deur.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee maar dat noem ik m'n zandzakken. Of deurstoppers.
quote:
Wel zielig als ze onder de deur komen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee maar dat noem ik m'n zandzakken. Of deurstoppers.
Ik denk niet als ze stofzuigtquote:Op donderdag 13 mei 2021 20:51 schreef dud0r het volgende:
[..]
[..]
Wel zielig als ze onder de deur komen.
Maar laat je ze dan constant los lopen?
Nee ze zijn niet zindelijk dus ze lopen zelden los en dan alleen op een stuk zeil. Ze pissen waar ze zitten.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:51 schreef dud0r het volgende:
[..]
[..]
Wel zielig als ze onder de deur komen.
Maar laat je ze dan constant los lopen?
Ducktape?quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:55 schreef CherryLips het volgende:
Die keutels zijn niet zo erg, die zijn gewoon droog. Maar dat gezeik de hele tijd.
ah dat is wat minder dan.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:54 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nee ze zijn niet zindelijk dus ze lopen zelden los en dan alleen op een stuk zeil. Ze pissen waar ze zitten.
Help je ze wel eens mee met je pink of zo, ja he?quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:55 schreef CherryLips het volgende:
Die keutels zijn niet zo erg, die zijn gewoon droog. Maar dat gezeik de hele tijd.
Volgens mij niet.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:56 schreef dud0r het volgende:
[..]
ah dat is wat minder dan.
Zijn ze zindelijk te krijgen eigenlijk?
Goeie cavianamen welquote:
UitStralingquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:01 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Mao Zedong, Hitler, Pechtold, Stalin, Halsema, Pol Pot, Lilian, Idi Amin
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:01 schreef dud0r het volgende:
Verdomme, vergeet brie of een ander kaasje te halen.
Dan maar gewoon belegen kaas op m'n toastjes doen
inderdaadquote:
*geeft brie*quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:01 schreef dud0r het volgende:
Verdomme, vergeet brie of een ander kaasje te halen.
Dan maar gewoon belegen kaas op m'n toastjes doen
Wat bezielt iemand om zo'n gifje te maken?quote:
Hitler links? lol.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:03 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Menselijke monsters komen altijd van links.
Racisme maar dat telt niet als je een linkse hond bent.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat bezielt iemand om zo'n gifje te maken?
kaashaatquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:04 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat bezielt iemand om zo'n gifje te maken?
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:04 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Racisme maar dat telt niet als je een linkse hond bent.
Nationaal Socialistische Arbeiders Partij, ben jij nou zo dom en onbelezen of wat?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hitler links? lol.
Proost weer us...
Ja, en de Duitse Democratische Republiek was een democratie.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:05 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nationaal Socialistische Arbeiders Partij, ben jij nou zo dom en en onbelezen of wat?
Oh ja?????? Nou....quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Tering![]()
Ik bedoelde, er gebeurt niks. Zo'n gifje voegt niks toe boven gewoon een foto.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:07 schreef Lospedrosa het volgende:
Als je links bent ben je altijd zo boos.
Zo boos dat op een dag je bedenkt de wereld te vernietigen van het “kwade”. Net als Hitler.
Hij had wat hulp nodig om de adel en de aristocratie mee te krijgen maar het was gewoon een linkse volksjongen en zijn aanhang al helemaal, sterker nog de rechtse aristocratie heeft hem meermalen proberen te vermoorden.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, en de Duitse Democratische Republiek was een democratie.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:07 schreef Lospedrosa het volgende:
Als je links bent ben je altijd zo boos.
Zo boos dat op een dag je bedenkt de wereld te vernietigen van het “kwade”. Net als Hitler.
Jij bent tenminste slim en jij snapt het.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:07 schreef Lospedrosa het volgende:
Als je links bent ben je altijd zo boos.
Zo boos dat op een dag je bedenkt de wereld te vernietigen van het “kwade”. Net als Hitler.
Is goed, US, Hitler was links.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hij had wat hulp nodig om de adel en de aristocratie mee te krijgen maar het was gewoon een linkse volksjongen en zijn aanhang al helemaal, sterker nog de rechtse aristocratie heeft hem meermalen proberen te vermoorden.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Jij bent tenminste slim en jij snapt het.
Yups, wat snap je niet daaraan?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:09 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Is goed, US, Hitler was links.
Bottom line blijft dat het mensen zijn die een ideologie, geloof of gebeurtenis misbruiken voor hun eigen gewin.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:11 schreef UitStraling het volgende:
Denk dat Links meer doden op zijn geweten heeft dan de Zwarte Pest, Covid-19, Trump, longkanker, de gaskamers. Zwarte Piet en Imelda Marcos bij elkaar, betweterige engerds.
Kort samengevat, mensen zijn kut.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Bottom line blijft dat het mensen zijn die een ideologie, geloof of gebeurtenis misbruiken voor hun eigen gewin.
*stoft ui af *quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:13 schreef Citizen.Erased het volgende:
Gaan we het zo ook nog over de situatie in Israel hebben?
Denk dat jij en Los het best met die besnorde Oostenrijker hadden kunnen vinden. In ieder geval hetzelfde gevoel voor humor.quote:
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:13 schreef Citizen.Erased het volgende:
Gaan we het zo ook nog over de situatie in Israel hebben?
Is het slechts toeval dat links vaak uit ideologie mensen dood wenst te maken?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:13 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Bottom line blijft dat het mensen zijn die een ideologie, geloof of gebeurtenis misbruiken voor hun eigen gewin.
Je hebt ook gelijk maar dat kan er niet in bij extreem linkse types.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hij had wat hulp nodig om de adel en de aristocratie mee te krijgen maar het was gewoon een linkse volksjongen en zijn aanhang al helemaal, sterker nog de rechtse aristocratie heeft hem meermalen proberen te vermoorden.
Volkswagen, wat valt je op aan de naam?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Denk dat jij en Los het best met die besnorde Oostenrijker hadden kunnen vinden. In ieder geval hetzelfde gevoel voor humor.
Hoe dronken ben je op dit moment?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:15 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Is het slechts toeval dat links vaak uit ideologie mensen dood wenst te maken?
Hezbalah.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:14 schreef bitterbal het volgende:
Hmm zit er niet meer bij.
Anyway free palestinaaaaaaaaa *gooit steen*
Twee koffie op zure man.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoe dronken ben je op dit moment?
Palliballiequote:Op donderdag 13 mei 2021 21:14 schreef bitterbal het volgende:
Hmm zit er niet meer bij.
Anyway free palestinaaaaaaaaa *gooit steen*
Nah, die Amerikaanse haviken kunnen er ook wat vanquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:15 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Is het slechts toeval dat links vaak uit ideologie mensen dood wenst te maken?
Die zijn ook links. In het echt.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Nah, die Amerikaanse haviken kunnen er ook wat van
Vet he?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:15 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Best een goed raketschild hebben ze daar.
sssstttt, gewoon gaan zitten, popcorn pakken en naar de show kijkenquote:
Die doden af en toe iemand die ze niet aanstaat maar niet op industriële schaal.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Nah, die Amerikaanse haviken kunnen er ook wat van
Het is niet jouw schuld.quote:
Liever over je hoekje....quote:
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:20 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Met Hamas kom ik niks bedenken
Maar oorlogszuchtig zijn ze welquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:19 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Die doden af en toe iemand die ze niet aanstaat maar niet op industriële schaal.
Het escaleert hier als ware het de Gazastrookquote:
Hezballah.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:20 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Met Hamas kom ik niks bedenken
Ja wtf, waar zijn die mee bezig geweest? Was dat hun kolonistenpoging in Kongo ofzo?quote:
Nog nietquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Liever over je hoekje....
Weet je wat ik straks ga kopen
Ik mis Genghis Khan in die lijst.quote:
denk het. Afgehakte ledematen zijn hier niet bijgeteldquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:22 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ja wtf, waar zijn die mee bezig geweest? Was dat hun kolonistenpoging in Kongo ofzo?
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nog nietMaar dat ga jij me vast nu vertellen
Bizar he.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:23 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk het. Afgehakte ledematen zijn hier niet bijgeteld
ach dat hebben alle blanken gedachtquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:23 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ook zo'n linkse bal die dacht het beter te weten voor negers.
Ja ik ben roomblank en ik denk dat iedere ochtend, gelukkig is er koffie en daarna raak ik langzaam milder.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ach dat hebben alle blanken gedacht
Prijzig feestje ongetwijfeld?quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Luikse goudgulden uit ca. 1484
Zo is Mao Zedong begonnen.quote:Ze mikten erop de Chinese boeren op basis van bezit in verschillende klassen onder te verdelen: de rode (goede) klassen voor de arbeiders, soldaten, arme boeren, martelaren van de revolutie, en functionarissen van de Communistische Partij, en de zwarte (slechte) klassen voor de pachtheren, rijke boeren, rechtse elementen, contrarevolutionairen en misdadigers. Ze probeerden de armere klasse op te zetten tegen de degenen die het beter hadden.
Nog steeds toch met dat BLM geneuzel.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ach dat hebben alle blanken gedacht
quote:Naar “echte zwarten” gaan kijken in de menselijke zoo: de schande van de Expo 58
Ze kregen bananen “gevoederd”. Of een handjevol noten. En hun kinderen moesten zich over “hun kopje” laten aaien. Morgen is het exact 60 jaar geleden dat de Wereldtentoonstelling in Brussel opende. De legendarische Expo 58 associëren we vandaag graag met het Atomium, maar het meest spraakmakende paviljoen was eigenlijk de menselijke zoo. “Met echte zwarten”. Na een paar weken zijn de Afrikanen het afgetrapt. Vernederd tot op het bot.
“Ik heb ze daar zien zitten, achter een houten afsluiting. Afrikaanse mannen, vrouwen en hun kinderen, die hier een beetje het Congolese dorpsleven moesten komen naspelen. Potten draaien. Met een prauw ...
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20180416_03465635
Hij heeft er twee, een van 950 en een van 550 euro... Ik twijfel nog.quote:
Maar ja is nu nog nodig, als je tien euro aan een willekeurige mannelijke neger geeft dan gaat hij in zijn hangmat liggen en dan koopt hij er een biertje en een hoer voor, er is niet voor niks het Maxima Fonds.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ach dat hebben alle blanken gedacht
Gewoon beiden doen johquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hij heeft er twee, een van 950 en een van 550 euro... Ik twijfel nog.
quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Maar ja is nu nog nodig, als je tien euro aan een willekeurige mannelijke neger geeft dan gaat hij in zijn hangmat liggen en dan koopt hij er een biertje en een hoer voor, er is niet voor niks het Maxima Fonds.
Ja zo werkt links, hullie hebben geld en poes en wij niet, laten we het afpakken.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zo is Mao Zedong begonnen.
Waar horen we dit vaker van? 🤔
Pak de mooiste. Anders moet je die later alsnog kopenquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hij heeft er twee, een van 950 en een van 550 euro... Ik twijfel nog.
quote:Bananen
Maar kijk, ook in 1958 toonde het Congolees paviljoen enkele hutten, een meertje en wat prauwen, bemand door, jawel, "inboorlingen". Die waren opnieuw aangevoerd uit Congo. Snel bleek dat de tijden veranderd waren. De "acteurs" in het Congolese dorpje voelden zich bekeken. Na een incident met blanke kinderen die bananen gooiden naar hun zwarte leeftijdsgenoten hielden de Congolezen de menselijke zoo voor bekeken. Dat gebeurde voor Expo 58, die liep van april tot oktober, halfweg was.
https://www.vrt.be/vrtnws(...)-toen-congo-voor---/
Bij de duurste is de slag significant beter...quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Pak de mooiste. Anders moet je die later alsnog kopen
John Williams niet die laat je keuken verbouwen terwijl die je vrouw in een 5 sterren hotel “verwend”.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:27 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Maar ja is nu nog nodig, als je tien euro aan een willekeurige mannelijke neger geeft dan gaat hij in zijn hangmat liggen en dan koopt hij er een biertje en een hoer voor, er is niet voor niks het Maxima Fonds.
dat mag ook wel jaquote:Op donderdag 13 mei 2021 21:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Bij de duurste is de slag significant beter...
Niet zozeer zeldzaam, lage goudwaarde ook, maar gaat om de slag; hoe beter, hoe zeldzamer.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
dat mag ook wel ja![]()
Hoe zeldzaam is dit soort joekels?
Heb je hem ooit zelf met een hamer of stucspatel in de hand gezien? Dit is PRECIES wat ik bedoel.quote:Op donderdag 13 mei 2021 21:30 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
John Williams niet die laat je keuken verbouwen terwijl die je vrouw in een 5 sterren hotel “verwend”.
Vertel meer over die theoriequote:Op donderdag 13 mei 2021 21:35 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Volgens de 1 druppel theorie uit amerika ik ook
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |