quote:Op vrijdag 14 mei 2021 14:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
En in Nederland doet men er alles aan om een vaccin te mogen ontvangen:
Ja vrijwillig als je voor altijd in je huis wilt blijven zitten.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 12:18 schreef ludovico het volgende:
[..]
Rosendaal houdt met ongeveer hetzelfde scenario rekening. "Maar wat nog wel vele jaren zal blijven, is het jaarlijks vaccineren. De enige vraag is of alleen 65-plussers gevaccineerd worden of ook jongere mensen", zegt hij. "
Vrijwillig mag ik hopen?
quote:Op vrijdag 14 mei 2021 15:43 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja vrijwillig als je voor altijd in je huis wilt blijven zitten.
Gat in de markt, spring erin zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 15:45 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik you cant beat them join them.
Ik wil ook wel zsm een vaccin met boekje.
Of een boekje op de zwarte markt kopen.
Is daar al handel in?
Deze meneer gaat nog bedrogen uitkomen.quote:Op donderdag 13 mei 2021 20:42 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Zeg dat maar tegen dit soort mensen, compleet gehypnotiseerd door de msm en politieke poppenkast
[ link | afbeelding ]
Het toont wel weer aan hoe zeer het gezondheidsaspect (en dan vooral gezond eten) ontbreekt in de discussie omtrent corona. Ik zie in corona toch vooral een teken dat we te ongezond leven. Zonder obesitas (veroorzaakt door ons westerse dieet dat hoog is in koolhydraten) en vitamine D-tekorten (mede veroorzaakt door het gebrek aan vitamine D in ons westers dieet en ons vele binnenzitten) zou corona vrijwel geen probleem zijn. Bestuurders denken nog steeds dat we iedereen maar moeten prikken terwijl het natuurlijk op lange termijn een veel beter idee zou zijn om mensen te bewegen gezonder te eten en leven.quote:
Alles wat nut heeft en geen kosten is prima.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 17:05 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Het toont wel weer aan hoe zeer het gezondheidsaspect (en dan vooral gezond eten) ontbreekt in de discussie omtrent corona. Ik zie in corona toch vooral een teken dat we te ongezond leven. Zonder obesitas (veroorzaakt door ons westerse dieet dat hoog is in koolhydraten) en vitamine D-tekorten (mede veroorzaakt door het gebrek aan vitamine D in ons westers dieet en ons vele binnenzitten) zou corona vrijwel geen probleem zijn. Bestuurders denken nog steeds dat we iedereen maar moeten prikken terwijl het natuurlijk op lange termijn een veel beter idee zou zijn om mensen te bewegen gezonder te eten en leven.
En hoe wil je dat voor elkaar krijgen?quote:Op vrijdag 14 mei 2021 17:05 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Het toont wel weer aan hoe zeer het gezondheidsaspect (en dan vooral gezond eten) ontbreekt in de discussie omtrent corona. Ik zie in corona toch vooral een teken dat we te ongezond leven. Zonder obesitas (veroorzaakt door ons westerse dieet dat hoog is in koolhydraten) en vitamine D-tekorten (mede veroorzaakt door het gebrek aan vitamine D in ons westers dieet en ons vele binnenzitten) zou corona vrijwel geen probleem zijn. Bestuurders denken nog steeds dat we iedereen maar moeten prikken terwijl het natuurlijk op lange termijn een veel beter idee zou zijn om mensen te bewegen gezonder te eten en leven.
Ze kunnen mensen ook dwingen om afstand van elkaar te houden, niet samen te scholen, mondkapjes te dragen, 's avonds binnen te blijven, en nog meer te doen wat we in februari 2020 niet voor mogelijk hadden gehouden. Dat zijn ook nog eens allemaal bij de rechter getoetste wetten.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 18:40 schreef devlinmr het volgende:
[..]
En hoe wil je dat voor elkaar krijgen?
Natuurlijk heb je gelijk dat het veel zou schelen op allerlei fronten, maar je kunt mensen niet dwingen gezond te eten of te sporten
hoe is dit een feit. We hebben ook nog iets als eigen verantwoordelijkheidquote:Op vrijdag 14 mei 2021 19:21 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ze kunnen mensen ook dwingen om afstand van elkaar te houden, niet samen te scholen, mondkapjes te dragen, 's avonds binnen te blijven, en nog meer te doen wat we in februari 2020 niet voor mogelijk hadden gehouden. Dat zijn ook nog eens allemaal bij de rechter getoetste wetten.
Feit is dat de overheid wel iets aan onze gezondheid zou kunnen doen maar het niet wil.
Sorry, maar (on)gezond eten is een keuze. Een virus oplopen nietquote:Vermoedelijk ook om voedselproducten die belangrijk zijn voor de economie te vrijwaren van economische schade. Wij hebben een ongebreidelde vrijheid in deze maatschappij om onze gezondheid schade toe te brengen maar zodra een aantal zwakkeren en kwetsbaren bezwijken aan een redelijk mild virus moeten we allemaal een jaar lang ons leven aanpassen, zelfs ongezonder gaan leven omdat de sportscholen dichtgaan, omdat we geen sociaal contact meer hebben en ons aangeraden wordt om binnen te blijven.
Klinkt als een communistische heilstaat.quote:Hoe moet dat dan concreet? Een belasting op suiker. En dan niet alleen bij frisdranken. Maar gewoon elke gram suiker belasten. 1 cent per gram minimaal. Strengere regels voor voedselproducten. Op elke verpakking verplicht laten vermelden dat er suiker in zit. Verbieden producten gezond te noemen die suiker of witmeel bevatten. Actief aan de slag met supermarkten om te kijken waar het beter kan. Nederlanders beter voorlichten over gezonde voeding (dus niet meer adviseren brood met boter en kaas of hagelslag te eten). Alcoholaccijnzen verhogen. BTW op groente en fruit afschaffen of groente en fruit zelfs subsidiëren. Alcoholreclame verbieden. Roken nog duurder maken. Mensen helpen met afvallen, stoppen met roken en met alcohol via de zorgverzekering. Sportscholen subsidiëren.
Omdat de overheid vrijwel in zijn geheel niet sturend optreedt bij voedingskeuze. Hier en daar natuurlijk wel, maar dan vaak ook nog meer op Europees initiatief/wetgeving. Het is een feit dat de overheid dat niet doet en ook niet echt wil. Dat wordt inderdaad gezien als eigen verantwoordelijkheid. Natuurlijk hebben mensen een eigen verantwoordelijkheid. Dat geldt voor roken ook. Maar ik neem aan dat je het ook normaal vindt dat er accijnzen op sigaretten worden geheven. Suiker en andere ongezonde voeding maken mogelijkerwijs nog meer slachtoffers dan sigaretten. Hoge bloeddruk, diabetes, hart- en vaatziekten, overgewicht, allemaal wordt het veroorzaakt door overconsumptie van (snel opneembare) koolhydraten. Belastingen hier en daar kunnen wel degelijk heel sturend werken, wat niet betekent dat je mensen dingen verbiedt of hun eigen verantwoordelijkheid wegneemt.quote:Op vrijdag 14 mei 2021 20:00 schreef devlinmr het volgende:
[..]
hoe is dit een feit. We hebben ook nog iets als eigen verantwoordelijkheid
[..]
Dik worden of COPD oplopen is ook grotendeels een keuze. Het virus oplopen inderdaad niet, maar 80% van de mensen in de ziekenhuizen ligt er vanwege hun eigen keuze, namelijk een ongezonde leefstijl. Dus ik kan het een niet van het ander los zien.quote:Sorry, maar (on)gezond eten is een keuze. Een virus oplopen niet
[..]
Communistisch? Waar zit het communistische aspect in dan? Vanwege de belasting op suiker? Wat daar communistisch aan is zie ik niet in. We hebben ook accijnzen op alcohol en sigaretten. Er is belasting op transport, op energie, op dividend, op vermogen, op arbeid. Arbeid wordt als iets positiefs gezien over het algemeen en daar heffen we de hoogste belasting op. Iedereen lijkt dat normaal te vinden. Ik vind dat niet normaal eigenlijk. Ik denk dat we beter een belasting op milieuvervuilende en ongezonde dingen kunnen heffen dan op arbeid.quote:Klinkt als een communistische heilstaat.
is ook niet hun taak. Voorlichting is het enige wat ze zouden moeten doenquote:Op vrijdag 14 mei 2021 20:58 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Omdat de overheid vrijwel in zijn geheel niet sturend optreedt bij voedingskeuze.
nee vind ik niet. Of verbiedt het of laat het aan de markt over. Mijn Voorkeur zou verbieden zijn.quote:Hier en daar natuurlijk wel, maar dan vaak ook nog meer op Europees initiatief/wetgeving. Het is een feit dat de overheid dat niet doet en ook niet echt wil. Dat wordt inderdaad gezien als eigen verantwoordelijkheid. Natuurlijk hebben mensen een eigen verantwoordelijkheid. Dat geldt voor roken ook. Maar ik neem aan dat je het ook normaal vindt dat er accijnzen op sigaretten worden geheven.
nee hoor, gewoon teveel eten, soms door suikers, soms vet maar over het algemeen gewoon door teveel eten.quote:Suiker en andere ongezonde voeding maken mogelijkerwijs nog meer slachtoffers dan sigaretten. Hoge bloeddruk, diabetes, hart- en vaatziekten, overgewicht, allemaal wordt het veroorzaakt door overconsumptie van (snel opneembare) koolhydraten.
jawel, vooral bij mensen met weinig geldquote:Belastingen hier en daar kunnen wel degelijk heel sturend werken, wat niet betekent dat je mensen dingen verbiedt of hun eigen verantwoordelijkheid wegneemt.
[..]
ja.. en?quote:Dik worden of COPD oplopen is ook grotendeels een keuze. Het virus oplopen inderdaad niet, maar 80% van de mensen in de ziekenhuizen ligt er vanwege hun eigen keuze, namelijk een ongezonde leefstijl. Dus ik kan het een niet van het ander los zien.
[..]
Communistisch in de zin van de overheid die gaat bepalen wat wel of niet goed voor ons is tot op het niveau van wat ik in mijn winkelwagen gooi.quote:Communistisch? Waar zit het communistische aspect in dan? Vanwege de belasting op suiker? Wat daar communistisch aan is zie ik niet in. We hebben ook accijnzen op alcohol en sigaretten. Er is belasting op transport, op energie, op dividend, op vermogen, op arbeid. Arbeid wordt als iets positiefs gezien over het algemeen en daar heffen we de hoogste belasting op. Iedereen lijkt dat normaal te vinden. Ik vind dat niet normaal eigenlijk. Ik denk dat we beter een belasting op milieuvervuilende en ongezonde dingen kunnen heffen dan op arbeid.
Pay wall... Heb je het hele artikel?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 15:28 schreef weetjewel5 het volgende:
HLN ONDERZOEK. Sjoemelen ziekenhuizen met coronacijfers? Documenten wijzen op ‘financiële optimalisatie’
Manipuleren sommige ziekenhuizen hun coronacijfers om daar financieel beter van te worden? Overheidsdocumenten wijzen in die richting. Wij kregen ze na lang aandringen in ons bezit en zochten naar uitleg in de sector. Wat we ontdekten, roept vragen op. “Financiële optimalisatie is mogelijk.” Maar de politiek wil weten: “Zijn de ziekenhuizen met ons voeten aan het spelen?”.
https://www.hln.be/binnen(...)imalisatie~aef03627/
Sprak iemand die in Amerika woont, die zegt dat ze dat in de VS al heel lang weten. Is ook gewoon bekend daar, voor een Corona behandeling krijgen ze veel meer geld.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 15:28 schreef weetjewel5 het volgende:
HLN ONDERZOEK. Sjoemelen ziekenhuizen met coronacijfers? Documenten wijzen op ‘financiële optimalisatie’
Manipuleren sommige ziekenhuizen hun coronacijfers om daar financieel beter van te worden? Overheidsdocumenten wijzen in die richting. Wij kregen ze na lang aandringen in ons bezit en zochten naar uitleg in de sector. Wat we ontdekten, roept vragen op. “Financiële optimalisatie is mogelijk.” Maar de politiek wil weten: “Zijn de ziekenhuizen met ons voeten aan het spelen?”.
https://www.hln.be/binnen(...)imalisatie~aef03627/
neenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 15:47 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Pay wall... Heb je het hele artikel?
Tnxquote:Op zaterdag 15 mei 2021 16:07 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
https://www.demorgen.be/n(...)F%2Fwww.google.nl%2F
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |