quote:
De stad niet kennen en toch een mening hebben...quote:Op maandag 10 mei 2021 09:56 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ken het centrum niet maar wat ik van de perifere wijken heb gezien, stemt me niet vrolijk.
Ieder zijn ding. Omgeving is prima trouwens. Nijmegen ook.quote:Op maandag 10 mei 2021 11:01 schreef Eightyone het volgende:
Ik woon er niet, maar het staat (net als Nijmegen en diverse Randstedelijke oorden) wel in het voorkeursrijtje als ik de loterij zou winnen en een plekje elders zou gaan zoeken.
Weert is best een leuk stadje vind ikquote:Op maandag 10 mei 2021 10:02 schreef JeMoeder het volgende:
Zoetermeer
Alphen a/d Rijn
Lelystad
Almere
Emmen
Assen
Helmond
Weert
Venray
Roosendaal
Rotterdam
alle Drechtsteden
Dat gehaat op Lelystad begrijp ik nooit zo. Het hoort niet tot de mooiste steden van het land en heeft natuurlijk een berucht verleden.quote:Op maandag 10 mei 2021 23:41 schreef spinazieruiker het volgende:
1. Lelystad
2. Lelystad
3. Lelystad
4. Lelystad
5. Zoetermeer
Hij bedoelt vast de andere kant. Niet dat het daar mooi is in mijn smaak.quote:
Heerenveen en Drachten zijn geen stedenquote:Op zondag 9 mei 2021 10:13 schreef quarterpounder het volgende:
Almere is natuurlijk een beetje te makkelijk. Laatst een paar foto's genomen van de fraaiste plekjes in deze gemoedelijke en sfeervolle gezinsstad.....😉
[ link | afbeelding ]
De stad is inmiddels echter zo groot, het is niet enkel maar kommer en kwel. Zo wordt "Almere Duin" best fraai moet ik zeggen:
[ link | afbeelding ]
Een paar andere steden die behoorlijk lelijk / deprimerend zijn: Lelystad natuurlijk, Hoogeveen, Nieuwegein, Hoogvliet, Roosendaal, Heerlen, Hengelo, Helmond, Zoetermeer, Emmen, Zaandam, Heerenveen, Spijkenisse, IJmuiden, Drachten. Moeilijk kiezen dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |