Zoals?quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:14 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dan moet je misschien een andere vorm kiezen om te protesteren.
Het probleem is dat de behoefte juist zeer gespecialiseerd personeel is, je zou er wel aan kunnen denken om bepaalde taken als "tweede" vak bij een andere studie te geven, maar het lastige is dat ook in dit soort beroepen kennis behoorlijk evalueert, en bijhouden van kennis is tijdsintensief, ik heb wel eens gelezen wat de studie IC deskundoloog inhoud, en dat is meer dan het apparaat bedienen, het is natuurlijk ook het interpreteren van de output, vergelijk het met een automonteur, jij kunt me wel in een dag leren hoe ik een een schroef moet aandraaien, maar de reden waarom de schroef los is gegaan is een stuk belangrijker.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
VVD'ers
(Al vind ik het idee van een zorgleger niet eens heel verkeerd, geen idee alleen of dat realistisch zou zijn. Iets van dat je je kan aanmelden, je krijgt jaarlijks 2/3 trainingen, en mocht er een COVID23 ontstaan ben je beschikbaar en plaatst het 'zorgleger' in elke provincie 2/3 tenten (of gebruik leegstaande panden) waar uitsluitend COVID23 zorg is. Ziekenhuizen nemen dan geen patiënten op die COVD23 hebben).
Ik heb ook nog een ratel liggen voor bij het voetbal, ik overweeg die mee te nemen!quote:
Nouja, precies. Ik heb geen idee natuurlijk, dus ik roep maar wat. Maar ik hoop toch dat er mensen die er wel kijk op hebben nadenken over dat soort zaken zodat we in een volgende pandemie niet dezelfde trucjes gaan doen, die blijken niet echt goed te werken op langere termijn.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:18 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het probleem is dat de behoefte juist zeer gespecialiseerd personeel is, je zou er wel aan kunnen denken om bepaalde taken als "tweede" vak bij een andere studie te geven, maar het lastige is dat ook in dit soort beroepen kennis behoorlijk evalueert, en bijhouden van kennis is tijdsintensief, ik heb wel eens gelezen wat de studie IC deskundoloog inhoud, en dat is meer dan het apparaat bedienen, het is natuurlijk ook het interpreteren van de output, vergelijk het met een automonteur, jij kunt me wel in een dag leren hoe ik een een schroef moet aandraaien, maar de reden waarom de schroef los is gegaan is een stuk belangrijker.
Nog niet echt over nagedacht. Online, zoom/teams. Via filmpjes die je maakt. Petities. Het massaal insturen van een en dezelfde brief naar de Tweede Kamer, alle partijen, Mark, Hugo, whatever. Er zijn creatievere geesten dan ik die vast met iets goeds kunnen komen.quote:
Het vervelende met dit soort dingen is dat er niet echt shortcuts zijn, wellicht dat je een groot deel kunt automatiseren in de toekomst (denk daaraan vooral bij interpretatie van gegevens), die het werk makkelijker maken, het punt is dat je dit meestl toch nog moet valideren. Overigens gaat dit wel behoorlijk hard, ik weet dat google bijvoorbeeld experimenten heeft gedaan waarbij ze op basis van irisscans moesten bepalen of iemand een aandoening had, en dat lukte ze net zo goed als de artsen, dat zijn ook weer de mooie dingen van kunstmatige intelligentie.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:20 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nouja, precies. Ik heb geen idee natuurlijk, dus ik roep maar wat. Maar ik hoop toch dat er mensen die er wel kijk op hebben nadenken over dat soort zaken zodat we in een volgende pandemie niet dezelfde trucjes gaan doen, die blijken niet echt goed te werken op langere termijn.
Dat is toch wel vrij laat in het tweede kwartaal nog los van het feit dat het er 2,5 miljoen hadden moeten zijn.quote:
Hugo?quote:Op woensdag 5 mei 2021 18:33 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
[..]
Kunnen jullie onderbouwen waarom jullie zo tegen deze testen zijn?
Iedereen kan zich toch gewoon laten testen? Hiermee duwen we toch geen mensen buiten de samenleving?
Nou ja, als ij begin Juli iedereen zijn eerste prik wilt hebben gegeven moet je wel dat soort aantallen gaan prikken, stel je voor dat je iedere week vanaf het begin 1.5 miljoen prikken zet dan ben je dus 21 weken bezig.quote:
Klopt, dat zijn mooie dingen.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:23 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het vervelende met dit soort dingen is dat er niet echt shortcuts zijn, wellicht dat je een groot deel kunt automatiseren in de toekomst (denk daaraan vooral bij interpretatie van gegevens), die het werk makkelijker maken, het punt is dat je dit meestl toch nog moet valideren. Overigens gaat dit wel behoorlijk hard, ik weet dat google bijvoorbeeld experimenten heeft gedaan waarbij ze op basis van irisscans moesten bepalen of iemand een aandoening had, en dat lukte ze net zo goed als de artsen, dat zijn ook weer de mooie dingen van kunstmatige intelligentie.
Mensen gaan meer naar buiten met goed weer en er is meer zonlicht dan. Weer wat nieuws geleerd.quote:Op woensdag 5 mei 2021 18:55 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Ik denk dat men dit bedoelt als ze het hebben over de invloed van het weer.
Ik zal je even uit de droom helpen als we in 2026 weer een pandemie hebben lopen we weer achter de feiten aan. Dus geen zorgen we zijn goed voorbereid gevolgd door een help we hebben geen beschermingsmidddelen, enz enz. tot aan het punt waar we nu zittenquote:Op woensdag 5 mei 2021 19:20 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nouja, precies. Ik heb geen idee natuurlijk, dus ik roep maar wat. Maar ik hoop toch dat er mensen die er wel kijk op hebben nadenken over dat soort zaken zodat we in een volgende pandemie niet dezelfde trucjes gaan doen, die blijken niet echt goed te werken op langere termijn.
Maar dat soort dingen werken helaas niet.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nog niet echt over nagedacht. Online, zoom/teams. Via filmpjes die je maakt. Petities. Het massaal insturen van een en dezelfde brief naar de Tweede Kamer, alle partijen, Mark, Hugo, whatever. Er zijn creatievere geesten dan ik die vast met iets goeds kunnen komen.
Weigerboomers -> wat een prachtig woordquote:Op woensdag 5 mei 2021 18:56 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Vaccinatie weigeren of niet op komen dagen voor prikafspraak betekent zelf de door een besmetting veroorzaakte zorgkosten betalen, zo doet men dat in Duitsland ook met reguliere vaccinaties. Er is geen tijd om tegemoet te komen aan weigerboomers en andere pretentieuze prinsesjes met specifieke vaccinwensen.
Zullen we anders eerst de huidige even afronden voordat we over de volgende beginnen?quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:28 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik zal je even uit de droom helpen als we in 2026 weer een pandemie hebben lopen we weer achter de feiten aan. Dus geen zorgen we zijn goed voorbereid gevolgd door een help we hebben geen beschermingsmidddelen, enz enz. tot aan het punt waar we nu zitten
quote:Nederland wil doses van het Janssen-vaccin hebben die zijn toebedeeld aan Denemarken. Dat laat een woordvoerder van het ministerie van Volksgezondheid weten. Denemarken besloot onlangs om het Janssen-vaccin niet meer deel te laten uitmaken van zijn vaccinatieprogramma, vanwege de kans op een zeer zeldzame bijwerking na toediening van het vaccin.
Wat de Denen willen doen met hun voorraad, en toekomstige leveringen, is nog onzeker. Mogelijk wordt het nog verstrekt aan Denen die zich er zelf voor melden, maar dat is nog onduidelijk.
Mochten de Denen hun Janssen-vaccins willen afstaan aan andere landen, dan wordt eerst op Europees niveau geďnventariseerd wie er interesse heeft. Daarna kan er dan naar rato een herverdeling worden gemaakt. Polen heeft ook aangegeven de Deense doses wel te willen.
The voice of reason. Ik wil geen rechten onlenen aan een vaccinatie status, maar wel bijdragen aan het onder controle brengen van de verspreiding.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:08 schreef raptorix het volgende:
[..]
Of je gewoon laten vaccineren en de testsamenleving boycotten, ik ben in ieder geval niet van plan er aan mee te doen, ook niet met vaccinatie.
Vooralsnog is geweld niet aan de orde.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:29 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Maar dat soort dingen werken helaas niet.
Miljard erin gepompt dan gaan ze echt niet zomaar dat opzij zetten voor wat protest online.
Geweldadig protest is dan het beste middel ongeacht de wappies.
Ik weet niet van op de barricades gaan zijn in calvinistisch Nederland maar on zo'n soort situatie is dat de beste manier om het snel te bewerkstelligen.
Nani the fuck? Ik mag toch hopen van niet zeg!quote:Op woensdag 5 mei 2021 18:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je kunt je gratis aanmelden bij FD, en dan kan je het hele artikel lezen.
Maar inderdaad, dat staat ook in de alinea die gedeeld is in die post:
[..]
Absoluut tegen een gewelddadig protest, dat lost niks op en zet rationeel denkende mensen met een andere mening weg als idioten, wappies en dat soort kwalificaties.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:29 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Maar dat soort dingen werken helaas niet.
Miljard erin gepompt dan gaan ze echt niet zomaar dat opzij zetten voor wat protest online.
Geweldadig protest is dan het beste middel ongeacht de wappies.
Ik weet niet van op de barricades gaan zijn in calvinistisch Nederland maar on zo'n soort situatie is dat de beste manier om het snel te bewerkstelligen.
@nostra heeft er een mail aan gewaagd om meer informatie te vragen.quote:Op woensdag 5 mei 2021 19:33 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Nani the fuck? Ik mag toch hopen van niet zeg!
Maar... dit gaat toch ook rechtstreeks in tegen alles wat de Jonge zegt steeds??
Hij schreef in kamerbrief en zei recentelijk nog dat testen geen zin meer heeft zodra de basismaatregelen losgelaten kunnen worden, aka zodra stap 6 is bereikt.
Dat *KAN* ook niet anders, want het hangt onder dezelfde wet, die elke 3 maanden verlengd moet worden!
Ik zou me nog kunnen voorstellen dat ze bedoelen dat het loopt van aprik tot september, en er van uitgaan dat alle maatregelen januari opgeheven kunnen worden?? Zoiets??
Maar ... waar komt die citaat in de krant dan uit? Als ze dit zouden denken zou de jonge dat toch zeggen of het in een kamerbrief zetten? Het is ook direct tegenovergesteld aan wat OMT lid (ik geloof dat het koopmans was) en een andere expert kort geleden nog in de krant zeiden, dat dit nut heeft voor nu tot het voldoende weg is door vaccinatie, maar daarna niet meer.
Wat is de bron van de krant??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |