quote:Historie
2007 Thomas Dekker (NED) Rabobank
2008 Andreas Klöden (GER) Astana
2009 Roman Kreuziger (CZE) Liquigas
2010 Simon ¦pilak (SLO) Lampre–Farnese Vini
2011 Cadel Evans (AUS) BMC Racing Team
2012 Bradley Wiggins (GBR) Team Sky
2013 Chris Froome (GBR) Team Sky
2014 Chris Froome (GBR) Team Sky
2015 Ilnur Zakarin (RUS) Team Katusha
2016 Nairo Quintana (COL) Movistar Team
2017 Richie Porte (AUS) BMC Racing Team
2018 Primo¸ Roglič (SLO) LottoNL–Jumbo
2019 Primo¸ Roglič (SLO) Team Jumbo-Visma
2020 n.v.t.
quote:Etappes - Algemene Informatie m.b.t start/vertrek en klimmetjes
-------------------------------------------------------------------------------------------------
27 april - Proloog: Oron - Oron; 4,05km
28 april - Etappe 1: Aigle - Martigny; 168,1km
29 april - Etappe 2: La Neuveville - Saint-Imier; 165,7km
30 april - Etappe 3: Estavayer - Estavayer; 168,7km
1 mei - Etappe 4: Sion - Thyon 2000; 161,3km
2 mei - Etappe 5: (ITT) Fribourg - Fribourg; 16,19km
quote:
We noemen als favorieten een Thomas, Porte, Kruijswijk, Dennis, Kuss, Superman, Ion Izagirre, Keldermerckxquote:TV-gids bij de HOME OF CYCLING Eurosport
Eerste vier dagen om 15:30 op Eurosport
Zaterdag om 16:00 en zondag om 17:00 vanwege de zeer lelijke MotoGP
Of je hebt de magische geldaftroggelende player, dat kan ook!
Zeker tot de 1e bergrit in de Tour.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Benieuwd hoe lang de act van tweede kopman voor de Tour nog volgehouden blijft worden.
Hij heeft vorig jaar corona gehad...wellicht dat het daar aan ligt.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:17 schreef Marcoss het volgende:
Ben vooral benieuwd waar het aan ligt bij Kruijs..
Dan zou dat nog heel lang gevolgen hebben.. en zijn tijdritten zijn wel goed dit jaar.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:18 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hij heeft vorig jaar corona gehad...wellicht dat het daar aan ligt.
Hmmhmm. Mmm mmm mmm.quote:
Ik ben wel opgewonden als een kind om te zien wat Evenepoel gaat doen.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:34 schreef Dale__Cooper het volgende:
Erg benieuwd hoe sterk QS voor de dag gaat komen in de Giro met Evenepoel, Almeida, Masnado, Knox
Dat doet hij normaal gesproken nooit.quote:
Welke reactie had je verwacht dan?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:46 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Woods gaf geen fuck. Geen reactie op de val
Vuelta winnen. Ik geloof erin.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:48 schreef Mani89 het volgende:
Ach Steven. Dat wordt straks Slaaf Steven en anders niks.
Joop zal trots toekijken.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:49 schreef Columbiafan het volgende:
Gall wordt ook wel met de dag sterker.
Hij had moeten wachten.quote:
Long covid?quote:Op zaterdag 1 mei 2021 15:48 schreef Mani89 het volgende:
Ach Steven. Dat wordt straks Slaaf Steven en anders niks.
Heeft Israël een exit-clausule?quote:
Ik dacht iets te zien vliegen, maar dat kon ook iets anders zijn. Hij zegt zelf dat ie gewoon een sukkel was, dus dat zal dan wel kloppen.quote:
Je keek naar de herhaling, dat was de dzjook.quote:Op zaterdag 1 mei 2021 19:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik dacht iets te zien vliegen, maar dat kon ook iets anders zijn. Hij zegt zelf dat ie gewoon een sukkel was, dus dat zal dan wel kloppen.
12 seconden trager, lijkt me een zware tijdrit, maar valt me toch wel wat tegen van Ganna.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:10 schreef Marcoss het volgende:
Bissegger voorlopig veruit de snelste onderweg, Ganna moet zo langs de tussentijd komen
Laten we maar even afwachten wat Dennis Rohan hier presteert. En Remgod in form schat ik ook wel hoger in.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:15 schreef Columbiafan het volgende:
Bissegger heeft verschroeiend uitgehaald. Lijkt me plots wel een medefavoriet voor de olympische tijdrit.
Focus ligt in Tokio op de piste, voor zover ik weet start hij niet eens in de wegonderdelen.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:15 schreef Columbiafan het volgende:
Bissegger heeft verschroeiend uitgehaald. Lijkt me plots wel een medefavoriet voor de olympische tijdrit.
En Van Aert is er ook nogquote:Op zondag 2 mei 2021 13:17 schreef The_Undertone het volgende:
[..]
Laten we maar even afwachten wat Dennis Rohan hier presteert. En Remgod in form schat ik ook wel hoger in.
Denk dat dit ideaal te combineren valt me de ploegenachtervolging of gaat ie ook voor de omnium/ploegkoers? Dan hoeft ie de wegrit ook niet te rijden, denk dat de Zwitsers wel drie prima knechten voor Hirschi kunnen vinden zonder Stefan.quote:
Dat is niet handig als volgende week één van z'n hoofddoelen begintquote:Op zondag 2 mei 2021 13:30 schreef The_Undertone het volgende:
Krijg ook vooral de indruk dat Ganna totaal uit vorm is.
Het staat niet op zijn programma, maar hij sluit ook niets uit. Verhoudingen liggen nu ook wel anders dan een jaar geleden, daar hij initieel in 2020 alles op de baan zou gooien en daarna pas prof zou worden.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:21 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Denk dat dit ideaal te combineren valt me de ploegenachtervolging of gaat ie ook voor de omnium/ploegkoers? Dan hoeft ie de wegrit ook niet te rijden, denk dat de Zwitsers wel drie prima knechten voor Hirschi kunnen vinden zonder Stefan.
quote:À moyen terme, Stefan Bissegger espère également briller sur les Jeux Olympiques de Tokyo avec la poursuite par équipes suisse. Mais le report du plus grand événememt sportif mondial a compliqué l’équation initiale du coureur qui se félicitait de rejoindre une WorldTeam en août dernier, juste après les Jeux de Tokyo, histoire de marquer clairement la transition entre la piste et la route. Finalement, il faudra se rendre au Japon en plein c½ur de sa première saison pleine au plus haut niveau mondial sur route. “J’ai bien sûr envie de faire les Jeux Olympiques mais il faudra déjà voir ce qu’il va se passer avant, lors des courses précédentes. Je déciderai plus tard de faire aussi le chrono sur route des Jeux ou non, en plus de la piste. Dans tous les cas, je ne ferai pas de prépa spécifique pour la piste. Je me concentre à 100% sur la route au niveau du calendrier. Je prendrai simplement une ou deux semaines, juste avant les Jeux, mais pas plus. Quand tu es en forme sur la route, tu marches aussi bien sur la piste”. L’agenda de Stefan Bissegger s’annonce particulièrement chargé puisque entre les Classiques du printemps et les Jeux Olympiques, il se verrait également bien remporter le chrono inaugural du Tour de Suisse tracé autour de Frauenfeld, à domicile. Et ce n’est certainement pas sa performance sur Paris-Nice qui va l’empêcher de rêver.
Benieuwd of hij hier mee een top 30 haalt. Moeten nog een pak mooie jongens komen natuurlijk.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:38 schreef Koffieplanter het volgende:
Zo te zien iets te voortvarend van start gegaan, maar een uitstekende tijdrit van Brenner desalniettemin. De curve doet me een beetje denken aan Remco, daar begon het kwartje ook te vallen in de afsluitende tijdrit van Romandië.
Yep, altijd jammer als er wisselende omstandigheden zijn bij een tijdritquote:Op zondag 2 mei 2021 13:53 schreef Columbiafan het volgende:
Lijkt nu helaas wel harder te beginnen regenen.
Rond of binnen de minuut eindigen van een aantal kleppers zou ongeacht de klassering uitstekend zijn. We moeten niet vergeten dat hij net een seizoen achter de rug heeft met niet alleen nauwelijks wedstrijden, maar ook nauwelijks tegenstand (op Ruebliland en de Europese kampioenschappen na). De rest van de wedstrijden reed hij eigenlijk alleen tegen zichzelf.quote:Op zondag 2 mei 2021 13:52 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Benieuwd of hij hier mee een top 30 haalt. Moeten nog een pak mooie jongens komen natuurlijk.
Dat klopt, al ga je hem natuurlijk al snel vergelijken met medetieners als Tiberi, Simmons, Tulett en Ayuso. Het was in ieder geval een sterke tijdrit, en het ene talent heeft al wat meer tijd nodig dan het andere.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:03 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Rond of binnen de minuut eindigen van een aantal kleppers zou ongeacht de klassering uitstekend zijn. We moeten niet vergeten dat hij net een seizoen achter de rug heeft met niet alleen nauwelijks wedstrijden, maar ook nauwelijks tegenstand (op Ruebliland en de Europese kampioenschappen na). De rest van de wedstrijden reed hij eigenlijk alleen tegen zichzelf.
Deel 2 gedeeltelijk in de regen in ieder gevalquote:Op zondag 2 mei 2021 14:14 schreef Dale__Cooper het volgende:
Cavanga heeft dus grotendeels droog gereden?
Van Wilder verliest een stuk minder. Ik denk dat Rohan het allemaal wel best vond in de regen.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:27 schreef Dale__Cooper het volgende:
Als Dennis daar 30 seconden verliest, is de tijdrit wel beslist.
Meer dan uitstekend zelfs.quote:
Pedo alertquote:Op zondag 2 mei 2021 14:32 schreef Koffieplanter het volgende:
Elders gaat de broek uit voor Uijtdebroeks.
Denk ook dat het hem weinig meer boeit na gisterenquote:Op zondag 2 mei 2021 14:33 schreef wimderon het volgende:
Sepp heeft de goede tijdritbenen, waar zo hard aan gewerkt was, weer in de kast gezet.
Een niks, is het eigenlijk.quote:Op zondag 2 mei 2021 14:36 schreef wimderon het volgende:
'Een roofvogel'
Nee, Bobbie is geen Karsten.
Dat is niet correct en tevens onjuist.quote:
Daar deed hij in ieder geval alles aan met dat slakkengangetje door de laatste bochtenquote:Op zondag 2 mei 2021 14:55 schreef Dale__Cooper het volgende:
Alleen nog de vraag of Thomas op zijn fiets blijft.
Zelfs met een pistool tegen zijn hoofd zou Bobbie geen kritische noot durven kraken. Alles moet leuk blijven. Alles is goed. De Willie Shit van het commentatorsgilde.quote:
Kuss (26) moest in de slottijdrit rond Fribourg nog twee plekken inleveren, maar volgens ploegleider Jan Boven heeft de Amerikaanse klimmer een goede beurt gemaakt. “Sepp heeft veel goeds laten zien. Hij heeft als een leider gereden. We hebben de afgelopen week het maximale eruit gehaald. Er heerst wat teleurstelling, maar uiteindelijk was het een eerlijke koers qua niveau.”quote:Op zondag 2 mei 2021 14:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Denk ook dat het hem weinig meer boeit na gisteren
Dat mag ook wel iets kritischerquote:Op maandag 3 mei 2021 00:19 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kuss (26) moest in de slottijdrit rond Fribourg nog twee plekken inleveren, maar volgens ploegleider Jan Boven heeft de Amerikaanse klimmer een goede beurt gemaakt. “Sepp heeft veel goeds laten zien. Hij heeft als een leider gereden. We hebben de afgelopen week het maximale eruit gehaald. Er heerst wat teleurstelling, maar uiteindelijk was het een eerlijke koers qua niveau.”
[ afbeelding ]
Jan Advocaat heeft er gewoon het maximale uitgehaald.quote:
Aldus Jan Onder.quote:Op maandag 3 mei 2021 00:19 schreef wimderon het volgende:
Sepp heeft veel goeds laten zien. Hij heeft als een leider gereden. We hebben de afgelopen week het maximale eruit gehaald. Er heerst wat teleurstelling, maar uiteindelijk was het een eerlijke koers qua niveau
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |