Vitesse profiteert van het falen van Feyenoord. Elke keer als ik die gasten zie spelen is het anti voetbal. Knap hoor van die coach dat hij de best van de rest is hiermee. Maar niet overdrijven. Advovaat is gewoon een kut trainer voor de langere termijn.quote:Op zondag 2 mei 2021 00:49 schreef fetX het volgende:
[..]
Tja. Misschien overschat jij de Vitesse selectie ook een beetje. Maar een wel/nietes discussie heeft niet echt zin en mijn punt ging eigenlijk ook helemaal niet per se hierover.
Het is en en. Onze selectie is niet geweldig en Advocaat doet het dit jaar niet goed. Dan krijg je plek 5.quote:Op zondag 2 mei 2021 00:53 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Vitesse profiteert van het falen van Feyenoord. Elke keer als ik die gasten zie spelen is het anti voetbal. Knap hoor van die coach dat hij de best van de rest is hiermee. Maar niet overdrijven. Advovaat is gewoon een kut trainer voor de langere termijn.
Ik blijf erbij dat Advocaat er echt een teringzooi van maakt.quote:Op zondag 2 mei 2021 00:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is en en. Onze selectie is niet geweldig en Advocaat doet het dit jaar niet goed. Dan krijg je plek 5.
Ik verzin dat niet zelf, kon je gewoon terugzien in de cijfers. Natuurlijk kan ik die grafiek nu niet meer terugvinden..quote:Op zondag 2 mei 2021 00:40 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Dat kun je niet bewijzen als zijnde. En nogmaals met publiek bakte we er ook geen hol van. Berghuis ging bijvoorbeeld gelijk weer raar doen met publiek.
Dat kan, maar zet de basisopstelling van zondag eens tegenover elkaar :quote:Op zondag 2 mei 2021 00:49 schreef fetX het volgende:
[..]
Tja. Misschien overschat jij de Vitesse selectie ook een beetje. Maar een wel/nietes discussie heeft niet echt zin en mijn punt ging eigenlijk ook helemaal niet per se hierover.
Ga slapen manquote:Op zondag 2 mei 2021 01:02 schreef yats het volgende:
[..]
Dat kan, maar zet de basisopstelling van zondag eens tegenover elkaar :
Pasveer- Bijlow : beiden doen wat ze moeten doen en pakken punten voor de club.
Dasa - Geertruida : beide gemiddelde backs die veel mee op komen en af en toe een steekje laten vallen
Doekhi - Botteghin : ik schat Doekhi net iets hoger in, maar het scheelt weinig
Hajek - Senesi : Senesi is duidelijk beter
Wittek - Malacia : zie Dasa-Geertruida
Bero- Toornstra : twee vergelijkbare lopers die vooral hard werken
Bazoer - Diemers : Bazoer is duidelijk beter
Tannane- Kokcu : Tannane is (nog) iets beter
Broja - Sinistera : beide een ruw talent waar weinig verschil tussen zit
Tronstad - Berghuis : verschillende posities maar Tronstad is een nuttige loper en Berghuis een killer die duidekijk beter is
Openda - Linssen : werken beide hard maar zijn beide niet effectief qua kansen.
PSV en AZ zijn ook helemaal niet zo goed, dat klopt. Maar beide hebben toch net wat meer geluk gehad dit jaar, of waren net iets efficiënter...quote:Op zondag 2 mei 2021 00:48 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Bullshit, selectie is echt niet zo kut als van Vitesse en kijk eens wat Az heeft op de bank, allemaal brandhout. PSV heeft meer aanvallende kwaliteit. Met Gakpo, Mahlen, Zahavi, Madueke, Ihatarren, Gotze.
Oh, dus daarom waren ze beter dan Ajax in de Arena en beter dan AZ in beide wedstrijden. En ook vorige week waren ze daarom natuurlijk veel minder dan feyenoord. Omdat ze zulk anti voetbal spelen...Gaat heen man. Juist Advocaat laat Feyenoord enorm anti voetbal spelen, waar de kracht van deze selectie niet ligt. Zowel Feyenoord als Vitesse hebben het verder gewoon laten liggen in een paar wedstrijden en staan daarom nu terecht 4e en 5equote:Op zondag 2 mei 2021 00:53 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Vitesse profiteert van het falen van Feyenoord. Elke keer als ik die gasten zie spelen is het anti voetbal. Knap hoor van die coach dat hij de best van de rest is hiermee. Maar niet overdrijven. Advovaat is gewoon een kut trainer voor de langere termijn.
Ze trappen op alles wat loopt, rollen als elte Duitsers en zeiken alleen maar.quote:Op zondag 2 mei 2021 01:07 schreef yats het volgende:
[..]
Oh, dus daarom waren ze beter dan Ajax in de Arena en beter dan AZ in beide wedstrijden. En ook vorige week waren ze daarom natuurlijk veel minder dan feyenoord. Omdat ze zulk anti voetbal spelen...Gaat heen man. Juist Advocaat laat Feyenoord enorm anti voetbal spelen, waar de kracht van deze selectie niet ligt. Zowel Feyenoord als Vitesse hebben het verder gewoon laten liggen in een paar wedstrijden en staan daarom nu terecht 4e en 5e
Als ik de namen na ga vind ik dit eigenlijk wel een redelijke selectie, zeker in vergelijking met andere jaren. Geweldig niet, maar 70+ punten en in deze slechte Europese poule overwinteren had hier makkelijk haalbaar moeten zijn. Dit is gewoon echt het slechtste seizoen sinds 10/11 en daar mag Dickie met zijn beleid flink verantwoordelijk voor gehouden worden. En ik dacht voorafgaand het seizoen ook dat het goed was om hem nog een jaar te houden en daar zat ik dus compleet fout mee, maar ik vind het weerzinwekkend dat mensen nog steeds in zijn truc trappen. Zeker omdat Dickie voor Feyenoord ook al een jaar of 20 ook nauwelijks iets heeft gepresteerd en overal hetzelfde trucje uithaalt (zeiken over dat de selectie niet goed genoeg is en dat hij transfervrije dure kutspelers nodig heeft)quote:Op zondag 2 mei 2021 00:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Het is en en. Onze selectie is niet geweldig en Advocaat doet het dit jaar niet goed. Dan krijg je plek 5.
maar wat is het grootste verschil met vorig seizoen toen hij wel in een serie veel punten pakte en dat nu dus niet meer blijkt te lukken?quote:Op zondag 2 mei 2021 01:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als ik de namen na ga vind ik dit eigenlijk wel een redelijke selectie, zeker in vergelijking met andere jaren. Geweldig niet, maar 70+ punten en in deze slechte Europese poule overwinteren had hier makkelijk haalbaar moeten zijn. Dit is gewoon echt het slechtste seizoen sinds 10/11 en daar mag Dickie met zijn beleid flink verantwoordelijk voor gehouden worden. En ik dacht voorafgaand het seizoen ook dat het goed was om hem nog een jaar te houden en daar zat ik dus compleet fout mee, maar ik vind het weerzinwekkend dat mensen nog steeds in zijn truc trappen. Zeker omdat Dickie voor Feyenoord ook al een jaar of 20 ook nauwelijks iets heeft gepresteerd en overal hetzelfde trucje uithaalt (zeiken over dat de selectie niet goed genoeg is en dat hij transfervrije dure kutspelers nodig heeft)
qua selectie het middenveld wel. Verder kan ik mij van vorig seizoen ook nauwelijks goede potjes herinneren. Onder Advocaat hebben we vorig seizoen niet tegen AZ of Ajax gespeeld en alle andere ploegen die we in de eredivisie kregen waren gewoonweg minder. Het waren veel matige potjes die we met een beetje geluk of dankzij de individuele kwaliteit van Berghuis wonnen, en achterin stond het ook wel goed. En mentaal vond ik Feyenoord toen echt wel sterk en dat was zeker ook wel te danken aan Dick, hij heeft de ploeg echt wel scherp gekregen na het geklooi van Stam. De ploeg kreeg toen echt weer zelfvertrouwen deels dankzij hem maar dat vertrouwen heeft ie ook vakkundig afgefikt. Ongeacht wat je van Bozenik vindt zo praat je niet over je eigen spelers, en dat bijvoorbeeld heeft de sfeer in de selectie behoorlijk verneukt denk ik.quote:Op zondag 2 mei 2021 01:21 schreef Tarado het volgende:
[..]
maar wat is het grootste verschil met vorig seizoen toen hij wel in een serie veel punten pakte en dat nu dus niet meer blijkt te lukken?
Advocaat was even dat lijntje waardoor je nacht doorkwam. Daarna lag je voor koma op bed. Wat Feyenoord ook al een seizoen doet tot een volgende snuifje zoals tegen Psv.quote:Op zondag 2 mei 2021 01:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
qua selectie het middenveld wel. Verder kan ik mij van vorig seizoen ook nauwelijks goede potjes herinneren. Onder Advocaat hebben we vorig seizoen niet tegen AZ of Ajax gespeeld en alle andere ploegen die we in de eredivisie kregen waren gewoonweg minder. Het waren veel matige potjes die we met een beetje geluk of dankzij de individuele kwaliteit van Berghuis wonnen, en achterin stond het ook wel goed. En mentaal vond ik Feyenoord toen echt wel sterk en dat was zeker ook wel te danken aan Dick, hij heeft de ploeg echt wel scherp gekregen na het geklooi van Stam. De ploeg kreeg toen echt weer zelfvertrouwen deels dankzij hem maar dat vertrouwen heeft ie ook vakkundig afgefikt. Ongeacht wat je van Bozenik vindt zo praat je niet over je eigen spelers, en dat bijvoorbeeld heeft de sfeer in de selectie behoorlijk verneukt denk ik.
Op zich vind ik het best prima om Advocaat te vergelijken met een lijntje cokequote:Op zondag 2 mei 2021 01:35 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Advocaat was even dat lijntje waardoor je nacht doorkwam. Daarna lag je voor koma op bed. Wat Feyenoord ook al een seizoen doet tot een volgende snuifje zoals tegen Psv.
Onze club is een chronische junk. Dat je dat even weet.quote:Op zondag 2 mei 2021 01:48 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Op zich vind ik het best prima om Advocaat te vergelijken met een lijntje cokeja het is voor even best prima (zeker als je net ervoor een teringjaap hebt gehad) en in de juiste sfeer kan je er zelfs wat langer goed op gaan maar als je het op de lange termijn blijft gebruiken gaat het toch niet goed komen
Dat Tannane en Bazoer ruim bovenaan staan qua spelers waar de meeste overtredingen op gemaakt worden zegt niets zeker? En dan fluit de arbitrage vaak nog niet eens voor alle overtredingen...quote:Op zondag 2 mei 2021 01:09 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Ze trappen op alles wat loopt, rollen als elte Duitsers en zeiken alleen maar.
Nogmaals prima taktiek net als Getafe in Spanje. Maar het is 3x kut.
Waarschijnlijk worden die 2 teruggepakt voor de smerige overtredingen die door de rest worden gemaaktquote:Op zondag 2 mei 2021 09:42 schreef yats het volgende:
[..]
Dat Tannane en Bazoer ruim bovenaan staan qua spelers waar de meeste overtredingen op gemaakt worden zegt niets zeker? En dan fluit de arbitrage vaak nog niet eens voor alle overtredingen...
ben zelf ook helemaal klaar met Fer maar Diemers is ook vreselijk en wat die Teixeira nou precies doet is mij ook nog totaal onduidelijk. Middenveldopties zijn echt zo beroerd dit jaar.quote:Op zondag 2 mei 2021 11:05 schreef hhh38 het volgende:
Opstelling #Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Botteghin, Senesi, Malacia; Fer, Toornstra, Kökcü; Sinisterra, Bozeník, Linssen #adoFEY
Toch wel Bozenik.
En Fer
En Botteghin
Ik heb op dit moment echt liever Diemers, hoe pijnlijk dat ook is op zichzelf. Maar tegen de nummer laatst zou je ook best een Teixeira naast Kökcü en Toornstra kunnen proberen.quote:Op zondag 2 mei 2021 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
ben zelf ook helemaal klaar met Fer maar Diemers is ook vreselijk en wat die Teixeira nou precies doet is mij ook nog totaal onduidelijk. Middenveldopties zijn echt zo beroerd dit jaar.
Verder hopen dat Bozo beter gaat spelen met Sini naast hem, die combinatie hebben we nog niet echt gezien volgens mij.
Ja ik heb zelf ook liever Diemers dan Fer. Vreselijk op zichzelf al eigenlijk alhoewel ik altijd naar een opstelling zou zoeken waar je ze allebei niet hoeft op te stellen.quote:Op zondag 2 mei 2021 11:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik heb op dit moment echt liever Diemers, hoe pijnlijk dat ook is op zichzelf. Maar tegen de nummer laatst zou je ook best een Teixeira naast Kökcü en Toornstra kunnen proberen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |