Hier ook nuquote:Op donderdag 11 april 2024 13:20 schreef monkyyy het volgende:
Goed nieuws voor iedereen die via Saxo belegt. Saxo verlaagt de tarieven per 13 mei. Mail zat vanochtend in mijn mailbox.
https://www.iex.nl/Forum/(...)r-Saxo.aspx?page=398quote:Helaas wordt door een technisch probleem momenteel onterecht opgelopen rente berekend. Hiermee ziet u mogelijk een incorrect bedrag aan rente in het renteoverzicht op het platform. Op dit moment zijn we ermee bezig om dit probleem zo spoedig mogelijk op te lossen. Indien er onverhoopt incorrecte rente in rekening gebracht wordt, dan zullen wij dit uiteraard corrigeren."
quote:Geprobeerd met Saskia in contact te komen en die liet toen weten geen tijd te hebben omdat ze haar vakantie aan het voorbereiden was
quote:Deense dwangbevelen
Saxo Bank heeft er enkele turbulente jaren op zitten en ligt onder de loep van enkele toezichthouders. Begin februari ontving de bank twaalf dwangbevelen van de Deense financieeltoezichthouder FSA, leert het jaarverslag. De FSA verplicht de bank haar antiwitwasprocedures te verbeteren, die daar omgerekend bijna 17 miljoen euro voor moet opzijzetten.
quote:Eerder kreeg Saxo Bank bakken kritiek voor de manier waarop ze het beleggingsplatform van Binck Bank integreerde, de Nederlandse broker die de Denen in 2019 hadden overgenomen.
quote:Saxo Bank ontving begin februari twaalf dwangbevelen van de Deense financieeltoezichthouder FSA, leert het jaarverslag.
Saxo Bank zag haar inkomsten vorig jaar licht stijgen naar omgerekend zo'n 600 miljoen euro en tilde het aantal klanten naar 1,1 miljoen, een record. Tegelijk zag de groep haar winst fors dalen van 95,3 naar 34,8 miljoen euro. Die terugval was te wijten aan verliezen bij de verkoop van een belang in een fintechfonds, maar vooral aan stevige afschrijvingen op software gelinkt aan de overname van BinckBank.quote:Tegelijk kwam de groep in het vizier van de Nederlandse en de Franse toezichthouders. Bijna een jaar geleden legde de Nederlandse beurswaakhond de onlinebroker een boete op van ruim 500.000 euro omdat die risicovolle producten verkocht aan onervaren beleggers.
Zo’n uitstapje heb ik naar De Giro gemaakt. Dat beviel mij ook helemaal niet en ik kon een aantal etf’s die ik wilde hebben via De Giro helemaal niet krijgen.quote:Op zaterdag 20 juli 2024 16:47 schreef Groepfunder het volgende:
Ik ben er inmiddels ook aan gewend. Ik heb nog een kort uitstapje naar Lynx geprobeerd, maar dat platform vond ik nog erger. En de nieuwe tariefstructuur pakt voor mij voordelig(er) uit.
Als ik vragen mag: welke ETF's dan?quote:Op zaterdag 20 juli 2024 23:21 schreef Horsemen het volgende:
Dat beviel mij ook helemaal niet en ik kon een aantal etf’s die ik wilde hebben via De Giro helemaal niet krijgen.
Dat was inmiddels 3 jaar geleden (half 2021) en ik weet zo even uit mijn hoofd niet meer om welke het ging. Wat ik mij nog wel kan herinneren is dat De Giro verschillende soorten accounts had en ik volgens mij een basis account had geopend en een aantal van mijn ETF's vielen bij De Giro onder de categorie complexe ETF's waar je weer een ander (duurder) soort account voor nodig had. Dat moest ik dan weer opnieuw openen want mijn net geopende account kon niet worden over gezet. Bij Binck/Saxo kon ik deze ETF's gewoon kopen zonder extra kosten of andere restricties. Ik had geen zin om weer een nieuwe rekening bij ze te openen en was er gelijk helemaal klaar mee. Ik heb de boel weer verkocht en de rekening opgezegd.quote:
BinckBank overtrad door fouten met de administratie meerdere regels, meldt de AFM. Saxo Bank moet daar nu als rechtsopvolger van de broker voor boeten.quote:Volgens toezichthouder Autoriteit Financiële Markten (AFM) waren de fouten in de administratie zo ernstig dat het soms niet eens zeker was van wie bepaalde beleggingen of geldbedragen waren.
https://managementscope.n(...)-binckbank-saxo-bankquote:‘Die rol draag ik dan met trots. Daar ben ik mij niet altijd van bewust. Maar als ik er dan mee word geconfronteerd, denk ik: ja, natuurlijk, ik zit nu eenmaal op zo’n positie en dan word je als rolmodel gezien. En tegen andere vrouwen zeg ik: “Ja, kijk maar goed, hier ben ik, en als ik het kan, dan kun jij het ook!”’
Ik weet niet zo goed wat ik hier nu weer van moet vinden.quote:We zijn verheugd een belangrijke update met u te kunnen delen over Saxo. Bank J. Safra Sarasin AG (Safra) wordt een belangrijke aandeelhouder in ons moederbedrijf Saxo Bank A/S. Safra verwerft een belang van 70% door alle aandelen te kopen van Geely Financials Denmark A/S, een dochteronderneming van Zhejiang Geely Holding Group Co. Ltd. en Mandatum Group, onder voorbehoud van goedkeuring door de relevante toezichthouders.
Dit strategische partnerschap is een bewijs van onze toewijding aan het leveren van uitzonderlijke service en innovatieve oplossingen aan onze klanten wereldwijd. Onze CEO en oprichter, Kim Fournais, behoudt een aanzienlijk belang in het bedrijf en blijft Saxo leiden, wat zorgt voor stabiliteit en continuïteit in onze dienstverlening en strategische visie. U blijft van ons dezelfde hoogwaardige service en toegang tot onze bekroonde platforms en producten ontvangen die u gewend was.
Met de gecombineerde krachten van Saxo en Safra streven we ernaar onze dienstverlening verder te verbeteren en een nieuwe standaard te zetten voor klantervaring en innovatie in de financiële sector. Onze focus blijft gericht op het bieden van de beste platforms, producten en diensten om aan uw beleggings- en handelsbehoeften te voldoen.
Voor meer details nodigen we u uit om het volledige (Engelstalige) persbericht te lezen op onze website op home.saxo.
Dank u voor uw voortdurende vertrouwen.
Met vriendelijke groet,
Saxo
Hmmm.....Saxo komt van een Chinese automaker in handen van een Zwitserse vermogensbeheerder. Wat is het probleem?quote:Op maandag 10 maart 2025 22:41 schreef Horsemen het volgende:
Update van Saxo:
[..]
Ik weet niet zo goed wat ik hier nu weer van moet vinden.
Allereerst heb ik niet gezegd dat ik een probleem zie. Eerlijk gezegd kan ik het nog niet voldoende overzien en heb ik niet zoveel zin om er weer veel tijd in te stoppen.quote:Op dinsdag 11 maart 2025 08:49 schreef blomke het volgende:
[..]
Hmmm.....Saxo komt van een Chinese automaker in handen van een Zwitserse vermogensbeheerder. Wat is het probleem?
Los daarvan, heb ik exact vandaag 1 jaar ervaring met DeGiro. Afgezien van 1x inlogprobleem, de beste broker tot nu toe voor mij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |