Elke bolognese smaak die geen Croky is moet de kamer verlaten.quote:Op maandag 19 april 2021 20:30 schreef Nine. het volgende:
[..]
Meer dan naturel, paprika en bolognese heb je toch niet nodig.
ik weet dat mijn goede vriend @GGMM een liefhebber is van Croky dus ik laat hem het woord doen.quote:Op maandag 19 april 2021 20:47 schreef Wereldgozer het volgende:
@:kingroland wat is jouw mening hierover
Chili Lime is beter volgens de officiële review:quote:Op maandag 19 april 2021 21:09 schreef okselzweet het volgende:
Lays strong jalapeno cheese![]()
![]()
[ afbeelding ]
Kloptquote:Op maandag 19 april 2021 21:16 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Chili Lime is beter volgens de officiële review:
Ik had eens zo'n huismerk en die was erg lekker, waar je vingers nog ouderwets vol met kruiden en oranje van werden. Veel beter dan Crokyquote:Op maandag 19 april 2021 22:18 schreef spinazieruiker het volgende:
De enige overeenkomst tussen bolognesechips van Croky en bolognesechips van andere merken is de naam
Vroeger was alles beterquote:Op maandag 19 april 2021 23:18 schreef tjoptjop het volgende:
De Croky Bolognese is geen schim meer van wat het vroeger was, flauwe bende. Niet dat alternatieven beter zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |